Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Evolve Infinity

slatored (292)|25.11.2012 20:53
[QUOTE=slatored;427610]Zdravím všechny!
Ještě nikdo pořád nepřišel na to, jak a proč mizí nahrané souboryz HDD a jak je tam "udržet"? Mám poslední verzi FW 9334 a pořád žádná změna !!! jj
P.S. Teď jsem nahrál FW 9345 a uvidíme, řekl slepej...[/QUOTE]

Poslal jsem Evolve Infiniti qůli tomu do servisu a vrátil se mi zpět s tím, že " chyba nebyla nalezena ".
Od té doby se mi ale soubory (nahrané po LAN) už neztrácejí.
Takže k tomu tolik !!!
jj
jeronimo1 (7)|30.11.2012 19:56
evolve_infinity_twincorder_hd_v10.1.5.r9739.rar
Je tam, že je to pre twincoder, môžem to dať aj do obyčajneho infinity?
player (70)|1.12.2012 12:37
Já jsem to nainstaloval a v pohodě odstranili nesvítící stavovou diodu já jsi těch rozdílů všimnu mezi jednotlivými verzemi až později když se v tom přehrabuju.
Peter123 (34)|7.12.2012 19:38
Chci se zeptat jak je to s hlucnosti ventilatoru. Ikdyz tady par nazoru bylo je to trochu nejasne. Pokud ho ma nekdo delsi dobu, at prosim napise jestli mu ten ventilator nezacal vic hucet.
Prodej tohoto prehravace uz pomalu konci, doporucili byste ho dle svych zkusenosti? Ja chcu jit do Evolve kvuli podpore CT archivu.
satinst (27)|8.12.2012 09:37
Já tam nemám HDD, takže jsem ventilátor odpojil. Nezdá se že by samotný přístroj nějak více topil, takže dle mě bez HDD je ventilátor zbytečně rušivý element
Peter123 (34)|8.12.2012 12:24
ok diky

- - - - doplněno - - - -

takze ventilator byl slyset kdyz jsi ho odpojit jo?
viliamko111 (309)|12.12.2012 16:58
prosim vas, dnes som ho aj ja bdrzal, mam otazku, potreboval by som do androidu naistalovat BS PLAYER. ofiko market sa mi tam nedari naistaovat, black siel. ale skoro vsetko co ja potrebujem a cchem naistalovat mi nejde..mate stym skusenost ? potreboval by som tam iny web prehliadac a aj BS player. poradite ?
player (70)|13.12.2012 18:59
viliamko111 obávám se že zrovna u tohoto MMC je android jen jako dolpňkový systém bez možnosti ho nejak upravit nebo rozšířit pomocí stažení aplikací z android marketu.
Peter123 pokud mám puštěnou tv tak o něm nevím pokud ho chci slyšet musím všechno povypínat aby byl v místnosti klid a přijít k němu tak ho slyším rozhodně to není nic rušivého.
polhein (6)|17.12.2012 10:37
Ahojte,
neviete mi poradiť ako môžem prehrať viac video súborov za sebou?
Vopred díky za info
blazom (27)|28.12.2012 19:34
Ahojte, rad bysom vas poprosil o otestovanie jedneho suboru na Evolve - rozmyslam totiz nad zmenou Xtreameru na Evolve....

Mam Xtreamer Prodigy a pri prehravani suborov s AAC zvukovou stopou pri nastavani SPDIF OUT na 5.1 mi nejde ziadny zvuk do zosiku cez optiku.
Musim to prestavit na SPDIF OUT 2.1.
Inak vsetky ostatne audio aj video subory idu aj na 5.1 aj na 2.1...VRAJ JE TO ARCHITEKTUROU REALTEK
Preto vas chcem poprosit o otestovanie tohoto videa s nastavenim SPDIF OUT 5.1:
http://www.ulozto.sk/xRm3zf1/trailer-the-dark-knight-rises-official-movie-trailer-christian-bale-batman-movie-2012-hd-mp4



este sa chcem opytat ako je to so slovenskymi TV archivmi ?
A neviete nahodou ako dekoduje Evolve zvuk do TV cez HDMI..lebo Xtreamer to vsetko posiela ako 2.1 (podotykam ze len do TV, do zosika by to poslal 5.1)...takze aj ked mam do tv HDMI a z TV optiku do zosiku...maz zase len 2.1....(hoci telka ma schopnost posielat cez SPDIF von 5.1)
vid:
http://www.ulozto.sk/xnHdXEs/xtreamer-hdmi-and-spdif-output-options-doc
proste nasrat...:((


