Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak zadat poptávku STA na satelit

KamilZ (10277)|4.5.2012 09:45
[QUOTE=intago;408549]já snad mluvím čínsky nebo co?! Kdo tu mluvil o motoru?? Občas s parabolou hnu a fertig![/QUOTE]
Tohle prosím do "S úsměvem jde všechno líp" hoď taky. Nebo ještě lépe, přesuň tam kompletně celé tohle vlákno, vždyť si dělá jen srandu...
intago (255)|4.5.2012 09:55
vy jste vážně mimo, myslím to vážně. Co je na tom přesměrovat anténu?

co mě ale štve, že FTA HD a 3D jsou spíš jen reklamy :-( jak tak koukám na jejich web, i slavný Sonnenklar TV HD
interfernet422 (1575)|4.5.2012 11:31
Intago založ petici za to, aby všechny 3D a HD programy byly už na věčné časy FTA ať se máš na co koukat :-E
intago (255)|4.5.2012 11:54
no, nakonec bych freeSatu za ten balíček HD programů těch 150kaček měsíčně dal. Nebo víte o lepší variantě? http://cz.upcdirect.com/satelitni-televize/freeSAT_HD/
Ale napsal jsem jim, zda ten můj stbox Technisat S2 je na to vhodný a vůbec neodpověděli :-)
Nedělám si iluze :-(
Nebo žeby modul Irdeto a karta Skylink HD bez časového omezení? 2 560,- Kč
http://www.hofisat.cz/modul-irdeto-a-karta-skylink-hd-bez-casoveho-omezeni/d-70371-c-934/
Jenže na jiných webech píšou-pro příjem českých a slovenských televizních programů. To je BORDEL!
Ale ten držák paraboly na balkon jsem už našel http://www.hofisat.cz/drzak-anteny-na-balkon-20/d-69116-c-993/
interfernet422 (1575)|4.5.2012 15:07
Karta Skylink HD bez časového omezení neznamená že máš HD programy na furt. Musíš je měsíčně platit, pokud chceš koukat, kromě free programů, jako je čthd čt4hd, nova hd, prima hd (což ještě dlouho pravý hd nebude). Více info včetně cen zde. Jako bonus skutečně free, tzn. i bez karty můžeš chytat Planeta HD, kde jsou samé pěkné zpívající bulharky s velkýma kozama. Když tě omrzí hudba, tak aspoň obrázky jsou to hezké a HD má velký datový tok, takže kvalitka. :cool:
intago (255)|4.5.2012 15:15
Dík, Fernete, za dva a půl tácu docela drahý bídný programyHD, to radši ten freeSat, ne?
interfernet422 (1575)|4.5.2012 15:43
No když se nad tím zamyslím, tak radši Skylink...
V ceně karty jsou 2 měsíce kompletní programové nabídky + 20 dnů, takže dohromady koukáš 80 dnů na všechny programy.
Z webu freesatu moc chytrý nejsem, web mlží jak podzim na britských ostrovech a nedá se v tom moc vyznat. Teď jsem koukal na nabídku programů a ten základ zdarma je fakt velmi žalostný. Vždyť v něm není ani nova cinema...ani žádný HD program. Takže pokud chceš tak si ji kup, ale pak běž brečet jinam.
intago (255)|4.5.2012 15:50
jaká je to nabídka Skylinku? Já myslel, že se za HD balík platí 300 měsíčně?
interfernet422 (1575)|4.5.2012 15:55
Nemysli a podívej se na link, který jsem dal do příspěvku výše, nebo specielně pro tebe ještě jednou přímo tady:
http://www.skylink.cz/web/structure/26.html
Nabídka GRATIS je bezplatná, zbytek má ceny zde: http://www.skylink.cz/web/structure/13.html

Navíc je v GRATIS ještě i Markiza HD a od včerejška i ČT4HD takže dnešní hokej bude v super rozlišení a z prostorovým zvukem!
Musíš uznat, že takovou nabídku v tuto chvíli žádná konkurence nemá.
intago (255)|4.5.2012 18:23
dík, kouknu se.
ktera je to cena za kartu tady?
http://www.skylink.cz/web/structure/9.html
Mám vážnější problém. okna máme na západ, ale linie domů má azimut 170st-. I když beru že elevace je 32st, stejně nenadeženu balkonem víc jak 10st. Mířit budu přesně na roh střechy!
Pak ale Astra 28.2 bude na hraně. Potřebuje azimut 159st. Koupím sice držák s vyložením 50cm, ale i tak to bude akorát
Tureckej satelit 42E s az.142 nemám šanci chytit!
Dagy2 (3153)|4.5.2012 21:35
Intago tvoj problém je, že stále žiješ v analogovom svete ("hejbnu antenou", "platit jim budu tuuudle" a pod.).
Ten skončil pred tromi dňami.

