Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Prodigy

KamilZ (10277)|24.1.2012 12:33
[quote=Kawex;393434]otáčky má jen 5400 ale to by nemělo vydit že?[/quote]
Naopak, alespoň nebude zbytečně topit. Jestli je ale z druhé ruky, tak si ho pořádně proklepni (SMART informace) apod.
Kawex (69)|24.1.2012 15:59
[quote=KamilZ;393440]Naopak, alespoň nebude zbytečně topit. Jestli je ale z druhé ruky, tak si ho pořádně proklepni (SMART informace) apod.[/quote]
Díky.. Co myslíš tim SMART informace?
KamilZ (10277)|24.1.2012 16:15
Informace o "zdraví" disku: http://en.wikipedia.org/wiki/S.M.A.R.T.. Prostě ho připoj do PCčka a podívej se na něj nějakým nástrojem.
killerman27 (871)|26.1.2012 14:03
Nedavno vydal autor webremote novou verzi, slibuje i castecnou funkcnost na prodigy: http://forum.xtreamer.net/topic/23697-mobile-remote-control-for-xtreamer/
padavan3 (8)|26.1.2012 21:23
[quote=KamilZ;393440]Naopak, alespoň nebude zbytečně topit. Jestli je ale z druhé ruky, tak si ho pořádně proklepni (SMART informace) apod.[/quote]

Aký HDD dať do Prodigy? Je lepšie tam dať pre záznam digitalneho videa alebo klasiku
krystf1 (9)|27.1.2012 16:15
Zkousel nekdo streamovat z iTunes na woknech pres AirPlay do prodigy? Nejak se mi tam nechce ukazat ta ikonka na AirPlay a nevim jestli je to tim ze mam spatnou verzi, nevim kde je, nebo to ten prodigy nenajde jako kompatibilni zarizeni. Nekdo nejaky hint?
Bruttus (28)|27.1.2012 18:45
[quote=carlos10;392503]Tak se mi podařilo ovládat Prodigy přes netbook i přes telefon (obě wifi).Pohyb v menu byl stejný jako když ho ovládáte původním dálkovým ovl.Horší ale je, že se nezobrazí ani na NTB ani na telefonu menu Prodigy,zobrazí se jenom ten ovladač.Je to vidět na přiloženém obrázku.
Musel jsem to sledovat normálně na TV.Je to asi dělané na starší verze Xtreameru.
Takže ovládání funguje,nicméně bez zapnuté Tv ten pohyb stejně nevidíte.
V tom webovém prostředí je položka SETUP, kde se dá cokoliv nastavit.
Možná se to někomu povede rozchodit - kdyžtak sem dejte návod.[/quote]

ve xMRC ve verzi 2.1.1 v nastavení (settings) povol "Refresh screenshot on button press" a funguje to. Mám to zatím jen v notebooku a v prodigy mám firmware 3.0.3
KamilZ (10277)|27.1.2012 19:45
[quote=padavan3;393931]Aký HDD dať do Prodigy? Je lepšie tam dať pre záznam digitalneho videa alebo klasiku[/quote]
Lepší je HDD pro AV, pomalejší, méně topí a je méně hlučný (seek apod.).
carlos10 (21)|31.1.2012 13:30
[quote=Bruttus;394064]ve xMRC ve verzi 2.1.1 v nastavení (settings) povol "Refresh screenshot on button press" a funguje to. Mám to zatím jen v notebooku a v prodigy mám firmware 3.0.3[/quote]

