Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

iv0 (5)|22.2.2011 20:00
Tak mě Nova nejede ani po kompletní reinstalaci xLive a Xtreamer CZ xLive Installer Updater. Zkoušeno 2x s i bez XXX.

Mám Xtreamer SW, fw 2.6.0 a 4GB USB flash.
Snad Ti to pomůže.

Zkusil jsem také povypínat XMP a všechny obsažené aplikace (doufajíc v problém s nedostatkem paměti), ale nepomohlo.
wencaS (853)|22.2.2011 20:55
Snažil jsem se reprodukovat na svém Xtr Pro u novy hlášku Disable service request, abych mohl identifikovat příčinu ale žádným nastavením se mi to nepodařilo. Archív novy mi prostě šlape furt.

Přesto mám nějaký nápad, ale bude to nejspíš plácnutí do vody, když to nemůžu ověřit. Takže za chvíli bude update novy k dispozici a prosím všechny co jim nefungovala nova aby dali vědět jestli se to změnilo.


edit:// [COLOR=Red]Update novy v 1.201 k dispozici[/COLOR]
czchip (143)|22.2.2011 22:26
[quote=wencaS;331856]Snažil jsem se reprodukovat na svém Xtr Pro u novy hlášku Disable service request, abych mohl identifikovat příčinu ale žádným nastavením se mi to nepodařilo. Archív novy mi prostě šlape furt.

Přesto mám nějaký nápad, ale bude to nejspíš plácnutí do vody, když to nemůžu ověřit. Takže za chvíli bude update novy k dispozici a prosím všechny co jim nefungovala nova aby dali vědět jestli se to změnilo.


edit:// [COLOR=Red]Update novy v 1.201 k dispozici[/COLOR][/quote]

Zacal fungovat archiv CT, zustava problem stejne jako predtim s pomerem stran u nekterych poradu (objektiv anamorf, gamepage OK), CT beta nejde, nova minimalne Comeback nejde
majkl91 (7)|22.2.2011 23:30
Tak u me uplne stejny vysledek jako pise czchip ...

Killerman: Diky za to info ohledne XMP pack. Jestli budu mit pres vikend cas, tak na to urcite mrknu :-)
majkl91 (7)|23.2.2011 00:34
Tak mi to jeste nedalo a zjistil jsem, ze kdyz si v Xtr rozjedu nejakou aplikaci, tak se pak muzu pripojit pres telnet primo k Linuxu, co je uvnitr a to je teda mazec :-) Jestli to dobre chapu, tak na to prehravani je klicovy nejaky soubor rtmpdump a pak taky nova.sh. Nemohl by byt treba nejaky problem v tom, ze mam starou verzi rtmpdump nebo ze se to vola v nova.sh se spatnymi parametry? Ten muj rtmpdump ma presne 2.012.388 B. Chtel jsem to zkusit spustit primo z toho Linuxu, co je uvnitr, jestli to nezobrazi treba nejakou podrobnejsi hlasku, ale to se mi zatim nepodarilo (zaexperimentuju priste).

Vidim ale, ze je to teda pekna veda :-)
MalaAdel (143)|23.2.2011 08:22
Tak ani nový update Novy nepomohl.
Pořád stejné.
wencaS (853)|23.2.2011 08:59
majkl91
Stejne soubory používají v naprosto stejném principu i další archivy a tv, například Óčko live.

Skusil ste někdo komu ta nova nejde už emergency fw? Není možné přece aby chyba byla v souborech, když mně na Xtr Pro to jde, jiným na stejném to nejde. Někomu na sw to jde a druhýmu zas ne. Mně osobně to jde a tím pádem nemůžu hledat chybu, u mně to chybu nemá.
wencaS (853)|23.2.2011 12:30
[COLOR=Red]Aktualizujte online!!!
Volte buď vše, nebo nejdříve Xtreamer CZ xLive Installer & Updater v 1.171 až potom archív novy!!!

[/COLOR]
Xtreamer CZ xLive Installer & Updater v 1.171 opravuje malý bug modifikace souborů, ale pro instalaci archívu novy v 1.202 je nutné nejdříve mít aktuální Xtreamer CZ xLive Installer & Updater.

