Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CS Link s nabídkou pro zákazníky konkurenčních platforem

erik555 (776)|31.7.2011 20:11
[quote=Pitomec;359729]Při dostatečný vzdálenosti sledování, resp. adekvátní velikosti obrazovky, je i 50Hz úplně v pohodě. Já tento typ TV sleduju už nějakých 40 let a nic závadnýho nepozoruju (narozdíl od pohledu na LCD, kde se vždycky úplně zhrozím, co za matlaninu to je). Samozřejmě se bavíme o SD vysílání. V případě HD (myšleno toho skutečnýho HD, ne trapárny ve stylu Nova a Prima) je to už o něčem jiným.[/quote]
Neviem ci som u blbych, ale ty porovnavas porovnatelne? Cize velkost uhlopriecky rovnaka a takisto aj vzdialenost pozerania? A navyse je rozdiel v kvalite SD, ktore pozeras. Ved predsa na SD TV Markiza sa neda ani zdaleka porovnat napr. s SD Sport5, ci aj inymi SD stanicami ako Viasat, Nat Geo atd. Neporovnavas ty na CRT 50cm, kde obraz 16:9 je asi uhlopriecka 40cm s LCD 80cm z rovnakej vzdialenosti? :D Treba si uvedomit suvislosti...
Pitomec (10211)|31.7.2011 20:28
[quote=erik555;359733]Neviem ci som u blbych, ale ty porovnavas porovnatelne? Cize velkost uhlopriecky rovnaka a takisto aj vzdialenost pozerania? A navyse je rozdiel v kvalite SD, ktore pozeras. Ved predsa na SD TV Markiza sa neda ani zdaleka porovnat napr. s SD Sport5, ci aj inymi SD stanicami ako Viasat, Nat Geo atd. Neporovnavas ty na CRT 50cm, kde obraz 16:9 je asi uhlopriecka 40cm s LCD 80cm z rovnakej vzdialenosti? :D Treba si uvedomit suvislosti...[/quote]
To bylo řečený tak, že ke sledování je potřeba dostatečná (adekvátní) vzdálenost vzhledem k velikosti obrazovky. Respektive podle toho jakou vzdálenost ke sledování mám, takový si koupím televizor. Rozhodně ne abych např. na 1,5m vzdálenost kupoval 82cm, to pak bude blikat i namalovanej obraz na zdi 9-)
A Markíza že by byla nějaký obrazový zázrak, když tam skoro všechno vysílají 4/3? To fakt ne. Sice "kvalit" Sportu 5 třeba nedosahuje, ale to je tak na úrovni jednookýho krále mezi slepejma a nezachrání to ani datový tok. Jinak já mám CRT 82cm 16/9, takže takto vysílaný obraz vidím celý. Bohužel u CZ a SK stanic se toto vysílání moc neuchytilo, tady se pořád jede 4/3Pan&Scan a za hlasitýho povyku o lídrech digitalizace...
Valibook (239)|31.7.2011 21:28
[quote=erik555;359710]50HZ CRT bude vzdy "blikacka"!!! Aj ked ty to nevnimas...
A neviem, kde si zobral, ze na stejne velkej uhlopriecke LCD by si mal SD stanice osklive :D Co ty mas na 55cm 4:3 obrazovke, tak tam mas 16:9 vysielany format asi tak 40cm uhlopriecka, co je 16". To keby si pozeral z 1,5m na LCD 16", tak by si ten obraz videl ako HD :D Porovnavaj porovnatelne.[/quote]

Ale já si obraz u vysílání 16:9 nepotřebuji zmenšovat pruhy.
V set top boxu si nastavím Pan and Scan a aktivní střed vidím pořád stejně. Stejně se většina děje odehrává ve středu. A když už budeme porovnávat kvalitu obrazu, tak na výšku 51 cm viditelného obrazu uhlopříčky CRT odpovídá 25 palcovému LCD displeji, který zase bude mastit nějaké své přepočty rozlišení až to bude nakonec rozpité.
Valibook (239)|31.7.2011 21:45
[quote=erik555;359726]Vies o tom dost malo. 50HZ CRT nie je to iste ako 100Hz CRT. Pouzivalo sa to 50 rokov, pretoze nebolo nic ine! O magnetizacii obrazoviek ani nehovorim.[/quote]