Ahoj, mě se to xMRC na NTB nějak nedaří.Jak se to instaluje? A musí to být nainstalované na NTB nebo na Prodigy - nebo na obojím?
Já si stáhnul soubor (xMRC-v2.1.1.zip) a ten jsem v PS rozbalil. Ale mezi těma rozbalenýma souborama není žádný instalační.........
killerman27 (871)|31.1.2012 13:47
nijak se to neinstaluje

jen to rozbal na disk v prodigy
primo do zadne dalsi slozky
pak na notasu nebo kompu jen zadej :

http:///media/sda1/xMRC/index.php

kde je IP adresa tveho Prodigy
krystf1 (9)|31.1.2012 18:04
Zdravim vsechny spolumajitele Prodigy, mam jeden dost zasadni problem. Do Prodigy jsem dal muj stary disk se vsemi daty a vsechno se zdalo ze funguje krasne, vsehcno prehraje a v pohode. Jen kdyz tam chci nahrat nove soubory pres muj laptop tak nejdriv tam ty soubory po nakopirovani jsou, ale po restartu Prodigy tam nic nove nahraneho nezustane! Tak jsem myslel ze zkusim ten disk zformatovat pres Prodigy. Zalohoval jsem vsechny data a neni jich malo, vlezu do menu, kliknu na polozku System Configuration -> Format HDD Ale vubec ale vubec nic se nestane!! Nic nenapise nic nezahlasi a data na disku porad jsou.

Mam firmware verze 3.0.3. a moc prosim nekoho o radu, protoze tohle je fakt tragedie kdyz tam nic nemuzu nahrat :(

Diky, Filip
Bruttus (28)|31.1.2012 22:25
[quote=killerman27;394728]nijak se to neinstaluje

jen to rozbal na disk v prodigy
primo do zadne dalsi slozky
pak na notasu nebo kompu jen zadej :

http:///media/sda1/xMRC/index.php

kde je IP adresa tveho Prodigy[/quote]
Přesně tak. Jediný problém který mám, je že připojení mám od UPC a IP adresa Prodigy se mi mění, takže ji musím pořád opravovat. Jinak k tomu černému oknu. Objeví se vždy při připojení remote control. Klikni do něj myší objeví se aktuální obrazovka a pak už to funguje.Nesmíš klikat moc rychle má to pomalou odezvu.
carlos10 (21)|31.1.2012 22:52
Jo, už jsem to celkem rozchodil (díky killerman27 + Bruttus).....Taky se mi mění IP adresa.
Zkoušel jsem to na mobilu s Androidem.Když jsem to měl v setupu xMRC nastavený na NETBOOK tak jsem okno PRODIGY na mobilu viděl, ale nevešel se celý.Jak jsem to ale v setupu přepnul na Xperia tak to fungovalo bez okna - jenom jako klasic. dálkový ovladač.
Xander80 (18)|1.2.2012 09:31
[quote=krystf1;394768]Zalohoval jsem vsechny data a neni jich malo, vlezu do menu, kliknu na polozku System Configuration -> Format HDD Ale vubec ale vubec nic se nestane!! Nic nenapise nic nezahlasi a data na disku porad jsou.

Mam firmware verze 3.0.3. a moc prosim nekoho o radu, protoze tohle je fakt tragedie kdyz tam nic nemuzu nahrat :(

Diky, Filip[/quote]