Dakujem VAM
Pavel Zubatý (1)|28.12.2012 22:06
Měl bych dotaz na TwinCorder HD. Primární OS odmítá bezdrátovou klávesnici, částečně funguje jen pod nabídkou virtuální klávesnice.
Aktualizace se tváří jako aktuální, v Androidu funguje jak myš, tak klávesnice.

Jedná se o bezdrátový set Connect IT CI-55. To samé však platí i pro normální klávesnici Genius KB-06XE (tj. černé "prkno" s měsíčkem).
Existuje nějaká klávesnice, kterou lze používat bez otrockého klikání přes tři různé periferie? Třeba některý set Logitech, jak kdosi zmiňoval?

Díky za info.
GTjozef (1)|1.1.2013 19:07
Chcel som nainštalovať posledný Firmware do Evolve Infinity ftp://ftp.evolve.cz/multimedia_player/infinity_hmc-if3d/firmware/2012_november/

Všetko sa zdá prebehlo normálne, ALE
pri inštalácií píše, že sa inštaluje verzia 10.1.5.r9739 no po nainštalovaní prístroj píše verziu 10.1.0.r9739

Teraz som si nie istý, či je to len preklep vo Firmware, alebo sa to nenainštalovalo a mám tam pôvodný strarý ?
viliamko111 (309)|2.1.2013 20:00
male poznatky co sa tyka androidu v evolve infinity. nainstaloval som don blackmarket, niektore aplikacie na spravodajstvo idu nainstalovat,ako aj dropbox, program na IP camery a podobne,rovnako sa da excelentne do tohoto android prostredia daju instalovat aj app. napriamo s sd karty alebo usb uloziska. co mna zaujma, je aplikacia TOPFUN, cez ktoru sa daju pozerat on line filmy. zaujmave je, ze po zakupeni filmu, vam trailer tohoto filmu prehra, ale spustit ho uz nedje, vyhadzuje chybu. skusal som uz x playerov aj video codecov,ale bez uspecu, neporadite mi s tym niekto ? na topfun mam ucet zriadeny, smarttv nemam a cez pc mne osobne sa filmy donre nepozeraju. zaujmave je ze, mam aj htc desire, vktorom je tiez android 2.2 ale tu topfun s prehravanim problem nema. ak niekto experimentujete s androidom v evolve infinity, budem rad ked sa tiez podelite s nejakymi vylepseniami.
WITEK (1)|4.1.2013 14:47
Vítejte.
Je možné instalovat alternativní firmware infinty Evolve z egret?
Pozdrav z polsky
dosic (3)|10.1.2013 10:18
Zdravím.
Pořídil jsem xtreamer prodigi černou verzi kvůli možnosti nahrávání z DVBT. No absolutně zmatené a nefunkční. Doufám že mi to v rámci reklamace vezmou zpět.
Pokud ano, jak je vyřešené nahrávání u EVOLVE infinity Twincorder? Máte s tím dobré zkušenosti? jsou programy nahrány v pořádku?
Používám starší xtreamer jen jako přehrávač s připojeným přenosným HDD, chtěl jsem nové MMC, kam vložím 3,5HDD a můžu nahrávat z duálního DVB-T. Nic víc nic míň, nevím co je Samba, co je NAS (asi nějaký hlavní síťový HDD), takže hlavně ať přehrává, co má na HDD a ať v pořádku nahrává z DVBT.
Xtreamer nahrává ve formátu .ts, Evolve je na tom jak? a umí Evolve i Timeshift? na xtreameru jsem to nikde nenašel.
Jo a na xtreameru se taky nedá nijak posunout nahrávání, prostě se jen dá zaznačit v EPG který pořad nahrát, ale manuálně už ten čas nijak prodloužit nejde. Což samozřejmě znamená, že večerní pořady mi nenahraje celé.
díky za Vaše názory.
KamilZ (10277)|10.1.2013 10:39
Dražší ale 100% funkční nahrávání, timeshift apod. - DM 7020 HD, VU+ Ultimo a dát tam 2x DVB-T tuner.
N!nja (5)|11.1.2013 17:42
Dobrý den,

