Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem

Valibook (239)|4.8.2011 10:45
[quote=Pitomec;360372]Roční karta CS Link se dodává neregistrovaná, takže buď rok funguješ a pak ji hodíš do koše nebo si ji klidně můžeš zaregistrovat dle libosti.[/quote]

Nezpochybňuji, ovšem v případě této akce výměna za kartu konkurence jsem musel v prodejně vyplnit registrační formulář CS linku a kartu jsem si odnášel zaregistrovanou na jméno. Obálku přede mnou otevřel prodejce, čímž potvrdil, že souhlasí s všeobecnými podmínkami používání karet CS link.
erik555 (776)|4.8.2011 10:55
Cela tato sranda spociva v tom, ze ked ma clovek staru CW Skylink, tak ide ju zamenit za CSlink s rocnym bonusom, vyjde s kartou CSlink do druhoeho obchodu, kde kupi Skylink Vymena a vsetko v pohode. Je tu nieco navyse zdarma na cely rok - CSlink :D :D :D Inak ponuka CSlinku je biedna oproti Skylinku - zatial...
bagr3210 (379)|4.8.2011 11:03
[quote=Valibook;360399]Nezpochybňuji, ovšem v případě této akce výměna za kartu konkurence jsem musel v prodejně vyplnit registrační formulář CS linku a kartu jsem si odnášel zaregistrovanou na jméno. Obálku přede mnou otevřel prodejce, čímž potvrdil, že souhlasí s všeobecnými podmínkami používání karet CS link.[/quote]

Tak to je pekny kripl,protoze kdyz uz to je na Tvy jmeno,proc ji oteviral on?!!!
U me to bylo zase jiny,kartu mi prodejce prodal bez toho,aby ji oteviral..A take ji registroval sice na me jmeno,ale ja nic nevyplnoval,ani nepodepisoval..
Valibook (239)|4.8.2011 11:06
Karta CS link Irdeto CZ 1 rok + TOTAL na 1 rok - výměna za kartu konkurence si svůj přijímač najde, i když Skylink o zákazníky nepřijde. Pro CS link dobrá reklama, když se o něm mluví. Za rok se uvidí, jak abonenty budou lákat na prodloužení na dobu neurčitou.
Valibook (239)|4.8.2011 11:11
[quote=bagr3210;360404]Tak to je pekny kripl,protoze kdyz uz to je na Tvy jmeno,proc ji oteviral on?!!!
U me to bylo zase jiny,kartu mi prodejce prodal bez toho,aby ji oteviral..A take ji registroval sice na me jmeno,ale ja nic nevyplnoval,ani nepodepisoval..[/quote]

Já jsem s tím počítal, četl jsem na netu v internetových obchodech, že si kartu odnesu zaregistrovanou. Je to logické chtějí se prokázat nárůstem klientů (mediální souboj), jinak by mohla konkurence nebo auditor říci, že karta leží někde v šuplíku. Rozdíl v ročních kartách CS linku bude pouze v tom, že ta v akci má žlutou samolepku Akce Total na rok zdarma. !!
Pitomec (10211)|4.8.2011 11:38
[quote=Valibook;360399]Nezpochybňuji, ovšem v případě této akce výměna za kartu konkurence jsem musel v prodejně vyplnit registrační formulář CS linku a kartu jsem si odnášel zaregistrovanou na jméno. Obálku přede mnou otevřel prodejce, čímž potvrdil, že souhlasí s všeobecnými podmínkami používání karet CS link.[/quote]
Žádný registrační ani jiný formulář se vyplňovat nemusí, to je prodejce mírně řečeno na budku. A už vůbec ne, aby otevíral balení, když je ta karta mnou koupená a zaplacená (1Kč) !
bagr3210 (379)|4.8.2011 11:49
Presne to sami jsem psal vyse..Nechapu,co si to dovolil otevirat,co kdyby jsem to chtel darovat dal..nebo prodat.. :-D
geronimoh (2327)|4.8.2011 12:09
V Altroniku (ELTA-SAT) v Brně mi obálku s CSLink kartou neotevřeli, jen se zeptali na jméno a adresu, na jakou ji mají zaregistrovat. Nechtěli nic vyplnit, nic podepsat, žádný doklad. Proto když jsem zadal na stránkách CSLink číslo své karty, už tam byly vyplněné některé údaje, které se dají editovat. Nick a heslo jsem si zvolil sám.
bagr3210 (379)|4.8.2011 12:15
[quote=geronimoh;360422] Proto když jsem zadal na stránkách CSLink číslo své karty, už tam byly vyplněné některé údaje, které se dají editovat. Nick a heslo jsem si zvolil sám.[/quote]

