Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Funguje vám poslední verze ATV 2000 ???

Hlasujících
27. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Ano, funguje a jsem plně spokojen.

4 14.81%
  • Ano funguje, ale menší problémy stále přetrvávají.

16 59.26%
  • Ne , stále nemohu ATV doporučit ...

7 25.93%
Strana 12 z 14 PrvníPrvní ... 21011121314 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 209

Téma: Zachytávání pomocí ATV2000 / problémy a řešení

DKx DKx je offline
    Nováček Avatar uživatele DKx
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od mirekv
    DKx
    Proboha ATV snad wizard nepotřebuje.
    Tak my tady to snad zvládnem i bez něj, já to ještě moc nezkoušel, protože posl. dobou mám čas 10min/týden, ale ATV působí dojmem jen "expertského" programu, což zabraňuje rozšíření mezi běžné uživatele.

Pokud je nastavování v něčem shodné, a ne jenom random, jak to právě jde, tak nějaký Wizard by špatný asi nebyl .. dle karty, nebo tak něco ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Třeba Mike něco vymyslí, ale jeho návod je snad dostačující.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

ale ATV působí dojmem jen "expertského" programu,
    Odkazy na ATV2000 najdeš velmi často na zahraničních odborných serverech, zabývajících se video technikou.

Nováček Avatar uživatele vlado0991
    Registrace
    Apr 2005

Zdravim, mam TV kartu od MSI a nie je problem s ich softwarom nahravat trebars do mpg2 alebo Avi (nekomprimovane). Chcem ale pouzit bezstratovu kompresiu (huffiuv kodek) a nainstaloval som program ATV2000 (teraz posl. verziu). Obraz bezi, vsetko je OK ale ked chcem zachytavat obraz vypisuje mi hlášky: " video compressor not connected, is compressor compatible with current capoture format?" kliknem OK a napíše: "cannot build capture graph" Co s tým. Na čo si mam dat pozor aby som sa tej hlášky zbavil a mohol nahrávať v pohode? Dik za rady...

DKx DKx je offline
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek
    zahraničních odborných serverech
    "A woto tu de"

Kdyby byl uživatelsky přívětivější, objevoval by se v různých časopisech, normálních sw serverech, byl by doporučovaným softem (což vlastně už je) a možná by i ti někteří levní výrobci měli zájem o licenci .. ale to už asi přeháním...

DKx DKx je offline
    Registrace
    May 2004

Tak jsem si konečně našel čas a přišel tomu na zoubek :

Ovladače "Bt8xx WDM video adquisition Driver 5.3.8" popisované Mikem (výše), na mém kompu odmítají pracovat korektně, jakmile je spuštěná TV, proces SYSTEM zabírá 100% CPU a samozřejmě je to tak nepoužitelné. Nahrávání jsem pak už ani nezkoušel.
    Musel jsem tedy zpět nainstalovat ATI originální ovladače (1.11, nebo tak nějak), kde mi už zase vše funguje.

Zvuk se nenahrával proto, protože nebyl zvolen primární zdroj Line In a ATV ho neumí nastavit, přestože ta funkce tam je (nějaká chybka )

Čestný člen Avatar uživatele Mike
    Registrace
    Mar 2004

Ten modul BT8x8 snad uz vyhodim, porad ho tam vsichni cpou a pritom neni jediny duvod, ten modul byl vytvoren v dobe, kdy nebyly zadne poradne ovladace, ted uz je to pase

Registrace
    Mar 2004

kdyz nepouzijes filtry a jedes v overlay, tak mi to zabira tak 2-5%, je divny, ze to zabira proces SYSTEM, nedela to nahodou proto, ze tvoje karta je bez MSP3410 a tys ho pri instalaci ovladace zapnul, jak jsem popisoval v navodu? Verze VE tento obvod nema!

nastavil jsi ten zdroj zvuku v zalozce "Zach. videa"? Ne jen v zalozce TV karta...

