Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

killerman27 (871)|6.3.2011 10:45
vsp:

ano me funguje a rade dalsich, a pokud se ti to jen trha videl bych problem na strane novy. A pokud si chces zkontrolovat zda mas spravne soubor nova.sh urcite vis kde hledat kdyz si ho menis.
vsp (704)|6.3.2011 10:55
ne, N@va mi hlasi

Unable to service request

nepatrne skube mms:// ceske televize zejmena na zacatku, musim to pauznout

mam snad rozbity HW Xtreameru? :-D

Nemuze byt chyba v NS (zmena hostname streaming serveru, neco nakesovaneho po ceste, block na firewalu atp.?)
peatro (1054)|6.3.2011 10:56
mne nova jede, ikdyz vcera vecer se sekala, asi pomaly server
vsp (704)|6.3.2011 11:00
Kde presne je ten "CT Beta" archiv ceske televize?

Nejak jsem ho nevidel v nabice, mozna to nemam spravne aktualizovane?
wencaS (853)|6.3.2011 11:06
Nechceš mi tedy říct jak mám tvojí chybu lokalizovat když mně teď za zády hraje kobra11? Myslíš že bych uveřejnil něco co nehraje ani u mně? Musel bys přijít ke mně s Xtr abych se moh v tom pošťourat.

nova.sh je sice nutná pro archív novy ale aktualizuje se zvlášť (to sis asi všim, že?). Žádná jiná položka updatu do něj nešahá!

Co se změnilo v celém archívu novy? Version number, release date a odstranil sem jeden výskyt \"
Pokud ti předtím fungovala tak odstraň soubor \sda1\scripts\xLive\category\nova\version.txt a skus to přeinstalovat. Pokud ti nešla ani před tím nevyhneš se laborování s emergency a celým reinstalem xtreameringu.
killerman27 (871)|6.3.2011 11:14
CT BETA je v sekci televizni archivy, nekde ke konci.

Pokud to tam nemas, nejjednodussi bude maznout cely xLive a nainstalovat od zacatku.
vsp (704)|6.3.2011 13:27
Smazal, xLive nahodil znova, updater nahodil a updatoval...

Barrandov TV - jede... tedy az na to ze obcas vypadne (videostop, tak prvni 2 minuty pak vyskoci zpet do menu :-/

Nova - nejede, ten "UnableServiceRequest" vyskoci hned kdyz se pokusim sipkou doprava podivat na link/popisek poradu, takze neuvidim ani URL... tedy ne az pri samotnem PLAY, k zadnemu Prehrat se ani nedostanu, to vypada jakoby ta posledni xml stranka byla odnekud blokovana ...

Nova.sh mam # Version 1.8,

ale podle vseho to k ni ani nedojde
wencaS (853)|6.3.2011 13:49
vsp
Prosím tě stále nechápu na kterém souboru ta chyba vznikne.
Vybereš si novu z archívu (index.php) -> vybereš seriály (pages/serialy.php) -> zvolíš Ulice (pages/page.php) -> vybereš pořad a jsi na stránce přehrát (pages/content.php). Až sem se dostaneš? Tam pravá šipka zobrazí popis dílu a url na webu.
vsp (704)|6.3.2011 14:08
ten pořad/epizodu už nevyberu, resp. právě po vybrání a stisku OK na epizodě vyskočí UNABLE ...
něco to z netu zkouší tahat, protože lan-switch v tu chvíli zabliká... Asi čte další data z webu.
Tedy stránka Přehrát se mi už nezobrazí

Tu chybu ale znáš, viz poznámka u V 1.201 ve func.php :-) Tak jak to teda je?

Možná za to může padavý web server v XT a moc složité PHP na něj anebo něco jiného.

Chtělo by to nějaký debug. Asi můžeš udělat něco jako >> /sda1/nova-debug.txt

update: xtreamer odešle v té chvíli zřejmě:

GET /multimedia/download/ulice-1944-dil.html HTTP/1.0
User-Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)
Referer: http://nova.cz/
Host: voyo.nova.cz

a dostane zpátky stránku:

HTTP/1.1 200 OK
.....

no a asi ji neumí rozparsovat nebo co, a to je ten UNABLE, zachytil jsem wiresharkem, co v tu chvíli vrací nova stránka, máš to poslané (nutno smazat hlavičky)... asi hned poznáš, jestli je v odpovědi něco chybně
----------------------

Třeba by podobné chyby šly ošetřit nějakou zprávou uživateli xtreameru ???