Archív nova v 1.202

  • : Opravena chyba načtení stránky přehrát
  • : Další pokus odstranit hlášku Disable service request
  • + Seriál Tisíc a jedna noc
  • + Zpravodajství Polední televizní noviny
  • + Zpravodajství Noční televizní noviny
  • + Zábava TýTý
  • + Zábava MTV
  • - Odstraněné duplicity
marcel79 (48)|23.2.2011 13:33
Ahoj problém archiv TV Nova vyřešen přehráním emergency fw.+Volte vše.....Díky moc!!!!
MalaAdel (143)|23.2.2011 17:42
Nova Funguje !!!
Potvrzuji, ač nebyl s ničím problém (mimo přehrávání arch. Novy), tak pomohlo přehrání Emergency pro Pročko FW 2.6.0 (pozor né 2.3.2 a pak UPG na FW 2.6.0, to nepomohlo).
Ještě jedna blbost vytáhnout NETový kabel, jinak se na XTR Emergency FW nenainstaluje.
Pak odmáznout z disku adresář xLive a nechat ho znovu nainstalovat.
Poté podle výše uvedeného popisu nakopírovat českou lokalizaci a spustit instalaci a aktualizaci - vše.
Nyní již je vše jde jak má.
Znamená to ovšem nastavení spousty věcí znovu, včetně seznamu hudby pod fotografie atd..
Takže ještě jednou díky klukům, protože české xLive je prostě super.

Chyba byla věkde v rozdílu Emergency instalace a pouze aktualizace FW na 2.6.0.
Mitomi (4)|23.2.2011 20:14
[quote=MalaAdel;331978]Nova Funguje !!!
Potvrzuji, ač nebyl s ničím problém (mimo přehrávání arch. Novy), tak pomohlo přehrání Emergency pro Pročko FW 2.6.0 (pozor né 2.3.2 a pak UPG na FW 2.6.0, to nepomohlo).
Ještě jedna blbost vytáhnout NETový kabel, jinak se na XTR Emergency FW nenainstaluje.
Pak odmáznout z disku adresář xLive a nechat ho znovu nainstalovat.
Poté podle výše uvedeného popisu nakopírovat českou lokalizaci a spustit instalaci a aktualizaci - vše.
Nyní již je vše jde jak má.
Znamená to ovšem nastavení spousty věcí znovu, včetně seznamu hudby pod fotografie atd..
Takže ještě jednou díky klukům, protože české xLive je prostě super.

Chyba byla věkde v rozdílu Emergency instalace a pouze aktualizace FW na 2.6.0.[/quote]
Tak jsem to zkoušel bez emergency FW - nahrál jsem aktualizaci 1.171 - pak archív Novy 1.202 -reboot - a hned Babica - NEJDE. XTR PRO - FW 2.6.0. Mazat se mi to všechno nechce. :o(
czchip (143)|23.2.2011 20:45
funkcni postup pro xtreamer, smazat xlive -> pak emergency update -> naistalovat xtreaming a xlive a pak cesky xlive a funguje. Sice pak byl problem s pripojemim pres sit na pc, ale vyreseno a funguje.
PeterPeter (1)|23.2.2011 21:18
Chci jenom potvrdit postup dle MalaAdel. Nova funguje.
Goore (48)|24.2.2011 12:26
To wencaS:
Ahoj, smazal jsem xLive, stahl tvuj update, ale po spusteni se nic nedeje - v logu zaznam o tom, ze nejde nic stahnout. Poslal jsem ti PM s podrobnejsim popisem.
G.
wencaS (853)|24.2.2011 12:59
Goore
Jo, PM mám. [quote]----------- PROCES INSTALACE -----------
Chyba stažení xLive_1.6.zip

Chyba stažení nova_1.202.zip

Chyba instalace SH souboru
[/quote]Ani jedno z toho se ti nestáhlo. Proč tomu tak je netuším (neblokuje ti to firewall v routeru?). Doufám to spouštíš z TV! Protože je to určeno pro použití s dálkovým ovladačem v ruce a tak i testováno. Přes browser to netestuju.

