Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TechniSat TechniCorder ISIO STC

Ivo Mašek (10205)|22.12.2014 20:11
Pokud nebudeš zohledňovat kabelovku (repsektivě, jako bys UPC neměl), tak asi ten Popkorn. Ovšem - je to věc názoru a někdo jiný ti tu bude preferovat jinou značku. To se koukni do sekce Multimedialní centra (tam se o těch přístrojích, které jsi dal coby variantu, píše)
Dagy2 (3153)|22.12.2014 22:19
pokiaľ nechceš využívať tunery, tak na prehrávanie filmov je absolútny nezmysel použiť multimedialny SAT prijímač. Už len kvôli cene.
supfor (38)|23.12.2014 16:04
Tak to je jasné,že nebudu kupovat přístroj s tunery,když je nepotřebuji.Chci jen zhruba porovnat rozdíl ostatních možností a kvality (kromě toho TV příjmu z tunerů) mezi těmi lepšími Settopboxy a MMCentry. O co zásadního např,budu ochuzen oproti MMC(třeba Popcorn),když si pořídím třeba STC ? Je to STC vlastně kvalitní MMC (+ s tunery), které je na úrovni např toho popcornu?
RoPo (6061)|23.12.2014 16:50
STC je primarne stelitni STB s moznosti streamovat naladeny program po siti. Funkce MMC jsou podruzne. Specializovane MMC ti nenahradi.
golfLC (1941)|29.12.2014 20:12
Len tak náhodou nedoniesol niekomu Ježííííšek new STC Technisat? B-)

Nakoľko už je na predajniach http://satelitni-prijimace.heureka.cz/technisat-technicorder-isio-stc/

Nech nie som zase prvý:-(((
Zdenik (13)|30.12.2014 10:24
[QUOTE=golfLC;503228]Len tak náhodou nedoniesol niekomu Ježííííšek new STC Technisat? B-)

Nakoľko už je na predajniach http://satelitni-prijimace.heureka.cz/technisat-technicorder-isio-stc/

Nech nie som zase prvý:-((([/QUOTE]

JJ :-) můj Ježíšek byl v MediaMarktu ve Vídni, kde ho měli před Vánoci skladem, tak mi jej přinesl :-)
golfLC (1941)|30.12.2014 10:25
Kurňa ty si ale musel posluchat :-) A prve dojmy?
Dagy2 (3153)|30.12.2014 12:22
zaujímavé je, že keď ho človek dá do vyhľadávača v mediamarkte alebo saturne, kde ho tiež pár ľudí kúpilo tak napíše, "nič nenájdené". To tuším predávajú inkognito...
izidor1 (129)|30.12.2014 13:09
ne, jen je jiny sortiment v kazdem obchode k dispozici. Jsem se tam ted zasel podivat, ale to Isio STC tam nemaji.
Zdenik (13)|30.12.2014 19:27
Omlouvám se za dezinformaci. Dneska podle účtenky jsem zjistil, že to vlastně byl Saturn v obchodním centru SCS na jihu Vídně. Po otřesné zkušenosti s několika reklamacemi v Omku jsem na tuto firmu již zanevřel a rozhodl se nakoupit za hranicemi. Před nákupem jsem také zkontroloval internetové stránky MediaMarktu i Saturnu, STC jsem také neobjevil, ale stejně jsem to zkusil a zajel koupit do AT. Nedostupnost na e-shopech těchto firem je podle mého názoru způsobena zařazením do PremiumLine, a tyto produkty po internetu nelze tak lehce nakoupit. STC jsem v Saturnu pořídil za doporučenou cenu Technisatem 399.99 € . Na prodejně měli 1 ks stříbrný a 1 ks vystavený černý. Jelikož jsem se rozhodl pro černou variantu, dostal jsem tedy vystavený model.

