Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer PRO - Media Player & Streamer

Nikoloki (55)|19.6.2010 15:27
Je možné mít Xtreamer Pro nastálo připojený USB kabelem k počítači (USB A-B, A počítač, B Xtreamer), tedy bez nutnosti vytahování kabelu? Chci ho jen na přehrávání kopií DVD a MP3 nebo FLAC z HDD a nahrávat z počítače přes USB by pro mne bylo nejjednodušší. Jinak snad budu moci počáteční nahrání stovek GB udělat i přes eSATA (mám ho vpředu na počítači), ale později pro občasné přihrání nových dat by mi stačilo i to USB.
thundercz (69)|19.6.2010 23:38
Při propojení PC-XT kabelem e-sata nebo usb nejde s přehrávačem nic dělat , XT se chová jako ext. disk
Nikoloki (55)|20.6.2010 01:12
Zajímalo by mne, jak dlouhý je ten přibalený eSATA kabel ...
srato (56)|20.6.2010 07:54
je soucasti baleni HDMI kabel?
Lbr76 (45)|20.6.2010 08:50
[quote=Nikoloki;286524]Zajímalo by mne, jak dlouhý je ten přibalený eSATA kabel ...[/quote]

tak jsme tedy vzal metr a zjistil, že je dlouhej jeden metr :eek:
Lbr76 (45)|20.6.2010 08:51
[quote=srato;286530]je soucasti baleni HDMI kabel?[/quote]

já ho tam měl....
Lbr76 (45)|20.6.2010 13:13
Jen tak pro neznalé:
Zjišťoval jsem proč mi pořád nejede Xtreamer Live!
tak zvané podcasty (online videa z internetu) - vyhazoval nějakou 404 chybu

takže stáhněte si tento zip

[code] http://www.edisk.cz/stahni/53286/scripts.zip_7.46MB.html [/code]

a rozbalte ho přímo do rootu HDD

pak zkuste Xtreamer Live! - jsou tam i české Videopodcasty + nerozšířenější světové + nějaké XXX sekce

vřele doporučuji!!!!! zkuste to budete dost překvapeni - tedy kdo to neznal jako já ;-)

za tento script je potřeba poděkovat uživateli "Mart-in" z trochu jiného fóra, který jej vytvořil a postupně upravuje a přidává další možnosti...
lexxxa (271)|20.6.2010 13:26
[quote=Lbr76;286534]já ho tam měl....[/quote]

a delka HDMI kabelu prosim? doufam ze neni taky 1 metr,potrebuji aspon metr a pul;)

a mas v nem HDD prosimte? kdyztak jakej,normal 7200 ot nebo nejakej green 5400 ot ?
Pytkin (7947)|20.6.2010 14:14
7200 ot je uplne zbytocny .. len viacej hreje .. teda ak ide o sledovanie filmov .. ak ide o domace ulozisko , tak tam mozno 7200 rpm zmysel ma .. ale 100% presvedceny o tom nie som ..
lexxxa (271)|20.6.2010 14:19
[quote=Pytkin;286580]7200 ot je uplne zbytocny .. len viacej hreje .. teda ak ide o sledovanie filmov .. ak ide o domace ulozisko , tak tam mozno 7200 rpm zmysel ma .. ale 100% presvedceny o tom nie som ..[/quote]

dik,po dlouhem cteni recenzi a procitanim ruznych for do nej jdu,za chvilku ho jdu koupit;),pak napisu trosku podrobnejsi testik jak mi vyhovuje a co vse prehraje-mam tady jedno MKV 5.1-16 rf,tak jsem zvedavej :o,koupim samsung 1TB F3 5400ot eco green,doufam ze to bude dobra volba-vsude peji chvalu jak je rychlej,tichej,a chladnej,tak uvidime;)
thundercz (69)|20.6.2010 14:21
[quote=lexxxa;286577]a delka HDMI kabelu prosim? doufam ze neni taky 1 metr,potrebuji aspon metr a pul;)[/quote]

