Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 66 z 66 PrvníPrvní ... 1656646566
Zobrazené výsledky: 976 až 977 z 977

Téma: TechniSat TechniCorder ISIO STC

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2009

Jen taky přispěji po delší době
    Technicorder ISIO STC (nyní vlastně SC) mi s jednou Skylink ICE kartou kdysi v SMIT Irdeto modulu z nějakého záhadného důvodu nahrával při vypnutém přijímači zakodovaně. To bylo divné, nic jiného neběželo. Jak říkal Dagy, nejlepší je asi ten SMIT Irdeto.

Nyní používám takovou "zajímavou" kombinaci: v jednom CI je DIGI SK, ve druhém Mascom EasyTwin s Orange TV Irdeto a Skylink ICE v CW modu (ta je vyštípnutá jako SIM). Pokud v modulu nastavím pro Skylink kódování Irdeto - vše běží OK, ale zase při vypnutém ISIO mi to nahrává zakodovaně. Zatím tedy používám CW.
    Tato kombinace tří karet funguje naprosto spolehlivě, s jednou výjimkou: Při nahrávání a zároveň sledování Orange+Skylink (tj. 2 karty v 1 modulu) se to nahraje zakodovaně. Ale to je drobnost. No a Orange karta vždy při prvním zapnutí ISIO v daný den nabíhá podstatně pomaleji, než ostatní, tak 10s.

PS:
    pokud v ČR chcete ze satelitu sledovat české programy a zajímá vás tenis a česká fotbalová a hokejová liga, tak asi jinou možnost ani nemáte. Tak to musím zaklepat, zatím vše funguje OK
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2008

Mně ta SMIT nabíhala hrozně pomalu, navíc vyskakovaly ty hlášky. Navíc, řekl bych díky té pomalosti, se někdy (tuším hlavně ve vypnutým stavu) nahrávání "nechytlo" a nahrála se černá obrazovka.
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 66 z 66 PrvníPrvní ... 1656646566

Podobná témata

1. TechniSat TechniStar S3 ISIO
    Od golfLC v sekci DVB-S
    Reakcí: 184
    Poslední příspěvek: 28-11-2017, 00:04
  2. TechniSat Technistar S3 ISIO
    Od Dagy2 v sekci DVB-S
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 01-03-2017, 20:29
  3. technisat digit isio s1