Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer SW2 prosim o radu

Stanley_VII (6)|11.11.2011 16:45
PAS131: mám Firmware 3.0.8., ako píše Gonsa, že má skúsenosti s mnohými MMC, toto je moje prvé, takže ten dlhý štart, tiež to bude niekde okolo minúty som ochotný akceptovať, lebo zatiaľ nemám vžité, že to má byť rychlovka. Čo sa týka tej siete, zatiaľ používam Wifi a tiež to trvá ešte niekoľko sekúnd navyše po štarte, kým sa Xtreamer napojí na Wifinu, ale aspoň sa napojí.

3.0.9 teda zatiaľ skúšať radšej nejdem, ak potom treba stále zadávať sieť nanovo.

Už som si pár zamrznutí teda užil aj ja, ale skúsim sa teda pohybovať v menu o niečo pomalšie, ak hovoríš, že to pomáha. Vyskúšam.
peatro (1054)|11.11.2011 17:44
[quote=killerman27;377051]Tak se mrkni jak to hledam v temporary na PC ;-)

http://youtu.be/uyog60AA9vg[/quote]

no dobre a kde to mas? tak by jsi tam mohl zmenit za neco prijemnejsiho tu otravnou nacitaci filmovou klapku...mala kosmeticka uprava, jinak dobre
bebe814 (8)|11.11.2011 17:44
Ja mozem povedat ze 3.0.9 je vyrazne lepsi ako 3.0.8, nechcem to zakriknut ale pri normalnom pouzivani mi nezmrzol zatial (pouzivam 3ti den) !!!! Pri 3.0.8 to bolo pravidlo

Od 3.0.8+ ale ma neduh ze nenajde IP po starte (myslel som ze ked dam fixnu ze to vyriesim, ale vzdy treba skocit do menu network a potvrdit adresu, toto v 3.0.7 ficalo bez problemov)
V 3.0.8 download subtitles nefungoval vobec, pristroj sa vzdy restartol teraz to uz fici v pohode, i ked pri jednom filme sa mi restartne, ale nejako rychlejsie (boot netrva klasicku minutu) ale predtym to nefungovalo pri ziadnom.

Xtreaming som neupgrejdoval zatial
pas131 (37)|11.11.2011 17:47
[quote=Stanley_VII;377184]PAS131: mám Firmware 3.0.8., ako píše Gonsa, že má skúsenosti s mnohými MMC, toto je moje prvé, takže ten dlhý štart, tiež to bude niekde okolo minúty som ochotný akceptovať, lebo zatiaľ nemám vžité, že to má byť rychlovka. Čo sa týka tej siete, zatiaľ používam Wifi a tiež to trvá ešte niekoľko sekúnd navyše po štarte, kým sa Xtreamer napojí na Wifinu, ale aspoň sa napojí.

3.0.9 teda zatiaľ skúšať radšej nejdem, ak potom treba stále zadávať sieť nanovo.

Už som si pár zamrznutí teda užil aj ja, ale skúsim sa teda pohybovať v menu o niečo pomalšie, ak hovoríš, že to pomáha. Vyskúšam.[/quote]

Start je delší, to mi taky nevadí, nemám Wi-fi ale pevnou síť, takže na síť se v 3.0.7 chytnu "celkem rychle", je to do minuty od spuštění přístroje. Aktualizoval jsem Xtreamering na 1.2, nechal přepsat soubory od Killermana a teď dobré, až na to, že myxLive, který tam je místo youtube stejně nejede... Z aktualizovat mi píše, že neni čím. Jestli něco dělám blbě nebo to holt nefachá, nevím... Ale hlavně že funguje xLiveCZ. Ještě včera mi to skoro všude házelo chybu 503 (Killerman to už komentoval), ale hoši šikovní už to asi dali dohromady, teď bez chyby. Na 3.0.9 to asi dávat nebudu, brzy bude 3.1.0, tak pak asi rovnou to. Mezitím se smiřuju s tím, že pak asi budu dávat siť ručně :-( , ale pokud to opravdu nebude havarovat stejně jako když jsem testoval 3.0.9, tak to nějak přežiju. Jen manželka mi to asi omlátí o hlavu :-) . A to ještě doufám, že to nebyla náhoda, asi by mi tady pak dost lidí nadávalo...