Délka HDMI 1,59cm
lexxxa (271)|20.6.2010 14:25
super ,dik delka mi staci,to jsem rad;)
Pytkin (7947)|20.6.2010 14:26
lexxa : ja mam doma v popcorne F2ojku .. F3 bude este lepsia volba ..
Lbr76 (45)|20.6.2010 15:17
[quote=lexxxa;286577]a delka HDMI kabelu prosim? doufam ze neni taky 1 metr,potrebuji aspon metr a pul;)

a mas v nem HDD prosimte? kdyztak jakej,normal 7200 ot nebo nejakej green 5400 ot ?[/quote]

naměřil jsem cca +/-1,3m, měřil jsem to v zapojeném stavu, nechtělo se mi to složitě vypojovat... mám k tomu přístup jak penězům! Ale 1 metr to nebude určitě spíš tak 1,5m

HDD mám 7200.
Invin (34)|20.6.2010 15:39
Uz nekdo zkousel XMP mod a torrent klienta? Pripadne vite nekdo jakou ma prehravac spotrebu v zapnutem stavu.
lexxxa (271)|20.6.2010 17:19
tak uz ho mam koupenej,sice jsem v praci,takze se k prvnimu testovani dostanu az v noci a zitra

po vybaleni se zadny prekvapeni nekonalo,v prislusenstvi je vse co ma byt,hdmi kabel je docela tlustej,zlacene konektory,celkova delka opravdu 160 cm,takze delka by vetsine uzivatelu mela stacit

k samotnemu zpracovani prehravace,HDD sel vlozit krasne, bez nejmensich problemu,trosicku ma vuli,protoze se dotyka pouze lizin,osobne vlozim nejakou penovou gumu,na skodu to urcite nebude,aspon se eliminuji pripadne vibrace.

telo je poctivy hlinik,cca 2-3 tloustka,zpracovani na slusne urovni
bocnice jsou z kourove cerneho plastu,predni vysouvaci,ve spodu plast zamecek proti nechtenemu vysunuti,zpracovani jakz takz,ale zadna tragedie to neni,nekde se setrit musi;),plast na muj vkus pusobi krehce,LEGO to rozhodne neni:o

prvni dojmy jsou vesmes velmi kladne,bez vaznejsich nedostatku,proste China se vsim vsudy,rekl bych slusnej čínskej vyrobek;),videl jsem jak horsi tak lepsi,osobne se mi celo pristroje z designoveho hlediska docela nelibi,ale to je vec vkusu

jeste mala poznamka,jak pristroj tak dalkove ovladani jsou ve skutecnosti mensi nez jak to pusobi na fotkach a ve video recenzich;)

pozdeji pridam dalsi info:p,snad to bude prinos pro ty co se nemuzou rozhodnout ke koupi:o:D
Teroo (51)|20.6.2010 18:11
ja som pevne rozhodný pre kupu tohto zariadenia, len sa este neviem rozhodnut aky HDD do toho kupit, podmienku mam 2TB . .uz len vyrobca :)
lexxxa (271)|20.6.2010 18:35
[quote=Teroo;286623]ja som pevne rozhodný pre kupu tohto zariadenia, len sa este neviem rozhodnut aky HDD do toho kupit, podmienku mam 2TB . .uz len vyrobca :)[/quote]

taky jsem se nemohl rozhodnout;), prvni otazka vznikla jestli 7200 nebo nejakej Green 5400 otackovej,nakonec jsem po precteni recenzi HDD zvolil 5400 ot,a vyrobcce jsem rozmyslel mezi WD a Samsung,seagate a hitachi nemusim,ty jsem vyradil hned, WD ve verzi ma pod linuxem problemy z inteligentnim parkovanim hlavicek,je toho plnej net,takze zustal samsung F3 ecogreen je v testech uvaden jako tichy,studeny a rychly,tak uvidim,uz i verze F2 ecogreen na tom byla v testech velmi dobre;)a pozor u WD s 64 cache,taky ma urcite problemy pod nekterymi oper. systemy