Ahoj mam stejny problem a myslim ze i spousta lidi zde. Reknu ti jak jsem ho vyresil. Asi 4x jsem zkousel zapnout Prodigy a nasledne format a nic. Na patej pokus ejhle naskocilo formatovani. Sam to nechapu. Vim ze jsem se podival na film a pak jsem zkusil jen tak z hecu format a slo to. Nezapomen ze FW 3.0.3. je zatim beta. Tak snad to opravi ..... :-)
Lako (73)|1.2.2012 14:39
Vie mi niekto z vlastnikov Prodigy vyskušat prehranie videa po sieti z fotaku Canon SX1( MOV 1920x1080 30p.) niktore videa maju dat.tok 40Mbps.......
ukažka napr.tu [video=vimeo;5229030]http://vimeo.com/5229030[/video]
Dík
jok3r (33)|1.2.2012 18:27
Asi hlúpe otázky, ale predsa skusim:
1. Mam standartnu plazmu LG 50PV350, ake hdmi mam nastavit? (1080i 50, 1080i 60, 1080p 50, 1080p 60) Alebo tam nechat AUTO?
2. Co ziskam zapnutim volby 1080p 24HZ? (telka by to mala podporovat)
jarino1978 (8045)|1.2.2012 18:41
vyskúšaj režim AUTO, či bude prepínať medzi 50/60 Hz
tým získaš plynulejší pohyb
Pytkin (7947)|1.2.2012 20:38
auto sa neprepina podla filmu ale podla HDMI zariadenia , ne ?
jarino1978 (8045)|1.2.2012 21:24
no tak asi podľa filmu, nie ?
Pytkin (7947)|2.2.2012 01:36
na popcorne sa auto neprepinalo podla filmu .. ale tak nejak podivne .. a mam pocit , ked som to skusal aj na xtreameri , ze aj tam sa to prepinalo tak podivne .. nazaciatku sa to volako preplo a uz bolo jedno , co clovek pusta .. mozem to zajtra checknut v praci ..
jok3r (33)|2.2.2012 23:57
[quote=Pytkin;395031]auto sa neprepina podla filmu ale podla HDMI zariadenia , ne ?[/quote]

vidim ze v tom mate vsetci jasno :)

Odpoviem si sam, pozeral som to na nete:
kedze full hd telka = 1080
kedze pal norma = 50Hz

1080P 24Hz
This feature allows you 1080P 24Hz output when playing Blu-ray files (BD); however, this function is
only available when Xtreamer is connected using a HDMI cable to a TV that supports 24Hz frame rate.

A nakoniec rozdiel medzi i a p:
Pri 1080i mas 25 obrazkov za sekundu (to je 50 polobrazkov - i je interlaced, co znamena prekladany - teda ze najprv sa vykreslia parne riadky a potom neparne - z toho su tie polobrazky).

Pri 1080p mas 50 celych obrazkov (p je progressive - nieco v tom zmysle ze sa cely obrazok vykresli naraz v jednom cykle).

Takze kym 1080i je obraz sice s vyssim rozlisenim, ale moze sa zdat akysi mihotavi, tak 720p alebo 1080p je obraz bez mihotania - ak mas dobry zdroj signalu tak je ako "zrkadlo".


Takze p :)
Pytkin (7947)|3.2.2012 01:31
no ty si to zaklincoval teda ..
killerman27 (871)|3.2.2012 07:50
zadne prevratne zmeny, spise ulehceni pro uzivatele co chou torrenty, dsapac TV atd...

http://forum.xtreamer.net/topic/27976-version-304-open-beta-for-xtreamer-prodigy/
hrasko777 (68)|3.2.2012 16:03
Mam dotaz, prosim vsetkych o radu:

1. Je nejaky iny rozdiel medzi Xtreamer Prodigy a Prodigy Silver ako iba vo wifi antene? Maju inac vsetko uplne rovnake (HW + SW, vybavenie a pod.)? Ak by som sa pripojil obyc. kablom k mojmu wifirouteru, ma potom zmysel kupovat ten Prodigy Silver?

2. Da sa na nom v pohode pozerat napr. hokejova extraliga na Huste.tv ak si nainstalujem Xlive? Neseka obraz v ich najvyssom rozliseni (540p)?

3. Ak by som kupil Prodigy Black s DVB-T tunerom a nahram na ext. HDD z TV nejaky film, je potom moznost ho v tom formate nahrat do PC a editovat (strih reklam, nazov a pod. ). Mam TV Panasonic V20 s CA modulom od UPC (bez set-top-boxu) a ked nahravam priamo z TV na HDD neda sa s tym uz nic ine robit. Ako je to v pripade Prodigy Black? Chcem tie nahravky totiz archivovat, nestaci mi to pouzivat len ako zaznamnik.

