Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Poraďte s výběrem TV pro příjem kabelovky

lerby (906)|17.6.2010 10:50
[quote=Karel129;286184]Jsem uzivatel a pokud bych dal na Vase nektere nazory, tak si udelam krb a budu pri dlouhych vecerech radsi koukat do ohne.9-) Z meho pohledu, obycejneho uzivatele, budu koukat na sve LCD(treba fotbal na CT 4HD), jak na sirokouhlou CRT Panasonic(ma ji synovec)ac jsem "plasmista".A s povzdechem vzpominam na 70mm filmy, oproti tomu co se dnes pousti v Multikinech.Na druhou stranu, nedavno jsem videl dokument, kde vyfotili zenskou profesionalnima fotakama (srovnatelnyma)digi vers film,pak to vytiskli na tusim 20m velikost a povesili vedle sebe.Hadejte kterou vybrali pozorovatele, kteri nevedeli ktera je ktera?Chci tim rict ze vsechno neni jen cernobile jak tu prezentujete.[/quote]

Nevidel som ten dokument, ale vsadim sa, ze vybrali tu nafotenu na 6x7 film.
Karel129 (503)|17.6.2010 11:03
[quote=lerby;286189]Nevidel som ten dokument, ale vsadim sa, ze vybrali tu nafotenu na 6x7 film.[/quote]Prohral by jsi,vyhrala digitalni zrcadlovka.To jsou ty protiklady.
lerby (906)|17.6.2010 11:23
[quote=Karel129;286191]Prohral by jsi,vyhrala digitalni zrcadlovka.To jsou ty protiklady.[/quote]

No mam smolu :(

Ja ked mojmu tatovi nakalibrujem monitor, tak ma vzdy zrusi, ze potom ma obraz ovela horsi. On si to pekne doostri takmer na 100, prida poriadne jas namiesto podsvietenia a hlavne nezabudne prepnut z rezimu Film na Dynamic. Vtedy je spokojny :)
vivid.sk (11472)|17.6.2010 11:36
[quote=lerby;286194]No mam smolu :(

Ja ked mojmu tatovi nakalibrujem monitor, tak ma vzdy zrusi, ze potom ma obraz ovela horsi. On si to pekne doostri takmer na 100, prida poriadne jas namiesto podsvietenia a hlavne nezabudne prepnut z rezimu Film na Dynamic. Vtedy je spokojny :)[/quote]

Tomu sa vravi spokojny uzivatel :)

Ja si pamatam z roznych navstev vtedajsich CRT, ze uzivaelia maju radi presaturovany neprirodzeny obraz.
Mne osobne to az oci kolie, no ako vidno, ak uzivatel dostane nieco, co je prirodzene, asi sa mu to nepaci.

(zacinam chapat preco je ten dynamicky preset* v predajniach nastaveny default)

*btw tento preset s realnym obrazom nema nic spolocne a vobec by som sa nedivil, keby ho vacsina "uzivatelov", ktori su TV kupia mali nastaveny standardne.