Apropo, stále tvrdíš niečo o HD, 3D - na čom to budeš sledovať? Nespomínal si 19" monitor k PC? Bez aspoň 47" TV a AVR 5.1 je ti to všetko k ničomu.
interfernet422 (1575)|4.5.2012 21:44
Začínám mít pocit, jestli pod přezdívkou zakladatele není schován MM.
Ivo Mašek (10205)|5.5.2012 19:34
Tak ten je taky "zvláštní" :-D , ale má prachy a nechal by si to udělat. Navíc ten MM je levej jak šavle a pro praktický život nepoužitelný.
____________
Přesouvat tohle vlákno zatím nikam nebudu (dost userů s dobrým úmyslem dobře poradit tu má nemalý počet příspěvků, o které by jste přišli ..... kvůli někomu).
intago (255)|8.5.2012 19:55
co to povidáte?? Jaký MM??
Díky vám jsem ale stelitakem bez velkych problemu. Mají čtyři antény u mý matky, tak jsem prozkoumal FTA, 1400 programů. Co mi ale chybí, poradte:
1-Neměli HD 1 3D, protože je na 9E: Stojí za to tam směrovat anténu?? Nebo je to demo jak ty 3D na Astrách? Mají nějaký webový stránky?
2-Taky neměli Travel Channel na 28E- je to použitelné, i když ne HD?
3-Co je to za vynález ten Tile Format 3D? Funguje to na 3D telkách, koupím ji asi za 2 měsíce. 81cm LG za 10 500.-do kuchyně, žena se 3D bojí, bude koukat na tu starou.
Nabidka HD FTA o přírodě nic moc, ale dalo se najít. Sonnenklar HD je totálně nanic. 3D, které mě také zajímají jsem prozkoumal, ale nějak moc se opakují, žádná velká sláva, ale celkově je to stejně nesrovnatelné s terestialem.
Jo, Technisat S2 dobrý, až na to, že mě občas při přepnutí zmizel obraz, zůstaly jen hlášky. Pomohl jedině restart.
4-Mám to vrátit, nebo je to v normě?
Na youtube jsem našel paradni instrukt.videjko Astry o montáži a směrování monobloku, nic to není. To mě čeká, protože sousedi satelit nechtějí, co jsem se zas ptal.
Domu jsem si přines 16G nahranou flešku všema možnejma programama, Můj pc to nestíha, ale připnu to na monitor ze stboxu
Dagy2 (3153)|8.5.2012 21:00
Tak asi posledná odpoveď:

[QUOTE=intago;409134]co to povidáte?? Jaký MM??
Díky vám jsem ale stelitakem bez velkych problemu. Mají čtyři antény u mý matky, tak jsem prozkoumal FTA, 1400 programů. Co mi ale chybí, poradte:
1-Neměli HD 1 3D, protože je na 9E: Stojí za to tam směrovat anténu?? Nebo je to demo jak ty 3D na Astrách? Mají nějaký webový stránky?
-> tak si predsa videl programy, ktoré tam bežali? Prečo sa nás potom pýtaš či sa oplatí smerovať tam anténu?

2-Taky neměli Travel Channel na 28E- je to použitelné, i když ne HD?
-> programy na 28.5E (aj 19.2E) majú často v SD lepší obraz ako kadejaké HD programy

3-Co je to za vynález ten Tile Format 3D?
-> testovací program

Funguje to na 3D telkách, koupím ji asi za 2 měsíce. 81cm LG za 10 500.-do kuchyně, žena se 3D bojí, bude koukat na tu starou.
-> 81cm je pre 3D k ničomu, ver tomu! Pod 127cm to nemá absolútne žiaden zmysel. Kúp si za tie isté prachy väčšiu 2D.
A ako by si chcel pozerať 3D v kuchyni? Prečítaj si než zase vyhodíš prachy za niečo ako funguje 3D efekt.