[SIZE="1"]Upozornění: Některé disky společnosti WesternDigital, včetně tohoto modelu, využívají atypickou velikost paměťového bloku - sektoru. V případě disků WesternDigital se jedná o 4kb sektory namísto standardních 512b na sektor. Tato změna vede k zvýšení celkové kapacity pevného disku, ale způsobuje značné problémy většiny operačních systémů, které předpokládají použití sektorů standardní velikosti. Pro uživatele se tento problém jeví jako značné zpomalení rychlosti pevného disku, potažmo operačního systému jako celku. Dle oficiální prohlášení výrobce se tento problém netýká operačních systémů Windows Vista, 7 a Sever 2008, Mac OS X a novějších distribucí operačního systému Linux, praxe naší společnosti ovšem ukazuje, že se tento problém nevyhýbá ani těmto operačním systémům. [/SIZE]
Teroo (51)|20.6.2010 18:47
vdaka za radu .. ano pozeram ze ten samsung vobec nie je zly.. ja som prave klikol na kupu Seagate Barracuda LP 5900, 2TB.

Zda sa mi tiez ako dobra volba no este pozriem blizsie ten Samsung. .
StD (8612)|20.6.2010 19:15
[quote=lexxxa;286627]...[/quote]
[OT]To jsi vzal kde a u které modelové řady? Já teď dával Scorpio BEVE (2,5" SATA/PATA, 5400 rpm) a tam je ve specifikaci standard 512 a i tak jsem si ho pod Ext3 naformátoval. Jinak já osobně bych se Hitachi vůbec nebál, jen kdyby byly na skladě, koupil bych hned, v noťasu běží... a ne ten monopol šuntu WD. Toshiby jsou také slušné. Naopak subjektivně absolutně nevěřím Ťamťungu, proto ani jeden nemám ani jsem nikam nedával. [/OT]
lexxxa (271)|20.6.2010 19:34
[quote=StD;286639][OT]To jsi vzal kde a u které modelové řady? Já teď dával Scorpio BEVE (2,5" SATA/PATA, 5400 rpm) a tam je ve specifikaci standard 512 a i tak jsem si ho pod Ext3 naformátoval. Jinak já osobně bych se Hitachi vůbec nebál, jen kdyby byly na skladě, koupil bych hned, v noťasu běží... a ne ten monopol šuntu WD. Toshiby jsou také slušné. Naopak subjektivně absolutně nevěřím Ťamťungu, proto ani jeden nemám ani jsem nikam nedával. [/OT][/quote]

co konkretne myslis?

ja mam doma 3 samsungy a spokojenost,wd jsem chtel zkusit,bohuzel se do tohoto prehravace jejich green serie nehodi z nekolika duvodu

seagate,toshiba,hitachi neznam ani oznacenim ani s nimy nemam zadne zkusenosti,tak jsem se tim nechtel zabyvat,timto jsem netvrdil ze jsou to spatny disky;)
StD (8612)|20.6.2010 19:42
[quote=lexxxa;286642]co konkretne myslis?

ja mam doma 3 samsungy a spokojenost,wd jsem chtel zkusit,bohuzel se do tohoto prehravace jejich green serie nehodi z nekolika duvodu

seagate,toshiba,hitachi neznam ani oznacenim ani s nimy nemam zadne zkusenosti,tak jsem se tim nechtel zabyvat,timto jsem netvrdil ze jsou to spatny disky;)[/quote]

No těch 4 kb na sektor. Jinak WD teď já mluvím o Blue řadě (ta má ty "eko" Green funkce zapínací přes jumper, ale nepoužívám).
lexxxa (271)|20.6.2010 19:49
je to na czc primo v popisku vyrobku