tak teď v sobotu ráno už opět 503 - to jen abych tu nematl, že mi to chodí...
scany2 (38)|12.11.2011 00:03
u mě 3.09 nic neřeší, stále zamrzává, neskutečně pomalý start, po zamrznutí a znovu spuštění mi pokaždé nenačte připojený ext.HDD, takže musím vždycky zvednout zadek a odpojit HDD a znova zapojit, při filmech video celkem často začne jít sekaně, takže musím film přetočit kousek zpět a pak to jde v pohodě a tak bych mohl pokračovat, neskutečný šrot
Pytkin (7947)|12.11.2011 01:05
hw by snad mohol byt OK .. srot bude ten 3.0 software .. 2.7 na sidewinderi 1 chodi jak z praku .. hajzli v alze o uz prestali predavat :( bude treba zacat kupovat PRO verziu ..
misiak.pb (93)|12.11.2011 16:05
Tak dnes som vypol PopBox a zapojil Xtreamer ze ako bezi FW 3.0.9
Po factory resete nabehla aj siet aj prehravanie po sieti bolo plinule z coho som zostal prekvapeny.
Tak zeby pomali k lepsiemu ?
killerman27 (871)|12.11.2011 18:52
[quote=peatro;377190]no dobre a kde to mas? tak by jsi tam mohl zmenit za neco prijemnejsiho tu otravnou nacitaci filmovou klapku...mala kosmeticka uprava, jinak dobre[/quote]

Neboj dockas se, delam jeste trochu vice zmen kvuli nedostupnosti metafeeds, take diky uzivateli KMARTY bude novy rtmpdump ktery umoznuje prehravani z dolcetv.ro, cili zpracovavam jeste i to. Mimo jine nam jeste kmarty optimalizoval nova.sh soubor. Atd.....
milhaus65 (76)|17.11.2011 09:13
U mě 3.0.9 stále nenachází siť přes LAN, musí se do menu a přepnout z manual/DHCP nebo obráceně. Už jsem SW2 přiřadil pevnou vnitřní adresu na routeru, nepomáhá.
pas131 (37)|22.11.2011 13:25
pas131 (37)|22.11.2011 22:13
tak jsem prubnul FW3.0.10 a zde poznatky:

- nainstalováno přímo z Xtreameru v online aktualizacích (mám pevnou síť), bez problémů. Nejdřív si to síť nepamatovalo, musel jsem ručně nastavovat, ale po továrním resetu ejhle: avizovaná změna že toto v tomto FW je opraveno, opravdu asi je. Schválně jsem to párkrát vypnul a zapnul a síť opravdu naběhla vždy.
- délka komplet naběhnutí po zapnutí přístroje zůstala stejná, xLiveCZ se nepřepsal (to se ale dalo čekat) a jede, youtubeXL zůstal také funkční.
- namátkově jsem zajel někam co není funkční v xLive, ani jednou se to nekouslo.
- spuštění filmu v ext.HDD trvá stále stejně dlouho,cca 8-10vteřin
- int.HDD nemám, takže jsem ho nezkoušel, ale ext.HDD mi naběhlo zatím také vždy-bez nutnosti znovuzapnutí- což také dřív nebylo pravidlo. Ikony signalizující co je vše aktivní, se také rosvítily vždy. Je pravda, že od přeinstalace na FW3.0.10 jsem ale přístroj zapnul celkem asi jen pětkrát, tak uvidíme...
Přeci jen, je to posun vpřed a už to není takový průs.r
scany2 (38)|23.11.2011 13:33
Tak i já trochu přidám , při používání toho nového FW3.0.10 mi už během 20-ti minut 2 x zamrzl, a to při xlivecz,když jsem dal něco přehrát a pak se vrátil zpět,že si přehraju něco jiného,tak se to po chvilce zaseklo a to samé nastane, když si vyberu veškerou hudbu na přehrávání z ext.HDD a pak dám stop a vrátím se zpět do menu, tak taky po chvilce se přístroj sekne. Je zajimavé, že při přehrávání filmů se to ještě neseklo, ale i tak u filmů začne během přehrávání, a to dost často, obraz jít sekaně, pak stačí fim jenom trochu vrátit zpět nebo dát pause a play a pak to zas jde normálně,ale během jednoho filmu se to stane třeba i vícekrát, takže pro mě tento nový firmware nic neřeší
pas131 (37)|23.11.2011 14:22
No nevím, ale pokud si vzpomínám na tvé příspěvky, blbne ti to pořád a to ve všem, kde jiní problémy ani nemají. Nějak se mi to nezdá. Ano, není to, aspoň ne zatím, dobrý FW, ale tvých chyb je nějak moc. Znám osobně další dva lidi s SW2 a ti mají úplně stejné problémy co já. Nic víc, nic míň....
A některé další příspěvky od jiných uživatelů taky neznějí až tak příšerně....