Jinak z důvodu pracovní vytíženosti přikládám pouze první dojmy, takže některé chybky jsem ještě určitě neobjevil. Upozorňuji, že jsem klasický uživatel - kritik, který se zejména všimne věcí, které nejsou v pořádku než naopak :-)
+ nahrávaní 2 HD programů z nového transpondéru Skylinku 11876 (Prima HD a Nova HD) např. Televizní noviny zcela bez problémů
+ vyzkoušel jsem současné nahrávání 3 HD programů (ČT HD a Nova HD - SAT a STV HD z DVB-T ) a 1 SD (ČT art z DVB-T) + přehrávání HD programů z HDD zcela bez problémů
+ rozchodil jsem nahrávání na NAS server Synology - musel jsem si pohrát s uživatelskými právy u Synology a např. povolit účet guesta pro určité složky - poté také bez problémů jen je cítit delší odezva oproti přímo připojenému HDD přímo k STC
+ HbbTv výborná doba odezvy oproti ISIu
+ 2xSkyLink ICE / 2xCI TechniSat MultiCrypt nepozoruji problémy
- HDD, který jsem měl naplněn asi 400GB a připojen k původnímu ISIO, rozpoznal STC bez problémů, ale po 2 dnech jsem o všechny záznamy přišel. STC oznámilo neznámý souborový systém - k datům jsem se poté nedostal ani z původního ISIa ani z PC, jelikož jsem měl nastaven DVR systém. Po této zkušenosti zkouším u STC NTFS souborový systém
- EPG obsahuje nesprávné znaky u české diakritiky (zajímavé, že vždy až v druhé polovině textu EPG) viz. screenshot. Obdobné chyby jsou i u LED displeje přímo na STC

Víc mě zatím asi nenapadá :-)

[ATTACH=CONFIG]29364[/ATTACH]
20141230_185932.jpg
golfLC (1941)|30.12.2014 20:46
[QUOTE=Zdenik;503301]jelikož jsem měl nastaven DVR[/QUOTE]

... hadam si myslel TSD

s tým EPG som sa stretol niekedy aj na ISIU, nevypozoroval som však nejakú pravidelnosť, či už v programe, obsahu, kódovaní, prípadne dľžke EPG
Zdenik (13)|30.12.2014 21:24
[QUOTE=golfLC;503308]... hadam si myslel TSD

s tým EPG som sa stretol niekedy aj na ISIU, nevypozoroval som však nejakú pravidelnosť, či už v programe, obsahu, kódovaní, prípadne dľžke EPG[/QUOTE]

S tou zkratkou máš pravdu. Zřejmě to tak bude :-) STC zrovna nahrává a ISIO je již bez proudu, tak jsem to neměl jak ověřit a zkusil jsem to z hlavy a špatně :-)

Jinak EPG bylo na ISIu v těchto částech v pořádku. Tady to dělá úplně u všech Skylink programů. Ale možná bláhově věřím, že to třeba firmware vyřeší.
Dagy2 (3153)|31.12.2014 16:01
EPG: predpokladám, že "země" je nastavená česko. Takto mi beží EPG na LG TV keď nastavím Německo, ktoré používam kvôli HbbTV.

formát: pokiaľ naformátuješ NTFS, nebudeš môcť robiť strih v prístroji - menu pre strih nebude k dispozícii, len pretáčanie.
strih je možný u TSD alebo FAT32 - ale tu sa súbory delia po 4GB
rovnako môžeš použiť linuxový formát, ktorý tiež umožňuje strih.

2 karty: keďže máš dobré moduly, dalo sa predpokladať, že všetko bude OK. zaujímavé to bude s Irdeto CI+ modulmi.
čo teplota modulov? ventilátor?

NAS: u synology mali viacerí problémy so správnou konfiguráciou. funguje to len pri prístupe cez konto guest. zaujímavé že u iných NAS problém nebol.

