Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung LE40C670

gerard3866 (12)|9.1.2011 14:23
[quote=Pajdo;321754]
- Programy nie su vysielane podla casu zadaneho v EPG (ale to je obecny problem televizii ze nedodrzuju cas programu (ale TV noviny idu presne na sekundu)), niekolko filmov som videl do polovice ...[/quote]
Děkuji, zkusím znovu.
Jinak ve správci programů jde upravit čas konce...
menu,kanál,správce programů,časovač,tools a nevím proč ale jmenuje se to O ZMĚNĚ.....
tam se dá časovač jakkoli upravit
barnak (7)|10.1.2011 11:29
[quote=Pajdo;321754]Pouzivam to rovnako (teda cez EPG nastavim na nahravanie).
Som spokojny
- ze sa nahraje to co mu zadam
- ze nahravanie je aktivne aj ked vypnem TV
- Ak zadam priame nahravanie tak to nahrava aj ked vypnem TV pocas nahravania
Nie som spokojny
- Je tam nejake debilne obmedzenie na pocet planovanych cinnosti (chcel som pocas dovolenky viacej programov)
- Programy nie su vysielane podla casu zadaneho v EPG (ale to je obecny problem televizii ze nedodrzuju cas programu (ale TV noviny idu presne na sekundu)), niekolko filmov som videl do polovice ...[/quote]

ako nahravate na hdd? ako na to?
gerard3866 (12)|10.1.2011 21:29
drda (25)|14.1.2011 08:43
Je udajne novy modul který má certifikát http://www.omko.cz/?m=eshop&idm=kata...kod=COMMNEOIRD

zkoušel už někdo nebo bude zkoušet??
gerard3866 (12)|19.1.2011 22:25
Zdravím,
chci se zeptat jestli máte někdo podobný problém.
Když připojím satelitní anténu "spadne" mi signál DVB-T.
Z1 a TV Public pak nehrají. Na externím DVB-T tuneru programy hrají bez problému.
Víte někdo co udělat ať je vše OK?? Dík.
dogs (351)|19.1.2011 23:51
[quote=drda;323185]Je udajne novy modul který má certifikát http://www.omko.cz/?m=eshop&idm=kata...kod=COMMNEOIRD

zkoušel už někdo nebo bude zkoušet??[/quote]


[COLOR=black][FONT="][/FONT][/COLOR]http://www.skylink.cz/web/document/cms_library/175.pdf
hora2 (1)|1.2.2011 14:49
Zdravím.Mám takový menší problém.Přestalo se mě zobrazovat v nastavení země digitální kanál.Mám tam jen analogový.Problém je v tom,že mě nejde diakritika v Guide.Nejspíš je to nastaveno na země ITA,protože když dám přenos seznamu kanálů,tak je tam po překopírování info o země ITA.Volal jsem na samsung a taky neví,kde je problém.Pomůže mě někdo?Děkuji
kissman (32)|3.2.2011 22:41
Dobrý den,umí tento model automaticky korektně zobrazit formát obrazu z dvb-s/t příjmu 4:3 tak jak je,nebo jej deformuje na šířku?
vivid.sk (11472)|3.2.2011 22:42
kissman> Umi (tak ako vsetky ostatne modely tejto znacky)
vivid.sk (11472)|3.2.2011 22:44
[quote=hora2;327734]Nejspíš je to nastaveno na země ITA[/quote]
Zmenit zem na CR nepomoze?
kissman (32)|3.2.2011 23:15
nemáš pravdu,myslel jsem si to taky,ale s hrůzou jsem zjistil,že le32c550 deformuje na šířku toto vysílání v nastavení formát automatický.(DVB-T),ale vrianta s 32b530 to nedeformuje.Tak nevím
vivid.sk (11472)|3.2.2011 23:24
Mam pravdu (obvykle :D)
Nedeformuje ziadna z nich, len to treba nastavit v menu (pomer stran 4:3). A potom bude automatika fungovat korektne.
kissman (32)|3.2.2011 23:27
v tom případě se ti omlouvám,nevšiml jsem si ,že v menu je ještě donastavení,používal jsem tlačítko na dálkovém ovládání.P.Size
vivid.sk (11472)|3.2.2011 23:31
Samsungy to maju takto nestastne vyriesene (a default nastavene tak, aby to natahovali). Nastastie to vsak funguje (najdes to v Menu/Obraz/Moznosti obrazu/Rezim obrazu/4:3)
Velkost obrazu nasledne nastavis cez Tools na DO na automaticky.
PiZZADOX007 (11)|15.2.2011 18:04
Zdravím,
jsem čerstvým majitelem této LCD TV a chci se zeptat jestli mi bude chodit bez problémů ten to CI modul o Skylinku?

