Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

peatro (1054)|1.4.2011 20:56
wencaS (853)|2.4.2011 15:15
peatro
Kinotip už jsem tu několikrát psal, že jsem měl rozdělaný ale videa šli z 20 přehrát 2! A ještě ke všemu to sekalo stylem 2 veřiny play + 10 vteřin pause ...

Co se dalších týká, a vyber z nich sám která navrhnout, videa by měla být umístěna nejlépe na jejich serveru, nebo vkládaná z jiného, ale pouze jednoho serveru! Jakmile vkládají odkud si zamanou a kde co zrovna zahlídnou, je těžké to pak vyparsovat, a když už to vyparsuješ je těžké to udržet vše funkční!
Další mínus mají servery co vkládají z megavideo (to už se tu taky několikrát psalo i s vysvětlením)!

Tak když to shrnu, aby to šlo zrealizovat, tak:

[LIST=1]
  • na stránkách musí! být pouze jeden zdroj odkud videa pocházejí!
  • videa nesmí pocházet z megavideo!
  • Tak projdi své návrhy a vytřiď na realizovatelné a ty ostatní. Po zkušenostech s kinotipem bych nerad ztrácel čas něčím co vlastně ani pak pořádně nemůže fungovat.

    Doufám chápeš můj postoj.
    peatro (1054)|2.4.2011 16:31
    2 wencaS :

    ok, tak co treba ten , ten pouziva nejaky cinsky server stageVU ?
    U toho zdroje megavideo, myslis, ze by to neslo ani za predpokladu mit premium ucet? Treba http://onlinefilms.sk/ by byl super s premium uctem, sice ma 2 zdroje kvuli prechodu na videobb prave kvuli tomu omezeni na megavideo :-)

    potom jeste http://film-filmy.sk uziva MovShare, vypada podobne jako kinotip, ktery rikas, ze nesel , ale chybi tam aktualni obsah, je to takova vsehochut

    zaver - nejlepsi by byl ten http://www.najfilmy.com/ , dalo by se tam krome novinek udelat razeni i dle roku :-) bohuzel ma taky 2 zdroje, neco ma na StageVu a neco na MovShare :-(
    Na druhou stranu, Nemci a jini taky maji v Xvod vice zdroju jako Archiv.to nebo Bitload.com nebo prave to Megavideo, Spanelaci tam dokonce maji FileServer, ono by stacilo jen napsat nebo vzit nejaky ten udelany scraper z Xvod a prepsat, at se pripojuje na nase hostujici weby s obsahem
    tech zdroju muze byt vic
    wencaS (853)|2.4.2011 19:42
    najfilmy.com nebude žádný problém. To by se mělo dát. Ze StageVu mám něco už načatý soukromě, tak nebude moc práce a MovShare by měl jít také. To že jsou 2 nevadí, měl jsem na mysli situaci kdy jich je naembedováno třeba 10. Oba musím ale u získané url ověřit jejich hratelnost v Xtreameru a pokud to dopadne dobře tak to udělám. Koukám na film-filmy.sk a mají tam také MovShare, jen mi v PC po pár sekundách bufruje tak nevím nevím jak to MovShare půjde v Xtr (megavideo bych ale musel vyfalsovat.
    Dnes se tomu nemůžu už více věnovat ale zítra bych moh od rána tomu pár hodin věnovat.

    Jen tak pro info ... připravoval jsem asi před 14-ti dny www.tvujsvet.cz ale ve finále také vznikali problémy s jejich pomalým serverem. Mno dnes se zdá že se zlepšil, nebo díky hezkému počasí tam je míň lidí. Tak to skusím také dokončit.

    Také mám rozpracované drobné změny v xLiveInstaller&Updateru, hlavně přidání možnosti reinstalu (s betou už jsem spokojen jak mi funguje).

    Z toho xVod (ani sem do toho ještě neklik) momentálně nemám čas to zkoumat, a premium na megavideo nemám tak mi to ani moc neláká na tom dělat, abych pravdu řek.
    vsp (704)|5.4.2011 06:10
    Jede vám

    šéfka - "Toto médium nelze přehrát" (jiné z Jojky mi jedou)
    na http://televizia.joj.sk/tv-archiv/sefka/01-04-2011.html jede OK

    a

    barrandov - Videostop - "Toto médium nelze přehrát"

    ?

