Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Lepsi zvuk k TV?

THeBaNDiT (497)|16.1.2013 21:44
[QUOTE=cujou2;441298]No a kdyby TV tedy nevysílala v 5.1 z5500 maji ten svůj decoder n kde bych nastavil Dolby Movie a ten by to předělal na 5.1 nebo ne? Nechce se mi kupovat MMC. [/QUOTE]tak to by bolo take vygenerovane 5.1 (v porovnani so skutocnym 5.1), ako je z 2D obrazu telkou vygenerovany 3D obraz (v porovnani s nativnym 3D obrazom). ;) Teda nic moc. To fakt radsej kupit MMC a dostanes z toho jednoznacny cisty 5.1 zvuk, ziaden domysleny zo sterea.
tdlmarek (1566)|16.1.2013 21:47
[QUOTE=cujou2;441304]No je to z jednoho konce bytu na druhy cca 20m. A to bych musel mít zapnuté i moje nenažrane PC.....[/QUOTE]
20 m HDMI kabelu vyjde pořád výrazně levněji, než drtivá většina MMC.

Ale když se chceš sebetrýznit s DLNA, nuže dobrá. Zde není nutné, aby byla obě zařízení připojená přes Wi-Fi, jenom musí být ve stejné síti. Takže do TV zapoj ethernet kabel (předpokládám, že E550 má LAN), s mobilem se připoj na Wi-Fi a vše by mělo fungovat - pochopitelně v mezích DLNA.

[QUOTE=cujou2;441298]No a kdyby TV tedy nevysílala v 5.1 z5500 maji ten svůj decoder n kde bych nastavil Dolby Movie a ten by to předělal na 5.1 nebo ne? Nechce se mi kupovat MMC.[/QUOTE]
Samozřejmě, ale budeš mít stereo zvuk hrající ze šesti repráků. Což je něco trochu jiného, než nativní 5.1.


No offense, ale přijde mi, že by sis měl nejprve ujasnit co vlastně chceš (takže např. přečíst zdejší FAQ a trochu se dostat do obrazu) a poté akceptovat fakt, že tomu je zkrátka potřeba něco obětovat. Zatím to vypadá, že ti tohle připadá zbytečné, tamto je taky zbytečné, MMC se ti kupovat nechce, atd.
cujou2 (106)|17.1.2013 09:05
FAQ jsem pročetl, ale nic moc nového se nedozvěděl.....

Tak to tedy propojim optikou a uvidíme. Když tak koupim nějaký ten MMC(ten Sencor,i když ta značka mě irituje) Jinak děkuji za rady.
valemiro (24)|29.1.2013 10:26
Zdravím. Prosím o radu majiteľa Onkya HTX 22HDX. Po doporučeniach tu na fóre a bombastických recenziách som toto Onkyo kúpil, zatial 2.1. Som ale bombasticky sklamaný, moja vežička JVC z roku 2000 hrala lepšie, chýbajú výšky zvuk nemá šťavu, no skratka som sklamaný. Nie som profík v ovládaní HIFI techniky ale pri listovaní v zvuk. módoch mám len 4 režimy - direkt, mono, stereo a teatre-dimen...
V návode a recenziách sú uvádzané mnohé iné. Ako ich spustiť, čo nastaviť? Poradíte?
Zdroj DVD, TV s HD-ARTE Dolby-Digital.
Pytkin (7947)|29.1.2013 15:53
no to je ten problem tejto novej zostavy .. stara mala ten kalibracny mikrofon .. tiez som bol sklamany , ked som to vybalil a zapol .. povedal som si , ze sak zase za tu cenu nemozem cakat zazraky .. potom som vytiahol kalibracny mikrofon .. nakalibroval .. a voila .. zrazu to hralo paradne ..
tdlmarek (1566)|29.1.2013 16:46
Vidím zde dva problémy.

Za prvé jak už naznačil Pytkin, novější revize setu. Recenze se totiž povětšinou týkají původního 22HD, který nejen že má onen kalibrační mikrofon, ale především dvoupásmové satelity. V nové verzi už je pod síťkou vždy jenom jeden reproduktor. A to jsou jenom ty rozdíly, které jde vyčíst z dokumentace - další mohou být hlouběji ve výběru konkrétních komponent, elektronice, zpracování, ...