mám čerstvě Infinity (obyč), nahrál jsem poslední FW (november) a mám následující problém. U staršího Blade 2 mi skvěle šlapal torrent klient (btpd), byl tuším v tom Neighbor web rozhraní. Na infinity se mi však po zadání ip, žádné rozhraní nezobrazuje. Po zadání IP do prohlížeče se mi zobrazí jen list:

Name Last Modified Size Type
Parent Directory/ - Directory
IpodCGI/ 2012-Nov-21 05:50:14 - Directory
adm/ 2012-May-26 05:25:47 - Directory
cgi-bin/ 2013-Jan-11 16:10:11 - Directory
nova.sh 2012-Jul-31 05:47:27 2.7K application/octet-stream
stream.sh

V manuálu se píše, že se BT má zapnout v Setupu, tam jsem ovšem našel jen volbu Přenos a ta aktivuje torrent Transmission na portu 9001, ale ten je k prdu, nefunguje.
Rád bych jel přes ten klasický torrent, který je zmíněn i v manuálu, ale když napíšu ip/unicgi do prohlížeče, tak dostanu hlášku 404 NOT FOUND. V tom listu výše ani žádná složka UNICGI není, takže je něco špatně.¨
Poradíte mi prosím někdo, zda mám něco doinstalovat, případně někde něco zapnout, aby mi to web rozhraní jelo?
Předem moc díky.
milanides (63)|26.1.2013 11:20
[QUOTE=Pavel Zubatý;438126]Jedná se o bezdrátový set Connect IT CI-55. To samé však platí i pro normální klávesnici Genius KB-06XE (tj. černé "prkno" s měsíčkem).
Existuje nějaká klávesnice, kterou lze používat bez otrockého klikání přes tři různé periferie? Třeba některý set Logitech, jak kdosi zmiňoval?
[/QUOTE]
Aj ja by som uvítal bezdrátovú klávesnicu, ktorá bude fungovat s Infinity, máte nejaký overený tip?
satinst (27)|27.1.2013 19:00
Měl jsem doma půjčený set klávesnice a myši Logitech MK520 a vše fungovalo bez problémů
blacks (21)|29.1.2013 13:56
tak vitam do klubu uzivatelu
blacks (21)|29.1.2013 19:33
zkus por 9091 tam by mel jet torrent, ale podle me je tohle dost divne reseni, pokud vypnu MMC tak se vypne a nic nejde na pozadi
blacks (21)|3.2.2013 18:03
podarilo se nekomu na Infinity rozchodit internetova radia mimo ty v shoutcastu ??
bezny soubor s info o stanici M3u to nespusti
Kraso (23)|8.2.2013 10:53
Zdravim,

poridil jsem si Evolve Infinity pred dvema tydny a chtel jsem vyzkouset propojeni pres wifi. To se mi sice podarilo bez problemu, ale rychlost neni nic extra i kdyz ma plny signal (nekde kolem 1Mb/s), tak jsem na to napojil kabel, ktery frci daleko lepe.

Problem ovsem nastane ve chvili, kdy Evolve vypnu a zase zapnu, protoze se automaticky vyhleda ja wifi, tak i spojeni pres kabel a i kdyz wifi nasledne odpojim, tak se pri dalsim zapnuti pripoji automaticky znovu a nedari se mi ji deaktivovat, aby se nevyhledavala ani po vypnuti. Nevite nahodou, jak toho dosahnout, pokud to vubec jde? (problem je v tom, ze Evolve prvne saha po pripojeni pres wifi a az pak po kabelu)