U takto velké obrazovky /mých pětapade/ 50Hz lepších než 600Hz s dopočítáváním mezisnímků. A co jsem se u té Tesly Atlanta načetl zoomovaného teletextu. Odhaduji, že Pitomec u své 82 cm širokoúhlé bedničky již těch 100Hz proti chvění obrazu mít bude. Z trochou nadsázky by se dalo říci, že zůstávám věrný původnímu televiznímu vysílání. Nostalgie. A k té vzdálenosti, kterou jste tady řešili, co se týče signálu PAL tak u LCD bude vždy lépe sledovat z větší dálky. :-) Ovšem nejlépe vypadá na LCD takový moderní televizní stream z internetového archivu, to i můj invar počítačový monitor závistí bledne.
erik555 (776)|31.7.2011 22:06
[quote=Valibook;359751]U takto velké obrazovky 50Hz lepších než 600Hz s dopočítáváním mezisnímků. [/quote]
50Hz u CRT TV nie je to iste ako 50Hz u LCD. Jednoducho technologia CRT je ina. 50Hz LCD neblika!
Ja z 3 metrov uz iba 42", alebo viac. Ci je to SD, alebo HD stanica. 32" mi bolo uz strasne male, to som dal do kuchyne namiesto prenosneho CRT, z ktoreho som skor "videl" zvuk, nez obraz :D
Pitomec (10211)|31.7.2011 22:21
[quote=Valibook;359751]U takto velké obrazovky /mých pětapade/ 50Hz lepších než 600Hz s dopočítáváním mezisnímků. A co jsem se u té Tesly Atlanta načetl zoomovaného teletextu. Odhaduji, že Pitomec u své 82 cm širokoúhlé bedničky již těch 100Hz proti chvění obrazu mít bude. Z trochou nadsázky by se dalo říci, že zůstávám věrný původnímu televiznímu vysílání. Nostalgie. A k té vzdálenosti, kterou jste tady řešili, co se týče signálu PAL tak u LCD bude vždy lépe sledovat z větší dálky. :-) Ovšem nejlépe vypadá na LCD takový moderní televizní stream z internetového archivu, to i můj invar počítačový monitor závistí bledne.[/quote]Tesla Atlanta, to má dodneška moje máti a je spokojená :-) Jinak ta moje TV (shodou okolností taky Tesla) je pouze 50Hz, dívám se na ni z cca 3,5m a bezproblémů.
geronimoh (2327)|2.8.2011 19:54
[quote=geronimoh;358015]Karta je doma.
....tak jsem musel do Brna a mám ji za 1 Kč. Hned ji registrovali na moje jméno. Nechal jsem jim tam starou Skylink kartu (funkční CW). Mám doma ještě jednu (ICE). Podle mě se to fakt vyplatí. HD programy v balíku Total sice nejsou, ale stejně si u Skylinku žádné nepředplácím...:-)[/quote]

[quote=Pitomec;358026]A teď rychle kup kartu Výměna, regni ji místo původní Skylink a máš to :D[/quote]

Nedalo mi to a dnes jsem na tu Skylink kartu, co jsem jim dal na výměnu za CSLinkovou zaregistroval kartu "Skylink výměna" a doufám, že mi ji časem nezruší . :-)
Pitomec (10211)|2.8.2011 21:29
Není důvod nic rušit, já už to tak udělal taky a všechno funguje.
bagr3210 (379)|2.8.2011 23:16
jj,taky si to myslim,jak uz bylo zmineno,nic jsi nepodepisoval,ani souhlas k zruseni,ani k nicemu ostatnimu..Nakonec,u DigiTV je to taky tak,akorat,ze Skylink kartu nechavas u predajcu.
Jak uz bylo tady zmineno nekolikrat,pri vymene jsi splnil jejich podminky a nikde neni psano,ze podminkou je zruseni smlouvy s Skylinkem,DigiTV,apod..
Valibook (239)|3.8.2011 10:10
Není důvod, proč by měl prodejce přijít zkrátka. Aktivní kartu si prověří na stránkách Skylinku a jak jsem se díval je tam i možnost tisku, takže tuto skutečnost bude schopen kdykoliv prokázat výpisem. A jak už tady někdo psal, podle Všeobecných obchodních podmínek Skylinku je Vaší povinností zajistit, aby nedošlo ke zneužití karty. CS link Irdeto Vám předají zaregistrovanou na Vaše jméno, ačkoliv normálně by jste měli doma k dobru 20 Skylink - 30 dnů CS link na registraci vlastní, nevidím proto důvod proč s deaktivací původní Cryptoworks karty otálet. Pro jistotu si doma vyjedu ten samý výpis před zaregistrováním Skylink ICE výměna, abych měl doklad, že stará karta byla v okamžiku předání aktivní.