Nabidka HD FTA o přírodě nic moc, ale dalo se najít. Sonnenklar HD je totálně nanic.
3D, které mě také zajímají jsem prozkoumal, ale nějak moc se opakují, žádná velká sláva, ale celkově je to stejně nesrovnatelné s terestialem.
-> To si za 5 minút všetko zistil? Klobúk dole. HD program špeciálne zameraný na prírodu alebo cestovanie v FTA neexistuje, to sme ti snáď už písali. Takže si musíš vyberať z tých všeobecných podľa programu (ArteHD, ServusHD, DMAX, PhoenixHD, ZDFinfoHD a pod)
Jasne sme ti písali, že 3D programy sú len dva - BravaTV3D, High TV 3D.


Jo, Technisat S2 dobrý, až na to, že mě občas při přepnutí zmizel obraz, zůstaly jen hlášky. Pomohl jedině restart.
-> Prečo preboha S2 a nie SIR ?


4-Mám to vrátit, nebo je to v normě?
Na youtube jsem našel paradni instrukt.videjko Astry o montáži a směrování monobloku, nic to není. To mě čeká, protože sousedi satelit nechtějí, co jsem se zas ptal.
Domu jsem si přines 16G nahranou flešku všema možnejma programama, Můj pc to nestíha, ale připnu to na monitor ze stboxu

-> aké programy si chceš pozerať cez settopbox? Ak sú to nejaké videá A/ 16GB je tak max 3 hodiny v HD B/ otázka či ti niečo pôjde, STB nie je prehrávač.

[/QUOTE]
intago (255)|8.5.2012 21:13
1-HD 1 3D tam nebyl, na 9E tam neměli parabolu
2-Travel channel na 19.2E nebyl, asi není FTA. Rozlišení SD bych bral, ale jestli je to FTA??
3-jo, ale že nedělí obraz, to je výhoda pro ne 3D telky, ale jestli to v 3D telkách funguje?
4-makal jsem na tom 4 dny! a dost toho z tebou uvaděných nahral, ale spec.není žádný kanál!
5-v kuchyni není místo, velká telka se musí pozorovat z větší dálky, ale jde přece o úhel ne uhlopř.! Na předvádščkách jsem viděl spoustu 3D telek, čím větší, tím z větší dálky se muselo koukat!
6-SIR je o tisíc dražší a mě FTA zatím stačí, navíc je tam slot na modul i na kartu.
7-co by to nešlo, stbox přehrává dobře a jako ukázka výtečné. Za tejden koupím parabolu
interfernet422 (1575)|8.5.2012 21:49
Pánové zadavatel nepochopil vůbec nic. V tomto vlákně je zbytečné ztrácet čas, když ..... no škoda slov. Já tady definitivně končím.
Přemýšlím, jak by reagoval bývalý oblíbený klasik Pitomec [ATTACH=CONFIG]17821[/ATTACH].... to bychom si početli :-E:-E:-E
pitomec.jpg
Hornet F-18 (1328)|8.5.2012 22:15
Tak, tak, koncim tu aj ja.....absolutne nema zmysel mu nieco radit :-( aj tak si melie len svoje a su to riadne nezmysly :-D
Dagy2 (3153)|8.5.2012 22:29
No tak jo, ešte raz:

[QUOTE=intago;409153]1-HD 1 3D tam nebyl, na 9E tam neměli parabolu
OK, to som teda z tvojho popisu nepochopil, až teraz po niekoľkých prečítaniach.
Ťažko povedať či sa oplatí, skús napr. na nete pozrieť program na HD1

2-Travel channel na 19.2E nebyl, asi není FTA. Rozlišení SD bych bral, ale jestli je to FTA??
nebyl, nebyl a ani nebude. asi 5x som písal že travel channel FTA je na 28.5, nie na 19.2E

3-jo, ale že nedělí obraz, to je výhoda pro ne 3D telky, ale jestli to v 3D telkách funguje?
3D telky keďže je to pre ne vysielané to asi budú spracovať, že?

4-makal jsem na tom 4 dny! a dost toho z tebou uvaděných nahral, ale spec.není žádný kanál!
dosť na 16GB kľúč si nemohol nahrať. Ale to je jedno.