Co vsechno muzu editovat?Muzu zmenit jmeno a adresu bez toho,abych preregistrovaval celou kartu,resp.: ucet?
Valibook (239)|4.8.2011 12:17
[quote=bagr3210;360413]Presne to sami jsem psal vyse..Nechapu,co si to dovolil otevirat,co kdyby jsem to chtel darovat dal..nebo prodat.. :-D[/quote]

Ke mě se prodejce choval slušně. Vyplnil jsem před ním formulář z obálky na jméno libovolné osoby, kterou chci obdarovat, tedy sebe.
bagr3210 (379)|4.8.2011 12:20
[quote=Valibook;360428]Ke mě se prodejce choval slušně. Vyplnil jsem před ním formulář z obálky na jméno libovolné osoby, kterou chci obdarovat, tedy sebe.[/quote]


Ja ale myslim princip,o chovani jsem nic nerekl..Ke mne se taky prodejce choval slusne a pozadal me,at jdu o kram dal,protoze nema s touhle akci zadny skusenosti a tudiz i kdyz je prodejce,tak menit karty nebude,jelikoz ma strach,aby neco nezmrvil a pak to nedoplacel.. ;-)
geronimoh (2327)|4.8.2011 12:27
[quote=bagr3210;360424]Co vsechno muzu editovat?Muzu zmenit jmeno a adresu bez toho,abych preregistrovaval celou kartu,resp.: ucet?[/quote]

Já měnil adresu, víc jsem nezkoušel. Myslím, že co jde editovat, to můžeš klidně změnit, ale je to moje první CSLink karta, nevím co vše s ní lze dělat.

Edit : přeregistrace CSLink karty : http://www.cslink.cz/cs/prakticke-tipy/zakaznicke-tipy/casto-kladene-otazky/ostatni/

Podmínky používání karty CSLink : http://www.cslink.cz/cs/prakticke-tipy/zakaznicke-tipy/podminky-pouzivani-dekodovaci-karty/
Valibook (239)|4.8.2011 12:39
[quote=bagr3210;360429]Ja ale myslim princip,o chovani jsem nic nerekl..Ke mne se taky prodejce choval slusne a pozadal me,at jdu o kram dal,protoze nema s touhle akci zadny skusenosti a tudiz i kdyz je prodejce,tak menit karty nebude,jelikoz ma strach,aby neco nezmrvil a pak to nedoplacel.. ;-)[/quote]

Fakt je, že jsem doma docela chvátal na to zkontrolovat a zabezpečit účet a v obchodě jsem z toho všeho kolem říkal, že s tím nebudu obchodovat. Prostě mě z nějakého důvodu donutili vyplnit registraci na místě (ať už nařízení CS linku nebo strach o provize).
bagr3210 (379)|4.8.2011 12:40
[quote=geronimoh;360432]Já měnil adresu, víc jsem nezkoušel. Myslím, že co jde editovat, to můžeš klidně změnit, ale je to moje první CSLink karta, nevím co vše s ní lze dělat.