"V obou případech uskuteční prodajci ihned registráciu karty a prevezme funkčnú kartu, alebo vyúčtovanie za príjem satelitného vysielania, ktoré následne doloží CS Linku. V prípade nedoloženia tejto náležitosti bude Media Vision žiadať vrátenie/úhradu karty s balíkom Total a nebude môcť priznať predajcovi nárok na preplatenie dotácie. Akcia platí ako pre Českú republiku tak pre Slovensko. Pre náš portál SatelitnaTV.sk to potvrdila Michaela Ruszkiewiczová zo spoločnosti Media Vision."
Zdroj: http://www.satmam.estranky.cz/clanky/cs-link/cs-link-utoci-na-konkurenci-vyjmecnou-nabidkou.html

VOP Skylink:
4.5. Uživatel se zavazuje a je povinen:
4.5.5 využívat službu Skylink výhradně pro svou vlastní potřebu, resp. pro potřebu členů své domácnosti, nebo u právnických osob jen pro individuální potřebu konkrétní fyzické osoby, která je v pracovněprávním vztahu k této právnické osobě nebo je členem statutárního, případně jiného orgánu této právnické osoby a současně se uživatel zavazuje neumožnit a zamezit užívání karty jiné osobě;
Zdroj: http://www.skylink.cz/web/document/download_file/96.pdf
bagr3210 (379)|3.8.2011 10:35
Ano,to je sice vsechno hezke a pravdive,ale ja nic nepodepisoval,ze chci Skylink zrusit..
Tudiz,bohuzel,je to chyba prodejce,kdyz mi veme kartu,ktera je uz ve "VYMENE" Skylinku a bohuzel,zaplati to on..
Dalsi vec je jak uvadis,ze kdyz si vyjedu z jejich portalu,ze pri odevzdani byla karta aktivni a po tydnu,nebo mesici neni,stejne to bude zrejme muset platit nekdo jiny,nez ja..
Uplne logiku to nedava,a snad je jednoduchsi proukazat vyuctovani Digi,nebo UPC Directu..Tim odpadne neco podobnyho resit..

Totiz,co prodejce,to jiny "zakon"..
Valibook (239)|3.8.2011 10:55
Předpokládám, že podmínky jsou nastaveny tak, že v okamžiku předání karty musí být ještě aktivní. To prodejce splní a prokáže výtiskem z veřejné databáze. A co se týče mě, je mojí povinností starou kartu deaktivovat, v tomto případě zaregistrováním karty Skylink ICE výměna. Otázkou je jaký právní akt představuje předání aktivní karty cizí osobě a jestli karta Skylink ICE výměna měla být zaregistrována těsně před (to bych nedělal, může to probíhat v reálném čase) nebo stačí těsně po výměně za kartu konkurence.
bagr3210 (379)|3.8.2011 11:10
Tohle je fakt na povazeni a mozna zbytecne spekulace..
Me dal starou kartu kamos,ta uz byla ale odregistrovana a vymenena,s ni jsem byl u prodejce,ten na stranky Skylinku ani nekoukl,dal ji do pristroje a kdyz mu fungovalo CT1 a CT24,prodal mi novou..
Pritom vyuctovani DigiTV mi vzit nechce,prej se boji,nikomu to jeste nedelal,nema to vyskouseny a kdesi-cosi..
Valibook (239)|3.8.2011 11:32
Ono nebýt té akce CS link výměna za kartu konkurence, tak bych si ani neobjednával Skylink ICE výměna a prostě další tři roky nevysolil ani korunu. Nakonec budou oba provozovatelé spokojeni, že nejsou v oběhu původní Cryptoworks karty, když na to tak tlačí.
bagr3210 (379)|3.8.2011 11:49
[quote=Valibook;360198] Nakonec budou oba provozovatelé spokojeni, že nejsou v oběhu původní Cryptoworks karty, když na to tak tlačí.[/quote]

