Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 47 z 53 PrvníPrvní ... 374546474849 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 691 až 705 z 791

Téma: Panasonic TX-P42VT30, TX-P50VT30, TX-P55VT30, TX-P65VT30

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Jaran.r Zobrazit příspěvek
    Jako nový majitel 50VT30 zkouším i rozchodit HbbTV. Ve verzi 1.801 jsem nastavil autostart pro aplikaci datových služeb, [COLOR=#ff0000]přes HDMI koukám [/COLOR]na CT24 z 23° E a nikde červená ikona. Telka je nastavena v režimu Česko. Kde dělám chybu ? Dík za info. Jarda
    To je ten problém. V tomhle případě bys musel mít DVB-S STB s podporou HbbTV. To, že má TV podporu pro HbbTV Ti je v tomto případě na nic, do TV Ti jde přes HDMI pouze obraz, nic jiného. Jestli má TV DVB-S tuner, tak tam zkus připojit sat, naladit a vyzkoušet.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 15-02-2012 v 07:50
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2010

Pěkný den všem!Chtěl bych se zeptat,jestli má někdo zkušenosti,jakou klávesnici lze bezproblémově použít na 50VT30ku,upřednostňuji samozřejmě bezdrátovou,co nejmenších rozměrů.Děkuji předem všem za tipy,nebo přímo odkazy!

...Tak už jsem to dnes nějak vyřešil ..prošel jsem půl města a pak jsem to vyzkoušel přímo na TV v jedné prodejně.Mohu říci,že všechny kabelové klávesnice od Microsoft,Legitech,Genius,Trust jsou plně funkční.A všechny bezdrátové stejných a ještě dalších jsou též funkční.Důležité je,že bezdrátové s Wireless fungují skvěle,ale nesmí být bezdrátové přes bluetooth! Jelikož jsem chtěl ale co nejmenší klávesnici vzal jsem si Logitech K230 : http://www.itage.cz/p450018-logitech...cz-920-003344/ a maká bez problémů.Sety s myší jsem vynechal a ani nezkoušel,protože dle návodu TV myš nepodporuje.Líbila se mi ještě Logitech k340,protože byla o něco tenší,ale rozměrově větší a cena skoro 2x taková.Tak snad to někomu pomůže při vybírání a rozhodování.Jinak díky...
    Naposledy upraveno uživatelem Kkami68: 15-02-2012 v 20:26

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Synovi jsem před cca půl rokem pořídil tuto sadu k PC a ještě ani neměnil baterie. Je možno u myšky i měnit hodnotu DPI což se příjemně projevilo u her, kde je mnohem svižnější. Je to set i s myší, ale to snad nevadí a je to za pár kč..

http://www.alza.cz/evolve-wk-221-d201865.htm

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Re: Panasonic TX- P42VT30,TX-P50VT30,TX-P55VT30, TX-P65VT30

Původně odesláno od Jaran.r

Jako nový majitel 50VT30 zkouším i rozchodit HbbTV. Ve verzi 1.801 jsem nastavil autostart pro aplikaci datových služeb, přes HDMI koukám na CT24 z 23° E a nikde červená ikona. Telka je nastavena v režimu Česko. Kde dělám chybu ? Dík za info. Jarda
    To je ten problém. V tomhle případě bys musel mít DVB-S STB s podporou HbbTV. To, že má TV podporu pro HbbTV Ti je v tomto případě na nic, do TV Ti jde přes HDMI pouze obraz, nic jiného. Jestli má TV DVB-S tuner, tak tam zkus připojit sat, naladit a vyzkoušet.

Po zprovoznění DVB-S tuneru v TV HbbTV jede, i v nastavení Česko, dík za odpovědi. Jarda

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

ty si sam odpovedas ? a navyse nic .... ???

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Neodpovídá si sám, špatně quotoval #691

Ale také by mě zajímaly větší detaily, co vše HbbTV ČT24 nabízí, mohl se trochu rozepsat.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 16-02-2012 v 09:18

Je tu občas
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Neodpovídá si sám, špatně quotoval #691

Ale také by mě zajímaly větší detaily, co vše HbbTV ČT24 nabízí, mohl se trochu rozepsat.
    Já jsem to kdysi zkoušel a jsou tam testy. Nic pro běžného uživatele.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Dobrý večer, čím dál víc mi vadí zelená. Trávím dost času různým nastavením obrazu. Protože je zelená viditelná více v slabém jasu, není nastavení jednoduché. Zde zveřejněná kalibrace podle mne dělá barvy nepřirozené. Mám 50VT30 ( vzpomínám na svoji 42PZ800 ). Vím, že se teď diskuse točí kolem letošních modelů, ale najde se někdo, kdo doma zvítězil nad třicítkou ? S pozdravem Jarda.