Vdaka za vase rady. Som v tomto lama...
killerman27 (871)|3.2.2012 19:29
odpovim co vim

ad 1) krome integrovane wifi je to uplne stejny kus HW vcetne SW
ad 2) nevim, nikdy jsem se tak dlouho nedival, rpo me to konci tim ze to hraje, jednak nemam cas na to koukat a slovenska liga me nezajima, snad ti odpovi nekdo jiny
ad 3) nahrava to do formatu s priponou ts, pokud se nepletu je to tedy nejakym zpusobem dale editovatelne, ale nemam black ale tu prvni verzi bez wifi, cili na 100% ti to nemohu potvrdit
hrasko777 (68)|3.2.2012 20:57
Mam este jeden pre mna dolezity dotaz:

Zvukový výstup Xtreameru Prodigy je lepsi, ako keby som to video prehraval priamo z PC cez zvukovu kartu (SB Audigy)? Totizto ta ma iba vystup na 3,5 jack a Xtreamer Prodigy ma analog. audio - 2 cinch. Jedna sa mi o to, ze si chcem na mojom kvalitnom zosilovaci prehravat videokoncerty a z PC sa mi to nezda najvhodenejsie, najma kvoli tomu 3,5 jacku. PC mam odhucnene, takze ak by na tom Xtreameri nebol kvalitnejsi obraz - ale najma zvuk - tak neviem ci by sa mi ho oplatilo kupovat.

Diky za odpoved.
killerman27 (871)|3.2.2012 21:22
nejsem audiofil, mam to optikou do prastareho domaciho kina all-in-one a u filmu se mi zda zvuk v pohode, hudbu posloucham jen jako kulisu, takze si pustim nakou hudebni tv a moc tomu nevenuju pozornost, nehlede na to ze toto je si myslim velmi subjektivni vec a kazde ucho to bude slyset jinak
rado101k (298)|4.2.2012 15:24
Uvazujem o kupe Xtreamer Prodigy Black (ma navyse Wifi antenu a TV dvb-t dual HD tuner),chcem si k nemu kupit
blu-ray mechaniku LG BE12LU38
(ma e-sata a USB 2.0 pripojenie) s podporou 3D ale neviem ci ju rozozna Xtreamer.
Este je tu moznost kupit externu
blu-ray mechaniku LiteOn eHBU212 ,
ale ta ma pripojenie USB 3.0 co neviem ci Xtreamer zvladne.Vraj ma USB 3.0 LEN NA PRIPOJENIE K POCITACU a kopirovanie suborov do Prodigy.
Viete niekto prosim vyskusat ako je to s tym USB 3.0 na Prodigy a ext.mechanikou??
Dakujem vopred...
petix (8)|4.2.2012 20:58
Mohl byste nekdo shrnout, sam za sebe, co vam na Prodigy vadi? cetl jsem spoustu veci tady na foru, ale posledni dobou jsme zmateny - vypada to, ze nove beta firmwaru neco opravila, ale neco zustalo...treba formatovani/mazani.

Uvazuju o koupi MMC - posledni dobou se poohlizim po Prodigy nebo Poprcorn nebo Dune. Na Prodigy Black se mi libi moznost nahravat. Je to sice jen doplnkova funkce, ale obcas mi neco v tv utece a spatne se to dohani;)

Nahravate nekdo s Prodigy - jak je to s casovanim, zapnutim z pohotovostniho rezimu apod.

Diky za jakoukoliv odpoved.
majsoft (147)|6.2.2012 15:52
[quote=petix;395596]Mohl byste nekdo shrnout, sam za sebe, co vam na Prodigy vadi? .....[/quote]


Tak sám za sebe mohu napsat, že po HW stránce jsem "asi" plně spokojen, ale nemohu to tvrdit, protože bez vyladěného FW je to k ničemu :)

Dost zásadně mě vadí, pořád ještě nedokonalé řazení souborů na NAS serveru.