Na jakoukoli položku instalovat ... se může kliknout pouze jednou! Dokud to točí tak nic jiného nedělej! Záleží na rychlosti připojení jak dlouho se to bude stahovat.

Pokud máš nainstalováno xmp, tak zkontroluj ve file manageru jestli máš vytvořenou složku pro stažení. Vytváří se hned při kontrole aktualizací: /ROOT/usr/down/ a zároveň ověř jestli má CHMOD 0755.
Goore (48)|24.2.2011 20:49
Tak jsem z toho vedle. Vse jsem zkontroloval a vse se zda v poradku, jen ta online aktualizace nefunguje. Postahoval jsem to tedy manualne a narazil jsem na problem s timhle: Pokud chci zkopirovat nova.sh do /sbin/www, tak mi to ohlasi:

/tmp # cp nova.sh /sbin/www
cp: Write Error: No space left on device
/tmp #

pritom mista by tam melo byt cca 21MB - vypis z df:

Filesystem 1k-blocks Used Available Use% Mounted on
/dev/root 183168 161648 21520 88% /
/dev/mtdblock/2 40960 1336 39624 3% /usr/local/etc
/dev/rd/0 40 40 0 100% /mnt/rd
/dev/scsi/host0/bus0/target0/lun0/part1 1953022048 1062124460 890897588 54% /tmp/usbmounts/sda1

Sakra co je to za filesystem? Pokud neco odmazu z / tak to vubec nema vliv na velikost!!!!
Vlastnik i skupina /sbin i vnoreneho www adresare je 500. Ja jsem tam pritelnetenej jako root. I kdyz zmenim prava na 777, tak to nepomaha!!!

Vsiml jsem si, ze je v systemu i prikazovy interpreter pro PHP, tak jsem ho spustil a vyhodilo to tohle:

/sbin/www # cd /tmp/usbmounts/sda1/scripts/xLive
/tmp/usbmounts/sda1/scripts/xLive # /sbin/www/php -a install/install.php
Interactive mode enabled

X-Powered-By: PHP/5.3.2
Content-type: text/html



Fatal error: Call to undefined function Exist_Fil_Dir() in /tmp/usbmounts/sda1/scripts/xLive/install/install.php on line 107

/tmp/usbmounts/sda1/scripts/xLive #

Pokud jsem tedy vse "nainstaloval" manualne (az na skript pro Novu) tak mi xLive Czech normalne jede. V CT archivu spustim cokoliv...
Doufam, ze to nebude na emergency FW...
Setkal jste se s tim nekdo?
wencaS (853)|24.2.2011 22:47
Goore
Fatal error: Call to undefined function Exist_Fil_Dir()
to vypadá jako bys neměl celý soubor install.php. V příloze máš svf na kontrolu dat, soudě dle toho co píšeš, si s tím budeš vědět rady, tak to nebudu rozepisovat. install.php má mít velikost 24 900 bajtů. Jestli se pletu, tak emergency bude asi nutnost.
majkl91 (7)|25.2.2011 13:01
Tak jsem se dival na stranky Xtreameru na postup instalace Emergency FW a priznam se, ze mi to prijde docela slusna divocina :-) Jiny zpusob, jak teda rozjet Nova archiv nikdo neobjevil? Takhle mam spis strach, ze mi po instalaci Emergency FW nepojede uz vubec nic a navic prijdu o vsechna nastaveni apod. ...
MalaAdel (143)|25.2.2011 16:22
[quote=majkl91;332283]Tak jsem se dival na stranky Xtreameru na postup instalace Emergency FW a priznam se, ze mi to prijde docela slusna divocina :-) Jiny zpusob, jak teda rozjet Nova archiv nikdo neobjevil? Takhle mam spis strach, ze mi po instalaci Emergency FW nepojede uz vubec nic a navic prijdu o vsechna nastaveni apod. ...[/quote]

Máš postup ode mě o kus výš, ale napíši ti jej znovu. Jestli se bojíš o data tak vyndej disk aby jsi o nic nepřišel.
Ničeho se ale bát nemusíš.
Pro XTR Pro:
Stáhni Emergency FW 2.6.0 na flash rozbal ho, je to "Install_pro.img" a musí být v rootu na flash, né v adresáři!!!!!)
http://download.xtreamer.net/Firmware/emergency_pro_2.6.0.zip