Edit : přeregistrace CSLink karty : http://www.cslink.cz/cs/prakticke-tipy/zakaznicke-tipy/casto-kladene-otazky/ostatni/
y/[/url][/quote]

Zajimavy,ale me nikdo o variabilni symbol TV poplatku nezadal,ani u prodejcu,ani kdyz jsem si pak nastavil na strankach CSlinku ucet..
Kazdopadne,stejne v tom nejak nemam jasno.Kdyz teda lze editovat adresu,melo by byt mozny i jmeno,nechapu pak,proc vyplnovat nejaky formular a jeste jim to posilat..
geronimoh (2327)|4.8.2011 12:46
[quote=bagr3210;360435]Zajimavy,ale me nikdo o variabilni symbol TV poplatku nezadal,ani u prodejcu,ani kdyz jsem si pak nastavil na strankach CSlinku ucet..
Kazdopadne,stejne v tom nejak nemam jasno.Kdyz teda lze editovat adresu,melo by byt mozny i jmeno,nechapu pak,proc vyplnovat nejaky formular a jeste jim to posilat..[/quote]

Jestli platím koncesionářský poplatek, to po mě taky nikdo nechtěl. Taky proč, když musí platit každý, kdo odebírá elektrickou energii ( jestli se nepletu ).
bagr3210 (379)|4.8.2011 12:49
To asi zrejme pletes..
Musis,ale mas lidi co neplati..Kdyz jsem byl v podnajmu,ja koncesionarske neplatil,ale majitel ano a elektriku opacne ;-)
Valibook (239)|4.8.2011 13:02
"Karta bude námi zaregistrována v systému (podmínka této akce pro rozlišení prodejců)."
Zdroj: http://www.anteny-milovice.cz/cs-link/akce-vymena-cs-link-zdarma.html
Odkaz slouží pouze k představě, proč jsem byl připraven na to, že karta bude ihned zaregistrována a kde jsem se dočetl o průběhu akce, když Media Vision s.r.o. (CS link) na svých ofiko stránkách podmínky akce tají.
Antenymilovice (15)|4.8.2011 23:13
[quote=Valibook;360444]"Karta bude námi zaregistrována v systému (podmínka této akce pro rozlišení prodejců)."
Zdroj: http://www.anteny-milovice.cz/cs-link/akce-vymena-cs-link-zdarma.html

Kupoval jsem jinde, ale k registraci potřebují vědět číslo karty, takže kvůli tomu nejspíše potřebovali otevřít obálku.[/quote]

Nejsem si jako majitel vědom toho, že by se na nějaké z našich prodejen karty CS link otevírali, není k tomu důvod, číslo karty je vidět pod slídou. Se zákazníky se pouze karta registruje v systému CS linku, kdo z prodejců nedělá, nemá jak CS linku pak prokázat, kam kartu dal a platí pokutu a přijde pochopitelně i o provizi. I když on si tuto akci každý z prodejců vykládá po svém, byť jsou jasně dána pravidla. Hezký večer
bagr3210 (379)|4.8.2011 23:34
[quote=Antenymilovice;360575]Nejsem si jako majitel vědom toho, že by se na nějaké z našich prodejen karty CS link otevírali, není k tomu důvod, číslo karty je vidět pod slídou. Se zákazníky se pouze karta registruje v systému CS linku, kdo z prodejců nedělá, nemá jak CS linku pak prokázat, kam kartu dal a platí pokutu a přijde pochopitelně i o provizi. I když on si tuto akci každý z prodejců vykládá po svém, byť jsou jasně dána pravidla. Hezký večer[/quote]


Tady neni vubec co dodat a jen souhlasit..Pravidla jsou jasne dana,jen kazdy z prodejcu si to vyklada jinak a po svem..

Ale jak prodejce nam muzete treba sdelit jak to je s Skylink kartami,ktere dam za vymenu CS Linku a nasledne ji vymenim za ICE,nebo IRDETO?
Antenymilovice (15)|5.8.2011 01:42
Nechci zde uvádět nějaký návod, jen to, že my požadujeme od zákazníka dle podmínek akce "v době předání karty CS link" platnou zaregistrovanou aktivní kartu konkurenční ČR !satelitní! televize nebo vyúčtování za !satelitní! příjem televize ne starší 60 dní.