Take si myslim,ze o nic jinyho jim ani asi nejde..
Pitomec (10211)|3.8.2011 11:54
4.5.5. využívat službu Skylink výhradně pro svou vlastní potřebu, resp. pro potřebu členů
své domácnosti, nebo u právnických osob jen pro individuální potřebu konkrétní
fyzické osoby, která je v pracovněprávním vztahu k této právnické osobě nebo je
členem statutárního, případně jiného orgánu této právnické osoby a současně se
uživatel zavazuje neumožnit a zamezit užívání karty jiné osobě;

Takže tou Výměnou vlastně dělám to, co po mně Skylink chce - zabezpečím kartu proti zneužití jinou osobou, v tomto případě zneužití CS Linkem :D
Pitomec (10211)|3.8.2011 11:59
[quote=bagr3210;360191]Tohle je fakt na povazeni a mozna zbytecne spekulace..
Me dal starou kartu kamos,ta uz byla ale odregistrovana a vymenena,s ni jsem byl u prodejce,ten na stranky Skylinku ani nekoukl,dal ji do pristroje a kdyz mu fungovalo CT1 a CT24,prodal mi novou..
Pritom vyuctovani DigiTV mi vzit nechce,prej se boji,nikomu to jeste nedelal,nema to vyskouseny a kdesi-cosi..[/quote]
Tak to je divnej postup, protože po mně chtěl jméno (+ bydliště) na koho je původní karta registrovaná a ještě ji na webu ověřil.
bagr3210 (379)|3.8.2011 12:20
[quote=Pitomec;360207]Tak to je divnej postup, protože po mně chtěl jméno (+ bydliště) na koho je původní karta registrovaná a ještě ji na webu ověřil.[/quote]

Jmeno a bydliste chtel po me take + mail a tel.cislo..Ale nic si neoveroval..
Divny,ale uz to resit nebudu..nakonec,pro me je to jen dobre..
geronimoh (2327)|3.8.2011 14:05
Podle mě i kdyby se spojil CSLink a Skylink do jedné firmy a zpřístupnili si databáze uživatelů, tak nejhorší co by mi mohli udělat je deaktivovat tu prémiovou CSLink kartu, ale doplatit službu určitě ne, protože jsem nic nepodepsal a nemůžou dokázat, že tu kartu užívám já. Navíc jak už tu padlo, já jsem všechny podmínky splnil a při výměně odevzdal funkční registrovanou kartu Skylink. K ničemu dalšímu jsem se nezavazoval. Nakonec můžou být CSLink i Skylink rádi že mají každý po jedné nové aktivní Irdeto kartě.
Pitomec (10211)|3.8.2011 18:05
Roční karta žádnýho operátora nezabije, určitě ne tak, aby musel provádět deaktivaci. Co ale začíná krapet smrdět je to párování, ostatně prodejci už dostali avizo od Skylinku, že se k tomu přistoupí. A CS Link do toho nepochybně půjde dřív nebo později taky. Pak si ty jejich placený služby můžou strčit někam :-I
Valibook (239)|3.8.2011 19:08
[quote=Pitomec;360207]Tak to je divnej postup, protože po mně chtěl jméno (+ bydliště) na koho je původní karta registrovaná a ještě ji na webu ověřil.[/quote]