Vytáhni XTR ze sítě, odpoj internetový kabel !!!!, zastč flash s .img souborem do zadního!!!! USB konektoru.
Připoj XTR do zásuvky,
Na dálkáči zmačkni postupně tlačítka:
Home,3 , Power
Počkej cvíli až se na TV objeví, že nahrává FW soubor, vydrž, sám se po ukončení vypne/restartuje (už nevím).
Připoj k internetu, nastav Jazyk, a celý Setup (jestli se bojíš, tak si předem opiš svoje nastavení ať s tím pak nemáš problémy)
Vypni, zandej disk.
Připoj jej k PC, buď přes USB, nebo přes síť ...
Vymázni, nebo přejmenuj adresář xLive.
Jdi na XTR do Xtreameringu, najeď na Xtreamer Live, znovu se ti nainstaluje (protože jej na disku nevidí - smáznul jsi jej).
Odejdi z něj a připoj se třeba pomocí sítě z PC a dokopíruj Instalační soubory CZ pluginu
od WencaS (kterému všichni děkujeme za ten jeho suprový servis) http://www.wencas.cz/downloads/view.download/10/44
Postupuj podle poisu který tam WencaS uvádí.
Přepsáním menu.rss se ti pak v Xtreamer Live zobrazí vlajka ČR, klepni na ni a na aktualizace, vyber vobu vše.
Ono se to vše krásně udělá, bude to po tobě chtít zadat heslo pro xxxCZ.
A pak už ti vše pojede.
Jen ještě si znovu vytvoříš seznam hudby pro přehrávání fotografií, jestli to používáš u fotek.
A to je vše. Vcelku jednoduché.
Ostatní jako JukeBox .... ti zůstane, protože je to jen na disku a nepotřebuje instalaci do Linuxu Xtr na rozdíl od originálního XLive (né CZ pluginu).

Kdo má XTR SW, bude to mít zřejmě stejné, akorát musí na Flash nahrát soubor "install.img" ze souboru pro XTR SW.

Jo a poděkuj klukům WencaS a dalším.
iv0 (5)|25.2.2011 17:19
Mohu potvrdit, že instalace Emergency FW zabrala a vše jede nádherně. Další nečekaná výhoda je rychlost startu Xtreameru SW: Doteď mi XTR SW startoval odhadem 30 - 40 vteřin, teď to trvá tak 3 - 5 vteřin - nádhera.
majkl91 (7)|25.2.2011 20:57
MalaAdel: Diky moc za podrobny navod :-) Samozrejme, ze velky dik patri taky vsem borcum, kteri vymysli ruzne skvele vychytavky na Xtr ...
Goore (48)|26.2.2011 18:38
[quote=wencaS;332211]Goore
Fatal error: Call to undefined function Exist_Fil_Dir()
to vypadá jako bys neměl celý soubor install.php. V příloze máš svf na kontrolu dat, soudě dle toho co píšeš, si s tím budeš vědět rady, tak to nebudu rozepisovat. install.php má mít velikost 24 900 bajtů. Jestli se pletu, tak emergency bude asi nutnost.[/quote]