Taky mě přímo rozčiluje, že kdyz mám na NASU film který má více vob tak to prehraje jeden vob stopne a pak zacne hrat druhy vob takze film je prerusovany. ( třeba je na to nejaky trik ale zatím sem nemel cas to studovat.)

takze ja cekam na pořádný FW který má být v unoru a dubnu tak uvidime. HA HA HA

jinak mi zatím po síti přehrál vse bez problému a bez cukání.

Občas využiju CZXlive ale ostatní internetové funkce a android jsou me osobne k nicemu.

taky sem neprisel na moznost dat do oblibenych vybrane radio.

ale jak ríkám mam to hlavně na prehravani filmu a s tím jsem spokojen až na to řazení a voby.


Formátování, mazání, nezobrazující soubory - na NAS s tímto problémy nemám a na Interním disku jsem to netestoval, mam ho tam jen kvuli XliveCZ
jok3r (33)|7.2.2012 08:50
[quote=majsoft;395885]
Formátování, mazání, nezobrazující soubory - na NAS s tímto problémy nemám a na Interním disku jsem to netestoval, mam ho tam jen kvuli XliveCZ[/quote]

Na Xlive cz nemusis mat interny disk, staci usb kluc. Interny disk vraj predlzuje start prodigy o 20s + hlucnost.
majsoft (147)|7.2.2012 10:49
[quote=jok3r;395977]Na Xlive cz nemusis mat interny disk, staci usb kluc. Interny disk vraj predlzuje start prodigy o 20s + hlucnost.[/quote]

jj presne tak, jen jsem si na to jeste nenasel chvilku :))
jusix (19)|7.2.2012 12:16
Prodigy ještě nemám, ale mám NAS disk a gigovou síť, takže vše pojede přes síť - žádný interní disk instalovat nechci, ani nepotřebuju. Chci nainstalovat xliveCZ a možná (do budoucna) nějaké aplikace pro android, předpokládám, že k tomu je potřeba USB flash, která bude trvale připojena vzadu...
Chtěl bych se zeptat, jak velký USB klíč potřebuju na základní provoz. 8Gb a nebo raději 16Gb?
Bruttus (28)|7.2.2012 14:26
To killerman
Aktualizoval jsem xLive prodigy scripts tak že jsem celý adresář scripts odinsaloval a nahrál rozbalený nově stáhnutý scripts pro prodigy a dle návodu postupoval. A hlásí mi to zprávu "unable service" poraď co s tím.
killerman27 (871)|7.2.2012 15:09
jakou mas verzi FW? je to pro 3.0.3
3.0.4 jsem jeste nezkousel, instalace ti prosla? tim myslim toto:

http://192.168.1.3/media/sda1/scripts/xLiveCZ/install/install_prodigy.php
Místo 192.168.1.3 dejte IP adresu vaseho Prodigy

melo to vypsat toto:
Nutne upravy pro spravny beh xLiveCZ
Hotovo
Vypnete a zapnete XTR Prodigy
Bruttus (28)|7.2.2012 16:57
Mám 3.0.3. Všechno co píšeš prošlo. Až při navolení xLive cz se objeví výše zmíněná zpráva.
Zkusím znova nainstalovat jen balíček xLive 3.8 ?
killerman27 (871)|7.2.2012 18:03
zkus smazat v xlivecz vse krome slozky install
pak proved z xtreameringu stiskem tlacitka "1" na DO instalaci
snad to pomuze
Bruttus (28)|7.2.2012 22:13
To killerman

