Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Multimedialni centrum na 3D

ssendy (21)|3.5.2015 21:07
Cau vsem.Potreboval bych poradit ohledne koupi mmc na 3d.Jde mi o to aby bylo tiche a bezproblemu zvladalo 3d HALF SBS a FULL SBS.A do budoucna i 3D BD ISO.A cena by mela bejt max 3000kc.Dik moc za rady
KamilZ (10277)|3.5.2015 21:13
Celkem nesmyslný (moc obecný) dotaz, co si jako představuješ pod pojmem 3D? viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/33686-nez-se-zeptate-hdmi-3d-zvuk-lan-dlna-hbbtv-dalkove-ovladace#post434528

Navíc zde máš přímo rubriku doporučená mmc a i spoustu témat, tak si to pročti, vytipuj a pak se případně zeptej.
ssendy (21)|9.5.2015 16:11
Hodi se na 3d nejake z Minix Neo ?
ssendy (21)|24.5.2015 19:52
Porad nevim jestli android minix neo x8 nebo poskladat nejake mini pc.Ale nevim kde bych zacal.Vubec se v tom zatim neorijentuju.Chtel bych co nejmensi.Uplne nejlip bez aktivniho chlazeni a urcite nizkou spotrebu.Jde o to ze na tom krome filmu prehravanych z hdd nebo lan nic jineho delat nebudu tak jestli mini pc pro me ma smysl.
lukash-kite4fun (2)|12.12.2015 01:46
Zdravim. Prosel jsem toto forum + tvfreak + zahranicni fora a porad jsem ztracen a nevim ktere MMC pro 3D.

Muj pozadavek je na mmc:
- 100% prehrani 3D FULL BD ISO (Blu-ray 3D Disc) z usb disku
- prehrat 4K soubory (osobni videa)
- opticky audio vystup

Pro android box jsem nasel toto: http://www.vidon.me/vidon_xbmc.htm, co by melo prehrat 3D BD ISO's a kde jsou doporucene chipsety, ktere by meli souhlasit se zminenym MINIX s chipsetem S812.
Co se tyce RaspBerry Pi 2 B - pry by melo 3D dokazat, i 4k v nejakem omezeni - mohl by nekdo neco k tomu napsat?
S Androidem nemam zadnou zkusenost, tak bych se mozna radsi priklanel k windows. U windows jsem ale uplne ztracen co se tyce vykonu. Zde nedokazi odhadnout vubec dostatecny vykon mmc aby prave prehralo 3D BD ISO's video pomoci PowerDVD Ultra, a nejlepe pustit 3D v XBMC??? Stacilo by MINIX NEO Z64? Intel Atom je dostatecny? Na co se ma clovek divat u windows mmc?

Diky za radu odpoved