5-v kuchyni není místo, velká telka se musí pozorovat z větší dálky, ale jde přece o úhel ne uhlopř.! Na předvádščkách jsem viděl spoustu 3D telek, čím větší, tím z větší dálky se muselo koukat!
ty fakt chceš v kuchyni pozerať niečo 3D ??? Ja pre 3D čakám na večer až je pohodička bez honičky, AVR 5.1 zvuk, správne osvetlenie, sedačka, 150cm telka. Ten zážitok je potom asi 70% iMAXu takže sa to dá. Tvoja miniobrazovečka a podmienky v kuchyni - dúfam že k tomu pobeží ešte aj práčka a mikrovlnka -no more comment.

6-SIR je o tisíc dražší a mě FTA zatím stačí, navíc je tam slot na modul i na kartu.
špatně, špatně! Niekedy totiž 1+1 nemusí byť presne 2. A to je ten prípad. Až postúpiš do ďalšieho levelu zistíš kde bola chyba.

7-co by to nešlo, stbox přehrává dobře a jako ukázka výtečné. Za tejden koupím parabolu
ano, to čo nahral tak aj prehrá. To je fakt.
[/QUOTE]
intago (255)|9.5.2012 07:46
1/dík Dagy, ale na http://www.hd1.be/3D nejsou žádné info. Já se ptal na osobní zkušenosti. Kolik hodin v HD a 3D mají?
3/no jasně, ale proč tenhle format nevyužívají i ostatní, že je tak dobrý?
4/ mě to na zkoušky stačí
5/jiné řešení nemám, snad jedině v ložnici by to šlo, ale žena nadává že to způsobuje nějaký smog
6/no uvidím kde byla chyba. Ostatně mi to jeden z místních machrů tady doporučil
golfLC (1941)|9.5.2012 08:07
Ak myslíš s tým bodom 6 na mňa, tak tu citujem :
[QUOTE=golfLC;407641]Ber aj tú S2-ku, ak nemáš možnosť a nechceš ju vymeniť za technisat technistar SIR za cenu... [/QUOTE]
to nebolo odporučanie, to bolo východisko z núdze!!!!!!!\\/
intago (255)|9.5.2012 08:37
golf-co proti S2 máte, vždyt je tam slot na karty a na modul? Vlastně ani zatím nevím, proč existují oba. Dokoupím za litr a fertig
golfLC (1941)|9.5.2012 09:58
len to intago, že kupovať niečo, čo nevyužijem je na dve veci!!!! S2-ka má čítačku CONAX, ktorá Ti je v našich končinách nanič!!!! SIR má už čítačku IRDETO, dokupovať nič nemusíš, ale ak máš aj nejakú inú kartu na príjem, napríklad freesat, použiješ v prijímači obe v kombinácií čítačka + CI modul naraz, zatiaľ čo v S2-ke môžeš vexlovať len karty v module!!! A cenovo si v globále na tom na stejno !!!
intago (255)|9.5.2012 10:19
golf-no vidíš, je to cenově stejné. Až se rozhodnu platit, tak to půjde. Ale tedka porad jak je to s tou HD1 3D jaká je

Jo, co byste mi doporučovali na náš barák, píšu na leták co vylepím-Astra 1 a 3, Thor 0,8W (kdybych chtěl ten freesat)a 28,2E? šel by i 9E na tu HD1 3D, ale vejde se tam, když mám jen čtyři diseq?
Ivo Mašek (10205)|9.5.2012 11:03
Mrkni na druhý a čtvrtý post tohoto tematu, které má již 175 postů. A každému už je po té době jasné, že ty to sám nepostavíš a nezprovozníš. Proto doporučuji hlavně si přečíst ten druhý post.
(tohle vlákno už dávno postrádá veškerý smysl)
intago (255)|9.5.2012 11:20
nerozumím Ivo. Já přece nechci nic stavět, Ivo! Právě sháním firmu a informace. Pět satelitů podle fy.Omko by snad s problémama šlo připojit, ale 9E nedoporučuje, spíš 13E, že je tam 350 FTA programů. Ta HD1 3D je prý nanic demo.
Jak ale koukám, zas tak moc to na 13E není, ta 28,2E je lepší. Nebo ne?
golfLC (1941)|9.5.2012 13:17
Ivo poprosim, zamkni už načase túto tému, nemá to význam, my stále radíme a on stále o svojom :-!!!
golfLC (1941)|9.5.2012 13:21
[QUOTE=intago;409194]golf-no vidíš, je to cenově stejné. ....[/QUOTE]

