Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SONY 2014

Karol_74 (41)|6.7.2014 11:25
Vadné pixely možu zasvietiť aj neskôr...ale záruka je 2 roky tak že pohoda. V mojom pripade telka je ok ale napríklad na monitore mi naskákali vadne pixely po 1.5 roku používania. Neviem ako pri telkách ale pri monitoroch má každý výrobca svoje normy koľko vadných pixelov može byť na obrazovke a koľko je už na reklamačku. Pri telkách to bude asi podobne.
majkom (83)|6.7.2014 17:50
No a o to ide, jede dva vadne pixely nevyreklamujes;)
Hurikan (59)|7.7.2014 18:07
Tak ted mám taky dilema, tmobile sleva mi taky zamotala hlavu :-) Chtěl jsem KDL50W805BBAE2 taky kůli T2,S2...ale z toho shopu co to je přes tmobile tam nebude zase ps3, ale to už by chtěl člověk asi moc :-)) Tak co vzít , sony nebo Samsung UE48H6400, ach jo
vojtaklofac (54)|7.7.2014 18:33
[QUOTE=Hurikan;492306]Tak ted mám taky dilema, tmobile sleva mi taky zamotala hlavu :-) Chtěl jsem KDL50W805BBAE2 taky kůli T2,S2...ale z toho shopu co to je přes tmobile tam nebude zase ps3, ale to už by chtěl člověk asi moc :-)) Tak co vzít , sony nebo Samsung UE48H6400, ach jo[/QUOTE]

Samsung, jednoznačně :-) Vlastní zkušenost s oběma :)
Hurikan (59)|7.7.2014 18:37
děkuji, todle se cení! Ještě mám na rozhodnutí měsíc ale celejech pár let koukám po šamšungu to je fakt!
vojtaklofac (54)|7.7.2014 18:58
[QUOTE=Hurikan;492310]děkuji, todle se cení! Ještě mám na rozhodnutí měsíc ale celejech pár let koukám po šamšungu to je fakt![/QUOTE]

Není zač, přečti si tohle vlákno pár stran dozadu a dozvíš se bližší info, nechce se mi to sem teď vypisovat znovu :-)
sa.fran (7)|12.7.2014 15:16
[QUOTE=vivid.sk;490035]Zkoušel jsem i Serviio, jediná možnost je vypálit při transkódování titulky přímo do obrazu video
S tymto som sa chvilku bavil a uspesne som rozbehal Serviio na Synology s TV Sony W905. Jedine obmedzenie je to, ze v tom pripade mozes pouzit len interne titulky, ktore TV zoberie. Cize staci remux tituliek priamo do kontajneru mkv.

Transcodovanie nepouzivaj. Prznis tym zasadne kvalitu. Potom nema vyznam "zhanat" kvalitne 15-20GB ripy, ak ich vo vysledku degradujes na mizernu kvalitu ripu realtime transkodovanim.

Sony je v tomto smere na tom podla svojej povesti - mizerne. Na obal si sice napise podporu vsetkeho mozneho, ale realita je ina. [/QUOTE]

bude problem u 50W805(815)B s externimi titulky kdyz pouzivam na prehravani satelit Xtrend 4000 s moutnutym HDD.X trend bude do TV pripojem pres HDMI(ted s tv lg42LW4500 neni problem).mozna jsem konecne nasel vyhovujici TV(obrazem) ,ale titulky jsou jedna z priorit.nechci kazdy film prehanet pres nejaky soft.

a co vadne pixely?hodne lidi si na ne stezuje.
vivid.sk (11472)|12.7.2014 16:22
[QUOTE=sa.fran;492564]kdyz pouzivam na prehravani satelit Xtrend 4000[/QUOTE]
V tomto pripade je TV len zobrazovac. Problem samozrejme nebude.
majkom (83)|14.7.2014 22:35
Hele, v navodu k sony tv ke ze si ju mam prichytit lsnkom k stoliku, predpokladam ze to je dosledok nejakej americkej sudnej tahanice a standartne tv na stolku pryviazat netreba, nebo jo?