http://eshop.skylink.cz/?cls=stoitem&stiid=558


Děkuji za všechny odpovědi a rady.
luby (48)|15.2.2011 21:56
S tímto modulem zkušenosti nemám, já mám ve své LE55C670 modul od MASCOM - http://www.e-satelity.cz/dekodovaci-modul-cryptoworks-irdeto-mascom/ a ten chodí naprosto v pohodě.
Lapay (2)|20.3.2011 00:37
Zdravim mam taky problem. Mam doma model C570 a kupil som si satelit a Skylink kartu. Kedze rozmyslam este o kupe dalsieho TV do domacnosti (no viacmenej som rozhodnuty uz len nejaky vybrat), kupil som si aj Monoblok Twin. Momentalne je napojedna teda iba jedna neviem ako to nazvat tak to nazvem vetva z monobloku. Problem nastal ked som chcel v TV vyhladat programy. Vo vyberovom menu druzic mam na vyber iba druzice od 19,2° smerom dolu k Thor. Vyssie od 19,2° tam nefiguruje, takze Skylink nemozem rozbehnut.
Nestretli ste sa s takym niecim neviete mi poradit ako dostanem do zoznamu dalsie druzice (celu ponuku aj od 19,2° hore)? Alebo poradit kde robim chybu? Vopred vdaka za kazdu odpoved.. :)
dogs (351)|20.3.2011 01:07
Zadáš menu - kanál - satelit -sjet dolu - nastavení satelitního systému - zadáš pin - výběr satelitu - první je 19,2° a třetí je 23,5° zde je označíš :)
Potom nastavení antény satelitu (LNB) - už tam budeš mít obě Astry :D
Lapay (2)|20.3.2011 11:22
Dakujem Dogs, vyriesene uz je vsetko v poriadku. Komicke je ze to bolo na tretom mieste ale od konca. Je to trochu na hlavu ze ako prve je uvedene 19,2° a potom 16°E, 13°E, 10°E, 9°E, atd a postupne klesa az po 61°W a potom zacne klesat zasa od 70,5°E a pri konci sa objavil aj 23,5°E.. Skratka trochu to ulozenie pokafrali...
Este raz vdaka niekolko krat som prechadzal cely zoznam ale ten koniec som uz len prebehol zakazdym preto som si ho nevsimol.. Som to ja ale truhlik.. :D
drda (25)|29.3.2011 10:36
[quote=PiZZADOX007;330493]Zdravím,
jsem čerstvým majitelem této LCD TV a chci se zeptat jestli mi bude chodit bez problémů ten to CI modul o Skylinku?

http://eshop.skylink.cz/?cls=stoitem&stiid=558


Děkuji za všechny odpovědi a rady.[/quote]

modul bezi ok, bohuzel ale tv porad zobrazuje hlasku o autorizaci - ta dalsi se da vypnout v modulu.
dogs (351)|29.3.2011 11:27
Řešilo se to i zde, nejlepší modul je asi Mascom.....

https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=335451&postcount=22
luby (48)|29.3.2011 16:05
Přesně tak, měl jsem 3 měsíce LE55C670 s modulem MASCOM + karta SKYLINK ICE HD a nezaznamenal jsem jediný problém, vše šlapalo na jedničku. Někdo si stěžoval na karty SMIT (modro-zelené), že trvá dlouho po zapnutí TV, než naběhnou kódované programy (až prý minuty). S modulem MASCOM se nečeká vůbec na nic - mohu vřele doporučit.
bagr3210 (379)|3.4.2011 12:08
[quote=PiZZADOX007;330493]Zdravím,
jsem čerstvým majitelem této LCD TV a chci se zeptat jestli mi bude chodit bez problémů ten to CI modul o Skylinku?

http://eshop.skylink.cz/?cls=stoitem&stiid=558


Děkuji za všechny odpovědi a rady.[/quote]