HDMI: u niektorých typov TV je problém, pokiaľ sa zapína najprv STC a po ňom TV - zostáva čierna obrazovka. komunikácia HDMI-CEC. Pri zapnutí TV a následne STC je všetko OK.

inak nikto nenarazil na žiaden problém. samozrejme že české EPG nemci neskúšali :)
rabauken (128)|7.1.2015 08:53
Tak první dojmy z STC..

Plusy (dle mého názoru a mých potřeb)
1) 2xHD PiP/PaP - funguje.
2) 2xHD nahrávat zároveň - funguje. Lze přitom i streamovat nahraný pořad z HDD na tablet/tel.
3) Ovládání TV a STC jedním ovladačem - funguje bezproblémů.
4) Rychlost startu a přepínání - lepší, než u S1.
5) Nalezení stanic (manuální zadávání) - bleskurychlé
6) Uspořádání seznamu kanálů - jednoduché (řekl bych, že jednodušší než u S1, ale už si to moc nepamatuju)
7) Propojení UPnP se všemi přístroji v domácnosti - bez problémů
8) Připojení USB HDD StreamStore 24, který byl používán u S1 - v pořádku, všechny nahrané filmy a pořady jsou ok (FAT32)
9) Aplikace My TechniSat App - v pohodě
10) SFI - diakritika bez problémů (zatím teda)

Minusy
1) Občas (ne vždy) se při zapnutí nejdřív objeví hláška - inicializace CI modulu ve slotu 1 (2) - na chvíli (asi na sekundu)
2) Internet jako takový (prohlížení atd.) stojí stále za houby jako u S1
3) Aplikace Technisat MultiPlay - snad není ani na Google Play, ikdyž to tvrdí
4) Neporadil jsem si zatím se zvukem - přijde mi že zvyšování/snižování hlasitosti je pomalé... tzn. zmáčknu hodněkrát Volume + a zvuk se zvýší pouze malinko.. (to možná souvisí i s nastavením TV)
5) Obraz u SD programů jsem čekal lepší teda... (Pamatuju si, jak jsem poprvé dotáhl S1, a kvalita obrazu SD se mi zdála o dost lepší - můj subjektivní pocit) (rozdíl mezi 1080i a 1080p taky nevidím)
6) Moduly se mi zdají dost teplé

Takže abych to shrnul.
Oproti DIGIT ISIO S1 je výhoda v tom, že funguje 2xHD, a že je STC celkově rychlejší.
Jinak zas takový rozdíl nevidím.
Samozřejmě nemohu až zas tak posoudit, protože u nás v horách nevyužiji ani DVB-T ani DVB-C, což pro ostatní určitě je velkým důvodem ke koupi.
Nenahrávám ani na NAS.
Nějaké Watchmi nepoužívám.
RoPo (6061)|7.1.2015 09:36
[QUOTE=rabauken;504131]3) Aplikace Technisat MultiPlay - snad není ani na Google Play, ikdyž to tvrdí[/QUOTE]

Mám dojem, že je a je to toto - MyTechniSat MultiPlay. Píší o tom i zde.

Prosím tě, můžeš vyzkoušet kopírování nahrávky z STC třeba na PC? Ptám se protože mám HD S2 a kopírování nahrávky z HDD je po síti cca. 2,5MB/s. Což se mě jeví velmi málo a očekávám, že na STC toto vylepšili.
Předem děkuji za test.
izidor1 (129)|7.1.2015 09:43
Hm tak ta aplikace je blokovana pro instalaci na moje zarizeni. To je zase blbost co udelali.
izidor1 (129)|7.1.2015 09:44
Byl jsem se vcera podivat v Saturnu, ale tady u nas tohle isio nemaji.
rabauken (128)|7.1.2015 09:59
[QUOTE=RoPo;504137]Mám dojem, že je a je to toto - MyTechniSat MultiPlay. Píší o tom i zde.[/QUOTE]
Tak je pravda, že jsem to teď zkusil najít na telefonu, a na něm nemám Google Play, ale Obchod Play... A taky tam píšou, že to je pro tablet, takže možná na telefonu mám smůlu.. (Galaxy S3)