Dnes už jsem pouštěl hudbu a film z ext.HDD, xLiveCZ - a to vše bez jediného seknutí...
Přístroj jsem dnes zapínal 2x a vždy naběhlo úplně vše tak jak mělo - tzn. obě usbHDD, SDHC karta, aktivní ikony také svítily vždy a v obouch případech naběhla i LAN síť...
Pytkin (7947)|23.11.2011 14:32
pas : a ked pustas videa cez Xlive ? nemrzne ?
pas131 (37)|23.11.2011 14:41
do FW3.0.7 to zamrzalo, FW3.0.8 jsem vůbec neměl, při FW3.0.9 už téměř vůbec, teď při 3.0.10 se to ještě nestalo. Ale moc do Xlive nelezu, spíš jsem jen zvědavej co tam vlastně je.... Schválně to pořádně otestuju a dám vědět.
Používám především xLiveCZ, youtubeXL, a samozřejmě přehrávání všeho z ext.HDD.
Zkoušel jsem myxLive ale ten mi nejde spustit, aktualizaci mi to píše že žádnou aktuální nemá a navíc mi to pak zruší xLiveCZ, který pak musím dávat zpátky, ale o tom se tu už psalo...
pas131 (37)|23.11.2011 17:31
Pytkin (ale i další) :

tak jsem otestoval daleko více Xlive (s FW3.0.10) než doposud a tady je výsledek:
aktualizace stále ukazuje 10.0, pak to nabídne 10.5, "zaktualizuje" to ale stejně na 10.0. Nic nového pod sluncem, stále stejné...
- málo co se mi vůbec povedlo pustit..., ale na rozdíl od dřívějška, kdy to téměř hned zmrzlo, tentokrát úspěšně vzdoroval tak 50minut.... Až potom zamrznul. No vlastně ani nezamrznul, spíš stále načítal a načítal a nic s tím nešlo dělat. Tak jsem ho vypnul dálk.ovládáním. Ještě před tím než došlo k onomu neustálému načítání to při neúspěšném spuštění nezamrzlo ani jednou, ale jen to vyhazovalo z Xtreameringu a nebo to napsalo, že chyba 404-soubor nejde přehrát. A tak dokola.
Ale přístroj zůstával v provozu a když jsem mezitím navštívil xLiveCZ-vše v naprostém pořádku.
Nepříjemné překvapení ale nastalo, když jsem přístroj (jak už jsem uvedl) po těch asi 50minutách vypnul. Po znovuzapnutí mi to poprvé nenačetlo při FW3.0.10 pevnou síť. Musel jsem to udělat ručně. Párkrát jsem to vypnul a zapnul a síť si to nepamatovalo ani jednou.... Zkusil jsem nově nainstalovat celý Xtreamering, vložil xLiveCZ a zaktualizoval ho, NEAKTUALIZOVAL jsem Xlive - a hle, síť si to opět pamatuje!
Takže holt pokud se mi nebude chtít nastavovat pokaždé síť ručně - nebudu používat Xlive..., což mě osobně teda nevadí, ale chápu, že někdo ho využívá.
Pytkin (7947)|23.11.2011 19:07
pas : ja som myslel samozrejme XliveCZ .. proste Xtreamering .. mne to na 3.0.7 pravidelne zmrzlo po druhom filme .. tak som to radsej do alzy vratil a zobraz SW1 ..

