Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 42LE8500 - zkušenosti, rady...

Ladys (1829)|13.1.2011 12:42
Pokud bude vyuzivat hlavne HD filmy jak psal, tak na 3m bude 42" malo a bude litovat ze nevzal vetsi.
Jsou maniaci co koukaj na 55" z 2m, coz uz je zbesilost a tezko muzou vnimat cely obraz, ale celkovy pocit pak je celkem dobry.V kine taky pred tebou je velke platno a i kdyz nestihas vsechno, tak je to uplne jiny zazitek.
Ja osobne bych dneska na 3m pod 47" nesel a dodneska lituju, ze jsem tohle nevedel driv:)
jarod72pm (841)|13.1.2011 14:36
[quote=Ladys;323000]Pokud bude vyuzivat hlavne HD filmy jak psal, tak na 3m bude 42" malo a bude litovat ze nevzal vetsi.
Jsou maniaci co koukaj na 55" z 2m, coz uz je zbesilost a tezko muzou vnimat cely obraz, ale celkovy pocit pak je celkem dobry.V kine taky pred tebou je velke platno a i kdyz nestihas vsechno, tak je to uplne jiny zazitek.
Ja osobne bych dneska na 3m pod 47" nesel a dodneska lituju, ze jsem tohle nevedel driv:)[/quote]

1. už se opakuješ (nevím co tím sleduješ)
2. taky může koupit větší a pak se bít do hlavy že je tam vidět každá blbost atd. je to jeho rozhodnutí a nám nepřísluší mu něco vnucovat.
bavorak (1494)|13.1.2011 14:45
[quote=jarod72pm;322993]Pokud je to do 2-3 metry stačí 42" a pokud je to dál jak 3 metry bral bych už 47" (je to už v rámci toho cenového rozdílu !)
Jde o to pobraz celý obraz očima tedy vnímat komplet obraz než mít doma podle možností co největší obrazovku a pak lítak očima sem tam.[/quote]

uz sa opakujes, neviem co tym sledujes :-)
Ladys (1829)|13.1.2011 15:02
[quote=jarod72pm;323028]1. už se opakuješ (nevím co tím sleduješ)
2. taky může koupit větší a pak se bít do hlavy že je tam vidět každá blbost atd. je to jeho rozhodnutí a nám nepřísluší mu něco vnucovat.[/quote]

Nikomu tady nikdo nic nevnucuje, tak nechapu proc si hrajes na chytraka, ktery na to upozornuje ???
Nechapu co tim sledujes.
Mishack (20)|13.1.2011 15:21
Roztrhejte si obcanky :D

Diky vsem za nazor, vypada to, ze asi opravdu pujdu do ty vetsi. Kdyz uz, tak uz :) Jak se znam, tak mi vydrzi nejmene pet sest let, nez zacnu uvazovat o nove, takze je to investice na nekolik let. Ted ji sice budu mit mesic, dva v pokoji, ale pak se stehuju a tam to bude v obyvaku.

Diky.
Ladys (1829)|13.1.2011 15:32
Na roztrhani obcanek to neni, ale nekdy to tu vypada, jako kdyby se za prispevky brali penize:)

Uzij si poradnou telku, kdyby nebyla tak leskla, tak do ni jdu taky.
jarod72pm (841)|13.1.2011 16:23
[quote=Ladys;323033]Nikomu tady nikdo nic nevnucuje, tak nechapu proc si hrajes na chytraka, ktery na to upozornuje ???
Nechapu co tim sledujes.[/quote]

Co mě tu napadáš za chytráka? Jen jsem upozornil že se opakuješ a myslím že zbytečně.
Nechápu proč máš neustále tendenci něco překrucovat a urážet.
jarod72pm (841)|13.1.2011 16:25
[quote=bavorak;323030]uz sa opakujes, neviem co tym sledujes :-)[/quote]

Nespamuj je to trapné.
jps7410 (133)|15.1.2011 06:48
Zdravím poradí mi někdo z majitelů této TV proč když je TV propojena (nasdílena) s PC přes USB wi-fi adapter LG se mi na TV po chvilce přehrávání jakéhokoli video souboru objeví hláška, že tento formát není podporován a přehrávání spadne.