No a za druhé je třeba vzít v úvahu, že ony slavné recenze berou set z pohledu elektroniky pro domácí zábavu. Takže se hodnotí nejen podání zvuku, ale i výbava, funkce, atd. A v tomhle HTX-22HD v době svého uvedení zkrátka bodovalo, byl to totiž unikát. Moc dobře si na to vzpomínám, protože řešení ve stylu "kompaktní set receiveru a reproduktorů, ale bez přehrávače" tehdy téměř nikdo nenabízel. Člověk se musel spokojit buď s All-in-One, nebo naopak investovat do AVR. Tím chci říct, že tento set má výborný poměr cena/výkon pro filmové ozvučení, ale pořád se jedná o malé plastové bedýnky. Na filmy a vytvoření prostorového zvuku to stačí, s hudbou je to už horší - ale to proto, že s Hi-Fi tento set nemá vůbec nic společného, to je úplně jiná kategorie spotřební elektroniky. Je zcela v pořádku, že kdejaké dřevěné stereo po rodičích hraje výrazně lépě.

Abych ale přispěl i něčím konkrétním, tak mně hudba vyhovuje nejvíce v čistém režimu "Stereo", případně "All Ch St". Ten druhý ale asi nemáš k dispozici, protože jako řada dalších je k dispozici pouze s rozšířením SKS-11. Takže ty 4 režimy pro konfiguraci 2.1 jsou správně, někde se o tom píše i v návodě. Např. režim "Theater-Dimensional" vytváří hodně "bohatý" zvuk a dojem prostoru, na filmy se stereo stopou to může být docela zajímavé. Ale na hudbu mi to nějak nesedí, jako by tomu chyběla ta správná razance.
Pytkin (7947)|29.1.2013 17:12
ja pouzivam ten T-D pri stereu .. vyuziva len predne 3.1 reproduktory .. vyhovuje mi , ze zadne nehraju ..
vivid.sk (11472)|29.1.2013 17:16
[QUOTE=valemiro;443121]V návode a recenziách sú uvádzané mnohé iné.[/QUOTE]
Vzhladom k tomu, ze mas len 2 repro, nemozes pouzivat ine rezimy (a imho su casto zbytocne). Muzika je najlepsia stereo.

Tie recenzie bez s ohladom na cenovku. Ta je sakra dolezita, vzhladom k tomu, ze to je len akysi pomyselny vstup do sveta home cinema. A samozrejme s ohladom na konkurenciu, ktora v tejto cenovke nevie ponuknut takyto pomer cena/zvuk.

Ostatne uz napisali kolegovia, musel by som sa opakovat.
valemiro (24)|29.1.2013 19:32
Recenzia Avemania - Nestačí-li vám čtrnáct klasických režimů pro STEREOPOSLECH či prostorové domácí kino, dá se zvolit jeden z jedenácti DSP režimů Onkyo, z čehož například pro jen hry jsou určeny čtyři. Více na: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Asi som zle pochopil... okrem 4 všetky len pri 5.1?
Nemám odvahu dokúpiť za 140,-€ SKS 22. Ako preboha hrajú tie ostatné systémy za približne rovnakú cenu? Akosi sa mi nechce veriť, že tým vyladením mikrofonom sa to poznateľne zlepší. Sviniari, prečo novší model je horší ako starší? Co si myslia, že sme idioti a záleží nám na pozlátku? Ze by to navrhovali naše manželky?(v dobrom, poriadne basy a výšky im nič nehovoria)
Alebo asi by som chcel za málo peňazí veľa muziky! Dobre, pri akej cene začať, aby to dobre hralo aj muziku aj filmy?
HunterGtNet (148)|29.1.2013 19:54
[QUOTE=valemiro;443121]Zdravím. Prosím o radu majiteľa Onkya HTX 22HDX. Po doporučeniach tu na fóre a bombastických recenziách som toto Onkyo kúpil, zatial 2.1. Som ale bombasticky sklamaný, moja vežička JVC z roku 2000 hrala lepšie, chýbajú výšky zvuk nemá šťavu, no skratka som sklamaný. Nie som profík v ovládaní HIFI techniky ale pri listovaní v zvuk. módoch mám len 4 režimy - direkt, mono, stereo a teatre-dimen...
V návode a recenziách sú uvádzané mnohé iné. Ako ich spustiť, čo nastaviť? Poradíte?
Zdroj DVD, TV s HD-ARTE Dolby-Digital.[/QUOTE]