---------- Doplněno v 22:35 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 22:34 ----------

[QUOTE=sa.fran;492564]bude problem u 50W805(815)B s externimi titulky kdyz pouzivam na prehravani satelit Xtrend 4000 s moutnutym HDD.X trend bude do TV pripojem pres HDMI(ted s tv lg42LW4500 neni problem).mozna jsem konecne nasel vyhovujici TV(obrazem) ,ale titulky jsou jedna z priorit.nechci kazdy film prehanet pres nejaky soft.

a co vadne pixely?hodne lidi si na ne stezuje.[/QUOTE]

Ja som vadne pixely nemal.
RoPo (6061)|14.7.2014 22:44
Majkom: snad v kazdem navodu k vetsi TV je uvedeno, ze horni okraj mas prichytit lankem ke stene. Jde o to, aby TV na sebe nikdo neprevratil, protoze TV o vetsi uhlopricce lze snadno shodit/prevratit (stojany zas tak stabilne nejsou) a to prave na sebe. Toto je hlavne kvuli detem.
vojtaklofac (54)|14.7.2014 23:00
No vida, tak si nakonec pořídil Sony, dej vědět, jak jsi spokojený a připojení ke zdi neřeš :-)
majkom (83)|14.7.2014 23:20
[QUOTE=vojtaklofac;492713]No vida, tak si nakonec pořídil Sony, dej vědět, jak jsi spokojený a připojení ke zdi neřeš :-)[/QUOTE]

Uz som ju vratil a zvazoval co dalej ked electroworld nahodil na 46w905a akci, nekup to za 25tisic;)) mali posledny kus a chceli sa ho zbavit a prave v den ked som im vracal 50w805b - inac ta 805b - pre mna prilis velke, z 2,5m.. Inac menu nijak tragicky pomale (mozno bude tym ze prechadzsm zo sharpu), dead pixel ziaden, nerobil som testy ale podsvietenie mi pripadalo rovnomerne, jedine po hranach na bokovh bolo vidno ze to tmavne, ale to je proste edge led. Jedine, co mi obrazovo nesedelo,pri menej kvalitnom vstupe vykreslovalo zaoblenia ako schody.. All in all, myslim ze slusna tv. Zajtra vybalujem 905a, top model sony 2013, 200 hz panel, som zvedavy;)
vojtaklofac (54)|14.7.2014 23:26
[QUOTE=majkom;492716]Uz som ju vratil a zvazoval co dalej ked electroworld nahodil na 46w905a akci, nekup to za 25tisic;)) mali posledny kus a chceli sa ho zbavit a prave v den ked som im vracal 50w805b - inac ta 805b - pre mna prilis velke, z 2,5m.. Inac menu nijak tragicky pomale (mozno bude tym ze prechadzsm zo sharpu), dead pixel ziaden, nerobil som testy ale podsvietenie mi pripadalo rovnomerne, jedine po hranach na bokovh bolo vidno ze to tmavne, ale to je proste edge led. Jedine, co mi obrazovo nesedelo,pri menej kvalitnom vstupe vykreslovalo zaoblenia ako schody.. All in all, myslim ze slusna tv. Zajtra vybalujem 905a, top model sony 2013, 200 hz panel, som zvedavy;)[/QUOTE]