    Mě teď ne. ČT, Nova OK... Tak nevím, zda je chyba u mě nebo změnili formát videa, stránky?
    killerman27 (871)|5.4.2011 07:12
    šéfka jela, nemám teď jak prověřit, pokud vím tak se nic nezměnilo, mrknu na to večer
    Barrandov nejede nic asi už týden a kousek, změnili něco ve streamu a zatím se mi nedaří na to přijít, pokud přešli na kódované streamování tak to bude problém.
    peatro (1054)|6.4.2011 00:50
    nejak moc ten instaler nefunguje s novym xlive 10.0
    wencaS (853)|6.4.2011 10:37
    Jestli to nebude tím že byl stvořen na verzi 9.2 a změny ve verzi 10 nebudou teda podporovaný?

    Stáh sem si to a změn je tam oproti předchozí verzi strašně moc. Nemám moc času právě ale skusím s tím něco co nejdřív udělat.
    peatro (1054)|6.4.2011 11:25
    no nic, ja jsem si to tam dokopiroval rucne, jak to vypada s tim novym scraperem pro XvoD?
    wencaS (853)|6.4.2011 11:27
    Protože ne každý zvládne ruční dokopírování tak bych nedoporučoval zatím xLive aktualizovat na v.10, pokud o CZ obsah nechcete přijít.
    Tak zatím vydržte, já i killerman uděláme nutné změny co nejdřív to půjde.
    peatro (1054)|6.4.2011 11:44
    jeste me tak napadlo, kdyz to munu.rss budete prepisovat, mohli by jste tam dopsat funkci datumu a casu, dole v te indexove liste je spoustu mista :-)
    wencaS (853)|6.4.2011 13:13
    Bohužel nemohli. PHP funkce co mají co do činění s časem v xtreameru dělají problémy.
    peatro (1054)|6.4.2011 16:07
    hmm zajimave, hlavne ze funguji v jinych aplikacich i tak diik, si ji tam pridam sam i tak je nyni installer nepouzitelny :-)
    wencaS (853)|6.4.2011 22:41
    Ajaj! Sorry! Jeden o koze druhý o voze. Tys psal o RSS funkci a já o PHP!
    cardinalek (7)|8.4.2011 19:15
    Když se dívám třeba na Comeback, potřebuju si odskočit, dám pauzu a po znovuzapnutí se za pár vteřin přehrávání zastaví a automaticky to najede zpět do menu epizod. Dělá to někomu? Jako připojení mám wifi, obraz ani zvuk se neseká...díky za případné odpovědi.
    dimensionone (54)|9.4.2011 07:37
    Takže sa mi podarilo aktualizovať xLive na verziu 10 a prišiel som o Czech xLive :(. Ako vidíte aktualizáciu na túto verziu? Ak to bude trvať niekoľko dní, nedáte sem návod, ako to nakopírovať ručne?
    wencaS (853)|9.4.2011 08:13
    cardinalek
    To je u novy normální že ho nesmíš zapauzovat. Bohužel.

    dimensionone
    Čteš? https://www.tvfreak.cz...211
    Včera sem ani nezap PC za celej den, dnes na tom sem o něco líp, ale čas na to mít asi nebudu.
    Skus to od peatro nebo allwarez https://www.tvfreak.cz/...482
    RossiD (1271)|11.4.2011 14:08
    Diky za 1.9 , vse slape jak hodinky !
    viliamko111 (309)|11.4.2011 14:36
    [quote=RossiD;339169]Diky za 1.9 , vse slape jak hodinky ![/quote]