Co vidíš???? Veď Ti píšem rozdiely v tom, že za tie isté prachy máš na SIR-e plne použiteľné v podstate 2 čítačky (1x čítačka a 1x modul) na S2 ( len 1x modul ), čiže naraz do S2-ky nedáš Skylink a UPC-Free sat!!!!
intago (255)|9.5.2012 13:39
golf-no a co, jeden mi stačí. Ještě budu platit dvěma! Nikdy!
To je zajímavý, že tak nadáváte. Kamkoliv zavolám do prodejny satelitů, všude mi radí bez problémů.
Nakonec si poradím i s objednávkou rozvodu, a když to nevyjde, podle videjka Astry si nastavím monoblok sám. VŽDYT TO NIC NENÍ!!
KamilZ (10277)|9.5.2012 14:16
Tak zkus do jednoho obchodu zavolat 20x a ptát se pořád na to samé, včetně dotazů typu kolik je 1+1 :-)
intago (255)|9.5.2012 14:34
neptám se na to samé a na vše mi odpověděli, to tady ne. Jsem prostě začátečník, nic více a nic méně.
Ivo Mašek (10205)|9.5.2012 15:31
Máš poslední šanci na to, se zeptat (a to konkrétně) co vlastně chceš, jaká je tvoje představa a zda to je uskutečnitelné. Pokud možno podrobně. I když si myslím, že když zajdeš do firmy, jak ti bylo řečeno v 2. postu tohoto šíleného vlákna, uděláš nejlépe.
Jinak to tu potom zamknu (sorry, ale takhle tu trápit usery - to fakt už nejde)
intago (255)|10.5.2012 07:46
dal jsem lejstro do baráku s výhodami satu, ale krom mě se tam nikdo nenapsal. Tak řeším, jakou si udělám parabolu. Když jsem to probral, tak bych potřebovat Astra 1 a 3, ale i 28,2°E jelikož je tam ten Travel Channel. Ale nemohu najít obyč.anténu, kterou bych si mohl smontovat sám. Proč se chytaj jen dva satelity, proč nejsou monobloky i na tři???
Jen jsem našel Tritenne http://www.technisat.com/cs_CZ/s-LNB/352-1273561569271/ ale je na jiné satelity. Pak je tam Skytenne, jsou i podobné, ale dávat 2000 za montáž (celkově 5500)se mi nechce. Copak není jiné řešení?? Cpát tam dvě paraboly se mi taky nechce.
golfLC (1941)|10.5.2012 08:39
intago (255)|10.5.2012 08:57
golf-dík, ale o tom vím. 5500.- se mi za 3-4 družíce zdá moc, když na dvě je to jen za 1000 s vlastní montáží. Copak nemohou prodávat i na 3?? Možná obětují 19,2E a budu chytat jen 23,5E a 28,2E. Je to ale děsná ztráta :-(
Dagy2 (3153)|10.5.2012 09:02
[QUOTE=intago;409321] Copak nemohou prodávat i na 3?? [/QUOTE]

zamysli sa nad tým, možno na to prídeš sám.
Ako pomôcku pri rozmýšľaní ti dám protiotázku: prečo Baťa nepredáva sadu topánok pre manželov, t.j. 4kusy topánok. Vždy sú v krabici len 2kusy pre jedného človeka. Veď toľko ľudí má partnerov, urobil by bomba kšeft.
intago (255)|10.5.2012 09:19
-přece má každý jiné číslo :-) a jiný vkus. Měl by se těch monobloků nějaký šikovný podnikatel chytit...
další možnost je motor, možná na něj časem přejdu, už mi tu někdo ho radil. Je to moc těžký pro amatéra ho zvládnout?
golfLC (1941)|10.5.2012 09:19
.... tak sa vykašli na monoblok a kúp motor so sólo konvertorom a máš to!!!!! Cena "Přiměřená" [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Dagy2 (3153)|10.5.2012 09:22
[QUOTE=intago;409325]-přece má každý jiné číslo :-) a jiný vkus. Měl by se těch monobloků nějaký šikovný podnikatel chytit...[/QUOTE]