Teda nechci být přehnaným optimistou, ale myslím si, že budeš z 905a nadšený. Viděl jsem ji na vlastní oči a byla jedním slovem skvělá (i to menu mi přišlo nějak svižnější a intuitivnější než v letošní řadě). Jediný problém s ní je její dostupnost a ten už si vyřešil :-)
majkom (83)|14.7.2014 23:34
[QUOTE=vojtaklofac;492718]Teda nechci být přehnaným optimistou, ale myslím si, že budeš z 905a nadšený. Viděl jsem ji na vlastní oči a byla jedním slovem skvělá (i to menu mi přišlo nějak svižnější a intuitivnější než v letošní řadě). Jediný problém s ní je její dostupnost a ten už si vyřešil :-)[/QUOTE]
No co ti budem hovorit, ked som videl tu cenu a overil si ze maju za tu cenu novy kus (myslel som ze to bude cena za tu vystavenu na predajni), tak som proste musel kupit tu 905a;) uvidime;)
xtreo (49)|16.7.2014 07:31
Bohužel se musím přidat k některým, kteří tuto TV úplně nechválí. Já koupil 50W805B v Datartu když ji měli za 21.000,-Kč ještě s další slevou 700 Kč za to, že to byl vystavený kus (dva týdny), tedy za 20.300,-Kč a stejně jsem ji vrátil. Dost mě zklamaly pozorovací úhly, které v prodejně vypadaly v pohodě, ale doma to pak je o něčem jiném. Hrůza je 3D - to popisují i v recenzích - stáhnete si 15GB 3D film v parádní kvalitě a TV to resampluje na něco co vypadá jak nepovedené SD vysílání. A crosstalk je tam taky, i když ne tak hrozný, ale celkově si to moc neužijete. Motionflow - tedy využití 100Hz panelu na dopočet snímků pro plynulost pohybu - někdo to vypíná, ale pak nechápu proč se žene za 100Hz panelem, když do něj stejně pouští jenom 50 snímků. Takže já to nevypínám a u SONY mi přišlo jak kdyby to procesor nezvládal utáhnout. Sice to celkem šlo a obraz nebyl soustavně trhaný, ale každé cca 4 vteřiny mi přišlo, že se ten obraz trhnul (stejné chování ať jsem to přehrával z USB, nebo přes HDMI, nebo z DVB-T). Možná to bylo hlavně v pohyblivějších scénách, kde to je více vidět. Takže z tohoto jsem taky nadšený zrovna nebyl. A celkově to menu a pohyb v něm - takové kostrbaté, ale některé značky jsou ještě výrazně horší v tomto. Ovladač mi taky moc nepadl do ruky.
kentaur6 (19)|16.7.2014 08:56
Již 2 dny vlastním 50W805B a zatím se řadím mezi spokojené uživatele. Původně jsem se obával toho, že na cca 2,5 metru bude velká, ale ve skutečnosti není. SD obraz se mi zdá v pohodě. HD jsem zatím neměl možnost vyzkoušet. Telka určitě není ideální, třeba zvuk by mohl být lepší a po obou stranách obrazu je v určitých záběrech, při jednobarevném podkladu, vidět nerovnoměrné podsvícení. Při běžném provozu to ale vůbec neruší, je to málo zřetelné. Pozorovací úhly jsem dopodrobna nezjišťoval, sedačku mám v ose před televizí. Vadné pixely jsem zatím neobjevil. Pátrat po nich nebudu.
Nemám žádné srovnání s jinými modely a značkami. Obraz se mi ale líbí a vybíral jsem taky hlavně podle recenzí, kde tenhle model docela chválí.
Chystám se ještě pořídit levnější spolehlivé MMC, neměl by někdo náhodou nějaký typ?
RADU (113)|21.7.2014 22:00
Zdravím,
má někdo zkušenost s přiděláním SONY 50W805B na otočný držák na stěnu.Zajímá mě způsob připevnění držáku k tv z důvodu,že zadek tv není v jedné rovině.
duchekm (1)|24.7.2014 11:37
Zdar, vlastni zkusenost nemam, ale stejnej problem hypoteticky resim taky.
Sony W nepodporuje VESA standard, takze zbyvaji tri reseni:
Sony VESA adapter
https://www.alza.cz/sony-kdl-w6-vesa-adapter-d2092348.htm

Vogels "reseni"
http://www.av4home.co.uk/wordpress/wp-content/uploads/2013/11/2013-08-Sony-Service-kit-KDL-xxW6xx-Series.pdf

anebo nejaky vlastni - trebas LDT desku kterou das mezi TV a vesa drzak a mozna usetris par cm z hloubky TV oproti VESA adapteru, kterej z placky udela 7cm hluboky monstrum.