    ale slape ti v xLive 10.0 ? lebo ja som v domneni ze je jeho upgrade vytvoreny pre xLive 10, si stiaho uz tuto verzu xLive,ale tym padom som prisiel o cesku vlajku..
    do xLive 10.0 som nanovo nainsatloval instaler a prepisal menu rss od ale takto to nefunguje,aspom mne. preto som cely xLive vymazal a nakopiroval nanovo zalohu z pc xLive 9.2
    RossiD (1271)|11.4.2011 14:54
    Mam xLive 10.0 a jak pisi, vse OK.Je ovsem pravdou, ze jsem mel do tohoto vydani /1.9/ upravu od peatra.
    viliamko111 (309)|11.4.2011 16:29
    hmm, tak to bude tym, lebo mne bez tej upravy ako pises v xLive 10.0 nic ceske a slovenske nieje,a teda ani nejde
    RossiD (1271)|11.4.2011 16:38
    Tak tam prozatim dej ty soubory od peatra, nez se vse upravi.Mel jsem zato, ze dnesni aktualizace co mi XTR nabidl vse prepsala a je tedy plne funkcni ...
    viliamko111 (309)|11.4.2011 16:57
    prepac,ale kde su tie subory od peatra.
    jarino1978 (8045)|11.4.2011 18:10
    [quote=viliamko111;339197]prepac,ale kde su tie subory od peatra.[/quote]

    tuto :
    https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=338482&postcount=2815

    a neboj. funguje to...
    viliamko111 (309)|11.4.2011 18:25
    dakujem chlapci, tak uz to ma aj ja sprevadzkovane.
    wencaS (853)|11.4.2011 20:47
    V tom menu.rss, co si tak úpěnlivě peatro žádal hodiny, sice jsou, nicméně se čas neaktualizuje. Opravil jsem je, zkoušel i vteřiny ale občas se nestíhalo aktualizovat a přičetlo to 2 vteřiny naráz... tak jsem to nechal jen na minuty, jsou v menu.rss co je obsažen ve verzi 1.9.

    Mám rozdělané nějaké změny v xLive Installer & Updateru, a nemám momentálně čas na jejich dokončení a na druhou stranu je už škoda ty změny zahodit, proto zatím nebude nová verze.
    Nicméně zabalil jsem nové startovací menu.rss, návod je popsán i v přibaleném readme.txt ale ve stručnosti jak postupovat.

    [LIST=1]
  • Aktualizovat xLive na v.10
  • Pokud již nemáte tak zkopírovat install.php z xLive Installer & Updateru (i se složkou install) do /sda1/scripts/xLive/
  • Stáhnout si startovací menu.rss, rozbalit, zkopírovat a nechat přepsat původní menu.rss
  • Odstranit soubor /sda1/scripts/xLive/versionCZ.txt
  • Dál již obvyklým způsobem
  • Tak zatím takto v rychlosti.
    viliamko111 (309)|11.4.2011 21:25
    [quote=wencaS;339253]V tom menu.rss, co si tak úpěnlivě peatro žádal hodiny, sice jsou, nicméně se čas neaktualizuje. Opravil jsem je, zkoušel i vteřiny ale občas se nestíhalo aktualizovat a přičetlo to 2 vteřiny naráz... tak jsem to nechal jen na minuty, jsou v menu.rss co je obsažen ve verzi 1.9.

    Mám rozdělané nějaké změny v xLive Installer & Updateru, a nemám momentálně čas na jejich dokončení a na druhou stranu je už škoda ty změny zahodit, proto zatím nebude nová verze.
    Nicméně zabalil jsem nové startovací menu.rss, návod je popsán i v přibaleném readme.txt ale ve stručnosti jak postupovat.

    [LIST=1]
  • Aktualizovat xLive na v.10
  • Pokud již nemáte tak zkopírovat install.php z xLive Installer & Updateru (i se složkou install) do /sda1/scripts/xLive/
  • Stáhnout si startovací menu.rss, rozbalit, zkopírovat a nechat přepsat původní menu.rss
  • Odstranit soubor /sda1/scripts/xLive/versionCZ.txt
  • Dál již obvyklým způsobem
  • Tak zatím takto v rychlosti.[/quote]