---------------------------

a ani ČT není 100% :
Při pokusu kontaktovat server http://www.ceskatelevize.cz vypršel časový limit. Dnes v 15:15-15:19!!
(což je chyba serveru ČT samozřejmě)
wencaS (853)|6.3.2011 15:24
Díky za to. Server ti to poslal pěkně všechno bez diakritiky.
[quote]se bude t....it na ve..ern.. mejdan[/quote]a mělo být[quote]se bude těšit na večerní mejdan[/quote]Problém bude zřejmě v kódování. Stránky jsou v utf-8 a php soubory taky ukjládám v utf-8, ale čert ví v jakém mají databázi. Jen nechápu proč to nova pošle tak pošahaně. Až na diakritiku je stránka regulérní.
vsp (704)|6.3.2011 17:38
ta cestina muze byt jen chybnym prevodem s Wiresharka, tim to nebude asi
----------

vzal jsem starsi XTreamer (ne PRO verzi) fw 2.6.0,

nahodil xLive na flashku (FAT), updatoval (mimo to ze chvili nesel ten update, tak ok) a udela to uplne to same, dokonce i barandov - Videostop Epizoda1, pada na uplne stejnem miste, a CT bETA jede jen nekdy (vytuhne v nabidce Prehrat 720p, a nepokracuje, po urcity dobe vybehne "Toto medium nelze prehrat"), pritom stary CT mms:// jede hned...

jiny xt box, jiny storage (puvodne NTFS), tak nevim, cim to bude? Nikdo se nesetkal s podobnymi symptomy? Jedine linkou? Divny, net je dostatecne rychlej, 14Mb/16ms na speedtest.net... to staci i na 1080i

jeste zkusim ten recovery firmware, ale ...
Ras2 (79)|6.3.2011 19:11
Mne nejde CT beta a Nova, vzdy "Toto medium nelze prehrat", stare CT ide. Na Barandove to ide akosi divne 10s vpred potom sa to vrati o 2s vzad a zas 10s vpred a tak dokola. Na JOJ Dr. Ludsky ide v 4:3 mal by ist 16:9, ale toto neviem ci ide upravit. Urobil som recovery firmware 2.6.0 aj tak to nefunguje. Slovenske TV idu inak dobre.
wencaS (853)|6.3.2011 20:50
Psáno na jiném fóru:
[quote="viliamko"]............
inak skusal som aj novu, ja som tiez musel pouzit system emergency. funguje,aj ked pri poslednom teste to prakticky stalo,sekalo,ale beriem to ze je to serverom novy.
............[/quote]


nova mi dnes ráno hrála v pohodě. Před zprávama si chtěla manželka pustit včerejší občanské judo a nešlo. Nepodporovaný formát či co, tak jsem si to stáhnul youtube downloaderem a pak pustil, u PC se prostě sedě nedá když chce koukat víc lidí. Ulici sem skusil a ta se spustila šíleně sekaně. Ty maj ty servery fakt jen pro pár lidí a ne na ten provoz co tam ve špičkách mají.

Mám vyřešenu kategorizaci v XXX + 18 pro freevideo, jen je to 215 položek na jedné stránce a než sjedete až dolů na zrzky to fakt chvíli trvá. Zatím mi lepší (a přitom jednoduché) řešení nenapadá. Zároveň jsem tam opravil jednu chybu kdy některá videa nešla pustit od času 00:00. Očekávejte aktualizaci po 22:00.
vsp (704)|6.3.2011 22:41
Pokud jde o

- ČT Beta, se mrkněte na web, tam ten stream taky nejde nebo s problémy... (Znamení koně 4 díl nejede momentálně ani na webu čt)

- Nova, tak mě to začalo vyhazovat už na hlavní ikoně, tak to patrně bude nějaký problém s lokálními PHP, webserverem

- Barrandow - tady je zřejmě problém s bufferem, stream zdechne
wencaS (853)|6.3.2011 22:44
[COLOR=#ff0000]ONLINE AKTUALIZACE XXX + 18 v 1.20[/COLOR] (pouze CZ servery s XXX obsahem)
Co je nového?