Vidoformáty jsou v pořádku je jedno jesti je to divX nebo mkv, mpg apod. U všech soubotů se to chová stejně.

Přehrávání těch samých souborů na předešlé TV Samsung bylo bez problémů tudíž usuzuji, že bude problém někde v TV, ale nevím kde.
Díky
peterec (5)|16.1.2011 16:45
Zdravim, objednal som som si 47LE8500. Teraz som si ale v recenzii na hdtelevizija.com precital zaujimavu informaciu, ze v nimi testovanom modeli neboli THX profily. Udajne su iba v kusoch urcenych pre zapadne trhy. Predpokladam, ze aj pre nich to znamena od Berlina nalavo.
Xcel by som sa preto opytat stastnych majitelov, ci kusy predavane v CR a SR maju THX, alebo nie?
Vdaka.
PikeQ (6)|16.1.2011 23:49
Mám jí doma, koupeno v ČR, a THX profily tam jsou....
lanege (11)|17.1.2011 13:10
[quote=jps7410;323444]Zdravím poradí mi někdo z majitelů této TV proč když je TV propojena (nasdílena) s PC přes USB wi-fi adapter LG se mi na TV po chvilce přehrávání jakéhokoli video souboru objeví hláška, že tento formát není podporován a přehrávání spadne.

Vidoformáty jsou v pořádku je jedno jesti je to divX nebo mkv, mpg apod. U všech soubotů se to chová stejně.

Přehrávání těch samých souborů na předešlé TV Samsung bylo bez problémů tudíž usuzuji, že bude problém někde v TV, ale nevím kde.
Díky[/quote]
nepises jakej samsung byl ten poredchozi , ... ale pokud Cxxx tak s jistotou je to o zvuku (DTS) pokud byl jinej tak stejne typuuj zvuk , proste rychlej test nakopiruj film na usb a pokud nepujde prehrat zas tak je to jistota - nepodporovanej kodek .... P/
ghost000 (10)|17.1.2011 19:08
[quote=lanege;323987]nepises jakej samsung byl ten poredchozi , ... ale pokud Cxxx tak s jistotou je to o zvuku (DTS) pokud byl jinej tak stejne typuuj zvuk , proste rychlej test nakopiruj film na usb a pokud nepujde prehrat zas tak je to jistota - nepodporovanej kodek .... P/[/quote]

kdyby byl problem jen se zvukovym kodekem tak by jel obraz bez zvuku ... urcite je tam probblem s kodekem videa ... je potreba zjistit pres mediainfo v jakem kodeku je film a zvuk a pak se podivat do manulau jake kodeky TV podporuje. Me jedou vsechny filmy prekonvertovane do AVI divx ulozene na externim HDD
jps7410 (133)|19.1.2011 07:55
Problém se sekáním (padáním) videa vyřešen. Pokud to bylo nasdíleno pomocí Nero Media Home byl problém. Pokud to je přes Win Media Player je to OK. Sám jsem se divil proč tomu tak je jelikož je známá věc že WMP toho neumí tolik jako Nero. Ale tentokrát je tomu naopak.
Tudíž v současnosti sdílím přes WMP. Pokud by jste věděl někdo o dobrém (softwarovém) media serveru tak to sem dejte.
Díky
adams1983 (16)|21.1.2011 19:28
Zdravím
Chcem sa spytať: som na 99% royhodnuty kupi)t tuto telku, len mám pár otázok:
1- nemáte niekto skúsenosti s kvalitou magio sat na tomto TV (hlavne nie HD programi)
2-a co pripojenie k PC (je bez problemov,alebo...mám win 7)

Ďakujem za odpovede.
Decado (9)|21.1.2011 21:15
[quote=adams1983;324832]Zdravím
Chcem sa spytať: som na 99% royhodnuty kupi)t tuto telku, len mám pár otázok:
1- nemáte niekto skúsenosti s kvalitou magio sat na tomto TV (hlavne nie HD programi)
2-a co pripojenie k PC (je bez problemov,alebo...mám win 7)