install.php byl samozrejme v poradku. Zkusil jsem odstanit i CR (^M) znaky, jestli nahodou to nedela paseku, ale nic. Navic se pri prikazech v cmd line zacinaji objevovat hlasky memory allocation error, takze jdu do emergency... ach jo. Mozna pockam, az vydaji nejaky novy FW, do toho nastavovani vseho znovu se mi moc nechce.
Diky za rady (a samozrejme i za updater).
G.
ferdus (18)|27.2.2011 16:39
Zdravím.Mám tento problém.Protože mi přestala fungovat NOVA(po všech možných opravných pokusech bez výsledku na XTR SW firmware 2.6.0.)chtěl jsem použít Emergency FW,ale bohužel nikde jej pro nePRO verzi Xtreamru nemůžu najít.Na ofi stránkách je označován Emergency Firmware Procedure ver. 2.1.1 jako poslední,ale pokud jej stáhnu je to obyč. myslím 2.4.2.Poraďte kde stáhnout Emergency FW pro XTR SW.
Omlouvám se už jsem to našel.Teď ještě,aby to fungovalo.
Tak to jde musím pochválit,ale NOVA se strašně kouše cca po 2 vteřinách moc se na to nedá dívat.Ostatní OK i Prima HD bez záseku.
czchip (143)|27.2.2011 18:15
[quote=ferdus;332704]Zdravím.Mám tento problém.Protože mi přestala fungovat NOVA(po všech možných opravných pokusech bez výsledku na XTR SW firmware 2.6.0.)chtěl jsem použít Emergency FW,ale bohužel nikde jej pro nePRO verzi Xtreamru nemůžu najít.Na ofi stránkách je označován Emergency Firmware Procedure ver. 2.1.1 jako poslední,ale pokud jej stáhnu je to obyč. myslím 2.4.2.Poraďte kde stáhnout Emergency FW pro XTR SW.
Omlouvám se už jsem to našel.Teď ještě,aby to fungovalo.
Tak to jde musím pochválit,ale NOVA se strašně kouše cca po 2 vteřinách moc se na to nedá dívat.Ostatní OK i Prima HD bez záseku.[/quote]

a tohle je co
http://www.xtreamer.net/downloads/xtreamer/firmware/ver-2-6-0.aspx
gos (64)|1.3.2011 15:26
Šlo by přidat archiv pořadu Re-Play na Prima Cool? http://re-play.cz/category/videoarchiv/ :D Zatím tam toho moc není, ale určitě to bude přibývat. Tedy pokud není s tím Vimeo nějaký problém.
MalaAdel (143)|2.3.2011 17:35
Zlobí v xxx+18 na P69, asi na všem to píše "http dowloand error".
peatro (1054)|2.3.2011 17:44
zvlastni, vubec nevim o co jde, ale preinstalovat cely xtreamer se mi zda jako nesmysl, nemluve me prestal fungovat kompletne pristup do novy adresare po poslednim update nejakeho podpurneho souboru, tak nevim co s tim blbnete, kdybych to vedel, tak bych nic neaktualizoval, preinstalovavat xtreamer urcite nebudu.
wencaS (853)|2.3.2011 17:49
Díky za info. Už na tom dělám asi 3-tí den a nedaří se mi tuto položku zprovoznit. Faktem je že mi momentálně nehrajou jejich videa ani na PC, čert ví co ddělali se stránkama ale není to prostě přehratelné. Zatím to tam nechám, ale pokud to nepůjde opravit odstraním to.

Když už to píšu tak ... mám hotov další server, plus jeden asi cz největší se mi podařilo vyparsovat a už to jen dolaďuju, a ještě jeden mám rozdělaný, kde se mi povedlo obejít cookies (tam je hotovo cca 10% práce), takže věřte že se budu snažit to vše doladit a dokončit co nejdřív a pak se můžete těšit na nové 3 položky.:-!!!

PS: záměrně neuvádím konkrétní názvy serverů, aby mi náhodou nezkomplikovali život.:-R
wencaS (853)|2.3.2011 17:52
peatro
ten podpůrný soubor je nutný nejen pro novu ale i například pro ÓčkoLive. tak skus nejdříve jestli ti hraje i to óčko a pokud jo, tak je soubor v pořádku na svém místě a pro zprovoznění novy aplikuj emergency fw.
MalaAdel (143)|2.3.2011 18:19
[quote=wencaS;333245]
Když už to píšu tak ... mám hotov další server, plus jeden asi cz největší se mi podařilo vyparsovat a už to jen dolaďuju, a ještě jeden mám rozdělaný, kde se mi povedlo obejít cookies (tam je hotovo cca 10% práce), takže věřte že se budu snažit to vše doladit a dokončit co nejdřív a pak se můžete těšit na nové 3 položky.:-!!!