co na tom poustels s jakou kvalitou
Heartwork (2358)|29.1.2013 20:01
[QUOTE=valemiro;443200] Sviniari, prečo novší model je horší ako starší? Co si myslia, že sme idioti a záleží nám na pozlátku? [/QUOTE]
áno...
valemiro (24)|29.1.2013 21:36
TV napr.HBO HD sat, CD, prave BD s DTS-HD Master 5.1 zatial na 2.1
vivid.sk (11472)|29.1.2013 21:39
[QUOTE=valemiro;443200]Dobre, pri akej cene začať, aby to dobre hralo aj muziku aj filmy? [/QUOTE]
Uprimne? 10.000 euro pre 5.1 v komercnej sfere. Pre stereo ti staci polovica. Takisto o nieco menej pri malovyrobe repro.
Ak chces usetrit, kupuj z druhej ruky. Mozme viest polemiku o tom, co znamena dobre. Ale na fakte, ze za tych par supov, co si dal za onkyo nic lepsie nekupis, nic nezmenis. Len AVR vyssej triedy (ktore sa mimochodom na muziku, pokial so s nou myslis vazne prilis neodporucaju) zaplatis cca 1500 euro a viac.

[QUOTE=valemiro;443200]Ako preboha hrajú tie ostatné systémy za približne rovnakú cenu?[/QUOTE]
Este horsie. Zial.

[QUOTE=valemiro;443200]poriadne basy a výšky im nič nehovoria[/QUOTE]
Otazne je, co si pod tym predstavujes.
valemiro (24)|29.1.2013 21:40
[QUOTE=HunterGtNet;443210]co na tom poustels s jakou kvalitou[/QUOTE]

TV sat HBO hd, CD, BD s DTS-HD Master 5.1 zatial na 2.1
valemiro (24)|29.1.2013 21:49
[QUOTE=vivid.sk;443237]Ako preboha hrajú tie ostatné systémy za približne rovnakú cenu?



Este horsie. Zial.[/QUOTE]
A nehraju lepšie chrchlaky HOME CINEMA SAMSUNG za 400,-?

Radšej si kupim auto...
vivid.sk (11472)|29.1.2013 21:50
Skus a uvidis. Pokial viem, Onkyo hra najneutralnejsie z tejto sfery (mozno pre tych, ktori su zvyknuty na bum, cink to nebude po chuti). Tuto vetu brat s rezervou - v ramci segmentu.

[QUOTE=valemiro;443243]Radšej si kupim auto... [/QUOTE]
a to je prave najhorsia financna investicia, ktoru mozes spravit.... Lepsi zvuk v obyvacke vsak neziskas, ked si ho kupis :D
Dagy2 (3153)|29.1.2013 21:54
[QUOTE=valemiro;443200]Akosi sa mi nechce veriť, že tým vyladením mikrofonom sa to poznateľne zlepší.
Dobre, pri akej cene začať, aby to dobre hralo aj muziku aj filmy?[/QUOTE]

Mikrofon služi na dve veci - :) nie na tie čo myslíš ty -
za prvé odmeria charakteristiky zvuku z jednotlivých reproduktorov a nastaví equalizér tak aby kompenzoval tlmenie alebo odrazy nábytku v izbe. Toto bez mikrofonu nenastavíš.
Za druhé zmeria vzdialenosti medzi repro a odrazivosť miestnosti a nastaví oneskorenie zvuku pre jednotlivé repro aby si získal DSP efekty. toto sa dá nastaviť zadaním vzdialeností umiestnenia repro v menu. Píšem o Yamahe, Onkyo nepoznám ale predpokladám, že to bude obdobne.

obecne hlavne cena repro ovplyvňuje výsledok.
valemiro (24)|29.1.2013 21:55
[QUOTE=vivid.sk;443244]Skus a uvidis. Pokial viem, Onkyo hra najneutralnejsie z tejto sfery (mozno pre tych, ktory su zvyknuty na bum, cink to nebude po chuti).[/QUOTE]
Asi mate pravdu, ja chcem aj muziku aj film, diky za debatu.
vivid.sk (11472)|29.1.2013 21:59
V kazdom pripade, skus pouzit este korekcie (basy a vysky si pridat mozes, mozno ti to bude viac po chuti :D, takisto prebehni nastavenia AVR, ci tam nie su nejake nastavenia, ktore nezodpovedaju realite).
THeBaNDiT (497)|29.1.2013 22:20
presne tak - ak je to mozne, pozdvihni si basy a vysky, skus si vyladit zvuk k svojej spokojnosti...
Pytkin (7947)|29.1.2013 23:41
[QUOTE=valemiro;443200] Akosi sa mi nechce veriť, že tým vyladením mikrofonom sa to poznateľne zlepší. [/QUOTE]
ver mi .. sam som bol milo prekvapeny , co sa udialo po aplikacii mikrofonu .. Ale samozrejme ako pisal tdlmarek .. rozdiel je aj v reprakoch .. atd ..
[QUOTE=valemiro;443200]Dobre, pri akej cene začať, aby to dobre hralo aj muziku aj filmy?[/QUOTE]

nepocul som tuto zostavu .. ale dam krk na to , ze to bude hrat dobre ..