Ďakujem za odpovede.[/quote]

ahoj, co myslis pod pripojenim k PC? len video sihnal cez HDMI alebo zosietovanie cez LAN port?
video signal som neskusal, ale nemyslim, ze by mal byt problem.
zosietovane na LAN to mam cez wifi dongle (USB), to ide OK (len mat doma rychlejsi net...).

moj tv kupeny cez mall.sk si po pripojeni na net a stlaceni netcast stahoval nejaky update a az potom netcast spustilo. mam nastaveny profil svedsko, tak je tam vacsia ponuka, praktick vyuzivame len pocasie a obcas youtube

TrueMotion - mame stale vypnute a nemame s tym problem, ci pri TV (SD_cable) alebo pri prehravani avi mkv wmv, vsetko slape perfektne.

DTS zvuk v mkv konvertujem do AC3 (20min/film, ked 1080p 8GB tak asi 30min to bezi na PC). AAC prehrava v pohode. jediny problem malo s niektorymi mp4 formatmi, ale skor to bol problem zleho ripu, lebo mi to trochen blblo aj na PC (napr. film TRUE LEGEND), ine idu ok

stale hladam moznost ako nastavit multi-language titulky. mkv titles neprehra. len externy subor (napr.srt). neprehra ani titulky z dvd .idx+.sub.

zvukove stopy v mkv prehadzuje OK cez menu.

stale je tam kopec funkcii, ktore nevyuzivame, postupne sa zoznamujeme, je tam toho fakt dost. ale postacia bezne nastavenia a profily, aj sprievodca nastavenim obrazu mi pride ok.

dobry TV! ak mate par chechtakov navyse, berte 47'' :-)
adams1983 (16)|22.1.2011 17:27
Dik Decado za odpovede.
Nad tou 47 práve rozmýšľam (inak rozdiel od 42 je >ako 300 eur) a práve sa bojím toho signalu z Magio Sat či to bude na takej veľkej TV dosť dobre vyzerať.
SAIXX (6)|25.1.2011 20:40
Zdravím,
mám trošičku dilema. Koukal jsem jak na diskuzi tak i nějaké recenze o Samsungu UE40C6500 a Lg 42LE8500, ale pořád nemůžu nějak přijít na to kterou. Dokážete nějak poradit jak a co by mi mohlo pomoct při výběru? Ale spíš tak na 70% jsem pro Lg.
Předem díky.
Ladys (1829)|26.1.2011 07:03
Kdyby nebyla LG tolik leskla, tak jednoznacne LG.Zalezi kde budes mit TV umistenou, ale jestli s nadmernym odleskem nemas problem, tak neni o cem debatit.
psv1 (458)|26.1.2011 15:41
Ten Samsung se taky leskne, i když možná o něco míň. Osobně bych volil určitě LG 8500.
eldorado09 (1441)|26.1.2011 16:38
Kvalitnejší obraz má LE8500.
peterec (5)|26.1.2011 20:55
[quote=adams1983;324984]Dik Decado za odpovede.
Nad tou 47 práve rozmýšľam (inak rozdiel od 42 je >ako 300 eur) a práve sa bojím toho signalu z Magio Sat či to bude na takej veľkej TV dosť dobre vyzerať.[/quote]

Ja som tiez rozmyslal a nakoniec som zobral 47. Mam k tomu pripojeny dreambox a skylink. Kvalita SD signalu je podla mna vyhovujuca. Pozeram sa na to z 3 metrov.

Po dvoch dnoch som si povedal, ze keby boli prachy, tak beriem 55.

Odlesky sa daju prezit, ak sa na ne clovek nesustredi, tak si ich ani nevsimne. Skor registrujem local dimming, ked obraz rychlo prepne z tmavej na svetlu plochu, tak vnimam, ako sa s tym LED bloky snazia vyrovnat a robia akesi vodorovne ciarky, ktore su chvilu tmavsie, ako okolity obraz. Pravda je ta, ze okrem mna to nik nezaregistroval.