hmm .. ako pises , tak problem so sietov , ktory tu par ludi pisalo , sa prejavuje stale .. jezis to su trotli .. to mi pride ako uplne zakladna vec , o ktorej snad ani netreba debatovat , ze siet by mala fungovat :)
pas131 (37)|23.11.2011 19:38
xLiveCZ bez problémů, maximálně pokud něco nejede tak to napíše nelze přehrát nebo pořád dokola odpočítává. Zmáčknu return, dostanu se ven, ale odpočítávání tam zůstane běžet. Jakmile ale najedu někam co šlape, tak to zmizí a funguju normálně... Nezamrzá mi v xLiveCZ vůbec. Brouzdám hlavně po archivech, Youtube, dětské, s tím si vystačím...
kuko61 (257)|23.11.2011 21:25
to zostavajuce odpocitavanie asi nie je koli fw 3, podobne to robi aj na 2.7.0 na XTR SW
Pavol23 (15)|25.11.2011 11:54
Cau, tak pas131 me naladil tak jsem vcera nahral novy firmware (byla uz 3.0.11 tak jsem ti zrovna dal) ale XLIVE CZ mi stejne mrzne ... nekdy nekdy hend po jednom videu, nekdy po dvou ale mrzne vzdy :(

@pas131: pouzivas emergency firmware? Ja jsem teda instaloval normalne pres menu...
peatro (1054)|25.11.2011 13:15
Mozna v tom je zakopany pes, nejlepe je smazat elektronicky ten predchozi firmaware z desky a to docilis pouze pres emergency z flashky, aktualizace z menu pouze prepisuje ten stavajici fw.
pas131 (37)|25.11.2011 13:17
[quote=Pavol23;380169]Cau, tak pas131 me naladil tak jsem vcera nahral novy firmware (byla uz 3.0.11 tak jsem ti zrovna dal) ale XLIVE CZ mi stejne mrzne ... nekdy nekdy hend po jednom videu, nekdy po dvou ale mrzne vzdy :(

@pas131: pouzivas emergency firmware? Ja jsem teda instaloval normalne pres menu...[/quote]

Hm, tak nevím, co na to napsat...
Mám FW3.0.10, FW3.0.11 je horká novinka, teď jí vidím na Xtreamer.net, ale před 30minutama nebyla ještě ani na Umaxu, ani jsem se nedíval co má opravovat.
Má instalace celého FW vypadá takto:
1. odpojím ext.HDD, vyndám SDHC kartu, nechám v přístroji jen USB,které používám jako "servisní" pro instalace - mám na ní jen instalace potřebné pro chod Xtreameru ( vše ostatní jako filmy, domácí foto a video, hudbu, pohádky atd. mám na ext.HDD-2TB )
2. přímo v Xtreameru si stahnu online aktualizaci na nový FW, hned potom udělám tovární reset, pak vrátím svá nastavení tak jak potřebuju.
3. v menu na Xtreameringu zmáčknu na DO 1, a dám ho aktualizovat. Co vím, poslední je 1.2 (pokud to teda dnes náhodou nezměnili, ale to při akčnosti pánů tvůrců asi ne...). Po aktualizaci se objeví myxLive a "schová" xLiveCZ. Aktualizaci Xtreameringu udělám jen pokud byla nutná - to znamená že nová a nebo jsem to rozhodil (viz níže)
4. vyndám "servisní" USB a na disku v počítači do něj přesně podle Killermanova popisu vložím xLiveCZ, přidám si k němu soukromé playlisty a channels,co mám uložené v počítači.
5. vrátím USB do Xtreameru, v menu otevřu Xtreamering, na položce xLiveCZ zmáčknu na DO 1 a zaktualizuju ho.
6. toť vše, vůbec se nepokouším otevřít myxLive - stejně mi nejde a pokud se pokusím ho zaktualizovat, píše mi,že aktualizace mám (a to sem před tím žádnou nedělal) - protože pak mi znovu schová xLiveCZ,
7. a neaktualizuju už ani XtreamerLive, jak to udělám, nepamatuje si to síť.
Takže mám zaktualizovaný jen xLiveCZ - bohatě mi to stačí a síť si pamatuje vždy