  • Opravena chyba u náhledů freevidea (u některých nebylo možné spustit video od začátku 00:00)
  • Přidána kategorizace pro freevideo
RossiD (1271)|6.3.2011 23:37
Na XTR SW vse plne funkcni vcetne TV Nova, CT Beta,Barandov, XTR Pro vse OK az na TV Nova - znama hlaska "Unable to service request" :(

Oba pristroje v jedne siti /RJ45/, pouze jeden je v obyvaku a druhy v loznici, oba maji aktualni FW, oba interni HDD s formatem v XTR, oba se chovaji jinak .... veru zvlastni ...
wencaS (853)|7.3.2011 12:54
[COLOR=#FF0000]ONLINE AKTUALIZACE Archív novy v 1.4[/COLOR]
Co je nového?

  • Přepracována problematická funkce (zvýšení spolehlivosti?)

Tak doufám že už nebudete hlásit unable service request. Pevně v to věřím tak mi nesklamte, prosím.
RossiD (1271)|7.3.2011 13:38
2wencaS
Voala, Tve prosby vyslyseny, vse funguje i na XTR Pro !!!! Velke diky a muj obdiv Tve trpelivosti !!! :)
viliamko111 (309)|7.3.2011 21:37
dakujem wencaS, mne to tiez slape vsetko ako ma))
vsp (704)|7.3.2011 23:13
XT Pro funguje, gratuluji, na XT mi zmizely soubory ve vnitrni flashce :-(

Takze si uz asi neporovnam /sbin/www/incl/nova/func.php a nezjistim, cim to bylo? :-D

V ostatnich souborech je jen prepsana verze a datum a jedna mezera smazana, ze by to bylo tim? To asi ne ze? Pochlub se, ktera funkce, ze to byly vnitrni php?
czchip (143)|8.3.2011 00:49
Jeste jedna zajimava vec, pokud udelam cistou instalaci na HDD tak to blbne, nemuzu se vratit z upadu, hlasky unable request, pokud na disk zkopiruju xlive z flasky (starsi verze) update se provede korektne a vsechno funguje jak ma. Podobna vec nastala s repoman packem, nahraju funguje po vypnuti poskozeny menu.rss a error 440 (nahravano pres sambu na sd1). Po vymazani xlive a prehrani z flasky update v pohode a xlive funguje.
killerman27 (871)|8.3.2011 13:28
hoj lidi,

nejak jsem do aktualizace omylem pribalil svuj streammusic.rss, timto se vsem omlouvam a je to dukaz toho ze potrebuju na chvili pauzu. Delam zbytecne chyby.
Cili snad svuj soubor mate nekde v pc, tak si jej jen prepiste v xtreameru. Sorry
czchip (143)|8.3.2011 13:37
Ahoj,
mohl bych poprosit u Ct (radeji Beta) jeste vse, jako to maji na webu, protoze treba Detektor a Za zrcadlem nejsou v zadne kategorii.
vsp (704)|8.3.2011 13:40
jo to mi taky dela, myslel jsem ze na webserveru zrovna chybi nejake soubory (update), ale asi to tim nebude...
gos (64)|8.3.2011 20:02
Nebylo mi odpovězeno tak se ptám znovu, jestli je možné přidat do Technika, mobily, hry taky http://re-play.cz/category/videoarchiv/ ? Jinak smekám pánové před vaší prací.
Nitro70 (21)|11.3.2011 08:43
Pánové WencaS, killerman27 a ostatní, máte zlaté ruce i to ostatní. Poslední aktualizace 1.20, je super a konečně se rojelo vše tak jak má a to i archiv Novy.
Proto veliké DÍKY

P.S. Nešlo by prosím nějak dostat například: http://www.netv.cz/index.php
nebo: http://www.zapni.tv/play.php?id=49
Dík a hodně úspěchů
killerman27 (871)|11.3.2011 18:24
ONLINE Aktualizace

+do CT Beta přidána možnost výpisů všech pořadů dle abecedy(požadavek z TV Freaku)
+TV Arvhiv - Fashionstars TV- diky derby00, který domluvil převod jejich archivu z nepodporovaného formátu (spíše pro baby, ale jsou tam za missky)
+oprava MUVI.cz - nové videa co jsou v HD již lze přehrát

Edit: aktualizace SH souboru kvuli barrandovu, malem jsem zapomel
czchip (143)|12.3.2011 21:42
Po updatu problem s prehravanim CT a novy, but nenejde stream (Ct) c se pri prehravani cuka (Ct a Nova)
wencaS (853)|13.3.2011 19:40
[COLOR=#FF0000]ONLINE AKTUALIZACE XXX + 18 v 1.30[/COLOR] (pouze CZ servery s XXX obsahem)
Co je nového?