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

i jsem to vycetl behem toho hledani vhodneho hdd na ruznych forech ,presne kde uz nevim;)
StD (8612)|20.6.2010 19:54
No to sice psát můžou, ale to ti přece nezabrání si ho LowLevel zformátovat na 512 b/per sector, akorát se připravíš o trochu místa. Já ho taky tak formátoval předem v PC z Hiren's Boot CD tou WD utillitou.
lexxxa (271)|20.6.2010 20:03
[quote=StD;286652]No to sice psát můžou, ale to ti přece nezabrání si ho LowLevel zformátovat na 512 b/per sector, akorát se připravíš o trochu místa. Já ho taky tak formátoval předem v PC z Hiren's Boot CD tou WD utillitou.[/quote]

mas naprostou pravdu,ale chtel jsem se vyhnout vsem potencialnim rizikum nekompatibility,prece jen hdd za 2000,- nekupuji kazdy den,a samsung byl v testech v nekolika magazinech velice dobre hodnocen,i doma co mam jsem naprosto spokojen,tak jsem zvolil samsung;)
StD (8612)|20.6.2010 20:09
[quote=lexxxa;286656]...tak jsem zvolil samsung;)[/quote]
Tak dej pak vědět, až ho budeš měnit. BTW, všimni si, že u těchto malých disků se životnost udává oproti 3.5" trochu jinak...
lexxxa (271)|20.6.2010 20:24
[quote=StD;286658]Tak dej pak vědět, až ho budeš měnit. BTW, všimni si, že u těchto malých disků se životnost udává oproti 3.5" trochu jinak...[/quote]

ja ale kupoval 3.5" akorat 5400 ot;)

a celou dobu jsem psal o 3.5",aby jsme nepleetli jabka a hrusky,a jeste navic jen o green verzich
StD (8612)|20.6.2010 20:46
[quote=lexxxa;286661]ja ale kupoval 3.5" akorat 5400 ot;)

a celou dobu jsem psal o 3.5",aby jsme nepleetli jabka a hrusky,a jeste navic jen o green verzich[/quote]

No to jsem tedy pěkně OT ;) nicméně situace u hadrů cpaných do PVR krabiček je taková, jak jsem napsal, jen jsem s tím :-(( byl na blbým hrobečku... Srry. Tedy 3.5" 5400rpm by mi mohli cpát zadarmo a nechtěl bych, ani jako externí. Tam se pohybuji na 10-15k rpm. :BB:
Pytkin (7947)|20.6.2010 21:18
[quote=Teroo;286623]ja som pevne rozhodný pre kupu tohto zariadenia, len sa este neviem rozhodnut aky HDD do toho kupit, podmienku mam 2TB . .uz len vyrobca :)[/quote]

nevahaj .. http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=14401967

alebo

http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=14367181

proste ber 5400 otackovy .. 7200 je zbytocny v tychto prehravacoch ..
Teroo (51)|20.6.2010 22:50
vdaka za radu.. objednany Xtreamer pro a k tomu Samsung ecogreen F3, 2TB :)
lexxxa (271)|21.6.2010 12:47
tak jsem ho v noci zapojil a do rana tak nejak testoval,pridam dalsi zkusenosti;)

pristroj dodan s firmware 2.3.4(koupeno ALZA.CZ)

-vetrak na full je opravdu slyset,na stredni uz se da,a na minimum je naprosto v pohode(jen pro upresneni taha vzduch od predu do zadu,porad jsem si nebyl jist,tak jsem zkousel cigaretovym papirkem,prekvapeni se nekonalo,protoze tah vetracku je velmi maly,a u číňanu je mozne vsechno,tak jsem radeji pro klid duse zkousel jestli opravdu standardne je tah od predu do zadu :o

-Hdd samsung F3 1TB ecogreen je trosicku slyset pri startu,pri provozu o nem nevim,spolehlive ho prehluci vetrak i na minimum-problemy s kompatibilitou jsem nezaznamenal zadne,formatoval jsem ho v xtreameru

-mel jsem asi 10 MKV ktery moje TV Samsung LE40B650 pres usb z externiho hdd neprehrala,tento prehravac zvladnul uplne vsechny i HIGH@5.1 16 refframes !!!!!!!
DVD jsem zatim nezkousel,a jine formaty me nezajimaji,tudiz se jimy nebudu zaobirat:o