V xLiveCZ používám archivy, dětskou sekci, youtube skoro vše co je v něm. Fakt si nepamatuju, že by mi to v poslední době zamrzlo, do FW3.0.7 ano, u 3.0.9 občas, ale nic hrozného.
Na hodinové filmy se v xLiveCZ nedívám, ale dětská sekce jede často, a úplně v pohodě bez zamrznutí zvládnem shlédnout např. celou Hellou Kitty, Pat a Mat, atd., Krakonoše a jiné v youtube také, v archivech po skončení např. Bílé Paní jedu v pohodě dál, na N... také problémy nemám.
Občas se stane, že se něco kouše (seká), ale jede dál a není to tak hrozné, některé pohádky nedoběhnou do konce a nebo je vůbec nespustím, ale jsou to pořád ty samé, takže myslím, že to bude problém jinde... Mám otestovaná i Soukromá dramata - dva díly za sebou a taky klid... Ještě trochu občas sekají videa co mám v soukromých playlistech a channelech, ale to stejně jak na PC vyřeší tlačítko pausse a chvilku počkat - to samozřejmě není problém FW.

doplnění po příspěvku od Peatra:
měl jsem v Xtreameru z obchodu 3.0.6, online pak dal 3.0.7 a pak 3.0.9. Pak si to přestalo pamatovat síť, tak (jak píše Peatro) jsem na flešku stáhl z Umaxu 3.0.7 a dal ho zpět. Od té doby opět online aktualizace... zbytek jsem už popsal.
Tak nevím.....
stanley.sk (2)|27.11.2011 09:50
Hoj, tak aj ja sa trapim s SW2... Nahodil som najnovsi fw 3.0.11 a mam velky problem so stabilitou siete. Wifina problemy nerobi, teda az na otrasne malu rychlost. Problem je s kablovym pripojenim. Pristroj si nepamata siet a ked sa pripoji, tak je spojenie velmi nestabilne. Zvacsa sa mi podari presunut jeden vacsi subor a SW2 sa ako sietovy disk strati. Proste spadne spojenie. Opatovne sa pripojit je potom na dlhe lakte.. Mate podobne skusenosti?

Pri fw 3.0.09 sa mi to nestavalo.. Idem skusti nahodit 3.0.10 (prechadzal som z 9 rovno na 11)..

EDIT: tak sa mi nedari spravit downgrade fw na 3.0.10. Skusal som cez rucnu aktualizaciu. Po dlhsom nacitavani sa ale nic nestalo. Viete poradit ako na to? Vdaka.
jok3r (33)|27.11.2011 17:56
Zdravím, ja mám tiež pár problémov:

1. s rýchlosťou pripojenia, na wifine mi to kopíruje 2-3MB/s cez ethernet kábel len 4-5MB/s, keď prepojím USB (v pc mám iba usb2) tak mi to kopíruje 20MB/s, má to niekto na 1Gb switch? Aké rýchlosti dosahujete?

2. keď zvolím databázu CSFD a dám zistenie info o filme, xtreamer sa reštartuje



FW: 3.0.11
stanley.sk (2)|27.11.2011 20:22
Rychlosti su u mna rovnake... je to strasne bieda..
Pri tom usb to je standardny vysledok, tu je to ok.
Pri zistovani infa o filme mam tiez problem. SW2 sice nezamrzne, ale nic nezisti.. je to ale zrejme sposobene pomenovanim suboru filmu.. ale mohlo by to byt nejak sofistikovanejsie osetrene. Od tvorcov fw ale uz vela toho naozaj necakam.. skoda.
gonsa (208)|29.11.2011 21:21
Tak dal jsem do přístroje 3.0.11 s tím, že jsem si říkal, že opravili jak je u xtreameru poslední dobou již pravidlem velké H. Start přístroje stále stejně pomalý, v xlive se xtreamer stále zasekává a je třeba opět zařízení vypnout. Stačí se podívat na nějaký pořad a pak se jen chvíli pohybovat v nabídkách xlive a zamrznutí přístroje na sebe nenechá dlouho čekat. Zatím jediné pozitivum (přitom věc, která měla být už v základu) je, že síť naběhne po zapnutí přístroje. Trvá to, ale delší dobu než u SW1. Jinak stále trvá dlouho než se spustí film.