Najviac ma vsak tesi vernost pletoviek. Hned som tam vrubal THX a vypol TrueMotion. Ziadne oranzove ksichty, ako som to videl na niektorych LED Samsungoch.

Urcite mozem tuto telku odporucit.
Decado (9)|26.1.2011 21:19
[quote=SAIXX;325666]Zdravím,
mám trošičku dilema. Koukal jsem jak na diskuzi tak i nějaké recenze o Samsungu UE40C6500 a Lg 42LE8500, ale pořád nemůžu nějak přijít na to kterou. Dokážete nějak poradit jak a co by mi mohlo pomoct při výběru? Ale spíš tak na 70% jsem pro Lg.
Předem díky.[/quote]

tiez som vyberal medzi tymto Sams a touto LG. nakoniec rozhodol obraz a niektore postrehy tu na forach. nelutujem, vybral som dobre. doteraz som skor fandil Samsungu, aj toto pisem na Samsung LCD TV, ale na pozeranie obyvacke je tato LG parada.

Local dimming - osobne som to tiez vypol, v jednom filme (mkv 720p tusim), ked boli tmavsie sceny, tak sa tam TV snazil a preblikavalo to medzi ciernou a mierne svetlejsou ciernou, dost rychlo a posobilo to rusivo.

Tru motion stale vypnuty.

z kvalitnych zdrojov pozerame prakticky len THX rezim obrazu, z TV to obcas prepinam na standard alebo nieco podobne, resp. THX bright room.
Najlepsi zazitok je vecer, ked dame deti spat, uvelebime sa na gauci, vypneme svetla a THX rezim robi svoje, obraz pocitovo dokonaly.
SAIXX (6)|26.1.2011 23:16
[quote=Ladys;325739]Kdyby nebyla LG tolik leskla, tak jednoznacne LG.Zalezi kde budes mit TV umistenou, ale jestli s nadmernym odleskem nemas problem, tak neni o cem debatit.[/quote]

TV 100% nebude umístěná naproti oknu nýbrž jakoby vedle něj. Pokud by byl problém, pořád tu jsou žaluzie ne :)
btw co jsem tak koukal na ten Samsung(Lg jsem zatím neměl možnost vidět) tak se leskne, ale nějak mi to nevadilo
SAIXX (6)|26.1.2011 23:19
[quote=Decado;325961]tiez som vyberal medzi tymto Sams a touto LG. nakoniec rozhodol obraz a niektore postrehy tu na forach. nelutujem, vybral som dobre. doteraz som skor fandil Samsungu, aj toto pisem na Samsung LCD TV, ale na pozeranie obyvacke je tato LG parada.

Local dimming - osobne som to tiez vypol, v jednom filme (mkv 720p tusim), ked boli tmavsie sceny, tak sa tam TV snazil a preblikavalo to medzi ciernou a mierne svetlejsou ciernou, dost rychlo a posobilo to rusivo.

Tru motion stale vypnuty.

z kvalitnych zdrojov pozerame prakticky len THX rezim obrazu, z TV to obcas prepinam na standard alebo nieco podobne, resp. THX bright room.
Najlepsi zazitok je vecer, ked dame deti spat, uvelebime sa na gauci, vypneme svetla a THX rezim robi svoje, obraz pocitovo dokonaly.[/quote]

taky se teším až bude doma a k tomu nějakej pořádnej film :)
prozatím díky moc
Decado (9)|27.1.2011 22:17
na tychto novsich TV s podporou prehravania medii sa mi velmi paci fakt, ze staci len zasunut a ides :-)
teda zasuniem maly 2.5'' 1TB hdd (USB3.0) naplneny obsahom a hned mozem prehravat!
USB3.0 preto, aby som pri kopirovani 9GB mkv BBRipu 1080p necakal pol dna na skopirovanie, trva to tak pol minuty ci kolko. prehravanie cez USB2.0 ide zatial vsetko ako ma.
este musim na zadnu cast TV dorobit nejaky "dock" ci vrecko na ten maly hdd, lebo zatial to len tak lezi vedla a synovi to podava ruky ;-)