Diky predem za odpoved.
KamilZ (10277)|8.2.2013 12:24
Tak dej MAC adresu na black list v APčku/routeru. Nebo nastav v Evolve nesmyslné SSID/heslo apod.
Konradek (47)|8.2.2013 14:48
KamilZ: Pletu se, nebo je MAC stejná pro WIFI i LAN v těchto zařízeních? Já bych znovu nahrál FW a tím tu WIFI utrhl z nastavených hodnot.
Kraso (23)|8.2.2013 15:47
Je to tak, MAC adresa je pevne dana pro zarizeni (je mozne ji ruzne emulovat, ale to je pro tento pripad nepodstatne), takze bych si vyrusil spojeni pres wifi i lan. Ale napad s prehranim FW je super, to bude asi nejjistejsi, diky. (I kdyz je tedy smutne, ze na neco takoveho nepamatovali v nastaveni.)
szandor (1)|20.2.2013 14:54
Nema niekto problem so zvukom??? Mam Infinity pripojeny cez cinch-e k zosilovacu. Zosik vyzera byt OK - ked dam na tento vstup iny zdroj (DVD, radio) vsetko funguje OK. Pokial vsak chcem prehravat videa (sportove videa s hudbou a obcasnymi dialogmi/komentarmi) vo formate .mkv alebo .m4v s AAC zvukom v pasazach s dialogmi stiahne zvuk na minimum ... pasaze s hudbou idu OK. Info o audio streame v problemovom videu su v prilohe. Prehravane videa su na sietovom ulozisku. Problem je s 90% videii ;-(. Skusal som downgrade firmware, ale nepomohlo. Ma niekto nejaky tip v com by mohol byt problem?
audio_stream.png
milanides (63)|24.2.2013 14:27
Páni, mám jeden problém, ktorý sa začal objavovať z ničoho nič. K TV mám pripojené MMC Evolve Infinity cez HDMI a poslednou dobou sa mi stáva, že po zapnutí MMC začne "kostičkovať" obraz na niektorých programoch, obraz trhá a podobne, keď ho vypnem, beží všetko v pohode. Je to otravné, lebo občas potrebujem preniesť do MMC nejaké dáta z notebooku po sieti, ono to pri prenášaní veľkých mkv súborov chvíľu trvá, no a vtedy nemôžem sledovať niektoré programy.
Mám digitálnu káblovku, programy naladené cez DVB-C tuner.
blacks (21)|1.3.2013 09:30
Ja zjistil problem pri prehravani flac. Obcas pri zacatku posle skripnuti, proste jak digitalni chybu a pak se rozjede normalne. V pc je flac bez chyb. S tim zvukem co pise kolega vyse jsem se taky trapil a bylo to zrejme na strane dekoderu av do ktrereho jsem poustel optiku. Pomohla jen vymena av receiveru.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
blacks (21)|27.3.2013 11:07
vysel minuly tyden v10.1.5.r10166
ma s nim nekdo zkusenosti ?
viliamko111 (309)|27.3.2013 20:17
preco mi ho nedava ako moznost v on line aktualizaciach ?
blacks (21)|28.3.2013 08:53
Protoze to nefunguje uz od zacatku

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
satinst (27)|28.3.2013 11:16
Tak já jsem si ho nainstaloval, a je tam malinko změněná grafika u pár věcí, jinak bez problémů. Jen mi občas přístroj po zapnutí na obraze nějak fragmentuje. Dělalo mi to už dříve. Ještě ověřím zda to není tím, že jsem odpojil chladič, ale to se mi zdá nepravděpodobné, protože po chvíli to přestane a obraz je stabilní.
jeronimo1 (7)|30.3.2013 11:59
Mne nefunguje WiFi, skúšam ďalej.
jeronimo1 (7)|30.3.2013 15:09
Už mi to šlape, zle som to nastavil.
Ronaldok (39)|31.3.2013 21:13
Tak po nainstalovani nove fw mi nejdou prehrat nektera avi videa. Hlaska nepotporovany format. Pokud se vratim o jeden starsi fw zpet, tak videa jdou vsechny.
Ivo Mašek (10205)|1.4.2013 17:09
viliamko111 (309)|3.4.2013 21:35
ahojte, prosim o radu. odmysliac si iste nedokonalosti od posledneho fw, poradte mi kde robim chybu. zipovy ubor stiahnem a z neho skopirujem instalacny fw na sformatovany usb vo fat32.