Jenže co čekat od xtreameru ? Už vůbec nic..Já jen doufám, že po zásluze krachnou..
pas131 (37)|5.12.2011 10:49
prosím o radu,
doposud jsem to nepotřebal, takže jsem se po tom nepídil a tady jsem to nikde nevyčetl.
Jak v Xtreameru na "klávesnici" pro vyhledávání nebo přejmenování souboru změním jednoduše přímo v Xtreameru malá písmena na velká? Diakritiku tam dát umím - určité "tlačítka" klávesnici přepnou, ale na velká písmena se ne a ne dostat.... Jde to vůbec?
Díky.
Jinak jsem tu chválil, že při 3.0.10 si SW2 pamatuje vždy síť. Tak už to není tak docela pravda. Jedenkrát z pěti zapnutí už jí musím dát ručně a pak si to síť opět chvilku pamatuje... Někdy se stane, že to vypadá, že síť není připojená (nesvítí ikony a není zobrazeno IP), ale pak zjistím, že ve skutečnosti připojený jsem a vše chodí. Někdy ovšem připojený opravdu nejsem, tak trochu zmatek... Asi to zkusím komplet celé přeinstalovat a uvidíme co se stane. Jestli chudák nepotřebuje obnovit a narovnat špagáty :-)...
Ale zamrzání u mě naštěstí stále není na pořadu dne - upozorňuju ale, že z xtreameringu používám jen xLiveCZ a z toho především komplet youtube, dětské a archivy TV. Vše ostatní (kromě xLiveCZ) v xtreameringu nemám ani aktualizovaný.
Chavron (10)|26.12.2011 13:35
Zdravim vsetkych v tomto vlakne, chcel by som si zakupit MMC a pozeram hlavne po Xtreamer SW.
presiel som cele toto vlakno a vidim, ze niektory s nim maju dost problem. Ja by som to chcel hlavne na prehravanie filmov roznych formatov s titulkami. a hlavne na Full HD filmy. Mam sietovy disk WD, ktory je pripojeny na wifi router. Tento mozem cez router pripojit na MMC kablom alebo cez WIFI.

SW2 sa mi javi ako vcelku OK, len tie problemy ma odradzaju. Na druhu stranu vacsinou su tu problemy s prehravanim XliveCZ, co ja zatial vyuzivat nebudem. Chcem hlavne aby mi to precitalo vsetko co na sietovom disku mam a dokazal to v pohode sledovat na TV. Ostatne funkcie beriem ako bonus do buducnosti.
Tenente (3)|2.1.2012 09:53
zdravim, je nejaka moznost jak na XSW2 nastavit automaticke nacitani titulku? Prosel jsem menu nastaveni a nemuzu k tomu dojit. Mam aktualni fw. 3.0.11 a titulky se jmenuji stejne co filmovy soubor, ale pokazde je musim nacitat rucne (tlacitko subtitles).

Vyreseno, XSW2 jsem vratil do obchodu.
peatro (1054)|5.1.2012 23:58
Tak nejen, ze prestala podpora pro stare 1283 xtreamery, ale take pro nove SW2 1185

For Sidewinder 2 based on 1185 platform we will stop selling this item on our systems once Sidewinder 3 is out. We will stop developing its platform as well. We cannot keep this product alive as RTL abandoned this platform and focuses on their new 1186.