-maly problem jsem zaznamenal u jednoho MKV z tech 10,po urcite dobe obraz zcervenal,pomohl az restart,asi budu muset vyzkouset downgradovat firmware na 2.3.3

takze zatim maly zaver-s MKV prehraje asi opravdu uplne vse;),podpora titulku jak vlozenych tak externich .srt v pohode,zmena pozice,barvy,velikosti funguje bez problemu,zvuk pres optiku do recievru DTS,DD5.1 bez problemu,prepinani zvukovych stop bez problemu,dalka docela malicka,oproti ovladaci od TV je polovicni,jde o zvyk,jelikoz jsem XT PRO kupoval z 90% na prehravani MKV ,tak jsem zatim spokojen a splnilo to me ocekavani,podpora pripojeni k netu a vse stim spojene je mimo okraj meho zajmu,popravde me to vubec nezajima-mozna az budu mit nekdy cas tak se na to podivam:o

kdyby mel nekdo nekdo nejaky konkretni dotaz-rad zodpovim pokud to bude v mych silach:D:D

pozdeji napisu jak prehrava DVD z HDD:p


otazku bych mel i ja-ten firmware 2.3.4 je teprve beta?kdyz tam nahraju ze stranek xtreameru 2.3.3 a nebyl bych spokojen,kde vezmu potom zpatky tu 2.3.4? na strankach jsem ho nenasel-vi nekdo kde se bere? Diky
thundercz (69)|21.6.2010 19:13
[quote=lexxxa;286735]-mel jsem asi 10 MKV ktery moje TV Samsung LE40B650 pres usb z externiho hdd neprehrala,tento prehravac zvladnul uplne vsechny i HIGH@5.1 16 refframes !!!!!!!
DVD jsem zatim nezkousel,a jine formaty me nezajimaji,tudiz se jimy nebudu zaobirat:o

-maly problem jsem zaznamenal u jednoho MKV z tech 10,po urcite dobe obraz zcervenal,pomohl az restart,asi budu muset vyzkouset downgradovat firmware na 2.3.3[/quote]

Máme skoro stejný TV ( LE46B750 ) a XT sem kupoval protože televize neumí DTS a HIGH@5.1

Mě taky u 2.3.4 červenal obraz takže sem přehrál na 2.3.3 a zatím žádný problémy

Zkus tyhle dvě testovací videa
( první se mi vůbes nespustí a to druhý s ptákama mi jde plynule jen do 55 )

http://www.hdclub.sk/viewtopic.php?f=41&t=3505
http://www.hdclub.sk/viewtopic.php?f=41&t=10406
Invin (34)|21.6.2010 19:24
Nemuzete nekdo z vas vyzkouset, jestli funguje v poradku audio downmix DD5.1\DTS pres HDMI na interni stereo repro?
lexxxa (271)|21.6.2010 21:02
zkusim;),

me proti cervenani pomohlo v menu - nastaveni-HDMI Compatibility Set-nastavit HDMI OPTION 4

a pohoda;)

jeste bych se podelil o zkusenost s prehravanim DVD z hdd-jednim slovem "stejny" jako standardni DVD player,menu,proste vse funguje na 1 ;)

nemam moznost srovnani s jinym HD playerem-ale tento me rozhodne nesklamal,pro me osobne bylo prioritou prehravani DVD a MKV,a to bylo splneno vyborne-co vic si prat?;):D

@INVIN

ANO- po HDMI funguje do internich repro jak DTS tak DD5.1,staci to povolit v menu,sice to nepouzivam,ale zkusil jsem to;),takze zadnej problem
Petrcep (75)|22.6.2010 08:27
Zkus tyhle dvě testovací videa
( první se mi vůbes nespustí a to druhý s ptákama mi jde plynule jen do 55 )

http://www.hdclub.sk/viewtopic.php?f=41&t=3505
http://www.hdclub.sk/viewtopic.php?f=41&t=10406[/QUOTE]