Tuhle kartu jsem jen skousel asi 2dni na CAM modulu od T-REX
http://www.eltasat.cz/ca-moduly/ca-modul-t-rex-twin-4-1-firecrypt-karta
s firmawerom Predator 3,51(s EMU)a fungovalo korektne,akorat se nechteli zobrazovat Prima HD,HBO HD,NOVA HD a myslim ze i NOVA SPORT HD..CT HD fungovalo.Pri rychlem prepinani ale zmrzol a byla potreba vypnout/zapnout TV.
Doba prepnuti byla zhruba 3-5sekund.
Doplnil bych,ze s kartou GITAL,to ma stejny efekt na tomhle modulu!Akorat drzi se i pri rychlejsim prepinani nemrzne tak casto"jen vymecne" :-)
Doplnil bych,ze na danem modulu i s FW Predator 3,68 je to uplne stejny.
Muze nekdo dat sem link na ten modul od Mascomu?Diky!!
bagr3210 (379)|3.4.2011 12:28
[quote=rios66;318459]Ahoj
Neviete nahodou ci by bolo mozne na modeli 670 nejak nainstalovat cccam alebo newcamd alebo nejakym inym sposobom prijimat sdielane kody.[/quote]

Tohle myslim se da vyserit jen "jinym" CAM modulom,treba od Diabla s WiFi,mozna i bez WiFi..
RossiD (1271)|3.4.2011 14:03
[quote=PiZZADOX007;330493]Zdravím,
jsem čerstvým majitelem této LCD TV a chci se zeptat jestli mi bude chodit bez problémů ten to CI modul o Skylinku?

http://eshop.skylink.cz/?cls=stoitem&stiid=558


Děkuji za všechny odpovědi a rady.[/quote]

U mne vyse zminovany modul ve spojeni se Sky kartou Standard HD:
http://eshop.skylink.cz/?cls=stoitem&stiid=556
pracuje bezchybne.Vsechny kanaly vcetne HD naladeny a funguji bez problemu.Doba prepinani je 2-3 /3-4(HD)
bagr3210 (379)|4.4.2011 17:24
Prosím Vás!!

Má nekdo vyskoušen jiný Wi-Fi adapter (nebo AP??!nebo klienta?!) ktery lze pouzit v tyhle LCD bez nutnosti neco upravovat?
Samozrejme ne origo od Sasmungu-myslim nejakou levnejsi alternativu..
RossiD (1271)|6.4.2011 20:05
Jak Vam funguje PVR pri nahravani z DVB-S ?Nevim zda neco delam spatne, ale vzdy pri vypnute TV se nahravani nekona oproti DVB-T, kde vse funguje bezchybne.Pri zapnute TV je satelitni nahravani /vcetne HD programu/ v poradku.Vse programovano pres EPG /DVB-S-T/.
moen (15)|6.4.2011 21:01
Zdravím, PVR funguje naprosto korektně i při vypnuté tv. Používám pouze sat tuner s kartou UPC a modulem irdeto smit [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a nemám žádný problém. Průvodce nabíhá ihned. Funkce time shift bez problému. Připojen jsem přes originální wifi adaptér, trošku dražší řešení ale tehdy jsem o tom tak neuvažoval.
RossiD (1271)|6.4.2011 23:12
Tak nevim, ted jsem to zkousel a nahravani pri vypnute TV probehlo bez problemu.Uvidim pri naprogramovani na druhy den jak se bude PVR chovat.Jinak mam Skylink - karta Standard HD IR / modul IRDETO CI+.Diky za info !
vbruno (8)|11.4.2011 16:57
Dobrý den,

mám problém s nahráváním DVB-S u Skylinku, píše mi to že z důvodu autorských práv nahrávat nelze. Volal jsem jak do Skylinku tak do Samsungu a vzešelo z toho to, že to je vinou televize Samsung s tím, že ve Skylinku mi doporučovali nastavit zemi na Finsko.

Zkoušel jsem hledat kde to šlo, ale Finsko mi nastavit nejde, mám na výběr jen nějaký region, kde Finsko chybí. Není tam ani např. Velká Británie.