    wencaS za vsetkych asi vrela vdaka
    dimensionone (54)|11.4.2011 22:26
    Díky wencaS. Ja som to na xLive 10 sprevádzkoval už včera a šlape to. Akurát mám České menu aj na hlavnej podstránke Xtreamer Live aj v časti Xtreamer Community, no s tým nie je žiadny problém.
    marcel79 (48)|12.4.2011 23:04
    Ahoj v sekci On-lineTV CT jsem přidal par TV napřiklad Prima HD,love,Cool,Sport1CZ,Nova,Nova Cinema,barrandov a další!!!!!!Super kvalita
    zdar marcel79
    killerman27 (871)|13.4.2011 07:24
    marcel79: super, snad to vydrzi nejakou dobu bezet, klobouk dolu ;)
    viliamko111 (309)|13.4.2011 08:09
    marcel79: tak to je uplne ze BOMBA! )) SUPER SUPER ,dakujem aj ja . vsetko slape bezvadne
    nenormalne dobra kvalita obrazu. vyhadzujem antenu na dvb-t))))

    jeden poznatok : po sledovani cca 15-20 min ,aspom u mna vzdy, vysielanie vapadne a vyhodi ma do menu ,staci kanal znova navolit a vsetko pokracuje dalej, ale opakuje sa to cca po tych 20min. to nekritizujem,som za tieto programy vdacny,len konstatujem tento poznatok
    marcel79 (48)|13.4.2011 11:17
    [quote=viliamko111;339538]marcel79: tak to je uplne ze BOMBA! )) SUPER SUPER ,dakujem aj ja . vsetko slape bezvadne
    nenormalne dobra kvalita obrazu. vyhadzujem antenu na dvb-t))))

    jeden poznatok : po sledovani cca 15-20 min ,aspom u mna vzdy, vysielanie vapadne a vyhodi ma do menu ,staci kanal znova navolit a vsetko pokracuje dalej, ale opakuje sa to cca po tych 20min. to nekritizujem,som za tieto programy vdacny,len konstatujem tento poznatok[/quote]


    2viliamamko111 Ahoj díky za tvoje postřehy problém muže byt nasledujicí
    1)Ip adresa mimo Čr
    2)rychlost tvého internetoveho připojení atd
    Já mam rychlost 50/50 rio media real je cca39/25 a žadný problém jsem nezaznamenal od rana koukám na RTL cca 3 hod. bez jediného problemu,ale už se stat,co popisuješ v Samsung TV (netpayer) se odpojují kanaly CT1,CT2 cca po minute,v Xtreamru funguji OK....
    Tak doufejme že to vydží
    zdar marcel79
    viliamko111 (309)|13.4.2011 11:23
    mne obraz fici paradne, nesklbe neseka,ide to plynule, mimochodom obraz je kvalita rovantelna SD dvb-t. len to proste po nejakej 15-20min ma vyhodi,ale mne to vobec nevadi, sak staci znova sledovany kanal potvrdit a pokracujem v sledovani, takze aj tak je to proste BOMBA)
    si nejak limitovany poctom tv kanalov ? respektive streamujes len to co mas asi k dispozicii,pytam sa len preto ,ze by som napr uvitaj aj ORF-ky,atv,puls4, nektori by privitali mozno slovakov ) ale to neber ze som nenazrany, to sa pytam len cisto po technickej stranke ci je terajsia skladba niecim limitovana a teda aj konecna)
    marcel79 (48)|13.4.2011 11:34
    Momentalní nabidka je v tuto chvíli konečná!!!!!Ale pokud máš zajem v sekci Zahranicní sportTV
    běží exklusivně pro Xtreamer např.Sky sport1,2,3 Espn uk celkem zajimava nabidka kvalita Flasch,ale sportovní fanousek zaplesa!!!!
    peatro (1054)|13.4.2011 17:30
    wencaS:

    prepis obnovu casu v menu xlive na 60s misto 5s, vyrazne se tim zvysi rychlost navigace, ktera je zalostna, stejne aktualizujes minuty :-)
    wencaS (853)|13.4.2011 18:32
    peatro
    Po pravdě řečeno mi ty hodiny už začínají sr@´t. Jednak se mi hodiny po restartu vynulujou na rok 2000 a tedy hodiny i datum jsou v mimoni. Jednak mám aktuální čas v tv, nad tv hodiny, v mobilu hodiny, na ruce hodiny, na recorderu hodiny, na teploměru hodiny ... miliony hodin kolem sebe a tyto jsou jen než něco vyberu a fakt na ně vůbec nečumim a celkově tam sou na H+O + římská 5 + N + O.
    Že by se mi navigace zpomalila sem nezaregistroval a ani teď co sem to skusil sem nezpozoroval rozdíl mezi 5s a 60s.