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

ale ako pozeram , uz je to nedostupne ..
breby (19)|30.1.2013 09:33
potreboval bych poradit, uz jsem si vybral domaci kino AV receiver + repro, ale nemuzu se rozhodnout co koupit. Muzete me poradit co bude lepsi v cene do cca 11,5k?
Harman/Kardon HD COM 75
http://www.vzdy.cz/harman-kardon-hdcom75

nebo
YAMAHA YHT-398
http://www.yamaha-hifi.cz/produkty/av-receivery/systemy-domaciho-kina/yht-398.aspx

cenovy rozdil je mezi nima 700 Kc.

dik moc, nebo jestli mate jine doporuceni, piste .o)) jen nemuzu sloupove repraky (nejdou kam dat ), max regal a jeste max siroky 15 cm
vivid.sk (11472)|30.1.2013 11:27
[QUOTE=breby;443315] co bude lepsi [/QUOTE]
To zistis, ak si oba doma v klude vypocujes (=rozumej, priamo porovnas). Bez toho si mozes hodit korunou. Podla specifikacie v tomto segmente zvuk zhodnotis tazko.
breby (19)|30.1.2013 12:49
[QUOTE=vivid.sk;443322]ak si oba a doma oba vypocujes[/QUOTE]
hmm, tu Yamahu by slo poslechnout ( cca 60km ), ale Harman/Kardon nemam kde .o(( snad to nekdo z toho ma a podeli se o zkusenosti .o))
vivid.sk (11472)|30.1.2013 13:25
[QUOTE=breby;443328]snad to nekdo z toho ma a podeli se o zkusenosti[/QUOTE]
To ti nic nepomoze. Jedine adekvatne porovnanie si musis spravit TY SAM. Pre niekoho to bude hrat super a pre niekoho nanic.
valemiro (24)|31.1.2013 07:40
HTX-22HDX: prisiel som na to, v nastaveniach je hlasitost kazdeho repraku 0 (od-12 do +12), treba ju nastavit na 8-10 (aj podla polohy posluchaca) a zrazu to ma dynamiku a stavu, akurat chyba to cink. Taka Nelly Furtado z CD hra super, príjemne. A toto asi (aj) by nastavil mikrofon. Skusim dokupit SKS-22...
Pytkin (7947)|31.1.2013 08:19
valemiro : no hlavne mas tam mas EQ na kazdy reproduktor .. to treba vyladit .. tam ti prave pomoze ten mikrofon ... takze ty to musis doladit rucne ..
valemiro (24)|4.2.2013 10:04
V piatok dorazily SKS-22-rozsirenie na 5.1, 2 dni skusania a surroundy nehraju! Keby to bolo zdrojom zvuku (nema byt preco), ale nejde ani nastavenie urovne- na displeji ich vysvieti ale test tone nic. Pritom center ide. Uz som si zacal zvykat, poradite ci robim nieci zle, ale asi je to na servis.
tdlmarek (1566)|4.2.2013 10:30
Možná hloupá otázka, ale jsou zapnuté?

Sp. Config -> Surround -> Small.
vivid.sk (11472)|4.2.2013 10:36
vyzera to na servis
valemiro (24)|4.2.2013 11:44
[QUOTE=tdlmarek;444187]Možná hloupá otázka, ale jsou zapnuté?

Sp. Config -> Surround -> Small.[/QUOTE]

Ano su. Asi soudruzi z Malajzie nezapojili surround vystupy...
Boze ta reklamacia, balit, posielat, mesiac? cakat!
valemiro (24)|7.2.2013 09:19
Tak HTX-22 zavezene do servisu( tvav.sk ) a za 1 den! opravene a doma (oprava nejakeho obvodu), uz len jedna drobnost- pozicany BD F Avatar, kde je uvedeny zvuk DTS HD Master ale mne "svieti" len DTS. Mate niekto skusenosti?
Pytkin (7947)|7.2.2013 09:41
mas to prepojene cez HDMI ? HD zvuky nejdi cez optiku ..
vivid.sk (11472)|7.2.2013 10:10
Aky je zdroj signalu (zelezo)?