Nevíte někdo jak nastavit Finsko? Mám LE37c670 a FW 3007.1. Děkuji moc.
smith22 (72)|13.4.2011 23:01
Zdravím.Máme doma TV Samsung LE46C670.O satelitu se tu už psalo ale tohle nikdo nezmiňoval.Nedávno sme koupili monoblok twin na 19.2 a 23.5 konkrétně tento [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
a modul IRDETO SMIT + kartu Irdeto Skylink HD (ICE).A teď problém!Sem opravdu zvědavý co mi kdo poradí protože už sme vyzkoušeli co se dalo a sme z toho na nervy :-(........Dsot kanálů se naladit podařilo.Problém naladit byl kanály na transponderech kde je horizontální polarizace.Tak sme mysleli, že máme špatně nastavenou parabolu(parabola 85cm).Poto sme zkusili vzít koax, kterej je na LNB připojen na konektoru zhruba pod tou šilhající 19.2 hlavou a najednou všechny transpondery s horizontální polarizaci jdou naladit bez problémů a obě Astry 23.5 i 19.2 jedou.Když koax připojím zpět na první konektor pod hlavou v ohnisku(23.5) tak se to jakoby nachvíli chytí nebo stačí na chvíli vypnout TV a po zapnutí to chvíli jede cca5 min a potom to zničeho nic vypadne a televize nahlásí ,,špatný nebo slabý signál,,.....např. i když procházím kanály v tu chvilku když to zrovna z boží vůle jede a přenu třeba na HBO HD nebo NovaHD,NovaSport HD tak to zas vypadne a už to jen hlásí ,, špatný nebo slabý signál,, nebo taky ,, služba není k dispozici,,.Na tom druhém konektoru to jede krásně tak sem zajel k prodejci nechal si ten LNB konvertor vyměnit ale bohužel se děje to samé.Tak nevím jestli sem dvakrát narazil na špatný LNB nebo je něco špatného jinde.
Jinak bych doplnil, že LNB konvertor máme mírně nahlej(teď nevím jestli + nebo -).Většina říká že ho mám dát do vodorovné polohy ale takhle mám o 30% lepší Sílu signálu a todle přece nemůže mít vliv na to, že mi v jednom konektoru jedou transpondery s horizontální polarizací a v druhým konektoru nejdou ne?Z obou konektorů musí jít přece stejný signál ne?Už fakt nevím co stím!Prosím poraďte někdo.Předem děkuji.
bavorak (1494)|14.4.2011 09:07
daj ho do horizontalnej roviny, moze to mat vplyv na signal t tej druhej polarizacie. Zameraj sa na kvalitu signalu a BERy a az potom na silu.
moen (15)|14.4.2011 18:08
[quote=vbruno;339198]Dobrý den,

mám problém s nahráváním DVB-S u Skylinku, píše mi to že z důvodu autorských práv nahrávat nelze. Volal jsem jak do Skylinku tak do Samsungu a vzešelo z toho to, že to je vinou televize Samsung s tím, že ve Skylinku mi doporučovali nastavit zemi na Finsko...[/quote]

jaký používáš dekodovací modul??
smith22 (72)|15.4.2011 00:28
chtěl bych poprosit majitele teto TV co provozují satelitní tuner a mají monoblok twin tak bych se chtěl zeptat jaký monoblok používají?Díky za odpovědi.
bagr3210 (379)|16.4.2011 10:26
Ja pouzivam tenhle:
http://www.e-satelity.cz/inverto-monoblok-twin-2tv/
a funhuje velmi dobre,bez obtizi..Jako CAM modul pouzivam T-REX tenhle:
http://www.videotech.cz/satelitni-technika-dvb-s/ca-modul-t-rex-4-1
s firmwarem PREDATOR 3,51..Ale kartu mam CS Link..
Scorpion7 (200)|16.4.2011 17:55
[quote=smith22;340080]chtěl bych poprosit majitele teto TV co provozují satelitní tuner a mají monoblok twin tak bych se chtěl zeptat jaký monoblok používají?Díky za odpovědi.[/quote]
Načo používaš twin konventor?
Použivaš 2 TVP?
Predpokladam ze parabolu mas spravne nadstavenu tak elevaciu ako aj vychod zapad.Ale co je najhlavnejsie dufam ze mas spravne aj pripevneny konventor a to tak ze ked sa pomyselne postavis za parabolu musi byt uchytene hrdlo konventora v drziaku paraboli na zapad a volna hlava na vychod.Ta uchytena v drziaku paraboli je Astra 3A 23,5 a ta volna bude na Astra1 19.2.Mas to na 100 percent takto?Ak ano spravis jeden test.Nadstavis si na telke TA3/ide volne bez karty/11798MHz/H/27500 a potom rukou alebo kuskom papiera zakrijes raz jednu hlavu konventora a potom druhu.Pokial to mas na tych 100 percent dobre nadstavene musi ti zmiznut obraz pri zakriti hlavy konventora na Astru 3A 23,5 co je ta co je uchytena v drziaku paraboli.Az Ti obraz zmizne alebo sa zastavi pri zakriti druhej hlavy tak mas 100 percent zle nadstavenu parabolu v smere vychod-zapad.To iste skus aj pri programe OCKO ktory vysiela vertikalne.Potom ti poradim dalej.Este som zabudol zvol si len jeden vystup z konventora ktory budes stale pouzivat to je jedno ktory !!!!!
vbruno (8)|16.4.2011 23:08
[quote=moen;339932]jaký používáš dekodovací modul??[/quote]

