Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Funguje vám poslední verze ATV 2000 ???

Hlasujících
27. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Ano, funguje a jsem plně spokojen.

4 14.81%
  • Ano funguje, ale menší problémy stále přetrvávají.

16 59.26%
  • Ne , stále nemohu ATV doporučit ...

7 25.93%
Strana 3 z 14 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 209

Téma: Zachytávání pomocí ATV2000 / problémy a řešení

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

Taby> Co to máš za strašnej hardware. Tady asi nebude chyba jenom v ATV2000. Navíc pokud chceš rozumně zachytávat je naprosto nezbytný donutit kartu k rozlišení ***x576, jinak se dostaneš do neřešitelnych problémů s prokládánim, viz. ty moje stránky. Zkus nejdřív jiný ovladače, z programů můžeš kromě iuVCR zkusit taky VirtualVCR. Vláďa
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Mike
    Registrace
    Mar 2004

Taby: zkus napsat konkrétně který kodek nejde - většina totiž UYVY neumí, ale třeba kodeky PIC a Morgan MJPEG ano, i Huffyuv ho umí, takže zkus tyto
    další řešení je vložit filtr video converter, který dokáže konvertovat z UYVY na YUY2 i RGB
    Napiš, co ti nejde a ne co ti jde \/

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Jenom pro pořádek informuju, že dříve popsaný problém, kdy ATV přestane reagovat na podněty jakmile se zapne/vypne line-in Audigy (třeba i pomocí Surround Mixeru), v nové verzi přetrvává. Pro mě jsou tím pádem obě 2.1.x.x verze víceméně nepoužitelné, takže pokud můžu nějak přispět k vyhubení tohoto bugu (zevrubnějším popisem, posláním logu atp.), rád tak učiním ;-) Taky pro pořádek opakuju, že ani starší verze ATV, ani žádný jiný soft tím netrpí.

Registrace
    Mar 2004

Vždyť jsem také toto neopravoval, protože nevím, čím to může být způsobeno.

Zkus zapnout don't mute while switching channels, jestli to pomůže, log mi pošli, to by bylo fajn

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Jasně, to zapnuté mám, a jenom díky tomu (a několika dalším nastavením) ATV aspoň naběhne a jde i přepínat mezi kanály. Než jsem na to přišel, zamrzlo ATV hned při startu, ještě dřív, než vůbec naskočila overlay. Log pošlu, ale nevím nevím, jestli se to v něm vůbec promítne, aby totiž ta chyba nastala, nemusí ATV samo o sobě nic dělat.
    Každopádně dík za snahu, viděl jsem v changelogu spoustu bugfixů, tak jsem si říkal, jestli se to nevyřešilo třeba náhodou

Registrace
    Mar 2004

Dík za logy, mám je
    Zkus ještě úplně vypnout zachytávací aplikaci (nastav No application) a zkus jestli to bude taky dělat, potřeboval bych vědět co by to mohlo způsobovat, zatím tápu

Nováček Avatar uživatele Mr. Gooo
    Registrace
    Mar 2004

No mam Audigi a ATV pouzivam taky ale kdyz prepinam jak chci ATV jede no problem. Ale mam jeden problem pri full screen mi nechce se skovat mys i kdyz je to nastaveny. Ale skusim potrapit i tu Audigi mozna se pletu v kazdem pripade mi jede i s ATV. Nejaka verze ovdacu Audigi se nemela rada s ladenim myslim ze u ATI (AIW).

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Tak jsem to zkusil úplně bez zachytávání a stejně se ATV třeba při změně hlasitosti nebo přepnutí line-inu hryzne. Jestli můžu, tak bych si tipnul, že problém bude v nějakém pollování nastavení hlasitosti, aby se na ovládacím panelu mohlo zobrazovat nastavení hlasitosti online, ale je to jenom takový nápad

Registrace
    Mar 2004

Zkus stáhnout toto:
    https://www.tvfreak.cz/download/atvfix.zip

Jsou tam dva soubory ATV2000_fix1.exe a ATV2000_fix2.exe, ten druhej úplně vyřadí reakci na změnu hlasitosti jinou aplikací, napiš, jestli aspoň jeden z nich funguje

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Tak bohužel, oba trpí přesně tím samým, co normální ATV.
    Jestli ale nemáš už žádný nápad, v čem by to mohlo být, tak se na to vykašli, nemá cenu abys tím ztrácel čas, když nikdo jiný problémy nemá, třeba se to časem vyřeší samo tak, jako to samo vzniklo ;-)

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Ahoj, mam problem - vzdy pro restartu pocitace se mi v ATV2000 2.1.0.1 vrati video standard do NTSC misto standardniho PAL/G. Vidim potom "protazeny" obraz smerem dolu a neni videt jeho dolni cast (asi to souvisi s tim, ze NTSC ma vice radek?). Kdyz zmenim potom format videa na PAL, je vsechno v pohode - az do restartu pocitace, pak se to zase meni na NTSC.

Mam Athlon 1.4 a MSI GFFX 5900XT s video-in s nainstalovanymi nVidia WDM drivery. Zachytavani zvuku nepouzivam, mam video, ktere mi slouzi jako tuner, primo napojene na reproduktory. Jde mi ciste a jenom o obraz.

Nemohl by mi nekdo poradit, jestli jde neco zmenit tak, aby tam byl porad napevno nastaveny PAL?

Dik.

Nováček Avatar uživatele Mr. Gooo
    Registrace
    Mar 2004

No sisate hlavicky po startu Win tak to mam taky a u ATV az nekolik let myslim si ze je to nejaka hluboce zakorenena chyba v ATV protoze jine programy to nedelaji ja osobne za dobu kterou pouzivam ATV vymenil kartu sice AIW za AIW ale ovladace jsou take jine potom i zbytek PC a delato stale takze tady bych chybu nehledal. Kdysi hodne davno jsem tuto chybu popisovai vcetne logu Mikemu ale bez uspechu . Nevim jestli je to rormou NTSC ale mne staci spustit ATV jeste jednou a vse je OK.

Registrace
    Mar 2004

O tom vim, ale neni to tim NTSC, proste se to nejak divne pri startu nastavi, podivam se na to, az budu mit doma nejakou AIW - dela to jen u tehle karet, buh vi proc

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Diky za odpoved - nemam teda All-in-Wonder ale GeForce FX 5900XT od MSI s video-inem... stacilo by mne vedet, jestli se to neda nekde nastavit v registrech, mozna by stacilo nastavit jako default PAL/G nebo co to tu mame za normu (jako prvni v menu) v nove verzi a treba by se to vracelo do PALu, coz by mi tolik nevadilo.

Registrace
    Mar 2004

Zkontroluj si, jestli mas u kazde stanice nastavenou normu na PAL, pak ji ATV nastavi, ale nektere ovladace na to nereaguji, mozna to chteji nastavit az uplne na konci, kdezto ja to nastavuju hned na zacatku, tak to je mozna ten problem
    Ovladace si maji pamatovat posledni nastaveni, takze by to nemel byt problem, americani si ale mysli, ze NTSC je default, tak je vzdy na zacatku NTSC...

Strana 3 z 14 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Samsung UExxBx000 - zkušenosti, problémy, řešení majitelů
    Od |Mio| v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 803
    Poslední příspěvek: 13-05-2014, 12:13
  2. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 11-05-2010, 08:06
  3. Zachytávání pomocí H&B TX-100
    Od rhcz v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 0