strcim usb do vypnuteho evolve a zapnem ho manualne tlacitkom vpredu, ktore dla navodu drzim 7sekund. pustim ho a hodi sa mi logo evolve a koniec....nic ani po hodine ani po dvoch...novy fw sa nenahra a kym pristroj natvrdo nevypnem a usb nevytiahnem, dovtedy nenabehne.
kde robim chybu ? ved po kupe evolve bolo treba rovnakym sposobom aktualizovat fw a zvladol som to hravo, co uz si ale nepamatam, ci pocas nahravania je nejak vidno na obrazovke ze sa dany fw nahrava alebo je tam stale len logo..som z toho jelen.dakujem za rady
hlousekm (10)|4.4.2013 17:07
můžete me poradit jak priradit archiv další TV třeba nova joj dekuji
HunterGtNet (148)|4.4.2013 17:53
[QUOTE=viliamko111;451882]ahojte, prosim o radu. odmysliac si iste nedokonalosti od posledneho fw, poradte mi kde robim chybu. zipovy ubor stiahnem a z neho skopirujem instalacny fw na sformatovany usb vo fat32.

strcim usb do vypnuteho evolve a zapnem ho manualne tlacitkom vpredu, ktore dla navodu drzim 7sekund. pustim ho a hodi sa mi logo evolve a koniec....nic ani po hodine ani po dvoch...novy fw sa nenahra a kym pristroj natvrdo nevypnem a usb nevytiahnem, dovtedy nenabehne.
kde robim chybu ? ved po kupe evolve bolo treba rovnakym sposobom aktualizovat fw a zvladol som to hravo, co uz si ale nepamatam, ci pocas nahravania je nejak vidno na obrazovke ze sa dany fw nahrava alebo je tam stale len logo..som z toho jelen.dakujem za rady[/QUOTE]

ja to na novem xtreameru nahraval pres menu zasunul USB do zapnuteho prehravaca a v nastaveni dal hledat firmware po 20s me to napsalo jestli chci aktualizovat na 4.0.2 ano pak se to restartlo a nahravalo samo
viliamko111 (309)|4.4.2013 22:14
trochu sa v tom zamotavam...fw pre evolve nahraval na xtreameru...tato info mi nepomohla (
HunterGtNet (148)|5.4.2013 09:24
[QUOTE=viliamko111;452042]trochu sa v tom zamotavam...fw pre evolve nahraval na xtreameru...tato info mi nepomohla ([/QUOTE]

fw se přehráva tak, že si zkopírujete fw soubor na sformátovaný prazdný USB flash disk, který vložíte do přístroje,poté vypněte přístroj a vytáhněte napájení z přístroje.Vložte opět napájení do přístroje a držte současně power tlačítko cca 5s, poté se začne nahrávat fw. nemělo by byt nic zapojeno kromě HDMI a napajení . jeste me napadá skus jinej flashdisk a soubor by se měl jmenovat install
bdaem (28)|5.4.2013 15:23
Zdravím, mám staršího bratříčka tohoto MMC - Evolve Blade dualc. V poslední době už mne moc nebaví stálé restarty a problémy. Nový fw už asi nebude, tak přemýšlím o výměně.. Nevím jestli infinity bude zlepšení, ale najít MMC s DVBT a interním HDD který by mělo dotažený software asi nelze.. Proto bych se chtěl zeptat na to zda mouchy co mne štvou jsou i na Infinity:

1)zamrzávání a restarty kdykoliv a kdekoliv - asi nejčastější problém
2)některých filmu mi nenalezne titulky, i když jsou ve stejném adresáři a mají stejné jméno jako film (.srt)
3)Naprogramované nahrávání se někdy nespustí, po kontrole tam buď vidím nesmyslně posunuté datum na příští týden, nebo příznak že je to pauznuté, i když to den před tím bylo ok.
4)Někdy po restartu nenalezne hdd
5)stahování z torentu nefunguje u nového fw kde jsou archivy
6)archivy nejdou pauznout či nějak rozumně posunout- navázat na nedokoukané, někdy ani spustit
7)u některých filmů s prostorovým zvukem je zvuk hlasu utlumen a přitom ostatní efekty a hudba jsou velmi hlasité

Prosím pokud je vám některý z těchto bodů povědomí, dejte mi sem vědět... Uvítám také info o neduhách, které trápí vaše přístroje (např. ztráta dat či náhlá nepřehratelnost video souborů mi připadají jako fatální bugy)..