    Osobně nyní mám jen vliv na hodiny ve startovacím menu a menu v balíku 1.9 bude muset upravit killerman27. Tedy pokud bude chtít nahradit:[code]setRefreshTime(5000);[/code]za:[code]setRefreshTime(60000);[/code]Ale já osobně bych je vyhodil úplně a místo nich bych tam raději uvítal aktuální hover, můj názor.



    marcel79
    Moc pěkné. :-!!!
    vsp (704)|14.4.2011 00:08
    radši než hodiny, tak bych barrandov tv archiv (--)
    killerman27 (871)|14.4.2011 08:51
    barrandov bych taky rad, ALE.....

    presli na kodovane streamovani rtmpe a zatim se s tim vubec nedari :(

    wencaS: cokoliv chces zmenit staci napsat, prehodim to.
    jarino1978 (8045)|14.4.2011 17:02
    inak neviem, či ste si toho všimli ( ak to už niekto spomínal, tak sorry ) , ale v sekcií ŠPORT sú aj bombové HD hudobné programy, ktoré vysielajú koncerty v slušnej HD kvalite.
    Classic
    Rock
    Live
    Dance
    Pop

    Všetko HD nativ a všetko live !!!!
    marcel79 (48)|14.4.2011 18:03
    AHOJ už v sekci HUDEBNI TV ještě jsem obnovil kanaly NRJ URBAN
    POP
    DANCE
    PURE
    MONTE CARLO TV
    Legend TV
    Italy1 TV MUSIC
    Radio 105 Network TV
    Us top 40
    pak tebou zminovane ONE.ro v HD!!!!!!!
    Ve sportovnich jsem pridal CCTV 5sport
    Sport1 de
    rai sport
    ESPN US....
    TF1
    FRANCE2,3
    SF1,2
    ORF2-pro viliamko111
    Doufam,ze to vydrzi
    killerman27 (871)|14.4.2011 18:34
    velke diky marcel79, je to proste skvele ;)
    jarino1978 (8045)|14.4.2011 20:03
    @marcel : geniálne. ja som si včera večer myslel, že to je nejaký omyl, v sekcií šport. ale dnes to je pekne upratané. Máš aspoň + RB, ak máš paypal, rád prispejem.

    Inak ešte len pre informáciu : kde sa nachádza NOVA CINEMA, PRIMA a pod. Včera si o tom niečo písal, viliamko bol nadšený kvalitou obrazu...
    viliamko111 (309)|14.4.2011 20:29
    jarino1978

    nova a ostante tv najdes v online tv hned prva zalozka - ceske tv
    ja tiez rad prispejem nejake jurašky
    marcel79 (48)|14.4.2011 20:38
    [quote=jarino1978;340008]@marcel : geniálne. ja som si včera večer myslel, že to je nejaký omyl, v sekcií šport. ale dnes to je pekne upratané. Máš aspoň + RB, ak máš paypal, rád prispejem.