M.


[QUOTE=RADU;493169]Zdravím,
má někdo zkušenost s přiděláním SONY 50W805B na otočný držák na stěnu.Zajímá mě způsob připevnění držáku k tv z důvodu,že zadek tv není v jedné rovině.[/QUOTE]
gloom83 (39)|25.7.2014 18:03
Tak u mě s W805B převládá stále spokojenost. Jedna z věcí, co mi krapet vadila, bylo to, že když jsem vložil externí disk, tak jsem měl všechny filmy v menu pohromadě, byť na hdd byly uspořádány ve složkách. I v nějaké té recenzi psali, že to tak je a že je to celkem opruz. Psal jsem na podporu sony, zda-li to nelze někde přenastavit a bylo mi odepsáno, že je jim líto, ale že to nejde a teď jsem se dočetl na nějaké diskuzi, že stačí najet na onen disk, zmáčknout options a tam si zvolit "zobrazení složek". Pravda, mohl jsem na to přijít sám, ale že to neví ani na sony podpoře.
RADU (113)|1.8.2014 11:09
Zdravím,
pokud SONY 50W805B WESA standart nepodporuje mohl by mě prosím někdo uvést rozteč šroubů pro držák...
maras125 (27)|1.8.2014 16:10
Mám jen pár dotazů. Je tohle model 2014? Máte ji někdo? Nějaké zkušenosti? Potřebuji větší úhlopříčku, 3D nepotřebuju. http://led-televize.heureka.cz/sony-bravia-kdl-48w585/

Ještě se rozhoduju mezi toudle, co doporučíte? http://led-televize.heureka.cz/samsung-ue48h5570/
vivid.sk (11472)|1.8.2014 16:12
[QUOTE=maras125;493704]rozhoduju mezi toudle[/QUOTE]
radsej priplat 10% a zober tuto:
http://3d-televize.heureka.cz/samsung-ue48h6400/
maras125 (27)|1.8.2014 16:15
Takže tu Sony nebrat? Já už jsem i tak přes limit, původně sem začal na 12 000,- Více už za TV opravdu dát nemůžu

edit: Teď sem se díval, že se dá sehnat zhruba za cenu té 5570, otázka je co ta Sony. 3D k životu nepotřebuju
vivid.sk (11472)|1.8.2014 19:55
[QUOTE=maras125;493706]otázka je co ta Sony. 3D k životu nepotřebuju [/QUOTE]
Sony je nizsia rada v porovnani s 6xxx modelom Samsungu. 3D potrebujes - aj ked ho nebudes vyuzivat. 3D znamena lepsi (a rychlejsi 100/120Hz) panel - minimalne v pripade VA panelov s aktivnym 3D (pisem to sem stale dokola, nechce sa mi to opat rozpisovat). TV bez 3D obvykle znamena "pomaly" 50/60Hz panel - dava sa to najnizsich tried TV.
spamoid (62)|2.8.2014 15:49
Zdravím,
díky t-mobile přemýšlím o koupi 4K modelu řady 8500 (konkrétně KD-65X8505B). Můj dotaz zní - máte ji někdo? Jste spokojení? A druhý - umí přehrát H.265 (tzn. HEVC)? Nikde explicitně jsem to napsané nenašel. Díky předem.
maras125 (27)|4.8.2014 16:30
[QUOTE=vivid.sk;493728]Sony je nizsia rada v porovnani s 6xxx modelom Samsungu. 3D potrebujes - aj ked ho nebudes vyuzivat. 3D znamena lepsi (a rychlejsi 100/120Hz) panel - minimalne v pripade VA panelov s aktivnym 3D (pisem to sem stale dokola, nechce sa mi to opat rozpisovat). TV bez 3D obvykle znamena "pomaly" 50/60Hz panel - dava sa to najnizsich tried TV.[/QUOTE]