proste pohoda aj pre manzelku, zasunie svoje USB a prehrava si filmy, obrazku atd
deAngello (308)|28.1.2011 02:11
staci len zasunut a ides :-) jj správně ...ale na maminu raději troška bacha jako co-kam-kde zasunie :-E
Mishack (20)|28.1.2011 12:21
[quote=;][/quote]
Tak jsem prave objednal tu 47" :) Sice se ted asi budu chodit měsíc pást, ale co už :D
Dlouho jsem se rozmyslel, jestli 42" nebo 47". Nakonec jsem se sel podivat primo do obchodu (meli tam 5500), srovnal ty velikosti na zivo - a bylo vice mene rozhodnuto.
adams1983 (16)|28.1.2011 16:56
Cau,
tak dnes som bol v Datarte ze si objednam LG 47LE8500 (po dlhom zvazovani) a predajca ma zacal odhovárat , ze vraj tieto tzv. full led tv su poruchove a ze vraj aj vyrobcovia od nich upustaju (vraj koli tomu ze je tam vela LED a teda aj velka moznost poruchy) tak teraz uz neviem , pocul tu niekto o tej poruchovosti u tejto tv.
dik.
Mishack (20)|28.1.2011 17:06
[quote=;][/quote]
Tohle mi nedelej :) ... ale vazne. Jestli pan prodejce nedostal narizeni shora, ze je treba vice prodat jine zbozi (znacky). A take dost casto jsou v datartu radoby-odbornici :-/
eldorado09 (1441)|28.1.2011 17:34
Zrejme odporúčali Samsung:D
jps7410 (133)|28.1.2011 17:35
Pánové jedna babka povídala. :)
Takhle si nikdy nekoupíte nic. Pokud se nad tím trochu zamyslíte tak je tato TV docela již dlouho na trhu aby se u ní projevilo zda je a nebo není více poruchová jak jiné TV. A pokud si pročtu totro fórum nikterak jsem nezaznamenal od uživatelů že by tato TV měla být více poruchová.
jps7410 (133)|28.1.2011 17:58
[quote=eldorado09;326558]Zrejme odporúčali Samsung:D[/quote]

Proto jsem od SAMA odešel právě k této TV:D

A mohu z vlastní zkušennosti a bez předsudků říci že jsem udělal dobře. Ačkoli je na nějaké závěry zatím příliž brzo. Sama jsem vlastnil skoro rok a tuto TV mám měsíc, ale i tak je to o mnoho lepší než Sam. B7000 potažmo novější řada C ale technologicky stejná jak řada B.

A určitě o kvalitách této LG hovoří i mnohé recenze na webu a ocenění této TV pro rok 2010
adams1983 (16)|28.1.2011 18:11
No prave ja si tiez myslim ze islo len o to ze lg tv boli dost vypredane (a aj dana lg 47 le8500 bola len na centralnom sklade) zatial co samsungov tam boli plne police. Inak prave som preliezol web. a nikde nic o poruchovosti, tak som ju prave teraz objednal z tpd.Uz len cakat.
jps7410 (133)|28.1.2011 18:23
[quote=adams1983;326571]No prave ja si tiez myslim ze islo len o to ze lg tv boli dost vypredane (a aj dana lg 47 le8500 bola len na centralnom sklade) zatial co samsungov tam boli plne police. Inak prave som preliezol web. a nikde nic o poruchovosti, tak som ju prave teraz objednal z tpd.Uz len cakat.[/quote]