Komu patří donesená Cryptoworks karta po mě nikdo vědět nechtěl. Zkontrolovali si anonymně pouze to, že je aktivní a nechali mě vypsat do registračního formuláře CS linku jméno, příjmení, bydliště, telefonní číslo a e-mailovou adresu osoby na kterou chci kartu zaregistrovat, žádný podpis ani kontrola identity, přičemž kartu namístě zaregistrovali a takto jsem si ji z obchodu odnášel.
Valibook (239)|3.8.2011 19:17
[quote=Pitomec;360267]Roční karta žádnýho operátora nezabije, určitě ne tak, aby musel provádět deaktivaci. Co ale začíná krapet smrdět je to párování, ostatně prodejci už dostali avizo od Skylinku, že se k tomu přistoupí. A CS Link do toho nepochybně půjde dřív nebo později taky. Pak si ty jejich placený služby můžou strčit někam :-I[/quote]

Karta je spárována pouze na paragonu poznámkou, kde je uvedeno číslo nové i staré karty pod řádně vystaveným dokladem na prodanou roční katu CS link Irdeto + TOTAL 1 rok á Kč 1,-. Nebo jste myslel vytváření nějaké databáze ?
Valibook (239)|3.8.2011 19:22
Získali jste při zaregistrování karty "CS link Irdeto CZ 1 rok + TOTAL na 1 rok - výměna za kartu konkurence" prodejcem uživatelské heslo a jméno, kterým se můžete přihlásit do zákaznické sekce, např. přišel Vám na e-mail zadaný na registračním formuláři potvrzují e-mail s heslem atd. ?

Mě se v zákaznické sekci pouze objevuje možnost registrace při prodloužení na dobu neurčitou.
geronimoh (2327)|3.8.2011 19:25
"Pitomec" tím asi myslel párování sat.přijímače s kartou, jak to má třeba DIGI.
geronimoh (2327)|3.8.2011 19:31
[quote=Valibook;360282]Získali jste při zaregistrování karty "CS link Irdeto CZ 1 rok + TOTAL na 1 rok - výměna za kartu konkurence" prodejcem uživatelské heslo a jméno, kterým se můžete přihlásit do zákaznické sekce, např. přišel Vám na e-mail zadaný na registračním formuláři potvrzují e-mail s heslem atd. ?

Mě se v zákaznické sekci pouze objevuje možnost registrace při prodloužení na dobu neurčitou.[/quote]

Já se si na stránkách CSLink zaregistroval tu kartu sám, nick a heslo jsem si mohl zvolit, stačí ti číslo karty. Na jejich hlavní straánce máš vlevo "zákaznická zóna a registrace". Tam je pak možnost zaregistrovat se (podobně jako u Skylinku).

https://www.cslink.cz/cs/customer-zone/login-form/
Valibook (239)|3.8.2011 19:35
[quote=geronimoh;360284]"Pitomec" tím asi myslel párování sat.přijímače s kartou, jak to má třeba DIGI.[/quote]

To jako, že by karta fungovala pouze na satelitním přijímači do kterého byla poprvé vložena ? Něco jako nainstalování Windows vázané na HDD či základní desku ?
geronimoh (2327)|3.8.2011 19:37
[quote=Valibook;360287]To jako, že by karta fungovala pouze na satelitním přijímači do kterého byla poprvé vložena ? Něco jako nainstalování Windows vázané na HDD či základní desku ?[/quote]

Ano. Tak to má třeba DIGI. Ovšem dodává zákazníkovi kartu i přijímač už spárovaný.
Valibook (239)|3.8.2011 19:46
[quote=geronimoh;360286]Já se si na stránkách CSLink zaregistroval tu kartu sám, nick a heslo jsem si mohl zvolit, stačí ti číslo karty. Na jejich hlavní straánce máš vlevo "zákaznická zóna a registrace". Tam je pak možnost zaregistrovat se (podobně jako u Skylinku).

https://www.cslink.cz/cs/customer-zone/login-form/[/quote]

Odnesl jsem si z obchodu kartu již registrovanou (na tom trvali), ale po odkliknutí Vašeho odkazu se mi zazračně objevil výpis mé karty.
geronimoh (2327)|3.8.2011 19:49
[quote=Valibook;360291]Odnesl jsem si z obchodu kartu již registrovanou (na tom trvali), ale po odkliknutí Vašeho odkazu se mi zazračně objevil výpis mé karty.[/quote]

:-) :-) :-)
Valibook (239)|3.8.2011 19:57
[quote=geronimoh;360292]:-) :-) :-)[/quote]

Takže v tuto chvíli znám alespoň své uživatelské jméno. :-)

Stejný postup zopakován u mé druhé karty, po vyčištění dočasné schránky a novém spuštění Internet Exploreru, t.j. Rychlá aktivace + Váš odkaz = následuje přesměrování na https://www.cslink.cz/cs/customer-zone/overview/ a výpis Přehled zákazníka.