    Inak ešte len pre informáciu : kde sa nachádza NOVA CINEMA, PRIMA a pod. Včera si o tom niečo písal, viliamko bol nadšený kvalitou obrazu...[/quote]
    Diky ta hoha cinema a dalsí jsou v sekci TV on-line TV programy jinak mi pomohl killerman to uklidit
    na spravne misto!!!!Paypal nemam a pokud chcete prispet nejakou castku killerman paypal ma a pokud chcete prispet nejakou castku prosim podporte jeho on je ten ktery xtreamer vykresal a naplnil ho obsahem samozrejme i wencas a ostatni borci a za to jim velky dik
    peatro (1054)|14.4.2011 21:48
    je to fajn, jenom nechapu proc je to tak pitome razene, stejne jako v tech TV archivech, proc to proboha nepreradite do vice sloupcu at je to rychlejsi pro navigaci, nejakou videowall, prece indexaci muzete udelat dole
    marcel79 (48)|15.4.2011 09:56
    [quote=peatro;340048]je to fajn, jenom nechapu proc je to tak pitome razene, stejne jako v tech TV archivech, proc to proboha nepreradite do vice sloupcu at je to rychlejsi pro navigaci, nejakou videowall, prece indexaci muzete udelat dole[/quote]

    Ahoj diky za postreh v noci se delali nejake zmeny v nastavení v zobrazení,ale aby to u vas vstoupilo v platnost u sportovnich TV a online TV 5X5 tak si musite odmaznout versionCZ.txt z scripts/xLive a dat novou aktualizaci 1.9 pak bude zobrazeni přehlednejsí a rychlejsi navigaci
    Lake292 (2)|15.4.2011 12:35
    Neviem co sa zmenilo, ci to je novym xLive alebo vy ste nieco zmenili, ale od upgradu na novu verziu 10 sa na displeji xtreamer dvd zobrazuje aj cas pozeraneho videa z archivu. To predtym nefungovalo, takisto aj info bar sa zmenil. Pozitivna zmena :)
    peatro (1054)|15.4.2011 13:14
    [quote=marcel79;340106]Ahoj diky za postreh v noci se delali nejake zmeny v nastavení v zobrazení,ale aby to u vas vstoupilo v platnost u sportovnich TV a online TV 5X5 tak si musite odmaznout versionCZ.txt z scripts/xLive a dat novou aktualizaci 1.9 pak bude zobrazeni přehlednejsí a rychlejsi navigaci[/quote]

    vyborne, navrhuji "dej to vse jen do jednoho adresare ceske a slo TV, ten podadresar ceska TV bych zrusil, jeste me napadlo, kdyby jsi zvetsil mezery mezi jednotlivymi ikonami hlavne v Y souradnici, tak by ten kurzor mohl byt sirsi a zretelnejsi, neco jako
    [code]itemGapYPC="2" itemGapXPC="2"[/code]

    nebo jako kurzor zkus pouzit png jeste lepsi, treba jako tento


    killerman:
    mas to prepsane jen v jendom radku tu opravu aktualizace casu, treba to prepsat ve vsech radcich, aby to nemelo vliv na rychlost navigace, taky by bylo dobre podle marcela79 preskupit jednotlive podadresare v TV archivu na videowall
    cover-letter-focus_350.png
    viliamko111 (309)|15.4.2011 13:26
    a ja sa este prihovaram, ze ak by sa vyhovelo peatrovej prosbe, tak ja by som poprosil este ,keby potom v takto ulozenych tv bolo ich zoradenie tak ako je teraz od ct1 po tv barandov a potom keby sa prehodili zbytne ceske a slovenske a az za nimi nasledovali cs-hudobne a nemecke a ostatne. ale to je kozmeticky detail ktory necham na vas, to je len taky navrh
    killerman27 (871)|15.4.2011 13:58
    peatro:
    s marcelem79 jsme to davali dohromady ty sablony, zakomponovat ten odkaz na kurzor do sablony zkusim, jeste jsem to nikdy nedelal
    refresh opravim, to nebude problem a bude v dalsim vydani 1.10, pokud chcete vsechny ceske a slovenske televize pohromade take to nevidim jako problem
    Vzhledem k tomu ze drtiva vetsina je spravovana marcel79 bylo by dobre aby marcel udelal to, ze to co nema ve svych televizich hodil tam ode mne a pridal tam dohromady i ty slovenske kterych je take tvurcem.
    Ja uz pak udelam jen to ze v czech.rss se odkazu primo na jeho link na metafeeds a muzu udelat verzi 1.10
    Na ty sablony jeste mrknu o vikendu, ale pokud to bude pohromade tak to bude chtit asi wall vetsi nez jen 5x5, navrhnete.