A nabizeji 30% slevove kupony na nove produkty, pokud mate SW2......delaji z lidi debily, toto je jasna reklamace a cely refund. :)
Pytkin (7947)|6.1.2012 01:35
no to je fakt smutne .. v podstate sa im to nepodarilo dostat ani do stavu , v akom fungovali stary SW a PRO .. fakt fakt smutne ..
kuko61 (257)|6.1.2012 07:21
Je to aj smutne, ale aj divne, vsak prehravace s 1185 su na trhu max pol roka, to je dost rychle zastavenie podpory. Zeby nedostatok zdrojov (ludi) na vyvoj fw u Xtreameru? Prekvapujem ma to hlavne preto, lebo napriklad eGreat EG-R200PRO II ma tiez 1185 a po polroku je to v podstate bezproblemovy prehravac. Takze neschopnost ludi u Xtreameru? To, ze realtek "focuses on their new 1186" sa ani necudujem, kedze chipset je na trhu len o nieco dlhsie ako mesiac a prehravace s nim sa este zdaleka nedaju povazovat za bezproblemove.
Mart-in (143)|6.1.2012 11:24
podpora 3.5 a 4.0 fmw uz jen u 1186 :-(

http://www.xtreamer.net/2012/
Pytkin (7947)|6.1.2012 12:25
kuko : mozno je s 1085 nejaky problem ..
peatro (1054)|6.1.2012 16:24
[quote=Pytkin;389252]kuko : mozno je s 1085 nejaky problem ..[/quote]

a proc vydavaji elvira na 1185, problem je xtreamer...
kuko61 (257)|6.1.2012 17:39
jj, s 1185 problem nie je, to je uz vacsi s 1186 :)
inac, pokial by sa im podarilo stihnut terminy verzii 3,5 a 4, tak by to bolo super, su tam dobre veci, ktore mi chybaju vo firmveroch zalozenych na novom SDK, ako rozsireny list view s velkostami suborov ci subtitle browser. Ale po skusenostiach z posledneho roku, kto vie... :-I
Kedze som zmenil znacku, mne zostava dufat, ze tieto zmeny neprogramuju u xtreameru ale ze budu v nejakej novsej verzii SDK a objavia sa aj v prehravacoch inych vyrobcov ;)
Pytkin (7947)|7.1.2012 01:40
no hlavne si zober FW3 jaky bol brutalne pomaly .. ak 3.5 a 4 budu rovnako pomale , tak sa na ne ani netreba tesit ..
gonsa (208)|9.1.2012 21:18
:-)) Já se musím už jen smát. Po tom co jsem koupil totální krám SW2, už jse, jaksik rezignoval tento segment sledovat. Vše jde dopředu, ale multimediální přehrávače se nějak zasekly.. Nechci Vám brát iluze, ale ten kdo po zkušenostech z xtreamerem věří tomu, že by xtr dodržel termíny je fakt asi nemocný. Xtreamer nejen že nedodržeol termíny, ale taky nepřišla slibovaná Opera s podporou flash playeru a díky toho možnost sledovat nejen archívy TV. TO, že se u SW2 zasekl proces u FW 3.010, který je pomalý, nestabilní, plný chyb je snad předzvěst toho, že xtr už je prostě jen laciná značka čínských krámů. A o jejich chování na jejím fóu už je zbytečné se zmiňovat. Připomíná mi to cenzůru po česku. Po nadšení z SW1 a šoku z SW2 jen čekám, jestli se tento rok na trh dostane nějaký normální a použitelný přehrávač. Vidím to asi tak, že si znovu koupím SW1, jelikož tento segment nějak opadává :-(
Pytkin (7947)|10.1.2012 00:13
SW1 sa uz tazko zhana .. na poslednu chvilu som kupil 5 kusov zaciatkom decembra ..
KamilZ (10277)|10.1.2012 08:51
Jen pro informaci, co jsem zahlédl a potvrzuje to, co už zde bylo řečeno: http://blog.converter.cz/index.php?p=1653
sirdo (1320)|10.1.2012 11:06
tak sa modlime, aby SW3 nedopadol rovnako..
gonsa (208)|11.1.2012 18:34
Kdyby měl zákazník právo tento šit výrobek reklamovat, aby mu vrátili peníze, tak bych jim možná prominul, ale v životě už bych si nic nového od nich nekoupil..takto ten přístroj je jen pouhý krám, na kterém člověk tratí nervově i finančně.
peatro (1054)|11.1.2012 22:45
gonsa: a co ti brani to reklamovat? Ty jsi to nekoupil u ceskeho prodejce? Tento typ zarizeni je velice snadne reklamovat :-), jen to nekdy bohouzel obnasi tahanice..,ale kazdy znalec s kulatym razitkem z oboru SW/HW ti to uzna pro soud.
Dle meho nazoru, kdyby se to prodavalo bezne v serioznim obchode (retezci) s elektronikou, tak to pravdebodobne zakaze prodavat i ČOI