Zákazníci k nám nosí cokoliv i zahraniční karty a hlavně propadlé nebo vyměněné již dříve cryptoworks Skylinky a už vím i o několika firmách, co tyto karty ochotně berou. Takže se docela těším na konec akce, někde to bude velmi veselé :)

Společně s touto akcí se nám začínají taky hromadit použité CR přijímače.
Antenymilovice (15)|5.8.2011 02:30
[quote=Petrcep;359205]Tak jsem to šel taky vyměnit (mám starou Skylink kartu) a prodavač mi opakovaně říkal že kdybych si tu kartu Skylink dal pak na výměnu tak že Cs link to má nak ošéfovaný a tu svou kartu by pak blokl.Čert ví co je na tom pravdy.[/quote]

Na začátku kampaně tato informace došla (v ústním podání) i k nám, takže Vám prodavač nelhal. Naopak je fér, že Vás na toto upozornil. To, do jaké míry se bude pak řešit a zda vůbec, se teprve ukáže, podobná akce je tady poprvé, takže ani prodejci neví jak na tom jsou až do ukončení akce. Prodejce převezme aktivní kartu od zákazníka a zašle jí na CS link, tím svojí povinnost v podmínkách kampaně splnil. Další konání je jen mezi CS linkem a registrovaným zákazníkem resp. vše je dáno obchodními podmínkami na které zákazník přistoupil.
bagr3210 (379)|5.8.2011 09:05
Pristoupil? I kdyz nic nepodepsal? I kdyz tak uvazuji,na obalce je,napsano,ze rozlepenim souhlasim s vseobecnimi podminkama CS Linku..Takze to vypada,ze i bez podpisu pristoupil..Zajimavy,nechame se prekvapit na konec akce..
geronimoh (2327)|5.8.2011 09:30
Necháme se překvapit. Rozlepením obálky a hlavně vložením karty do přijímače jsem souhlasil s podmínkami CSLinku. Nebojím se, že by mohli chtít něco doplatit, hlavně proto, že by museli dokázat, že tu kartu mám opravdu já a to nedokážou. A nic jsem nepodepsal. Navíc jsem také splnil podmínky akce a odevzdal obchodníkovi aktivní kartu Skylink.
erik555 (776)|5.8.2011 09:59
Toto je dost nepremyslena akcia zo strany CSlinku. Ale tak im treba :D
golfLC (1941)|5.8.2011 10:39
Ale premyslena nie je zle, oni potrebuju pustit do obehu co najviac kariet, aj ked len na rok ( urcita cast ludi si ich platnost predlzi na neurcito ) no a jednou cestou zhrabnu nejake to cislo aj konkurencii, predsa nie kazdy bude šachovat so Skylink kartami (CW-vymerna) uz popisane v nie jednom prispevku vyssie.....
geronimoh (2327)|5.8.2011 10:44
No jo, ale kolik platících abonentů si tím naštvou, a možná i ztratí ...
Valibook (239)|5.8.2011 11:06
Přemýšlel jsem i o té variantě výměny č. 2 (doživotní karta zdarma + dotace na přístroj) na druhou kartu v domácnosti, ale v nabídce jsou pouze certifikované Irdeto přístroje, o které po pozitivní zkušenosti s uni čtečkou zájem nemám.
erik555 (776)|5.8.2011 16:24
[quote=golfLC;360624]Ale premyslena nie je zle, oni potrebuju pustit do obehu co najviac kariet, aj ked len na rok ( urcita cast ludi si ich platnost predlzi na neurcito ) no a jednou cestou zhrabnu nejake to cislo aj konkurencii, predsa nie kazdy bude šachovat so Skylink kartami (CW-vymerna) uz popisane v nie jednom prispevku vyssie.....[/quote]
Ale ak idu vymenit CW Skylink za CSlink s ich biednou ponukou bez naslednej kupy "Skylink vymena", tak neviem kde sa to nachadzam...
geronimoh (2327)|5.8.2011 17:19
[quote=erik555;360670]Ale ak idu vymenit CW Skylink za CSlink s ich biednou ponukou bez naslednej kupy "Skylink vymena", tak neviem kde sa to nachadzam...[/quote]