Tak jsem jen pro zajímavost zkusil video s bitrate 55,60 a 120 a ani jedno z nich nebylo plynulé , vše se trhalo.Puštěno z externího HDD propojené usb kabelem.
PS:Včera jsem se díval na film, Mkv a v některých scénách se to také trhalo.Tak jsem to prohnal MediaInfo a tam jsem zjistil že MaxBitRate byl 48,0 Mbps takže počítám že z ext. HDD to nezvládne víc jak 40 Mbps a mín.
leas (71)|22.6.2010 17:39
ahoj, zajimalo by me, jak to udelat ,aby tyto pristroje umely prehravat krome original dvd(filmy-voby) z ext. mechaniky i avicka na dvd media vypalene! jde to nejak? mam takhle spoustu filmu z drivejska a nechce se mi to vsechno kopirovat na harddisky ,kdyz to mam vypalene. Je nejaka moznost toto zprovoznit??


ps.: zitra ho mam doma :-) a dal sem na vas i s tema diskama SAMSUNG EcoGreen F3-sem zvedav ,sem tuhle znacku nikdy nemel.
lexxxa (271)|22.6.2010 20:48
[quote=leas;286909]


ps.: zitra ho mam doma :-) a dal sem na vas i s tema diskama SAMSUNG EcoGreen F3-sem zvedav ,sem tuhle znacku nikdy nemel.[/quote]

;)ani nebudes vedet ze tam toho samsunga mas,vcera jsem to zkousel ve 3 rano pri naprostem tichu,i vypnutem zvuku ,vetrak v XT na stredni otacky a nic slyset nebylo;),nic rušivého,myslim ze jsem hdd vybral dobre,nerikam ze to je nejlepsi hdd na trhu,ale me osobne vyhovuje;)
leas (71)|24.6.2010 14:13
tak zatim spokojenost, kopiruju na do nej data z extrernich disku, to je na celej den :-( a zjistil sem ze mi nejede live! ,pritom youtube+radia vsechno jo,jen live ne a pise chybu 404..
lexxxa (271)|24.6.2010 15:10
jak velky hdd jsi koupil? jeden nebo dva?;)

me se cca 500 GB mkv kopirovalo z externiho hdd do XT presne 3 a pul hodiny ;)
MAKcz (205)|24.6.2010 16:55
Tak jsem se rozhodl prekpopirovat jeden BD rip 40GB na XtreamerPRO a je to teda utrpeni, nakonec jsem vymek, odpojil kabely, odnes k serveru, pripojil a cekal na pomale USB nez to tam nakopiruje. N e skutecne absence 1GB sitovky je neomluvitelna. Bohuzel nemam volne esata, takze sem musel jet po USB2 a tak to trvalo sice mene jak po 100Mbitu ale zase neumerne dele jak kdyby tam byl gigabit. Chjo.
leas (71)|24.6.2010 18:22
[quote=lexxxa;287121]jak velky hdd jsi koupil? jeden nebo dva?;)

me se cca 500 GB mkv kopirovalo z externiho hdd do XT presne 3 a pul hodiny ;)[/quote]

no samozrejme 2x 2000GB :-) vetsi se bohuzel jeste nedelaji :-)
to kopirovani je horor no...nejdriv sem to taky zkusil primo -ext.disk do xtreamera,ale to je nejake pomale mi prislo a hlavne -nevim proc-jde oznacit najednou jen 8 souboru ke kopirovani ,takze sem to vzdal propojil pres pocitac a jede to lip,ale stejne ne rychleji nez 19.4 MB/s :-(
srato (56)|24.6.2010 21:39
[quote=leas;287140]ale stejne ne rychleji nez 19.4 MB/s :-([/quote]

a jaky zpusob (kabel) si k propojeni XPRO vs PC pouzil?
lexxxa (271)|25.6.2010 10:05
[quote=leas;287140]no samozrejme 2x 2000GB :-) vetsi se bohuzel jeste nedelaji :-) [/quote]