P.S. Riesit DTS HD Master na takychto reprackoch je celkom usmevne, ale ked ti spravi radost ta kontrolka na Onkyu, preco nie :D. Co je doma, to sa pocita.
valemiro (24)|7.2.2013 10:34
Tak vivid mi to nandal... Ja viem, nemam Mercedes, len taky Jimny. Zdroj je LG BD 620, je tam dost nastaveni zvuku, vsetky som skusal, ked este nesli priestorove mal som BR s DD HD a to zobralo, samozrejme mam HDMI prepojenie. Ale ked hovorite, ze to nerozoznam, z druhej strany mam rad, ked veci robia to co maju.
vivid.sk (11472)|7.2.2013 10:47
Ale chapem tvoje nadsenie, takze skus este prebehnut nastavenia, ci tam nahodou nebude nieco vypnute. Nie je dovod, preco by to nemalo ist. Takisto skontroluj, ci mas na BD pustenu spravne prvu anglicku stopu :D
rudyshy (6)|25.2.2013 09:15
Zdravim, potrebovla by som poradit s vyberom domaceho kina. pravdepodobne by to malo byt 2.1 pretoze mam gauc uprostred miestnosti a v obvodovej liste uz nemam volno ani na chlpy od psa nie to este kabel. ale ak by bol nejaky primerany 5.1 system s zadnymi rieseny bezkablom tak by som do toho isiel. Uvazoval som rieseni tolko zminovaneho onkyo 22hdx ale pride mi to dost za tie peniaze. nie som ziaden audiofill a hlavne DK budem pouzivat prevazne na filmy a beznu TV.
Mam doma len zapojeny PC do TV, pripadne telefon. BD/DVD nieje podmienkou ale keby bolo aspon by ho zena vyuzila na CD-cka s hopskanim.
cenu sa snazim stacit co najnizsie kedze naozaj to nie je uplne moja priorita. predstava ~5k CZK ale ked bude viac tak ma to nepolozi :)

mozno doplnujuca otazka keby sa kupilo 5.1 riesenie a zadne by sa nezapojili bolo by to fatalne? pravdaze pocitam ze by som musel mat pusteny zvuk 5.1 kvoly stredove rep.

vdaka
vivid.sk (11472)|25.2.2013 13:16
vsetko tu uz odznelo, nic ine ti zial neporadim (skus si precitat toto vlakno od zaciatku, nech sa neopakujem(e)).

[QUOTE=rudyshy;446738]keby sa kupilo 5.1 riesenie [/QUOTE]
zvukovo v danej cenovke urcite :D
jurant (8)|25.2.2013 14:38
Opýtam sa možno hlúposť, ale dajú sa zakúpiť systémy so zadnými repro, ktoré sú bezdrátové? Mam podobný problém ako rudyshy, nie je možné ťahať k zadným repro kábel z AVR prípadne bežného prehrávača ( lacné domáce kino do 300e). Je lepšia voľba dať tie peniaze radšej do 2.0 príp 2.1 systému v tej cene, ako robiť pokusy z bezdrátovými zadnými repro?
Pytkin (7947)|25.2.2013 14:38
5k je fakt malo . hlavne ked to ma mat vsetky dekodery atd .. najlacnejsie asi bude to onkyo 22hdx ..
Heartwork (2358)|25.2.2013 15:57
Je to už ohraná písnička, ale ONKYO HTX-22HDX (HTX-22HD s kalibračním mikrofonem už bohužel nekoupíš) je takový psycho-základ.