Tak ať slouží a doufám že jsme se v LG nezpletli oba. :D;):)
peterec (5)|31.1.2011 15:34
[quote=adams1983;326541]Cau,
tak dnes som bol v Datarte ze si objednam LG 47LE8500 (po dlhom zvazovani) a predajca ma zacal odhovárat , ze vraj tieto tzv. full led tv su poruchove a ze vraj aj vyrobcovia od nich upustaju (vraj koli tomu ze je tam vela LED a teda aj velka moznost poruchy) tak teraz uz neviem , pocul tu niekto o tej poruchovosti u tejto tv.
dik.[/quote]

Ja som v Nay sledoval teraz zaujimavy jav. Ked som sa pre vianocami pytal na LG, tak pomaly jedine Tamtung dokazal zobrazovat Tv signal. Teraz je tam kazdy druhy kus od LG, ale uz som nexcel rypat, ze preco sa zrazu preorientovali na take shity, ktorym predtym nevedeli prist na meno. Vsetko je to len o tom, kto prave dava aku akciu a marzu. Ked im Sencor dobre pomasti vrecko, tak nebude lepsich TV na trhu a urcite budu na policiach ukazovat najlepsi obraz.
peterec (5)|31.1.2011 15:36
Som sa xcel opytat, ci niekto netusi o nejakej moznosti hackovania firmware na LG. Nasiel som len jedno forum http://www.lg-hack.info/cgi-bin/sn_forum.cgi, kde je to skor o US modeloch.
Celkom by stalo za hriech rozbehat archiv Novy a dalsich stanic, ako to vie Samsung.
jararm (3)|31.1.2011 21:34
ahoj,chtěl bych se zeptat jestli je možné u této televize nahrávat přes USB na externí disk..?
Mishack (20)|1.2.2011 09:18
[quote=;][/quote]
Jestli myslis, pouzit ji jako recorder, tak ne.

(dnes vecer si jdu vyzvednout jeji vetsi sestricku :) )

Edit: ... tak az zitra :'(
jararm (3)|1.2.2011 19:18
taky chci tu větší..čekám až budou představeny nové modely a ceny spadnou od 10 tisíc dolů zhruba..:)...přeci jen je to dost..za kolik si ji sehnal?...toho nahravani je skoda..:(
Mishack (20)|2.2.2011 09:16
To ja chtel taky cekat, ale to bych si nic nekoupil. Ptze by prisly novy modely, ja bych to zase zkoumal...
Sehnal jsem ji tady
[code]http://interlink.tsbohemia.cz/lg-led-lcd-tv-47le8500-120-cm-47-full-hd-dvb-t-mpeg4-200hz-dlna-intelligent-sensor-ii-certifikat-thx_d110808.html[/code]

Co se tyce toho nahravani, tak to zalezi asi na uhlu pohledu. Me treba prijde nahravani jako zbytecny. TV budu mit hlavne na HD filmy (to mam poresene pres Boxee Box), na tv normalni nekoukam, takze by mi to bylo na nic. Ale jak rikam, to je ciste muj pohled.
behold01 (3)|2.2.2011 20:39
Mam trochu problem nastavit tuto TV s magiom od t-comu. Na magioboxe mam nastavene 1080i a 16:9, na TV mam skenovat ,asak TV co vysielaju 16:9 su ale tie co vysielaju 4:3 su v originalnom formate - cize na okrajoch obrazu mam pas. na tv mi nejde zapnut volba - na celu obrazovku? TV je pripojena prostrednictvom HDMI. Ked dam zoomovat, tak su zle zobrazene tv vo formate 16:9. U vas je volba "na celu obrazovku" aktivna - da sa vybrat? Este mam otazku, ak ozistim pocet hodin hrania a ako sa dostanem do servisneho menu. dakujem za odpovede
Mishack (20)|3.2.2011 13:29
Tak je to doma :)

Rozhodne nelituji toho, ze jsem vzal tu drazsi (vetsi - 47le8500). Obraz naprosto uzasny, kontrast, barvy, plocha ... Clovek to ale musi trochu postelovat. V zakladu je obraz preostreny a barvy jsou vypalene.