DKx DKx je offline
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od Mike
    Verze VE tento obvod nema!
    Tak to je jasné. Zas takový expert nejsem, a to jsem fakt netušil.

Citace Původně odesláno od Mike
    nastavil jsi ten zdroj zvuku v zalozce "Zach. videa"? Ne jen v zalozce TV karta...
    Yo

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Sloučil jsem všechny po různu rozházené thready, které se týkají programu ATV_2000. Snad ke spokojenosti uživatelů.
    Hlasovací otázku jsem nedával já, ta se svezla spolu se slučováním. Myslím, že není od věci, ji tam ponechat. Byla zapadlá, tuším, na 6. stránce, tedy daleko, kam se jen tak nikdo nepodíval - zde to hlasování je na očích a snad "oživne".
    V blízké budoucnosti udělám něco podobného pro uživatele programu FLY_2000. Je vás tu také požehnaně.

Lok Lok je offline
    Nováček Avatar uživatele Lok
    Registrace
    May 2005

Mám ATV 2000 nahrál sem spoustu filmu z video kazet pak sem sije pustil na DVD kterí umí DIVX a XVID a zistilsem že na konci videa se zvuk nesedí jde moc dopředu nevíte čím toje nahrával sem filmy ----DVIX XVID----FPS---25---384 288 a program ATV2000.

Nováček Avatar uživatele tominko2
    Registrace
    May 2005

Dobry den,
    moj problem - pri nahravani TV programu cez ATV2000 - posledna verzia, mam tento problem:

Obraz pri prehravani sa trasie - viditelne najme pri pohybujucich sa objektoch. Nahravam cez kodek DV a zvuk PCM. Nemam stratene snimky, zvuk sa rozchadza cca o 1 sek.

Ako mam nastavit "capture" aby bol obraz v poriadku. Dakujem

PC: Intel 2,4 GHz, 512 Ram, 7200 ot. HDD, Win XP Home

Nováček Avatar uživatele surios
    Registrace
    Jul 2005

Můžete mi, prosím, poradit, snažím se zachytávat v ATV2000 z analogové karty a komprimuji to přes M-JPEG od Pegasosu. Přestože by tento kodek měl být kompatibilní s YUY2, pokaždé, když jej vyberu vyskočí mi hláška, že kompresor nebyl nalezen. Funguje to pouze pod RGB24, ale výsledek je, že zachycený obraz je s černými vodorovnými čárami. Včera jsem zkoušel základní filtry, které jsou v ATV a filtr komprese nebo nějak podobně se jmenuje mi to umožnil, ale obraz je takový jakoby občas zpomalený...takže bych ten filtr chtěl vypnout. Je M-jpeg kompatiblní s YUY2 a pokud ano, nevíte co dělám špatně?

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Cau vsici mam takovej problem v nevim jak mam v tomhle programu nastavit AUDIO mam grafickou kartu s VIVO NX6600 VTD 128 Diamond.
    Obraz se mi nahrava v poho uz ale bohuzel zvuk vubec nevim jestli jste to tu uz resili ale pls odpovezte pokud nekdo vite co s tim.Jo a jeste kdyz posloucham zvuk v reprakach tam ma mneprijemne sumeni a jakoby skrceni

Registrace
    Mar 2004

surios
    ten kodek pouzivam taky a funguje to, to je divny, neni to spis chyba rendereru? mas obraz kdyz vyberes YUY2?

tominko2
    TV karta bere top field first, ale DV kodek to nahraje jako bottom field first a při přehrávání se to otočí, v editoru vnuť ten klip jako upper field first a melo by to jit, ovsem musi to program umět

Jurman
    tam bys mel mit zvuk do zvukovky, ne?

Strana 12 z 14 PrvníPrvní ... 21011121314 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Samsung UExxBx000 - zkušenosti, problémy, řešení majitelů
    Od |Mio| v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 803
    Poslední příspěvek: 13-05-2014, 12:13
  2. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 11-05-2010, 08:06
  3. Zachytávání pomocí H&B TX-100