To s 3D sem si myslel, šlo to krásně vidět v obchodě, kde byl vedle sebe 3D Samsung a Panasonic E6E. Až sem koukal, jaký byl v plynulosti rozdíl, což mě přivedlo k tomu zařadit i 3D modely. Takže vítěz bude asi ta 6400. Díky ;)
majkom (83)|7.8.2014 10:10
pani, dotaz, sice sa tyka sony 2013 rady, ale asi aj 2014 - ked chcem updatovat firmware, ti eupdaty su kumulativne? to znamena, staci updatovat na posledny update, alebo postupne prejst vsetkymi updatmi (pretoze posledny update dostupny pre moju tv upravuje len nejake drobnosti v aplikaciach, ale tie pred tym predpokladam dodavali viac)???
Plutotype (717)|8.8.2014 23:07
[QUOTE=spamoid;493756]Zdravím,
díky t-mobile přemýšlím o koupi 4K modelu řady 8500 (konkrétně KD-65X8505B). Můj dotaz zní - máte ji někdo? Jste spokojení? A druhý - umí přehrát H.265 (tzn. HEVC)? Nikde explicitně jsem to napsané nenašel. Díky předem.[/QUOTE]

http://www.sony.cz/electronics/televizory/x8500b-series
Tento televizor podporuje kodeky HEVC – nadcházející standard pro distribuci videa v rozlišení 4K – a je tak připraven i na budoucí technické změny.

Pokiaľ očakávaš super obraz, nie je to najlepšia voľba, lebo kontrast telky je definovaný použitým panelom a tu je použitý IPS panel, ktorý dáva 4x menší kontrast ako VA panel ktorý je u 9-kovej série.
spamoid (62)|15.8.2014 15:23
2 Plutotype:
díky za info, objednali jsme nakonec 855 řadu (fullHD), přidaná hodnota za cenu mi u 4k nakonec nepřišla tak zásadní. Možná kdyby stála 9-řada stejně jako ta 8-řadaa 4k a nevypadala s repro tak obludně, ale kompromis u 4k telky mi nepřišel nakonec vhodný. Díky.
Cicosk (6)|19.8.2014 09:52
Zdravim Vas. Neviem sa nikde dopatrat k informaciam ake video formaty dokazu tieto TV prehrat z USB kluca. Neviete mi niekto poradit ? Popripade ak ho niekto vlastnite, je to dobry kauf ?
Ide o to ze blu-ray cez ktore som pustal filmy z usb mi poslo a rozhodol som sa kupit tv ktora podporuje prehravanie videi z usb kluca.

Dakujem

[hl]mod KZ:[/hl]Přesunuto do vlákna Sony 2014
vivid.sk (11472)|19.8.2014 16:21
1) Tieto dotazy by som riesil vo vlakne SONY.
2) Ziadny konkretny popis (okrem toho v specifikacii, ktory sa tvari, ze podporuje vsetky dnesne formaty) neexistuje. Sony sice konecne zacina dohanat korejcov v tomto smere, no stale to nieje dokonale. Tieto modely (tie tohtorocne, s VA panelmi) su obecne velmi dobre hodotene, treba si ustriehnut clouding a problemy s uniformitou, ktore SONY trapia tiez.
42" uhlopriecka je este relativne mala, takze tam by nemali byt zasadne nedostatky vid tu a tu

mod KZ: přesunuto
jirin.cz (54)|26.8.2014 17:43
Zdar chlapi,

je čas, abych přilil trochu toho benzinu do ohně :D Včera mi dorazila 5. televize 55W805B. Skoro si už myslím, že všechny ty dobré kusy první jakosti zasílají na západ a na sever od nás, ale na zahraničním fóru je situace podobná.

1. a 2. kus měli vadné pixely (1 a 2), 3. a 4. kus zničil dopravce TNT tak, že 3. telku jsem po pohledu na prokoplé obě krabice, ve kterých je TV zabalena ani nepřevzal, 4. vypadala úplně stejně jak 3., tu jsem ale převzal, že to teda zkusím a po vybalení byla při pohledu z boku hlinikový rám v půlce ohnutý pod úhlem skoro 10 stupňů.