BINGOOOOO !!!!!
takže takých sád by baťa mohol vyrobiť max. 2 až 3 pre celý svet. Koľko takých monoblokov s 3.mi družicami by sa dalo predať v ČR? 20kusov?, 50 kusov?
V plzni stačí na príjem 28.2 80cm parabola, v Ostrave 200cm parabola, takže ani tu nejaký trojmonoblok by sa nedal použiť.
intago (255)|10.5.2012 09:48
díky pánové, ale nechápu, proč kolem sebe vidím přijímat většinou jen jeden satelit??
Bude ze mě časem motorizovaný sateliták, hehe :-) Ale stejně bych radší bez něj, zkusit si časem pohrát se šilhavou parabolou
Tuším, že komplet montáž motoru není sranda :-(
Jo a ten monoblok na 23,5 a 28,2 je ten na 6 stupnů? Mě vychází 5! Zatím na víc nemám
Hehe, to je sranda, v Omko mi řekli, že 28.2 a 23,5E nejde do monobloku dát, ale LNB jsem našel,
http://www.antiradary-distributor.cz/lnb-inverto-single-monoblok-pro-2-satelity-4o-6o-p-20419.html
Ještě se firma chlubí, že do paraboly nacpala 7 LNB!
http://trtsoft.profitux.cz/opticum4100tscxe/jaknamultifocus2.htm#update
golfLC (1941)|10.5.2012 12:09
Intago, premohol som sa a musel som napísať!!! Pre boha už sa pozri načase do reality!!! Ty žiješ v akom svete? Bez urážky!!!!
V prvych príspevkoch píšeš, že poznáš dvoch, čo majú DVB-S. Teraz že väčšina len jeden satelit!!!! Veď ak to berieš od hociktorého poskytovateľa u nás Telecom, prípadne freesat alebo digi, prídu Ti to namontovať a samozrejme je to na jednu družicu!!!! Inak ano, povedz mi ešte jedného ako si Ty, nemá o sat príjme ani šajnu, ale chce mať všetky 3d, hd A SAMOZREJME FREE zo 4-5 družíc a zadarmo montáž!?!?!?! Veľmi rýchlo by si mal vojsť už načase do reality a v prvom rade si určiť, koľko do toho chceš investovať, lebo takto stále skáčeme len okolo tvojich NEREÁLNYCH VÝMYSLOV. Myslíš si, že firma, ktorá ti to príde namontovať nemá náklady (doprava, meracie zariadenie, náradie, odvody, dane, ... )??? Si ako maznavé decko, ktoré si postaví hlavu a dupe a dupe, že ja chcem toto a toto.... To by nebolo však to najhoršie, ty ale v každom obchode dupeš za niečo iné!!!!!! Ak to chceš len za frajerinu, že chytíš 1500 free programov, posledná moja rada, 23,5 a 19,2 astra Ti bohate postačí, na iné ani nepáchneš, keď raz na ne prepneš!!! Nezaujíma ťa však, že všetko niečo stojí. Dali sme Ťi tu už hádam celú ponuku možností satelitného príjmu, kombinácií, cenových relácií, linkov ako na to, kde to kúpiš, za koľko... Ty si ani nevieš prečítať, prípadne reálne predstaviť montáž multifeedu v porovnaní s motorom, cena tiež rozdielna v prospech motoru, rýchlosť montáže tiež.
Písal si, že si robil v letectve a aj 40 rokov s anténami. No pri satelitnom príjme sa "nelieta" z jednej možnosti na druhú, musíš si určiť, koľko do toho investuješ, čo od toho očakávaš, samozrejme reálne využiješ a od toho sa odvíja všetko ostatné. Ak si robil v letectve, poznáš svetové strany, vieč určiť kde je nulový bod - juh, odčítať od čísla 90 svoju zemepisnú šírku, čím dostaneš sklon motora, všetko však máš napísané v linkoch, ktoré sme ti dali, je to malina oproti vyšperkovaniu multifeedu na tvoje pozície, o rezervách príjmu n akoncových družiciach ani nehovorím.... Všetci Ťi tu vieme dať radu, rady z našich nie málo-ročných skúsenosťí, ale bez toho, aby si aj Ty "naslouchal", čo Ťi tu radíme, nemá to žiadny význam!!!! V tvojej cenovej relácií, s tvojimi požiadavkami a tvojím nereálnym prístupom nemožne!!!! Nečudujem sa však, že nikto zo susedov satelitný príjem nechce, keď im to radí-ponúka niekto, kto o tom sám vie pramálo!!!!!