PS: jeste mensi radu, pokud se toho chces zbavit, jednej rychle, po 6 mesicich, pokud se na reklamaci nedohodnes s prodejcem, si budes muset znalecky posudek uhradit zvlastni kapsy cca 5.000, do 6 mesicu jsou povini to uhradit oni, takze staci pohrozit soudem, prodejce urcite nebude chtit prodelat trojnasobek na soudnich poplatcich ceny te krabice
gonsa (208)|12.1.2012 20:04
Já už mám jeden znalecký posudek úspěšně za sebou. Jenže tady se obávám, že se to svede na standartní chování přístroje a neudělám nic a stejně si budu muset ten posudek zaplatit. Nevěřím, že toto bych vyhrál. Na čem to stavět ? Že přístroj nabíhá přes minutu ? Že je už. prostředí malým písmem. Že se přístoj při použití xlive CZ kousne a musím restartovat. Nebo, že trvá přes 10 sekund než se spustí přehrávání ? Jinak znalecký posudek ti musí uhradit vždy, pokud vyhraješ případný soudní spor. Spletl si si to asi s tím, že pokud se vada u zboží objeví do šesti měsíců od koupě, tak se podle občanského zákoníku předpokládá, že výrobek byl takto vadný již při jeho převzetí. Pak mám právo chtít výrobek vyměnit.
peatro (1054)|12.1.2012 22:13
no spis jsem myslel, ze do 6 mesicu je to jejich vecne bremeno, pokud nenaleznou schodu pri reklamaci a ano, pokud to neni uvedeno v ceskem manualu jako upozorneni, ze je to standartni chovani pristroje, potom to v klidu vyreklamujes na cokoliv, co jsi jmenoval, navic dostanou pokutu od COI, protoze pochybuju, ze k tomu dodavaji manual v cestine.
killerman27 (871)|13.1.2012 08:23
Mohlo by zajimat nestastne majitele SW2: http://www.hddplayer.cz/viewtopic.php?f=55&t=3629&p=15886&sid=90d9212ddf5cb4ebcb5c07664a4e121c#p15886

Martini je manik co FW upravuje pro hodne prehravacu a myslim ze by to mozna staloo za pokus, byt xtreamer jeste neco malo pro SW2 slibuje, kdo ma zajem ozvete se na tom odkazu
Pytkin (7947)|13.1.2012 09:47
jo .. to by bolo super , keby im s tym chlapci pomohli .. podla mna FW3 je aj tak strasne pomaly .. takze mat radsej nieco fungujuce a rychle , aj ked to bude vyzerat inak ..
gonsa (208)|13.1.2012 21:13
Já už jsem se k tomu vyjadřoval na výše uvedeném odkazu pod jiným nickem..Jsem pro všemi deseti !GUI od xtreameru je stejně hnus, respektive písmo je šíleně malé..Pokud to pomůže v rychlosti reakcí, ve startu přístroje a pokud nebude zamrzávat xlive, tak sem určitě pro ! Jen se chci zeptat, kdybych někdy přístroj prodával, jestli by tam šel nahodit původní FW od xtreameru ? Podle mě, kromě xlive CZ stejně nemá nic jiného z xtreameringu v SW2 cenu. Prohlížeč je nepoužitelný. Možná ještě youtube je pro někoho fajn, ale to se dá pořešit i přes ten FW.
Za mě do toho určitě jděte !
Já si chhtěl koupit egreata, ale odradil mě ventilátor. V tom mi SW2 vyhovuje, že je bezhlučná..
killerman27 (871)|26.1.2012 14:54
pas131 (37)|19.3.2012 11:26