Tedy děkuji, znám nyní obě svá uživatelská jména ke svým kartám, pouze bez hesla k přístupu do zákaznické zóny, které si budu muset u CS linku vyžádat. Ověřil jsem si tedy, že karty jsou registrovány na rok s plnou nabídkou (Totalem). Jinými slovy, tomu kdo zná číslo karty se zobrazí jméno (jméno, příjmení a město) na koho je registrována a získá Vaše uživatelské jméno. Sice jsem nikomu nepodepisoval souhlas se zveřejněním citlivých údajů jako je jméno a bydliště, ale v tuto chvíli jsem se našel. :-)
Valibook (239)|3.8.2011 22:12
Skylink ICE a CS link Irdeto funkční v univerzální čtečce Opticum HD X403p. Ověřeno.
Valibook (239)|3.8.2011 23:27
CS link Irdeto CZ 1 rok + TOTAL na 1 rok - výměna za kartu konkurence

Vedle ročního Totalu jede i promo nabídka Filmobox (Filmbox, Filmbox Extra) a měsíc zdarma Film (HBO, HBO2, Cinemax). Kvalita obrazu připomíná VHS.
bagr3210 (379)|3.8.2011 23:35
[quote=Valibook;360320]Skylink ICE a CS link Irdeto funkční v univerzální čtečce Opticum HD X403p. Ověřeno.[/quote]

Skylink Irdeto a CS Link Irdeto plne funkcni v uni ctecce Ferguson Ariva 200 HD taky overeno..

[quote=Valibook;360331]CS link Irdeto CZ 1 rok + TOTAL na 1 rok - výměna za kartu konkurence

Vedle ročního Totalu jede i promo nabídka Filmobox (Filmbox, Filmbox Extra) a měsíc zdarma Film (HBO, HBO2, Cinemax). Kvalita obrazu připomíná VHS.[/quote]

No nevim,ale u mne je obraz hezkej..Myslim,ze nabidka Filmbox bude fungovat jen 14dni po vlozeni do prijimace(alespon to tak funguje u CS Linku pri zakoupeni neomezeni karty)..
bagr3210 (379)|3.8.2011 23:39
[quote=Pitomec;360267]Roční karta žádnýho operátora nezabije, určitě ne tak, aby musel provádět deaktivaci. Co ale začíná krapet smrdět je to párování, ostatně prodejci už dostali avizo od Skylinku, že se k tomu přistoupí. A CS Link do toho nepochybně půjde dřív nebo později taky. Pak si ty jejich placený služby můžou strčit někam :-I[/quote]

No jasny,kdyz jeden tak pak vsichni-prijde mi to jak kartelova dohoda-skoro jak u benzinu,dolar slevnil,ale spolecnosti ne a ne si to vsimnout.. :-D
Kazdopadne,kdyz by k tomu fakt doslo,tak to radsi budu bez TV,nez donekonecna nekomu platit..
bagr3210 (379)|4.8.2011 00:08
[quote=Valibook;360291]Odnesl jsem si z obchodu kartu již registrovanou (na tom trvali), ale po odkliknutí Vašeho odkazu se mi zazračně objevil výpis mé karty.[/quote]

Zajimavy,kdyz si dam overeni karty u CS Linku,tak mi jen vypise region vyuziti karty,nazev aktivnich skupin a platnost od-do..zadny udaje o majiteli,resp.: na koho je karta registrovana tam neni..Az kdyz jsem "kliknul" na ZISKAT UZIVATELSKY JMENO,a zadal jsem nick + heslo,ktere vzalo uplne v pohode,az pak mi ukazalo "majitele" karty.Cili,i kdyz jsem klinul na odkaz od geronimoh-a a zadal jakykoliv nick a heslo,stejne nic nenaslo-co znamena,ze jsem si vstup do uctu musel zalozit sam..