[QUOTE=RoPo;504137]Prosím tě, můžeš vyzkoušet kopírování nahrávky z STC třeba na PC? Ptám se protože mám HD S2 a kopírování nahrávky z HDD je po síti cca. 2,5MB/s. Což se mě jeví velmi málo a očekávám, že na STC toto vylepšili.
Předem děkuji za test. [/QUOTE]

Zkusím odpo, dám vědět.
Přes co to děláš? Nějaký Mediaport, nebo Techniport, či jak se to jmenovalo...?
RoPo (6061)|7.1.2015 10:35
Aplikace to je pro tablet. To je pravda.

Pro kopírování používám Mediaport. Nic jiného pro HD S2 od Technisatu není a jinak se po síti k nahrávkám na HDD nedostanu.

Díky za test kopírování.
rabauken (128)|7.1.2015 19:46
Tak vyzkoušeno kopírování z STC do PC.
Film Iron Man 3 - v HD (6,9 GB)
Přes Mediaport - ustálilo se to na 9,8 MB/s, trvalo to 11 minut.
Ze srandy jsem totéž zkusil i přes Techniport Plus Beta. Trvalo to 15 minut. Rychlost se tam neukazuje, nebo nevím kde.
Takže tak s kopírováním..
Je to dost rychlé RoPo?

Jinak aplikace My Technisat Multiplay mi na tabletu (přes Google Play) píše, že není kompatibilní s žádným mým zařízením a nejde nainstalovat.
Takže smůla.. :-)
RoPo (6061)|7.1.2015 20:05
Díky rabauken. Sice, žádná sláva, ale rozhodně je tam lepší síťový čip než v HD S2 a 3x rychlejší. Otázkou je zda-li tam vůbec je HW čip pro síťovou vyšší vrstvu nebo to odmaká procesor v STC, tedy SW ovladač se stará o vše na síťové vrstvě.
Umí STC i SMB/CIFS sdílení - jako server? Tedy, že disk v STC je vidět normálně z Win či z Linuxu např. přes NFS?
rabauken (128)|7.1.2015 21:06
Já teda nevím, co je SMB/CIFS sdílení (nejsem v tom zběhlý),
ale na PC v obyčejném Windows Media Player vidím STC a můžu přehrát všechny nahrané filmy a pouštět živé vysílání..
RoPo (6061)|7.1.2015 21:29
To prehravas pres DLNA/UPnP. Podivej se pres pruzkumnika na mista v siti zda tam nevidis STC jako "PC" ne jako multimedialni zdroj.
Ptam se ptoto, jestli takto nepujde primo kopirovat z STC do PC a ne pres Mediaport.
rabauken (128)|7.1.2015 21:47
Vidím ho pouze v Mediálních zařízeních...
Ale dá se aspoň zkopírovat film do veřejné složky v PC a přehrát ho na STC. Což je hned...
Ale směrem naopak nevím..
rabauken (128)|8.1.2015 08:10
Tak další poznatky ohledně STC.
Jak jsem psal v bodu 3) - ovládání STC a TV jedním ovladačem... Tak to fungovalo jeden den..
Nyní (když mám zapnuto jak v STC Techni-Link a v TV HDMI-CEC) tak pokud zapnu Power na ovladači k STC, zapne se STC, zapne se TV, ale na TV jede jen zvuk, obraz je černo. Pokud opět stlačím Power, vypne se obojí.
Vemu ovladač od TV, zmáčknu Power, zapne se obojí a jede to normálně.
Je to škoda, myslel jsem, že budu používat jen jeden ovladač.

Pokud vypnu HDMI-CEC v TV, a nechám zapnutý jen Techni-Link v STC, tak zapnutím Power najede STC, zapne se TV, vše jede.
Ale když to chci vypnout, vypne se jen STC, TV ne.
(V STC u Techni-Link navoleno vše (automatické zapínání i vypínání) na zapnuto..)
Nevíte někdo, co s tím?