Tak a včera dorazil pátý kus - ještě jsem si počkal, protože neschopný dopravce poslal TV místo do Brna do Bruselu, takže se projela a já si říkal, že když je rozmlácená na padrť z centrálního skladu z Holandska do Brna, nechci ani vidět, jak bude vypadat, pokud se projede ještě přes Brusel a absolvuje další překládku z kamionu.

Krabice byla ale kupodivu v naprosto perfektním stavu. Po vybalení 7 (!) vadných pixelů, v levé části svislý pruh díky kterému byl krásně vidět banding při rychlých scénách a o cloudingu a DSE ani radši nemluvím :D

U Sony mě drží 3 věci - mám koupený Flick Remote, dostal jsem "zadara" Sound Bar a tříletou záruku (pořád se to asi ještě vyplatí, i když u ostatních prodejců seženete TV o 7000 Kč levněji než na Sony.cz a 3. důvod je PS4 - k němu jde Bravia s nejnižší latencí ruku v ruce.

takže teď budu zas 14 dní čekat na další kus :) Snad už si budu moc v půlce října zahrát DriveClub na nové větší televizi :)

Závěrem snad jen, že Sony už dávno není to, co bývala - škoda...
majkom (83)|26.8.2014 23:25
Hele, mas spatnu karmu nebo nevim, ja som kupil 805b v electroworlde a nemala ani vadny pixel, ani iny problem. Doviezol som si ju sam ale nerobim si iluzie ze do predajne to viezli boh vie ak, tie tv su zabalene slusne, za mna proti Sony nemozem moc spatneho povedat
jirin.cz (54)|28.8.2014 10:09
majkom: asi jo, jinak to není možný :) uvidíme co další pokus
Ladys (1829)|28.8.2014 10:38
Jak tady čtu tu příhodu s nákupem TV od Sony, tak to je na prášky.

Já proti Sony taky nemůžu nic říct, akorát se ji musím zbavit.
gloom83 (39)|8.9.2014 18:00
Nevíte náhodou, jestli existuje pro tuto tv nějaká mobilní aplikace pro windows phone, která by fungovala jako dálkový ovladač? Vyzkoušel jsem asi 3 aplikace, ale bohužel. Díky. :)
lacino88 (27)|11.9.2014 16:59
Nazdar, chcel by som sa spytat ci neviete o nejakom modely od SONY, ktora by cenovo a kvalitou prekonal model od samsungu UE48H6400. TV by som vyuzival napojeny cez HDMI na PC, na 1080p filmy, serialy a pod. 3D moze byt ale nemusi, smart potesi. Cenovo asi okolo 750+-. Vdaka
devmixil (56)|17.9.2014 20:48
Na cenu v 48" sem se nedival,ale rekl bych W805B ??? .. taky se totiz rozhoduju mezi temato dvema ... ale v 55" ..
Lucio9999 (140)|2.11.2014 15:28
Zdravim, opäť som tu po dlhom čase po 3 rokoch a opät sa snazim kupit novu telku,mam Sony (KDL40ex720-rok 2011),ktora nepodporuje z USB ziadne formaty ako dvix,mkv,atd. Urobilo v tomto Sony uz konecne zlepsenie???? Ci stale je Sony zname tym ze nepodporuje rozne formaty ako marketingove samsung,alebo lG ?
vivid.sk (11472)|2.11.2014 17:30
Podporuje, ich viac. Ale opat to nieje 100% a skor ci neskor budes riesit nieco, co nezvladne :)
gloom83 (39)|18.11.2014 19:24
Nemáte někdo tip, jak nejrychleji přepínat mezi oblíbenými kanály než takto? Home-Kanál-Seznam kanálů-Oblíbené 1,2,3,4? Než to takto navolím, tak si ten dotyčný program najdu dříve mezi tou stovkou. Díky.
RoPo (6061)|18.11.2014 20:21
V manualu neni popsano? Pripadne hledej "sony [modeltv] how to switch favorite channels"
gloom83 (39)|19.11.2014 19:29
Díky, nakonec jsem si upravil nabídku pod tlačítkem "Discover", kde si můžu aspoň jednoduše a hlavně rychle prohlédnout, co v které oblíbené skupině je a rovnou přepnout na daný kanál. Jen kdyby ještě byla možnost v té skupině zůstat a přepínat jen mezi kanály v té či oné skupině pomocí "PROG" tlačítka. Tak si sice zapnu kanál třeba ve skupině Oblíbené 1, ale když pomocí šipky přepnu na následující kanál, tak se tv přepíná, jako bych v žádných oblíbený nebyl.