Na paragone,ani dodacim liste nemam vubec nic psany ani o stary,ci odevzdany karte,ani o novy a dokonce ani zadne udaje karty,majiteli,nicky,hesla,apod..Je tam jen cena a nazev prodaneho zbozi(Rocni CS Link karta + 12mes.zdarma Total-nic vic)
Valibook (239)|4.8.2011 00:21
[quote=bagr3210;360332]Skylink Irdeto a CS Link Irdeto plne funkcni v uni ctecce Ferguson Ariva 200 HD taky overeno..

No nevim,ale u mne je obraz hezkej..Myslim,ze nabidka Filmbox bude fungovat jen 14dni po vlozeni do prijimace(alespon to tak funguje u CS Linku pri zakoupeni neomezeni karty)..[/quote]

Zatím první dojem z toho obrazu. Pokud říkáte, že je u placených programů slušný, zkusím se podívat co vlastně mám za firmware, ale ten jsem otestoval již předtím na Skylinku včetně HD vysílání, takže zlepšení neočekávám.
bagr3210 (379)|4.8.2011 00:29
Kazdy ma zrejme jiny nazor na obraz avubec podobny tema,ale mne bohate staci.Alespon pres LCD,mozna u sat.prijimace by to mohlo byt lepsi..
Valibook (239)|4.8.2011 00:30
[quote=bagr3210;360336]Zajimavy,kdyz si dam overeni karty u CS Linku,tak mi jen vypise region vyuziti karty,nazev aktivnich skupin a platnost od-do..zadny udaje o majiteli,resp.: na koho je karta registrovana tam neni..Az kdyz jsem "kliknul" na ZISKAT UZIVATELSKY JMENO,a zadal jsem nick + heslo,ktere vzalo uplne v pohode,az pak mi ukazalo "majitele" karty.Cili,i kdyz jsem klinul na odkaz od geronimoh-a a zadal jakykoliv nick a heslo,stejne nic nenaslo-co znamena,ze jsem si vstup do uctu musel zalozit sam..

Na paragone,ani dodacim liste nemam vubec nic psany ani o stary,ci odevzdany karte,ani o novy a dokonce ani zadne udaje karty,majiteli,nicky,hesla,apod..Je tam jen cena a nazev prodaneho zbozi(Rocni CS Link karta + 12mes.zdarma Total-nic vic)[/quote]

Provedeno. Získat uživatelské jméno. Zadal jsem Uživatelské jméno získané Rychlou aktivací a doplnil heslo dle vlastního výběru. Díky za pomoc.
bagr3210 (379)|4.8.2011 00:40
Vubec neni zac,rado se stalo!
Valibook (239)|4.8.2011 00:41
[quote=bagr3210;360332]Skylink Irdeto a CS Link Irdeto plne funkcni v uni ctecce Ferguson Ariva 200 HD taky overeno.. [/quote]

Takže dva nejlevnější HD satelity s PVR na trhu jsou na špici pelotonu před linuxem. :-)
Hledání a instalace neoficiálního firmware z minulých vánoc se nyní zúročila. Tehdy jsem totiž kupoval Opticum HD X403p. Jsem nadšen, neboť jsem od té doby firmware neměnil a po vložení fungují obě.
Valibook (239)|4.8.2011 00:45
[quote=bagr3210;360343]Vubec neni zac,rado se stalo![/quote]

No, volat na podporu CS linku by se mi opravdu nechtělo. Posledně se mi v pracovní době představoval Bruce Willis ve smyčce a na žádost o zaslání prodejce z mého okolí, který má na skladě karty výměna za konkurenci vůbec nereagovali.
bagr3210 (379)|4.8.2011 00:47
[quote=Valibook;360344]Takže dva nejlevnější HD satelity s PVR na trhu jsou na špici pelotonu před linuxem. :-)
.[/quote]