Z TrueMotion mam zatim takove smisene pocity. Kdyz jsem to zapnul na dokument (BBC Life) tak to vypada luxusne. Jak kdyby vam ta zvirata pochodovala v obyvaku :) Na druhou stranu filmy jako napr. Transformers nebo Ironman vypadaj nejak az neprirozene prirozene :) Obcas se mi zdalo, ze byl film az skoro zrychleny (opravdu nepatrne). Pusobi to dojmem jako by to nekdo tocil na malou rucni kameru. Zajimavy efekt, avsak nevim jestli zadouci. Je tu ale i vyjimka. Pustil jsem Pirates of Carribean 3 a to vypadalo skvele (bojova scena v noci v zatoce, proplouvani na severnim polu nebo kde).

Zvuk opravdu nic moc. Je dost plochy bez basu. Jeste jsem to nenastavoval, tak se to mozna podari zlepsit. Kazdopadne na nenarocny serial (napr TBBT) nebo zpravy to urcite staci, ale na film to chce neco lepsiho. Propojil jsem pres BB jen tyhle ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste]) bednicky a neda se to srovnat :)

Ovladac ma dokonce tlacitko na on/off podsvetleni klaves. Numericka klavesnice se pouziva take na psani - funguje jako klasicka klavesnice na mobilu. Pise se na tom dobre.

To je zatim asi vse na co jsem si ted v rychlosti vzpomnel.

EDIT: Par fotek. Je to focene mobilem, takze nic moc ... ale jen pro ilustraci - [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
bavorak (1494)|3.2.2011 13:49
no vidim, ze si si este nenastavil jazyk titulkov :-), a ako si zapojil tie bednicky? Neslo by to urobit tak, ze by sa pripojil iba subwoofer a satelity by boli tie v telke?
Mishack (20)|3.2.2011 14:04
Ty bednicky jsou pripojeny rovnou do Boxee. A jazyk titulku mam spravne, jen jsem je nepreulozil do UTF8 ... to je taky vec Boxee Boxu.

Pripojeni rovnou do TV jsem nezkoumal. Kazdopadne dneska chci poresit vsechny kabely tam. Je to silenej chaos. Takze je mozny, ze na to juknu :) Zkusim udelat i nejakou fotku fotakem.

Jeste me prekvapilo, ze i obycejne klasicke 350MB dily serialu vypadaji velmi slusne.
jps7410 (133)|3.2.2011 14:23
Pro Mishack

Jaké jsi použil nastavení obrazu.
Já jsem použil to schéma HRY a nastavil jsem to podle něho pro Standartní schema.
Jen jsem v pokročilém podnastavení vše povypínal jelikož jak jsem zjistil ty softwarové pomůcky obraz akorát deformují a to platilo i u mé předchozí LED TV Samsung.

Zdá se mi toto nastavení asi nejlepší, čistě subjektivně
Mishack (20)|3.2.2011 14:34
Pouzil jsem toho pruvodce a vsechno jsem nastavil ruco. Krok po kroku. Taky ciste subjektivne :D

Ale pocitam, ze si s tim budu jeste hrat. Asi o vikendu, az bude cas.
Ladys (1829)|3.2.2011 14:46
taky o teto telce uvazuji, ale cekam az kapanek zlevni.

Co nejaky clouding nebo nerovnomerne podsviceni pri svetlych nebo tmavych scenach ?

Jaka je cerna, resp jak splnila ocekavani ?

A jak moc vas otravuje leskla obrazovka ?
Mishack (20)|3.2.2011 14:58
Rad bych odpovedel, ale nemyslim si, ze bych dal nejak objektivni informaci. 1. je to moje prvni LCD TV a 2. zkousel jsem to zatim jen v noci a to cca po dobu 3 hodin.

Rano jsem se mrknul jen na pocasi. Kdyz je TV vypnuta povrch je jak zrcadlo, ale kdyz jsem ji zapnul, tak jsem odlesky nejak vyrazne nepozoroval. Mam to dal od okna, takze to taky muze byt tim.
Ladys (1829)|3.2.2011 15:18
alespon dik za objektivni sdeleni subjektivniho nazoru:)