Druhá věc.
Včera se mi přes Mediaport podařilo zkopírovat film z STC do PC (jak jsem psal výše)
naopak se mi to ale nepodařilo.. Čili film z PC do STC.
Píše mi to, že zde nejsou žádná data k přenosu.. Film je v .avi, což by mělo normálně jít, ne?

Když to zkusím přes Techniport, napíše to buď, že Device is Busy, try later, nebo to vůbec STC nenajde, ani podle IP adresy...
RoPo (6061)|8.1.2015 09:51
[QUOTE=rabauken;504259]Nevíte někdo, co s tím?[/QUOTE]

Tady bude problém v komunikaci mezi STC a TV. STC se zapne dříve než TV a nedohodnou si rozlišení, neproběhne handshake na CECu. U protokolu CEC má TV vždy adresu 0 a STC po zapnutí se snaží komunmikovat se zařízením s adresou 0, které však ještě není zapnuté a připravené. STC nedostane odpověď, nedohodne si rozlišení, tak vypne video výstup. Toto by mohl řešit nový firmware v STC.

Co máš za TV?
Nebo máš STC k TV připojen přes AVR?

[QUOTE=rabauken;504259]Film je v .avi, což by mělo normálně jít, ne?[/QUOTE]

STC nemusí AVI podporovat.
rabauken (128)|8.1.2015 10:15
Asi to tak bude.
Znamená to pro mě, že musím zapnout TV TV-ovladačem, a pak už používat normálně STC-ovladač..
Tomu jsem se ale přesně chtěl vyhnout. Co už.. Sice taková blbost, ale zamrzí to.

TV je Samsung UE40H6410.
STC jiná .avi normálně přehraje.
RoPo (6061)|8.1.2015 10:30
[QUOTE=rabauken;504273]STC jiná .avi normálně přehraje. [/QUOTE]

Tak je asi nepodporuje Mediaport pro přenos. Ze zajímavosti přejmenuj AVI na TS a vyzkoušej přenos.
rabauken (128)|8.1.2015 10:34
Zkusím no..
Ale co si pamatuju tak přenést .avi přes Mediaport na ISIu S1 normálně šlo myslím...
golfLC (1941)|8.1.2015 17:18
Aj mne niekedy ISIO S pri vypnuti ISIA TV nevyplo. Vtedy som len znovu zapol ISIO S a hned vypol a vyplo už aj TV. Robieva mi to niekedy aj na S3 ISIO v kombinacii so Samsungom v popise., nezistil som však prečo to niekedy ide na prve vypnutie a niekedy len na to druhe. V opačnej kombinácií, že som vypínal TV, sa mi nikdy nestalo, že by nevyplo ISIO S aleno S3.
rabauken (128)|8.1.2015 18:53
Tak ani přejmenování souboru na TS nepomohlo.
Pořád že nejsou data k přenosu..
Nezbylo než dát to na flashku..
Taky to funguje s tou veřejnou složkou v PC, ale to musí být furt zapnuté PC, že..
rabauken (128)|9.1.2015 13:14
EDIT:
psal jsem si na chatu Technisat, a na dotaz, zda se dají kopírovat AVI přes Mediaport, pán odpověděl, že ne, že jen MPEG2, MPEG3 a JPEG a vlastní data..
Když jsem mu napsal, že jsem film převedl do MPEG2, odpověděl, že to musím asi leda přenést přes USB flashku...

Taky se mi stává, že mi na obrazovce zůstává svítit "LAN".. ikdyž už přes síť dávno nic nedělám..
Pán poradil, ať vypnu STC na pár minut ze zásuvky... :-) To je príma...