  • Přidáno submenu na XXX + 18 a na CZ menu
  • Přidáno vyhledávání pro Freevideo a P69
viliamko111 (309)|13.3.2011 22:34
[quote=killerman27;334744]ONLINE Aktualizace

+do CT Beta přidána možnost výpisů všech pořadů dle abecedy(požadavek z TV Freaku)
+TV Arvhiv - Fashionstars TV- diky derby00, který domluvil převod jejich archivu z nepodporovaného formátu (spíše pro baby, ale jsou tam za missky)
+oprava MUVI.cz - nové videa co jsou v HD již lze přehrát

Edit: aktualizace SH souboru kvuli barrandovu, malem jsem zapomel[/quote]

neda sa na joj do archivu pridat realcie:
1-BORDELARI
2- ŠEFKA
3-SK verzia ANO ŠEFE ?
jardaxy (32)|14.3.2011 11:22
ahoj, zde návrh pro japonské zpravodajství NHK WORLD (kontinuální zpravodajství z oblastí postižených tsunami atd.) - já to mám doma na satelitu, tady je stream ... ze záložky embed "stačí" zřejmě vykopírovat vše potřebné ... je-li zájem nevím, myslím, že NHK WORLD na xLive není ... je to samo v angličtině, jinak bych to sem nedával :-) ... ...

http://www.ustream.tv/channel/nhk-world-tv
vsp (704)|14.3.2011 21:06
[quote=killerman27;334744]ONLINE Aktualizace

+do CT Beta přidána možnost výpisů všech pořadů dle abecedy(požadavek z TV Freaku)
+TV Arvhiv - Fashionstars TV- diky derby00, který domluvil převod jejich archivu z nepodporovaného formátu (spíše pro baby, ale jsou tam za missky)
+oprava MUVI.cz - nové videa co jsou v HD již lze přehrát

Edit: aktualizace SH souboru kvuli barrandovu, malem jsem zapomel[/quote]

Klucii, jde vam OSTATNI - MUVI - Odvazne Palce? Posledni 3 dily (novy HD stream / novy player) nejako nejedou :-(

Nekomu jedou???
marcel79 (48)|14.3.2011 21:19
[quote=jardaxy;335065]ahoj, zde návrh pro japonské zpravodajství NHK WORLD (kontinuální zpravodajství z oblastí postižených tsunami atd.) - já to mám doma na satelitu, tady je stream ... ze záložky embed "stačí" zřejmě vykopírovat vše potřebné ... je-li zájem nevím, myslím, že NHK WORLD na xLive není ... je to samo v angličtině, jinak bych to sem nedával :-) ... ...

http://www.ustream.tv/channel/nhk-world-tv[/quote]

Ahoj Nhk Word je momentalne dostupny v sekci Tv online multiplex CT Tn.cz stream jede tam linka Aptn ktera prenasi tento program a operativne ho zařadím to teto sekce kdyz jde o tak mimořadnou věc doufam ze nebudou kluci nastvani ze jim delam brajgl Ahoj

1)TN.cz občas Nhk World,Aptn direct
2)nhk world 24 H horší kvalita
3)japan TV Ustream
killerman27 (871)|14.3.2011 22:25
vsp: budes se asi divit ale jedou, schvalne jsem to ted sel vyzkouset

marcel79: neni duvod byt nastvany a diky za to, myslim ze je to celkem zajimave to tam sledovat
killerman27 (871)|16.3.2011 15:03
V JOJ archivu pribyly porady dle zadosti

+ Ano, sefe
+ Bordelari
+ Hlada sa milionar

Sefka musi pockat, vyzaduje si to vetsi zasahy do skriptu a kdyz jsem si slibil tyden volna tak to dodrzim.
medzin (9)|20.3.2011 23:24
Ahoj nevíte proč mi nejde aktualizovat xlive cz?? Díky
log:
Updater xLive CZ v 1.171 by wencaS