PS: záměrně neuvádím konkrétní názvy serverů, aby mi náhodou nezkomplikovali život.:-R[/quote]

Takže děkujeme a už se těšíme
pazravak (9)|3.3.2011 10:01
Ahoj, moc diky za Vasi praci s xLive. Jeste bych mel tip, jestli by slo pridat archiv slovenske televize TV LUX (http://www.tvlux.sk/archiv/).
killerman27 (871)|3.3.2011 10:43
pazravak: to by nemel byt problem, udelam to. i presto ze jsem ateista :D
crypton (3)|3.3.2011 17:51
killerman27 (871)|3.3.2011 18:32
ONLINE AKTUALIZACE]

oprava SH souboru - jiz finkcni archiv CT BETA

prosim vas o zpetnou vazbu zda to funguje i dalsim a nejen mi, diky

crypton: to uz jsem zkousel a nejde, ale treba se objevi nekdo lepsi kdo to zvladne
czchip (143)|3.3.2011 22:49
CT Beta jede, prestala fungovat nova, error 440.
RossiD (1271)|3.3.2011 22:58
U mne taktez u Novy chyba 440 ...
killerman27 (871)|3.3.2011 23:18
aktualizace SH souboru s touto chybou nijak nesouvisi!

Nejde zobrazit uz ani seznam dilu.
vsp (704)|4.3.2011 03:33
muvi.cz nejede (novy player, HD podpora)

ČR archiv (mms://) nějak často škube (malý buffer), například Den D III apod...
strach1974 (5)|4.3.2011 10:52
Zdarec
po přehrání emergency firmvare na Xtreamer SW se mi asi po dvou hodinách přehrávání jakéhokoliv filmového souboru stane,že přestane jít zvuk přes Hdmi do televizoru a přes analogový výstup do domácího kina je zvuk zkreslený.Může to být tím emergency firmvarem nebo je spíš chyba v Xtreameru?Nepomůže ani změna jakéhokoli nastavení v Xtreameru.Když Xtreamer a televizi zapnu na druhý den tak vše funguje jak má.
czchip (143)|4.3.2011 12:19
Emergency flashem to neni, pravdepodobne se ti prehrava prehravac
pazravak (9)|4.3.2011 17:20
Ahoj, archiv CT BETA mi jede, diky moc za odvedenou praci. Parada... :)
ferdus (18)|4.3.2011 17:56
CT BETA jede báječně,ale bohužel přestal jít archiv NOVY,ale s novou úpravou to opravdu nemá co dělat.NOVA mi nešla již před aktualizací.Díky za skvělou práci.
wencaS (853)|4.3.2011 22:43
U novy nešlo o žádné převratné změny. Už sem problém lokalizoval a co nejdřív bude oprava k aktualizaci. Jen momentálně nějak nemám čas (dělám ten adult), takže asi až zítra (troufám si slíbit během dopoledne) bude oprava i adult (snad).
killerman27 (871)|5.3.2011 12:41
ONLINE AKTUALIZACE xLive v 1.7

Co jsem si pro vas pripravil?

+ NEW Adult channel - XXX - najdete primo v hlavnim menu xLive - pridano diky informaci uzivatele jarino1978, autorem cele sekce je dsapac z offiko fora
+ zapnul jsem v hlavnim menu xLive i odkaz na nemeckou sekci

Czech xLive
+ TV archiv STV - velka oprava - nyni lze archiv poradu(seznam dilu poradu) prohlizet pouze za urcity mesic,da se zadat, ale asi na to nikdo nekouka
+ TV archiv TA3 (pouze z RSS zdroju, ne vzdy je soucasti video)
+ TV archiv LUX
+ znovuzprovozneni archivu CT BETA (drive avizovana aktualizace SH souboru)
+ drivejsi oprava v archivu Markizy - Superstar
+ prestehovani parseru Markizy do Xtreameru by mela umoznit lidem z SK jiz prehravat serial Tisic a jedna noc, prosim nekoho z SK o potvrzeni
+ archiv Barrandov - pořady Barrandovský videostop a Pečeme s láskou
+ archiv Prima - pořad Farmář hledá ženu
+ Stream.cz - pořady: Česká miss 2011, Skaterock
+ TV ONLINE - CT1 a CT2
- TV ONLINE - CT4 a CT24 novym zpusobem zatim nestreamuje, nebo jsem to nedohledal(zatim to neni mozne)
MalaAdel (143)|5.3.2011 13:42
[quote=killerman27;333704]ONLINE AKTUALIZACE xLive v 1.7

Co jsem si pro vas pripravil?