Ve složce xLivecz nic jiného než složka instal není.Zkoušel jsem opakovaně instalovat jednotlivé balíčky a nic. Vždycky proběhne instalace, na IP prodigy to zahlásí že je to v pořádku,po vypnutí a zapnutí přehrávače najedu na obrazovku xtreamingu, kde na prvém místě je xLivecz.Po spuštění se objeví hláška "Unable service" s nabídkou OK. už nevím co s tím. Napadlo mne se vrátit k minulé verzi
xLivecz 3.7, ale už ji nemám. Pomohlo by zkusit spouštět xLivecz z flešky? když jsem instaloval minulou verzi která perfektně fungovala tak jsem měl hdd úplně prázdný. Dneska tam mám spoustu multimediálních souborů, které bych nerad mazal.
killerman27 (871)|7.2.2012 23:01
uploadni mi nekam zazipovanou slozku scripts z prodigy at se muzu kouknout v cem by mohl byt problem
butonek0 (3)|8.2.2012 00:18
Mám stejný problém. Prodigy s FW 3.0.3 a xLiveCZ.

Instaluji z USB. Instalace proběhne v pořádku. Z PC spustím http://192.168.1.4/media/sda1/scripts/xLiveCZ/install/install_prodigy.php a napíše to Nutne upravy pro spravny beh xLiveCZ, Hotovo, Vypnete a zapnete XTR Prodigy. Zapnu a spustím xLiveCZ a napíše to UNABLE_SERVICE. Vypadá to, že se instalace neuloží, či co. Když to jen nainstaluji, tak to můžu hned ovládat, ale po vypnutí a zapnutí přístroje to zase píše tu chybu UNABLE_SERVICE. Prosím o radu jak to správně naistalovat.
padavan3 (8)|8.2.2012 00:42
Tiež som mal podobne problemy. Ono je to tak, že pokiaľ maš inter. HDD v Prodigy, tak súbor Install nakopíruj na inter. HDD a ešte predtýmto krokom odpoj všetky zariadenia, ktoré maš pripojene cez USB. Potom podľa navodu to nainštaluj. Pokiaľ ideš inštalovať cez USB, tak potom tu flešku USB cez ktorú si xLiveCZ inštaloval musíš mať stale pripojenú. Ja som ho nainštaloval na inter. HDD a teraz, keď mam pripojene zariadenie cez USB(flešku alebo ext. HDD) tak xLiveCZ sa neda spustiť.
killerman27 (871)|8.2.2012 07:19
Padavan3 ano to by mohl byt problem, to ze po stratu xtr s HDD a pripojenym usb diskem ci flashkou se namountuji veci spatne je chyba FW, kterou snad opravi. Do navodu doplnim ty veci kolem toho.
jirik_cz (34)|8.2.2012 09:11
Ahoj, mam problem s menu/info pri prehravani 3D mkv. fw 3.0.3. Menu je roztahane, rozplacnute, nejde precist. Kdyz chci film posunout treba na 30. minutu, tak ani nevidim kam posunuji cas. Je nejaka sance na korektni zobrazeni ve 3D modu? Jinak menu extreamera ve 3D funguje v pohode, jen do te doby, nez pustim film :/
killerman27 (871)|8.2.2012 12:03
bruttus:

tak to je gol to jsem jeste nevidel, tvari se ze tam ty soubory aspon podle logu ma,ale on je tam nema, zkus udelat kontrolu disku pod woknama a sim te smaz si update.log, vytvori se ti pak pri pokusu o instalaci znovu a kdyz ti to pak nepujde hod sem jen update log.
butonek0 (3)|8.2.2012 12:27
no já tam právě žádný HDD nemám, jenom flasku z který jsem instalaci poustel a je tam strčená pořád.
mabrma (3)|8.2.2012 13:12
Dobrý den je možné instalovat firmware 3.0.3, nebo již 3.0.4 do zařízení Xtreamer Prodigi Black?
Pokud ano, je funkční xLiveCZ v. 3.8 s firmware 3.0.4?