Vše pod tento produkt (rozuměj levná domácí kina Samsung, LG, ECG...) jsou vyhozené peníze a jejich nákup nemá jiné, než-li designové opodstatnění - i to může ovšem někoho uspokojit. :)
tdlmarek (1566)|25.2.2013 16:52
Budu se opakovat, ale jako zajímavou alternativu při omezeném rozpočtu vidím soundbary. Onehdy, když jsem vybíral repro, tak jsem pokukoval po nějaké Yamaze jako alternativě k nakonec vítěznému Onkyu. Byl jsem si to i poslechnout a výsledný zvuk mě velmi příjemně překvapil. Už je to ale několik let, takže nějaký aktuální model bohužel nedoporučím, ale např. tenhle článek by mohl podat nějaké základní informace o co vlastně jde: http://www.techradar.com/news/home-cinema/home-theatre-audio/10-best-soundbar-speakers-for-your-hd-tv-913392

Je mi jasné, že fyziku nelze jen tak ignorovat, takže kvalita zvuku odpovídá rozměrům zařízení a na prostorový zvuk si to pouze hraje. Pokud ale nejde pouze a jenom o zvuk ve stereu, tak si myslím, že je to mnohem lepší volba než pro účely domácího kina znásilňovat nějaké aktivní PC bedýnky. Díky tomu, že člověk kupuje zařízení určené pro obývák, tak jsou zde samozřejmostí všechny ty drobnosti, které PC bedýnkám chybí: digitální vstupy a dekódéry zvuku, HDMI s podporou CEC a ARC, dálkový ovladač, no a samozřejmě trochu adekvátní design. Zvuk, ačkoliv nemůže nahradit plnohodnotné 5.1/7.1, tak oproti stereu pořád nějakou přidanou hodnotu má - minimálně ve středovém kanálu pro dialogy. A pro některé může jako velké plus být i to, že je to zkrátka jeden blok umístěný pod TV, ke kterému vede pouze HDMI a napájení, takže není třeba věšet satelity po zdech a schovávat kabeláž.
Pytkin (7947)|25.2.2013 18:55
Soundbary su drahe ne? Videl som tusim daky b&w a ten stal 2000 eur.. Ta znama yamaha z recenzii tiez nebola do 5000 kc
Dagy2 (3153)|25.2.2013 19:04
existuje aj takéto riešenie. Musíš priviesť 220V k týmto repro a potom to beží cez WiFi. Ale sám predajca v N*Y hovoril že napr. pri zapnutí mikrovlnky môže v nich škvrčať a pod.
Kábel je kábel.
Pytkin (7947)|25.2.2013 23:13
neni lepsie ako 220V tahat radsej kabel so zvukom ?
fat01 (114)|26.2.2013 15:33
[QUOTE=jurant;446771]Opýtam sa možno hlúposť, ale dajú sa zakúpiť systémy so zadnými repro, ktoré sú bezdrátové? [/QUOTE] Ano, ale moc jich není. Tento Samsung to umí [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
vivid.sk (11472)|26.2.2013 17:22
ale to zasa neni < 5.000 CZK :).

Povedzme si uprimne, system bezdrotoveho prenosu nie je lacny (oproti klasickemu kablovemu rieseniu), a pokial to niekto lacno ponuka, logicky musel setrit niekde inde (na vsetkom ostatnom). Co je vsak dolezite - nikdy tento prenos nebude lepsi (ale bude x-nasobne drahsi), ako klasicke kable.

Netreba preto vymyslat, co je vymyslene, radsej sa treba "investovat" do vyssich list, pripadne premysliet ako kable nebudu vidiet (co celkom nechapem v com moze byt problem. Vzadu idu za sedackou, popri okne su zakryte zaclonou a kusok vpredu za listou. Aspon v beznej panelakovej obdlznikovej obyvacke si neviem predstavit neriesitelny problem).
breby (19)|1.3.2013 12:14
chtel jsem vam podekovat kuci za rady a nazory.
nakonec jsem koupil set od Yamahy YHT-398 s blu-ray prehravacem. Je to neco jineho nez zvuk z TV .o))
jen jsem musel dat central na blu-ray player kvuli mistu, nekamenujte me .o))

prikladam foto pro ukazku ( foceno mobilem vecer - sry za kvalitu )

https://plus.google.com/photos/107542123866983593688/albums/5850330162081996913?authkey=COH5zMmClt3ZrgE

jen musim mit subwoofer na 1/4 pac v male mistnosti to duni jak svin
vivid.sk (11472)|1.3.2013 12:46
[QUOTE=breby;447297] v male mistnosti to duni jak svin [/QUOTE]
:OO necuduj sa, SW zavriet do skrinky, to sa nerobi.
breby (19)|1.3.2013 13:13
neni zavreny ve skrince .o)) ono to neni na fotce videt, ale skrinka na prave strane stoji na nozickach, je to polootevreny prostor .o)) nic nenadelam neni misto kam jinam ho dat
holt obyvak je druha nejmensi mistnost v byte, po mem pc kamrliku .o))