.....[/quote]

To je nášup, dostanu se k tomu až večer, už se těším, dobrá práce. Děkujeme.
wencaS (853)|5.3.2011 18:20
[COLOR=Red]ONLINE AKTUALIZACE XXX + 18 v 1.10[/COLOR] (pouze CZ servery s XXX obsahem)
Co je nového?

  • Opraven server P69
  • Přidány další 3 CZ servery (celkem jich je 5)
  • Seřazeno dle abecedy
  • Vylepšen rastr obrazku dle jejich počtu na stránce s náhledy z videa (4 servery jsou jen informační obrázky a všechny spustí video od začátku)
  • Lahůdka je [COLOR=Red]pouze[/COLOR] pro freevideo, kde obrázky spouští video od daného úseku.
  • SwitchViewer přednastaven na 7 (skuste šipky DO při prehrávání, někde fungují někde zas ne, už z hlavy nevím kde jak se to chová)
wencaS (853)|5.3.2011 20:20
[COLOR=Red][COLOR=Black]ONLINE AKTUALIZACE Archív novy[/COLOR] [/COLOR]v 1.3

  • Opraven bug = nova opět funkční
vsp (704)|6.3.2011 09:07
Super, a ted - kdy pujde opravdu archiv TV N@VA? Vraci: Unable to service Request a aktualizace jsem vsechny nainstaloval.

Myslim ze ma archiv novy vetsi prioritu, nez nejake rozmazane porno, anebpo ne? Anketu :-))
wencaS (853)|6.3.2011 09:25
Problém novy s Unable to service Request ... s tím nic neudělám. Mně to totiž funguje a tímpádem nemůžu hledat nápravu, já to ani neumím nasimulovat (když netuším co). Navíc se jedná evidentně o problém v tom konkrétním přístroji když většině to funguje a někomu ne, někomu pomohlo emergency fw, někomu pomohlo nainstalovat starší fw a pak updatnout, někomu pomohlo přeinstalovat fw, někomu pomohlo při všech těch snahách mít HDD vyjmutý z přístroje ...
Někdo doporučuje HDD formátovat v Xtreameru na NTFS (já taky). Zastávam názor, že vše co se musí formátovat by se mělo formátovat v tom přístroji kde to poběží, a už z logiky věci je nesmysl formátovat disk pod win a pak to strčit pod linux.


Tady je jak sem to s FW dělal já, celá historie:
xtr jsem koupil, zastrčil HDD a zapnul, sformátoval HDD v přístroji, bylo to s fw 2.3.2 a hned sem ho z flashky aktualizoval na tehdy nejnovější 2.4.2. Vůbec mi flashku nechtěl vidět (kingston 4GB), tak jsem to aktualizoval z noname 500MB flash. Několikrát jsem ho přeinstalovával a skoušel emergency fw, protože xtr stále zamrzal. To sem přišel na to, že se nemusí vytahnout z el ale stačí podržet tlačítko pro vypnutí asi 3 vteřiny. Pak přišli další fw online aktualizovaný a opět několikrát přeinstalovaný a použit emergency fw, pokaždé reset nastavení. Na poslední fw 2.6.0 jsem udělal jen online aktualizaci, neresetoval sem nastavení a od té doby na to nešáh, vše mi funguje co používám.
vsp (704)|6.3.2011 10:36
No to snad ne? ještě někomu jinému NOVA Archiv funguje? :-)
Mě Nova předtím fungovala.
Mě ČT Archiv (MMS) funguje a i další, kde se přehrává přes
nova.sh
Např. ČRo Radiožurnál webcam (také přes nova.sh)

Takže co jsi kde vyměnil? Třeba se někde nějaká knohovna neupdatovala, co já vím, měl jsem upravený nova.sh, ale to se při upate přepsalo na novou, ne?