Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Genius Video Wonder

trajtr (1)|18.4.2006 09:20
Ahoj fsichni,
mam maly problem s tv kartou. mam naladene kanaly, cistota obrazu super. ale jakmile zacnu nahravat tak si mi objevi na obraze svisle cary (jako sum). to same se objevi i v nahravce. abych zase dostal cisty obraz tak musim vypnout FLY2000 a znova ho pustit. Nemate nekdo nejake zkusenosti?
Dareos_tvf (3)|1.5.2006 19:48
Zdravím všechny! Mam problem s Genius Video Wonder Pro. Chtěl bych ji rozchodit ve Fly Video. Mám kabelovku. Nevím jaké tam dát ovladače. Když dám originál, tak mi to nic nenajde. Kdž použiji ovladače pro Genius Video Wonder III, tak mi take nechodi. Když nainstaluji originální soft pro Genius, tam to funguje, ale asi po 5 s vypadn barva a jede mi to černobíle. Nevíte co s tím? Díky
Vilem (3)|17.5.2006 11:01
[quote=bleak]zdravím vás,
dal jsem do PC TV kartu Video Wonder Pro TV...... Po spuštění Genius TVR, se spustí skenování signálu a tím to skončí......
Prosím o tipy, kde by mohl být problém.[/quote]

Problém je v dodávaném softwaru - stojí za h...o. Zkus to po neúspěšném proladění přepnout na "Germany", proladit znovu (to už by něco najít měl) a pak opět zpět na "Czech" - mělo by to najít co dává anténa.
pajkus_shw (1)|24.8.2006 09:46
mam kartu Video Wonder Protv a nepodarilo se mi naladit vubec nic - ani s originalnimi ovladaci tak s philips - tuner zda se vubec neprijima signal (neni ani zrneni...)
driver na tuner jsem zkousel jak TCL2002 tak Philips TDA8275
mate nekdo nejakou radu cim by to mohlo byt? Nebo je to na reklamaci?

edit: tak se mi povedlo kartu rozject v DSCaleru...ale zadnej jinej soft nejde, pokud pustim treba FLY tak mam cernou obrazovku a kdyz nasledne pustim DSCaler tak uz nejde taky - pise tuner NONE...cim to muze byt? (musim komp vypnout a zapnout aby DS zase lo- restart nepomuze)
cim to ze se "vypne tuner" ?

pouzivam SP2 a Dx 9.0c

Edit: karta je ref. F
Krokyn (2)|9.11.2006 02:29
jsem na tom stejně (Genius VideoWonder ProTV)
driver jsem nainstaloval podle výše uvedených stránek (....volny.cz/blizzard......)
nainstalovaval poslední verzi Fly TV2000
vyběr karty podle těch druhých (sysel.unas....)
pročetl jsem kde co
a kde nic, tu nic :( nehraje a nehraje
rodier (19)|26.11.2006 19:00
Ahoj lidi, mam tuhle kartu uz delsi dobu a jsem sni spokojenej, ale rad bych si poridil HDTV konzoli a tak mne zajima, zda se da nejak udelat, aby kdyz konzoli napojim na tuhle kartu pres A/V ci S-video, zda bude mozne to prijimat na monitoru zobrazovat v HDTV rozliseni?

Je to vec ciste softwarova (Flytv2000 umi max PAL rozliseni, takze sehnat nakej dvbviewer nebo neco jineho co umi prijimat z a/v ci svidea?) .. nebo to ta karta proste hardwarove neumi?
Ivo Mašek (10205)|27.11.2006 05:14
Odpověď máš zde:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=10830


PS: nedávejte jeden dotaz do několika threadu.
vanous (6)|8.1.2007 11:43
pls potřeboval bych dálkový ovladač na tuhle kartu, starej se mi rozbil, ja ho vyhodil. Známej mi říkal že by mi ho vyrobil ale potřebuje vědět jakej typ ovladače to byl. Nevíte někdo?
Smrrt (1)|22.1.2007 10:42
prosím o radu se zvukem: mam TV kartu Genius VideoWonder ProTV dřív jsem nepoužíval propojovací kabel mezi TV a zvuk kartou, zvuk mi šel přez sběrnici, nevim čím se to stalo ale teď mi tak zvuk nefunguje, musim propojovat kabelem se zvuk, kartou, reinstlalace ovladačů nepomohla. prosim pomozte dík
Pears (1027)|22.1.2007 17:11
[quote=vanous]pls potřeboval bych dálkový ovladač na tuhle kartu, starej se mi rozbil, ja ho vyhodil. Známej mi říkal že by mi ho vyrobil ale potřebuje vědět jakej typ ovladače to byl. Nevíte někdo?[/quote]
Nechapu co myslis tim "typ", ale byl to tenhle: http://www.volny.cz/blizzardsweb/images/snap-genius-do16.gif

Ja na nem mam jeste nazev [color=red]MERCURY[/color].
rodiercz (14)|4.5.2007 09:37
[QUOTE=cipis_tvf;91002]Podarilo se nekomu rozjet na Genius VideoWonder ProTv ve Fly TV 2000 FFDSHOW filtr?
Jakmile vyberu ffdshow raw video filter, tak se objevi hlaska, ze filtr nemohl byt inicializovany.[/QUOTE]

tohle by mne taky zajimalo
Ladissek (51)|27.12.2007 18:54
Ahojte,mám takový problém, mám tv kartu Genius Video Wonder III Pro a a když spustím Dscaler,tak mi nenaskočí ani obraz, ani zvuk a důle je napsané No video signal found - žádný video signál nenalezen.Nevíte čím to je?Kabely jsou propojeny správně...