Az tak bych to netvrdil,popravde,asi kdybych mel na Dreambox,nebo Vantage tak by byly doma,ale na to "nase" koukani staci i Ariva-urcite to potesi ze vse na ni funguje a dokonce i za prijatelnou cenu.. :-D
bagr3210 (379)|4.8.2011 00:51
[quote=Valibook;360345]No, volat na podporu CS linku by se mi opravdu nechtělo. Posledně se mi v pracovní době představoval Bruce Willis ve smyčce a na žádost o zaslání prodejce z mého okolí, který má na skladě karty výměna za konkurenci vůbec nereagovali.[/quote]

jj,to znam,stalo me to pres 20minut a to jsem teda zvedav na ucet toho hovoru..
Me zase tvrdili neco jineho,nez delaj prodejci a dokonce mi pak dali kontakt na 2prodejce,kde jeden je v Praze a druhy nema skusenost s vyuctovanim,cili vyuctovani z DigiTV a UPC Direct,nebere..
Pitomec (10211)|4.8.2011 08:57
[quote=Valibook;360282]Získali jste při zaregistrování karty "CS link Irdeto CZ 1 rok + TOTAL na 1 rok - výměna za kartu konkurence" prodejcem uživatelské heslo a jméno, kterým se můžete přihlásit do zákaznické sekce, např. přišel Vám na e-mail zadaný na registračním formuláři potvrzují e-mail s heslem atd. ?

Mě se v zákaznické sekci pouze objevuje možnost registrace při prodloužení na dobu neurčitou.[/quote]
Roční karta CS Link se dodává neregistrovaná, takže buď rok funguješ a pak ji hodíš do koše nebo si ji klidně můžeš zaregistrovat dle libosti.
nejen (31)|4.8.2011 09:16
uz niekto z Vas riesil tuto akciu cez predajcov v Nitre a okoli ?? Uz som viacerych kontaktoval ale akosi nemaju zaujem to riesit...
bagr3210 (379)|4.8.2011 09:42
[quote=nejen;360377]uz niekto z Vas riesil tuto akciu cez predajcov v Nitre a okoli ?? Uz som viacerych kontaktoval ale akosi nemaju zaujem to riesit...[/quote]

Skus zavolat primo do CSlinku,at si udelaj s teme jejich k*** poradek..Nebo kdyz tak skus jinde,i kdyz za cenu postovnyho..
Petrcep (75)|4.8.2011 10:00
Malá otázečka, vyměnil jsem starou kartu Skylink za tu roční CsLink.Na Skylinku když zadám číslo karty se mi jeví že je furt platná.Můžu vůbec Cs link tu kartu co jsem jim dal nak zrušit ??Jde mi o to jestli bude např za 11měsíců furt možno zažádat o výměnu Skylink kartu irdeto.
erik555 (776)|4.8.2011 10:21
Cela tato akcia je zo strany CSlinku podivna :D Skylink karty (nasledne vyuzitie karty "Vymena" za CW) ludom zostanu a pritom im este cslink ponukne zdarma svoje sluzby na rok :D Az take vhodne obdobie si CSlink nevybral, ked je moznost "Skylink vymena" za staru CW. No a teraz to nevyuzite :D
bagr3210 (379)|4.8.2011 10:28
[quote=Petrcep;360390]Malá otázečka, vyměnil jsem starou kartu Skylink za tu roční CsLink.Na Skylinku když zadám číslo karty se mi jeví že je furt platná.Můžu vůbec Cs link tu kartu co jsem jim dal nak zrušit ??Jde mi o to jestli bude např za 11měsíců furt možno zažádat o výměnu Skylink kartu irdeto.[/quote]

Precti si vsechny prispevky tohoto tematu..Ale dle miho nazoru bych na Tvym miste o vymenu zazadal hned..
Valibook (239)|4.8.2011 10:32
[quote=Petrcep;360390]Malá otázečka, vyměnil jsem starou kartu Skylink za tu roční CsLink.Na Skylinku když zadám číslo karty se mi jeví že je furt platná.Můžu vůbec Cs link tu kartu co jsem jim dal nak zrušit ??Jde mi o to jestli bude např za 11měsíců furt možno zažádat o výměnu Skylink kartu irdeto.[/quote]

Úschovu aktivních karet Trade and Technology CS linkem jsem ukončil bezprostředně po návratu z prodejny, aby nedošlo k jejich zneužití. Také s ohledem na to, že akce Skylink výměna s bonusem končí 7.8.