A poslední dotaz ohledně aplikace MytechniSat MultiPlay, kde jsem se ptal, jestli je jen pro tablety od TechniSatu, odpověděl, že ne, že pro všechny Android Tablety... Když jsem se ho ptal, proč to teda na mém nejde, tak odepsal, že asi ten můj umí pracovat jen s určitými aplikacem.. :-)

Nooo, tak fakt moc pěkný...
RoPo (6061)|9.1.2015 13:22
Ohledně MultiPlay - viděl bych to na špatně nastavené publikační pravidla (omezení) této aplikace vývojářem v guugleplaystoru. Taky jsme s tím měli problém. Navíc obecně němci moc dobří vývojáři nejsou, tak bych se nedivil, kdyby něco spackali.

LAN - když odpojíš na chvíli LAN kabel místosíťového, tak toto hlášení zmizí nebo nezmizí?
rabauken (128)|9.1.2015 13:26
zmizí, jak ho ale zapojím, objeví se..
Jde to i tak, že zmáčknu tlačítko HDMI... "LAN" zmizí... za chvilku se zas objeví..
asi po čtvrtém, nebo pátém zmáčknutí HDMI se už pak neobjeví..
zajímavé že? :-) :-)
RoPo (6061)|9.1.2015 13:36
Hmmm... je vidět, že firmware je čerstvý. Dobré počkat na nový FW.
Dagy2 (3153)|10.1.2015 09:15
HDMI: zrejme zostalo nedotknuté od ISIO S1. U niektorých TV to beží presne ako popisujete tu vyššie - pokiaľ TV nie je zapnutá, neprebehne komunikácia a video výstup zostane vypnutý. Výsledok je zvuk YES, obraz NO.
Jeden z majiteľov, ktorý používa UNIDO Philips má nastavené aby ovládač poslal zap na STC o 5sek neskôr než na TV.
Mám pocit že soudruzi to s tou komunikáciou cez HDMI asi prehnali - viď prvé poznatky s ISIO S1, keď sa prepínal aj jazyk podľa nastavení v TV u golfa.

LAN: s problémom že by LAN "visel" neprišiel nikto

NAS: vyriešené, problém u niektorých NAS centier je, že musí byť nastavený účet Guest. Platí najmä pre Synology. Inak všetkým NAS-y fungujú OK

NTFS: v jednom z prvých príspevkov píšem, že možno strihať. Omyl užívateľa. STC obsluhuje všetky formáty ako bolo písané - TSD, FAT32, NTFS, NAS-disk, EXT, iMAC. Plnohodnotný strih je možný len na TSD, na FAT32 tiež ale súbory sú samozrejme 4GB.

PRENOS NAHRAVOK: zrejme závisí trocha od šikovnosti resp. vedomostí užívateľov. Niektorí bez problémov skopírovali nahrávky z HDS2, HDK2, ISIO S1 a prehrávajú ich na STC. Je tam užívateľ, ktorý prišiel o všetko.
Bol by som opatrný s prenosom disku či už USB alebo šuplík medzi viacerými zariadeniami. To, čo chcem archivovať, treba niekam zazálohovať.

inak naopak si všetci pochvaľujú, že tak dobre odladený FW už dávno nebol :-I
jirka67 (233)|12.1.2015 16:12
Tak se hlásím, že jsem objednal nový ISIO STC. Nyní se čeká na dodání z Německa, do týdne snad dorazí. Abych se přiznal, původně jsem plánoval koupi až na jaře, ale rozhodl jsem se raději dříve, než nám to v ČR kvůli oslabující se koruně zdraží.
supfor (38)|12.1.2015 19:57
Zdravím,- Technisat ISIO C neumí přehrávat externí textové titulky.Jak je to u ISIO STC?
rabauken (128)|15.1.2015 12:32
Nepamatujete si někdo, jak streamovat z STC na PC.
Co muselo být nastaveno v UPnP..?
Jak jsem STC donesl, tak to všechno den dva jelo. (Myslím tím streamování živého vysílání v PC přes Windows Media Player)
včera jsem zkusil znova, a WMP má s tím problém. Na PC píše, že program neumí přehrát, na NTB píše - ressource confict..
Zajímavé je to i s nahrávkami, které jsou na USB HDD v STC. PC některé přehraje, jiné ne. Totéž NTB.
rabauken (128)|15.1.2015 20:17
Vyzkoušel jsem ty externí titulky, a nepovedlo se mi to..
Nakopíroval jsem na flashku film v .avi a k tomu titulky v .srt
STC sice titulky vidí, ale jsou šedé (neaktivní), a v OPT volbách jsem se nějak nemohl dostat k tomu, abych je mohl do filmu vložit.. Možná dělám něco špatně, ale nevím jak jinak..
Film i titulky jsem měl v jedné samostatné složce, a pojmenováno to bylo stejně.
Tak nevím..