Poprosím Iva o zamknutie tejto témy, nakoľko neplní účel, maximálne tak odvoz niektorých userov do blázninca.... Ale na pobavenie dobreee:o
KamilZ (10277)|10.5.2012 12:23
Kdyby se to vlákno ještě před zamknutím promazalo od těch Intagových nesmyslů, tak by z toho mohl být pro osoby s IQ vyšším než má houpací kůň perfektní začátečnický tutoriál. Na jednom místě je zde spousta užitečných informací.
intago (255)|10.5.2012 12:45
Golf, Kamil-stále jakoby nechápete, že jsem začátečník, a jako každý chci co nejvíc za co nejméně a pro začátek mi stačí monoblok. Co je na tom chtít 28,2 a 23,5E???
Koupim to a namontuju a bude hotovo. Poradím si s tím stejně jako s naladěním 4 diseq u matky. Prostě 28,2 E s FTA Travel channel má pro mě velkou cenu, co na tom?? Zatím nikomu platit nebudu! Vždycky jsem si se vším poradil!
Kde jsou nějaký nesmysly???????????????
Popis naladění s motorem, co jste mi kdo poslal se mi zdá složitý. Vy jste taky jistě s motorem nezačínali! Za rok, dva ho namontuju, nebude problém.
Kdybyste mi radši vysvětlili, jak se ty 28,2 a 23,5E naladí, a kde seženu optimální součástky please.
ucetni (312)|10.5.2012 12:46
to intago: aké hovadiny tu riešiš? a čo celosvetový mier ?!
intago (255)|10.5.2012 13:04
já myslel, že ladění monobloku není o světovém míru a tady je to o satelitním přijmu, nebo ne?
golfLC (1941)|10.5.2012 13:17
objednaj toto http://www.omko.cz/multifokus-2x-konvertor-stavitelny-paraboly-gibertiny/ alebo http://www.omko.cz/multifokus-al-2x-konvertor-pevne-uchyceni/
parabola napr. http://www.omko.cz/parabola-80fe-economy-line-antracitova/ a konvertory 2ks čím užšie napr. http://www.omko.cz/inverto-multiconnect-single/
stojan aký chceš, pre viac informácií o montáži použi google, nikto z nás Ti to nepríde namontovať!!!!!
intago (255)|10.5.2012 13:41
-no vida, to je ono, díky :-) Ale já myslel, že mi doporučíš monoblok na 6 stupnů, seřízení těhle dvou je pro mě asi těžké. Parabolu bych chtěl obdélníkovou, líp vypadá na baráku
Hornet F-18 (1328)|10.5.2012 13:48
Este to nie je zamknute? :-D :-D :-D

Intago, ty si neskutocny .......... ty si niekedy lietal???? Poznam dost pilotov, aj nadzvukovych stihacov, vrtulnikarov a aj tych uplne obycajnych, ale nevyskytuje sa tam ani jeden taky vychcanek ako si ty!!! Su to vsetko inteligentny ludia, na rozdiel od teba a vedia si zratat ze 1+1=2 Ale ty chces mat vsetko, najlepsie a zadarmo, takze tvoja rovnica je 0+0=1000!!!

Fakt chod do reality ako ti radi golf.
intago (255)|10.5.2012 14:02
Hornet-vážně jsem lítal, mám asi 500 startů , 7 let na Blaníku, mohu ukázat letový zápisník. Na paraglidu 20 let Startů tisíce
Co je za vychcanost mít monoblok na 23,5 a 28,2E??? Zklidni nerv, letci musí mít dobré nervy, i když je malér, dvakrát jsem sedal do lesa, havárie asi 4 :-) Klesák je mrcha :-( Já ale vždycky dost riskoval, lítal na hraně možností, kdy to ostatní už zabalili...
golfLC (1941)|10.5.2012 14:44