???
Karta CSLink Irdeto na 1 rok s Totalem za kartu Skylink CW, kterou odhadem do 3 let stejně budou muset vyměnit a se kterou už dnes nemohou přijímat některé placené kanály. Po roce se dá čekat nějaká lákavá nabídka pro majitele těchto ročních karet. Jinank se dnes dá koupit karta Skylink Irdeto s Multi nebo s HD programy na 2 měsíce za 1200 Kč.
Podle nás, co jsme do té výměny šli, se to prostě vyplatí. Jak jsem někde četl, taková nabídka tu ještě nebyla.
erik555 (776)|5.8.2011 20:15
[quote=geronimoh;360678]???
Karta CSLink Irdeto na 1 rok s Totalem za kartu Skylink CW, kterou odhadem do 3 let stejně budou muset vyměnit a se kterou už dnes nemohou přijímat některé placené kanály. Po roce se dá čekat nějaká lákavá nabídka pro majitele těchto ročních karet. Jinank se dnes dá koupit karta Skylink Irdeto s Multi nebo s HD programy na 2 měsíce za 1200 Kč.
Podle nás, co jsme do té výměny šli, se to prostě vyplatí. Jak jsem někde četl, taková nabídka tu ještě nebyla.[/quote]

Osobne uprednostnujem uz HD stanice...ja som pisal, ze zamenit CW Skylink za CSlink, ale tu nasledne aj vymenit za ICE.
geronimoh (2327)|5.8.2011 21:10
[quote=erik555;360711]Osobne uprednostnujem uz HD stanice...ja som pisal, ze zamenit CW Skylink za CSlink, ale tu nasledne aj vymenit za ICE.[/quote]

Já vím. Taky upřednostňuji HD stanice. Ale stejně si žádné trvale neplatím, jen sem tam. Takto budu mít celý rok pro mě zajímavé programy, jako třeba Spectrum, NGC, NGW, Film+, CS film ... Obsahově se mi líbí Retro Music Tel., ale ta kvalita...
bagr3210 (379)|5.8.2011 23:39
[quote=erik555;360711]Osobne uprednostnujem uz HD stanice...ja som pisal, ze zamenit CW Skylink za CSlink, ale tu nasledne aj vymenit za ICE.[/quote]

[quote=geronimoh;360715]Já vím. Taky upřednostňuji HD stanice. Ale stejně si žádné trvale neplatím, jen sem tam. Takto budu mít celý rok pro mě zajímavé programy, jako třeba Spectrum, NGC, NGW, Film+, CS film ... Obsahově se mi líbí Retro Music Tel., ale ta kvalita...[/quote]

Plne s Vama souhlasim obema,jen silenec by snad na takovou nabidku nepristoupil..A take doufam,ze po roce prijde nejaka zajimava nabidka jak levne a rychle zmenit CR za IR..
Jen se malinko obavam,ze avizovany HD programy je jen reklama..Ne,zeby jsem nevidel ten rozdil oproti SD,ale takovy "WUAU" efekt v tom nevidim-osobny nazor..Mozna bych vic uvital 3D,ale to je zase jina pisnicka..
sirdo (1320)|6.8.2011 06:46
[quote=bagr3210;360734]A take doufam,ze po roce prijde nejaka zajimava nabidka jak levne a rychle zmenit CR za IR..[/quote]

asi som sa trochu stratil, ale o akej CW karte hovoris? ked zoberie tu akciovu od CSlink, tak ta je IR a ICE karta Vymena od SkyLink, ktoru hned zaregistruje po tom co predajcovi odovzda staru CW SkyLink kartu je tiez IR...
Valibook (239)|6.8.2011 10:25
pro Sirdo:
Skylink ICE výměna (obojživelná) mi jede prozatím v Cryptoworks režimu. CS link Irdeto jede v uni čtečce v režimu Irdeto. Bude zde řešena spíše motivační akce k přechodu z roční karty CS link Irdeto na neomezenou dobu a důvody, které by uživatele vedly k setrvání
u CS link. Momentálně tu kartu bude držet v přijímači nabídka Total za 1,- Kč na rok.