Ten jejich iManuál ještě jednou prolezu, ale není nad klasickou papírovou brožuru. :-)

Jinak dnes jsem zaregistroval tv na stránkách sony a kdyby někdo chtěl kupovat něco z eshopu na sony.cz, tak mi dali jakýsi kód na slevu 20%. Já teď nic kupovat nebudu, tak by byl k mání.
ris (26)|30.11.2014 20:38
co by si za ten kupon chtěl? Nevíte někdo jestli 815ka ma HBBTV? Někde píšou jo, někde ne...
ris (26)|1.12.2014 00:45
tak hbbtv sem našel:)...tak ještě jde k 815 dokoupit bezdrat klavesnice? Chápu dobře, že součástí balení je komplet držák na zed?
gloom83 (39)|1.12.2014 18:50
Co jsem hledal, tak na tuto tv jde připojit jen bezdrátová myš. Klávesnice jen pomocí nějakého tabletu nebo mobilu. Jinak ten slevový kód na sony.cz Ti dám klidně gratis. No a součástí balení je stříbrný podstavec, který lze použít i jako držák na zeď.
Buladog (34)|1.12.2014 22:16
Zdravím dnes sem donesl 50w 705b a měl bych pár dotazů.
První je připojený ex HDD. Nevidím strukturované zobrazení ale všechno v jedné linii. Dá se to změnit či tv tohle nepodporuje?

Další věc jsou externí titulky k filmu, TV je přehraje ale jsou v takovém černém rámečku, je nějaká možnost jak to udělat transparentní?

Děkuji
ris (26)|2.12.2014 00:08
aha, jako že to budu tukat na tabletu a bude se to zobrazovat na TV? na to že se to pověí na ten podstavec sem koukal, ale je v balení i ten kus na zed? Zkousel si to? není to daleko od zdi?
gloom83 (39)|2.12.2014 18:34
Buladog:
1, na mé 50W805B připojím ext hdd a poté, co mi načte televize obsah disku a zobrazí se mi celý jeho obsah, zmáčknu na ovladači tlačítko "Options" a zvolím "Zobrazení složek", nu a zobrazuje se mi vše, tak jak mám uspořádáno na disku.
2, Titulky jsem nějak nezkoumal.

Ris:
Měl by sis do tabletu nebo mobilu nahrát nějaký software, který by komunikoval s TV a fungoval třeba jako dálkové ovládání nebo externí klávesnice a jak píšeš, tak vše, co bys napsal na tabletu, by se mělo zobrazit na TV. Já mám ale jen Windows phone (Lumia 920) a na něm mi žádný program nefunguje, ale věřím, že s androidem či ios bych snad uspěl. Ale nemám to osobně odzkoušeno.
A co se týče toho držáku, tak v balení je vše k pověšení na zeď. Já mám televizi na stolku, takže pověšenou ji nemám, ale tady: http://pdf.crse.com/manuals/4489537151.pdf na stánce 217 (7 cz) je vše popsáno a jsou tam i nějaké rozměry.

S televizí jsem zatím stále spokojen, jediné co mi trochu vadí je to, že nelze použít bezdrátovou klávesnici, že v internetovém prohlížeči nepřehraju žádné video, kde je flash player a že v diskuzích o sony tv chcípl pes. :-D
ris (26)|2.12.2014 20:39
co přesně nejde přehrát? Youtube, ivysílaní čt? Nebo třeba sportovní streamy? nembude to řešit nějaká aktualizace?