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Dobry den
    Muzete me nekdo poradit s problemem?
    Koupil jsem panasonic TX-P55VT30 .
    Hned od zacatku mam problem s bzucenim z tv,ktere je nepravidelne a je slyset az na 4 metry.Bzuceni je pres den pri tmavych scenach a vecer pri svetlych scenach.
    Poradte me prosim ,kdo ma zkusenosti s timto bzucenim a zda se to ma reklamovat .
    Dekuji Filip

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Pokud je to slyšet i v tmavých scénách na takovou vzdálenost a můžeš jí ještě vrátit nebo vyměnit tak to udělej. Jinak to reklamuj. Výměna zdroje by mohla pomoci.

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Tv jsem v electroworldu vymenil,ale ta vymenena to dela taky to bzuceni.
    V servisu me ji chtely odvest a zkusit opravit ,ale to bych byl koelm 14 dnu bez tv ,tak jsem zkusil vymenu v obchode,ale problem se nevyresil navic me nejspis vymenili tv ,ktera byla v obchode nekde vystavena ,protoze pri prvnim zapnuti tv jsem mel nastaveno obchod .

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Pokud si nejsi jistý zda Ti dali nový kus tak zkus toto a hned se dozvíš zda byla nová :

Zobrazenie prevádzkových hodín:
    1. Na TV stlačiť "Vol -"
    2. počas toho stlačiť trikrát tlačidlo "0" na diaľkovom ovládači
    3. čakať kým nabehne servisne menu
    4. Potom stlačiť "2" na diaľkovom ovládaci
    5. Stlačiť tlačidlo "OK" na diaľkovom ovládači
    6. Kurzor šípkami vpravo nadol do prázdneho poľa /vpravo od "PTCT"/
    7. Stlačiť tlačidlo "Mute" asi na 5 sekúnd

Vyjíždí se podržením Exit
    Jinak pokud Ti i tato bzučí tak ji vyměň znova a pokud se Ti do toho nechce, tak ji vrať a zkus jinou TV nebo počkej na nové modely..

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

zkousim jak zjistit prevadzkove hodiny.
    Zmacknu na tv vol- a zaroven dam 3 nuly na ovladaci.
    Pak se dole v liste objevi neco ,ale pak dam tu 2 na ovladaci a nic se pak nedejé.

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

to menu co nabehne tam jsou jen dole v liste napsane co ta tv vsechno umí.
    pokud je mozne zavolal bych vam na mobil a zeptal se osobne jak to mam udelat.
    staci mje prozvonit na +420603822800

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Pokud to děláš podle toho návodu mělo by to fungovat. Sice jsem to zkoušel na modelu ST30, ale to by mělo být stejné. Pokud podržíš - na Tv a přitom jak to držíš zmáčkneš 3x 0 tak by mělo na obrazovce po chvilce vyskočit menší okno servisního menu. Až toto menu naběhne zmáčkneš číslo 2 a potvrdíš OK. Menu se změní sjedeš šipkou dolů na to PTCT a pak šipku posuneš vpravo do prázdného pole. potom na 5sec stlačíš a podržíš Mute dokud se neobjeví počet hodin a počet zapnutí. poté vyjedeš podržením Exit. Víc bych neřekl ani po telefonu. zkus to ještě jednou. pokud to nepůjde tak to má VTko jinak.Ale myslím, že by to mělo být stejné.

Strana 47 z 53 PrvníPrvní ... 374546474849 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E
    Od SlavoF v sekci Panasonic
    Reakcí: 2326
    Poslední příspěvek: 06-01-2019, 16:52
  2. Plazma: Panasonic TX-P50VT20E, TX-P54V20E, TX-P58VT20E, TX-P65VT20E
    Od dj_h3ll v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 363
    Poslední příspěvek: 30-12-2016, 08:42
  3. Reakcí: 930