----------- KONTROLA VERZÍ -------------

Updater xLive CZ: Nainstalovaná verze 1.171
xLive CZ: Nainstalovaná verze 0
xLive CZ: Dostupná verze 1.8
Archív novy: Nainstalovaná verze 0
Archív novy: Dostupná verze 1.4
SH soubor: Nainstalovaná verze
SH soubor: Dostupná verze 1.9
Podpůrný soubor nutný pro přehrání některých videí
XXX + 18: Nainstalovaná verze 0
XXX + 18: Dostupná verze 1.30


----------- PROCES INSTALACE -----------
OK Staženo xLive_1.8.zip
Chyba rozbalení xLive_1.8.zip
Chyba smazání xLive_1.8.zip

Chyba stažení nova_1.4.zip
Chyba rozbalení nova_1.4.zip
OK Soubor smazán nova_1.4.zip

Chyba instalace SH souboru
wencaS (853)|21.3.2011 00:26
O jakej přístroj se jedná a jaký fw?
vsp (704)|21.3.2011 22:30
[quote=killerman27;335155]vsp: budes se asi divit ale jedou, schvalne jsem to ted sel vyzkouset
[/quote]

ale 2 dny nejely, fakt, ted uz jedou v pohode a vecer uz taky jely, myslel jsem ze jsi s tim neco udelal...
tak jestli jsi nic nemenil, tak bud vypadek serveru asi nebo vyssi moc :-)
Skoda ze tady nekdo jiny taky nezareagoval...

Jo tak az budes z dovolene tak jsem taky za Sefku :-)
killerman27 (871)|23.3.2011 07:28
Sefka pridana do archivu JOJ
Pytkin (7947)|23.3.2011 17:33
to snad ani nebolo treba :)
jarino1978 (8045)|23.3.2011 17:45
[quote=Pytkin;336592]to snad ani nebolo treba :)[/quote]

čo, nepozrieš krásnu Mojsejku ? :-k
alebo upadajúci hviezdu Christovú, ktorá sa hrá na nejakú manažérku ? :-k
Pytkin (7947)|23.3.2011 18:55
jarino : mojsejku pozeram rad .. ale ved tu ona len vyhadzuje .. v podstate s tou relaciou nema nic spolocne .. to je uplne stupidne ..
viliamko111 (309)|23.3.2011 20:01
o sefku som napriklad poprosil ja) aj tak ide v kazdej nase tv len samy grc, tak ked uz tak sa zabavit na poriadnom ! )
jarino1978 (8045)|23.3.2011 20:19
@viliamko : veď to je OK. V Xlive je už toľko toho, že ak by som to chcel pozrieť všetko, beriem 2 mesiace RD. :)
vsp (704)|27.3.2011 14:50
[quote=Pytkin;336617]jarino : mojsejku pozeram rad .. ale ved tu ona len vyhadzuje .. v podstate s tou relaciou nema nic spolocne .. to je uplne stupidne ..[/quote]

... OMG, tak se na to nekoukej :-) Proto jeste nemusis shazovat neci praci, ja ted nemuzu najit DO k XT, takze se nemuzu kouknout :-D
tom03 (29)|27.3.2011 18:12
Prosím o přidání "PARTIČKY", která běží na primě.
killerman27 (871)|27.3.2011 18:49
Partička z Primy přidána
netplayer (1)|1.4.2011 15:58
Dobrý den chtěl bych pochválit práci kterou jste udělali.
Chtěl bych se zeptat jestli by nebylo možné nějakým způsobem zahrnout třeba i videa z webů loupak.cz a videacesky.cz

Děkuji za odpověď a doufám že jsem nikoho neurazil mou otázkou.
wencaS (853)|1.4.2011 16:33
Ten loupak.cz by měll jít udělat pokud formát videí bude podporován, tak když bude čas můžu se o to pokusit.
Ale videacesky.cz je problem.
Například video: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/miluju-obed
je vlastně na youtube.com:
náhled je zde: http://www.videacesky.cz/autori/Rizyk/obrazky/MilujuObed.jpg
a titulky jsou zvlášť zde: http://www.videacesky.cz/autori/Rizyk/titulky/MilujuObed.srt

Jak to podstrčit Xtreameru aby zobrazoval titulky automaticky já nevím! Pokud by někdo věděl, pak by to nebyl až tak velký problém udělat.