Osobně si myslím, stejně jako předdiskutéři, že cesta je spíše v nabídce HD programů, ostatně to co nám nabízí za kačku CS link v rámci akce výměna jsou v mnoha případech pouze SD variace stanic, které už vysílají ve vysokém rozlišení. Ovšem pro můj barevný CRT televizor v kuchyni to bude naprostá lahůdka, která mu sedne jako hrnec na prdel. A třeba se právě předplatitelé CS link rekrutují z řad majitelů klasických beden.
erik555 (776)|6.8.2011 10:25
[quote=bagr3210;360734]
Jen se malinko obavam,ze avizovany HD programy je jen reklama..Ne,zeby jsem nevidel ten rozdil oproti SD,ale takovy "WUAU" efekt v tom nevidim-osobny nazor..[/quote]
Ty nevidis rozdiel v obraze medzi SD a HD, samozrejme myslene Native HD? Vsak to je velky rozdiel!!!!!
bagr3210 (379)|6.8.2011 10:28
[quote=erik555;360753]Ty nevidis rozdiel v obraze medzi SD a HD, samozrejme myslene Native HD? Vsak to je dost velky rozdiel!!!!![/quote]

Po pravde nie,nejaky zazrak to pro me neni..a je mi nejak i ukradenej.. ;-) :-)
bagr3210 (379)|6.8.2011 10:34
[quote=sirdo;360738]asi som sa trochu stratil, ale o akej CW karte hovoris? ked zoberie tu akciovu od CSlink, tak ta je IR a ICE karta Vymena od SkyLink, ktoru hned zaregistruje po tom co predajcovi odovzda staru CW SkyLink kartu je tiez IR...[/quote]

Spatne jsem to napsal,ale mel jsem na mysli vseobecne..
Je totiz jeste urcite milion lidi ktery CR maj a budou pouzivat..Krom toho,mel jsem jeste na mysli,ze snad prijde akce,kde CSLink tuhle kartu za 1Kc "odproda" za symbolikum..
erik555 (776)|6.8.2011 10:37
[quote=bagr3210;360754]Po pravde nie,nejaky zazrak to pro me neni..a je mi nejak i ukradenej.. ;-) :-)[/quote]
Tak potom si vlastne ani nevies vychutnat obraz pri sledovani TV...mozno ho mas zapnuty len kvoli zvuku :D Sport v NativeHD, dokumenty atd. je uplne inde obraz ako ma SD. A 3D je zatial v zaciatkoch, ani nikto nevie povedat, ze co to s clovekom "urobi" po dennodennych hodinach sledovania, roky rokuce. Mozno si na to oci a nervova sustava cloveka aj zvykne, ako si zvykame na vela zalezitosti v kazdodennom zivote. Navyse tato terajsia technologia 3D s okuliarmi (brylema), je tak trochu neprakticka :D
bagr3210 (379)|6.8.2011 10:44
[quote=erik555;360756]Tak potom si vlastne ani nevies vychutnat obraz pri sledovani TV...mozno ho mas zapnuty len kvoli zvuku :D Sport v NativeHD, dokumenty atd. je uplne inde obraz ako ma SD. A 3D je zatial v zaciatkoch, ani nikto nevie povedat, ze co to s clovekom "urobi" po dennodennych hodinach sledovania, roky rokuce. Mozno si na to oci a nervova sustava cloveka aj zvykne, ako si zvykame na vela zalezitosti v kazdodennom zivote. Navyse tato terajsia technologia 3D s okuliarmi (brylema), je tak trochu neprakticka :D[/quote]

Plne s Tebou souhlasim ;)
losos (2977)|6.8.2011 10:53
[quote=bagr3210;360754]Po pravde nie,nejaky zazrak to pro me neni..a je mi nejak i ukradenej.. ;-) :-)[/quote]

Tady už pomůže jediná rada : zajdi k očnímu a nechej si předepsat správné brýle ! :D
Valibook (239)|6.8.2011 10:58
Může mít oči jako rys a přílišná ostrost obrazu obtěžovat. Takový pocit mám z Astra HD demosmyčky. Nádhera, ale někdy až přeostřené.
losos (2977)|6.8.2011 11:00
Ach jo...to je strašlivý problém... tak si v televizoru nastav nižší ostrost... A JE TO... :D
erik555 (776)|6.8.2011 12:23
Ako bagr vyssie napisal, ze iba sialenec nevyuzije takuto zamenu kariet, ale ja by som si potom pripadal sialenec keby som nemal aj Skylink kartu, ze nemam moznost sledovat napr. tenisove gradslamy v HD, ale iba v dost nepeknom SD :D
Momentalna ponuka CSlinku je tak vhodna akurat pre dochodcov...
losos (2977)|6.8.2011 13:33
Mýlíš se...ne pro důchodce, ti mají dávno Full HD televizory, ale CS Link je dobrý jen pro ty, co mají stále ještě staré CRT...