Díky
viliamko111 (309)|5.4.2013 17:49
v tom pripade mam posahany usb...evolve mi ho nenajde
hrusaq (8)|10.4.2013 13:53
Jelikož jsem IT lama, tak mám možná pár zbytečných otázek k tomuhle přístroji. Jednak teda musím říct, že mě překvapilo co všechno to hraje a jak. Aktualizoval jsem hned po koupi na poslední fw. Ale moje otázky jsou:

Do Evolve jsem namontoval HDD WD 2TB s NAS podporou. Rozumím tedy správně, že by měl být přístupný z mého PC bezdrátově pro obousměrnou komunikaci?

Pokud ano, zatím moc nevím jak... podařilo se mi přes prohlížeč v PC a adresu Evolve najít něco jako přístup do MMC - můžu ho přes to ovládat a vidím tam nějaký složky, ale nic co by mi něco říkalo nebo se s tím dalo pracovat...

Neví někdo jestli to dělám špatně, nebo jestli můžu takhle využít ten HDD?
KamilZ (10277)|10.4.2013 17:18
Špatně už je to, že zadáváš "adresu do prohlížeče". Vše máš detailně popsáno v návodu v bodu 2.14: ftp://ftp.evolve.cz/multimedia_player/infinity_hmc-if3d/manual/evolve_infinity_hmc_if3d_user_manual_cz_sk_pl_hu_eng.pdf včetně obrázku.
hrusaq (8)|10.4.2013 19:32
[QUOTE=KamilZ;453050]Špatně už je to, že zadáváš "adresu do prohlížeče". Vše máš detailně popsáno v návodu v bodu 2.14: ftp://ftp.evolve.cz/multimedia_player/infinity_hmc-if3d/manual/evolve_infinity_hmc_if3d_user_manual_cz_sk_pl_hu_eng.pdf včetně obrázku.[/QUOTE]

No, ale když to zadám do Spustit... tak mi to nic neudělá, když zadám adresu mýho Evolve do prohlížeče, tak mi to ukáže to co je níže na obrázku...
evolves.jpg
KamilZ (10277)|10.4.2013 19:43
Prohlížeč s tím nemá nic společného. Ale aspoň máš jistotu, že síťově na sebe vidí. Máš v Evolve povolenu Sambu? Co ukáže v příkazovém řádku spuštění "net view \\x.x.x.x" kde x.x.x.x je IP adresa Evolve?
hrusaq (8)|10.4.2013 20:02
[QUOTE=KamilZ;453072]Prohlížeč s tím nemá nic společného. Ale aspoň máš jistotu, že síťově na sebe vidí. Máš v Evolve povolenu Sambu? Co ukáže v příkazovém řádku spuštění "net view \\x.x.x.x" kde x.x.x.x je IP adresa Evolve?[/QUOTE]

Mám - Samba průběh - Zap, zrovna tak jako Přesnos a FTP.

Jinak v tom příkazovém řádku, když to napíšu, tak se mi na půl sekundy rozblikne černý okno a zase zmizí a s ním i příkazovej řádek...

---------- Doplněno v 20:02 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:00 ----------

Ještě mě napadlo, co - Nastavení PPPoE - Wifi rozhraní - tam se nemá něco naštelovat?

Jinak pro info mám v Evolve ten jejich USB wifi stick, běží mi to doma přes router od O2 na kterym mi normálně běží notebook i iphone
KamilZ (10277)|10.4.2013 20:19
Nespustil jsi příkazový řádek, ale jen příkaz :-(

http://programujte.com/clanek/2006030205-prikazova-radka-1-lekce/ (blok spouštění)

Na PPPoE nesahej.