Jo a streamování opět jede normálně, jakoby se nechumelilo... Totéž nahrávky.
Windows si prostě dělá co chce..
Dagy2 (3153)|16.1.2015 20:16
Nás tí švajčiari doj...ali. STC tam stál 315EUR, teraz 478....:mad:
golfLC (1941)|16.1.2015 20:45
Tak to ozaj riadne!!!!
jirka67 (233)|17.1.2015 17:40
No, na STC stále čekám, ještě z Německa nepřišla dodávka. Mám ho objednané za 11190 Kč, ale od středy se už u nás prodává za 11980 Kč
rabauken (128)|19.1.2015 10:37
Uff, tak to jsem rád, že jsem to ještě stihl za těch 11190,- teda..

Prosím vás, nevíte někdo, proč se mi u HBO HD nestáhne EPG? Ukazuje mi to přes SFI maximálně dva programy dopředu..
Přitom u SD HBO se normálně stáhne EPG na 4 dny dopředu, stejně jako u všech ostatních programů...
Přitom stahování EPG mám nastavenou u VŠEHO...
Díky
(časovač se tímto stává nepoužitelný - míněno právě pro HBO HD)
golfLC (1941)|19.1.2015 12:20
Na ISIU S program plne funkcný az do 26..1. Skus ho zmazat uplne zo zoznamu TV programov, nasledne daj rucne aktualizovat SFI, po aktualizacii si nascanuj nanovo TP 12207 V SR 27500 DVB-S2 a pridaj ho do zoznamu manualne, nasledne v programovom denniku ho pridaj do zoznamu a daj aktualizovat SFI.
Hornet F-18 (1328)|19.1.2015 12:51
Este by som sa opytal rabaukena, kolko ma nastavenych programov, pre stahovanie epg? Az je tych kanalov vela, moze sa stat, ze pamat nestiha ulozit na 7 dni.
Mne tiez HBO HD dava epg normalne na 7 dni.
Moze to suvisiet s terajsim preladovanim TP. Ako pise golf, vymazat uplne, znovu naladit, aktualizovat sfi.
golfLC (1941)|19.1.2015 12:59
To je pravda, aj ked som túto otázku nedával, nakoľko som si myslel, že má SFI na Skylink... :-)
rabauken (128)|19.1.2015 22:34
Programů pro stahování EPG mám 64. Je to moc?
Mám FreeSat.
Včera jsem aktualizoval SFI pro všechny programy a trvalo to cca 20 minut.
To s odstraněním a znovunaladěním HBO HD ještě nemám možnost vyzkoušet (furt u toho někdo sedí ..) :-)
Ale díky za tip.
golfLC (1941)|19.1.2015 22:50
No ale ak máš freesat, môže byť problém u poskytovateľa...

Počet na SFI je v pohode, tam problém nebude...
Hornet F-18 (1328)|19.1.2015 23:07
Dlzka stahovania je tiez ok. 64 urcite nie je vela, tiez mam nejako tak. Ale zvladne to podstatne viac programov :-) niekolko sto v pohode.
Ja som myslel, ci tam nemas nastaveny cely zoznam, lebo tu pred casom bol jeden uzivatel, co mal nastavenych niekolko tisic stanic a cudoval sa ze mu to blbne. Ale nebolo to Isio-myslim.