K čemu by mi bylo i sto karet CS Linku zdarma, když na nich žádné HD programy (kromě těch tří) nejsou ?
Dívám se totiž kromě ČT24 jen na HD - a Skylink jich má celkem dost... :D

Momentálně u mne vede s nádherným obrazem Planeta HD a je dokonce FTA. Tak si ji užijme, dokud funguje...
Pitomec (10211)|6.8.2011 14:06
Nesmysl - CS Link využívají i majitelé LCD a Plazem prostě proto, že chtějí mít programovou nabídku, kterou CS Link nabízí. Ono je hezký, že každej pořád třepe cosi o HD, ale rád bych věděl kde seženu třeba AXNka v HD v češtině? Nikde. Stejně jako CS Film v HD nikde nenacházím, o dětských programech nemluvě. A čekat, že se všichni potentují z nějakýho sportu v HD (jenž je třeba zrovna mně úplně ukradenej jak v SD, tak v HD) se taky nedá 9-)
erik555 (776)|6.8.2011 14:20
Tak to je jasne, ze zalezi na tom, co preferujes. Mna osobne nejake serialy nenadchynaju ako napr. na AXN, CSfilm samozrejme, ze nebude nikdy v NativeHD :D
Ale rad sa "potentujem" z NativeHD z HD stanic. Ved ked je ta moznost, tak preco ju nevyuzit. Skylink ma nielen HD balik, ale aj KOMBI.

Losos, tie klipy su nadherne, ale ta hudba ma uz irituje. Vsetko na jeden zaner :D (Kurna, take Bulharsko s 7-8mil. obyvatelmi si vie aj svoju hudbu pekne prezentovat, len na Slovensku nemame na nic peniaze :D , este aj tu shitnu STV3 zrusili s STV prenosmi 4:3 :D )
Pitomec (10211)|6.8.2011 14:47
Když z HD nabídky Skylinku vyškrtnu (pro mě nezajímavý) sportovní programy a ty 2 filmový (HBO HD extra placený a Filmbox HD, kde dávají filmy pořád dokola), tak tam zůstane akorát tak History HD, Travel HD a Spektrum HD (což přežiju i v SD verzi). Zbytek HD stanic je jakási muzika, kde není HD potřeba už vůbec.
erik555 (776)|6.8.2011 14:57
Ved som pisal, ze co kto preferuje. Ked ti sport nic nehovori, tak...A k tomu, ze niektore stanice prezijes aj v SD verzii, tak je vsetko v poriadku :D Ale na velkych HDTV je uz ovela lepsie sledovat program v NativeHD, o tom debata ani nemusi byt :D
Ja ked som pred rokom "pricuchol" k NativeHD pri sportovych prenosoch, tak uz ma to iste SD absolutne nelaka! Ked clovek este na to ma, tak si uzijem aj HD, ved nevieme nikdy kedy vystrieme kopyta...tak u mna vyhrava zatial Skylink!
Skylink ma momentalne HD balik s 15 stanicami - ja si v nich tak 11 viem pozriet, keby este som bol "vazny", tak dalsie 2 :D
sirdo (1320)|6.8.2011 15:38
[quote=erik555;360777]Momentalna ponuka CSlinku je tak vhodna akurat pre dochodcov...[/quote]

aj na chatu staci:)...
bagr3210 (379)|6.8.2011 15:40
Pred chvili jsem zapnul TV,ale ani jeden kanal mi s touhle kartou nejde.I kdyz dam u CS linku kontrolu karty,tak pise,ze je TOTAL a "zaklad" aktivni do 27.7.2012
Pritom neomezena karta CS linku funguje bez problemu.Vyskouseno na 2prijimacich..
Ma nekdo podobny problem?