Děkuji mnohokrát
Matousek63 (21)|8.2.2012 13:26
Mr. M (5)|8.2.2012 16:08
[quote=hrasko777;395373]Mam dotaz, prosim vsetkych o radu:

1. Je nejaky iny rozdiel medzi Xtreamer Prodigy a Prodigy Silver ako iba vo wifi antene? Maju inac vsetko uplne rovnake (HW + SW, vybavenie a pod.)? Ak by som sa pripojil obyc. kablom k mojmu wifirouteru, ma potom zmysel kupovat ten Prodigy Silver?

2. Da sa na nom v pohode pozerat napr. hokejova extraliga na Huste.tv ak si nainstalujem Xlive? Neseka obraz v ich najvyssom rozliseni (540p)?

3. Ak by som kupil Prodigy Black s DVB-T tunerom a nahram na ext. HDD z TV nejaky film, je potom moznost ho v tom formate nahrat do PC a editovat (strih reklam, nazov a pod. ). Mam TV Panasonic V20 s CA modulom od UPC (bez set-top-boxu) a ked nahravam priamo z TV na HDD neda sa s tym uz nic ine robit. Ako je to v pripade Prodigy Black? Chcem tie nahravky totiz archivovat, nestaci mi to pouzivat len ako zaznamnik.

Vdaka za vase rady. Som v tomto lama...[/quote]

ad 3, tiez mam TV s CA modulom od UPC a preto by ma zaujimalo, ci by si ten DVB-T(!) modul poradil s nahravanim z DVB-C kanalov, alebo ci zostane len u tych par volne prijimanych DVB-T .. a tiez som v tomto lama, ale tak skusim si aj odpovedat, ze nakolko by bol Xtreamer zapojeny este pred samotnym dekodovanim DVB-C kanalov v podobe CA modulu v TV, tak z toho asi nic nebude, ci? :)
potom je tu este druha moznost a sice, ze mam na druhom TV od UPC set-top-box (no neber to, ked to je zadarmo :) ) a tam uz by som si s trochou fantazie to zapojenie vedel predstavit, otazka je, co na to prax..

takze otazky zjednodusene:
1) bude mi Xtreamer nahravat DVB-C kanaly v spolupraci s plazmou s CA modulom?
2) bude mi Xtreamer nahravat DVB-C kanaly v spolupraci s TV so set-top-boxom?
Sealex (290)|8.2.2012 16:23
Xtreamer Prodigy tuner DVB-C nemá a mít nikdy nebude. Tzn. ani šachtu pro zasunutí UPC modulu s kartou.
Xtreamer Prodigy má duální DVB-T tuner bez modulu. Tzn. je možné přijímat nekódované DVB-T kanály zřejmě včetně HD (mp4 např. Praha)
UPC myslím po kabelu posílá v DVB-T také některé kanály v HD (testoval jsem to kdysi na PS3 PlayTV).

Nahrávat DVB-C bys mohl nejlépe v TV pokud má nahrávací fce (moje například má a funguje perfektně) nebo nahrávat z externího výstupu televize nebo setopboxu na jakékoliv nahrávadlo, které umí nahrávat ze vstupu, což Xtreamer neumí.
Bruttus (28)|8.2.2012 17:09
[quote=killerman27;396206]bruttus:

tak to je gol to jsem jeste nevidel, tvari se ze tam ty soubory aspon podle logu ma,ale on je tam nema, zkus udelat kontrolu disku pod woknama a sim te smaz si update.log, vytvori se ti pak pri pokusu o instalaci znovu a kdyz ti to pak nepujde hod sem jen update log.[/quote]

tak jsem opakovaně zkoušel nainstalovat všechny balíčky a některé samostatně s tím že jsem smazal původní soubor update.log (cesta:scripts/xlivecz/install/update.log) a bez úspěchu. Po odstranění původního souboru update.log se ani při jedné instalaci nový nevytvořil.Adresář scripts mám samozřejmě v rootu HDD a nemám připojen žádný jiný USB disk. Nevíš kde bych sehnal verzi xlivecz 3.7 kterou jsem tam měl a fungovala?