;)slusny,to zavidim-moc penez:o,ja koupim 2TB az v budoucnu,setrim na duchod:D:D
leas (71)|25.6.2010 12:56
kopiruji pres usb kabel.

mam problem v menu a ve videich s nizssim rozlisenim mam ruchy v obraze,neco jako kdyz pustite starej vysavac/fen v blizkosti tv - takovy zrneni a cary pres obraz ,nahral sem to na youtube,ale jen pres mobil a neni to moc videt.

vite nekdo cim to je? firmware na to nema vliv a ja nevim co by to mohlo zpusobovat :-((
dela to nekomu taky?
steveboss (162)|25.6.2010 14:08
[QUOTE=Teroo;286632]vdaka za radu .. ano pozeram ze ten samsung vobec nie je zly.. ja som prave klikol na kupu Seagate Barracuda LP 5900, 2TB.

Dobra volba... :-)

[QUOTE=lexxxa;286627]taky jsem se nemohl rozhodnout;), prvni otazka vznikla jestli 7200 nebo nejakej Green 5400 otackovej,nakonec jsem po precteni recenzi HDD zvolil 5400 ot,a vyrobcce jsem rozmyslel mezi WD a Samsung,seagate a hitachi nemusim,ty jsem vyradil hned, WD ve verzi ma pod linuxem problemy z inteligentnim parkovanim hlavicek,je toho plnej net,takze zustal samsung F3 ecogreen je v testech uvaden jako tichy,studeny a rychly,tak uvidim,uz i verze F2 ecogreen na tom byla v testech velmi dobre;)a pozor u WD s 64 cache,taky ma urcite problemy pod nekterymi oper. systemy

Som predajca a za poslednych 5 rokov som nemal ani jednu reklamaciu HDD SEAGATE (predanych asi 150 ks), oproti WD, kde som reklamoval 2 HDD z 10 predanych), HITACHI su tiez chybove, SAMSUNGY a TOSHIBY su v pohode... Asi tolko....
lexxxa (271)|25.6.2010 17:48
[quote=leas;287209]

mam problem v menu a ve videich s nizssim rozlisenim mam ruchy v obraze,neco jako kdyz pustite starej vysavac/fen v blizkosti tv - takovy zrneni a cary pres obraz ,nahral sem to na youtube,ale jen pres mobil a neni to moc videt.

vite nekdo cim to je? firmware na to nema vliv a ja nevim co by to mohlo zpusobovat :-((
dela to nekomu taky?[/quote]

delalo mi to same-zkus si pohrat v nastaveni - ja nakonec nechal default akorat dal hdmi compatibility na 4,nebo jak to tam je;)

[quote=steveboss;287217]

Som predajca a za poslednych 5 rokov som nemal ani jednu reklamaciu HDD SEAGATE (predanych asi 150 ks), oproti WD, kde som reklamoval 2 HDD z 10 predanych), HITACHI su tiez chybove, SAMSUNGY a TOSHIBY su v pohode... Asi tolko....[/quote]

ja nerekl ze by seagate byli spatny disky-jen proste nemam prehled v jejich oznacenich a uplne ta znacka nepatri mezi moje oblibene,ale to je vse-nesnizuji tim jejich kvalitu:p
peatro (1054)|25.6.2010 18:56
Nevite nekdo jak je to s tim Juboxe Art pro filmy a hudbu??
peatro (1054)|25.6.2010 20:07
taky by me zajimalo jak si toto zarizeni poradi s framerate, a autodetekci 24p nebo presneji 23,976 jako mkv prehravac?
Lbr76 (45)|26.6.2010 13:51
[quote=lexxxa;287121]jak velky hdd jsi koupil? jeden nebo dva?;)

me se cca 500 GB mkv kopirovalo z externiho hdd do XT presne 3 a pul hodiny ;)[/quote]

500GB mkv?????? co to prohoha je? :OO:OO:eek::OO:OO
Pytkin (7947)|26.6.2010 16:24
asi to bude 500GB mkv suborov .. nebude to jeden subor ..