SMIT HD IRDETO CI+

Dik za reakci :-)
RossiD (1271)|18.4.2011 23:25
[quote=vbruno;339198]Dobrý den,

mám problém s nahráváním DVB-S u Skylinku, píše mi to že z důvodu autorských práv nahrávat nelze. Volal jsem jak do Skylinku tak do Samsungu a vzešelo z toho to, že to je vinou televize Samsung s tím, že ve Skylinku mi doporučovali nastavit zemi na Finsko.

Zkoušel jsem hledat kde to šlo, ale Finsko mi nastavit nejde, mám na výběr jen nějaký region, kde Finsko chybí. Není tam ani např. Velká Británie.

Nevíte někdo jak nastavit Finsko? Mám LE37c670 a FW 3007.1. Děkuji moc.[/quote]

Tak dnes jsem kartu od Skylink zaregistroval /po 20 dnech/, vse probehlo OK az na vyse zminovany problem s nahravanim.Hlasku o autorskych pravech jsem behem onech 20 dni nevidel, poprve dnes po registraci.Projevuje se pri naprogramovani pres EPG a to zrejme jen u nekterych poradu, odpoledni serialy nahrany bez potizi lec pred Kriminalkou Andel vyskocilo ono upozorneni.Rucni spusteni zaznamu je umozneno bez omezeni.Tak nevim kde je problem, zda opravdu u Samsungu ci u Skylinku.

Karta Standard HD IR / modul IRDETO CI+
mpaulen (61)|19.4.2011 09:23
[quote=Scorpion7;340369]Načo používaš twin konventor?
Použivaš 2 TVP?
Predpokladam ze parabolu mas spravne nadstavenu tak elevaciu ako aj vychod zapad.Ale co je najhlavnejsie dufam ze mas spravne aj pripevneny konventor a to tak ze ked sa pomyselne postavis za parabolu musi byt uchytene hrdlo konventora v drziaku paraboli na zapad a volna hlava na vychod.Ta uchytena v drziaku paraboli je Astra 3A 23,5 a ta volna bude na Astra1 19.2.Mas to na 100 percent takto?Ak ano spravis jeden test.Nadstavis si na telke TA3/ide volne bez karty/11798MHz/H/27500 a potom rukou alebo kuskom papiera zakrijes raz jednu hlavu konventora a potom druhu.Pokial to mas na tych 100 percent dobre nadstavene musi ti zmiznut obraz pri zakriti hlavy konventora na Astru 3A 23,5 co je ta co je uchytena v drziaku paraboli.Az Ti obraz zmizne alebo sa zastavi pri zakriti druhej hlavy tak mas 100 percent zle nadstavenu parabolu v smere vychod-zapad.To iste skus aj pri programe OCKO ktory vysiela vertikalne.Potom ti poradim dalej.Este som zabudol zvol si len jeden vystup z konventora ktory budes stale pouzivat to je jedno ktory !!!!![/quote]

asi si nepochopil, že problém je v TV, při přepínání mezi družicemi TV nezapne signál z druhé družice. problém má více majitelů této TV.
RossiD (1271)|19.4.2011 11:04
Dnes mi TV nabidla upgrade FW na 3008, nevite nekdo co je noveho a zda vubec stoji za to povysit na tento FW?
Scorpion7 (200)|19.4.2011 21:14
[quote=mpaulen;340877]asi si nepochopil, že problém je v TV, při přepínání mezi družicemi TV nezapne signál z druhé družice. problém má více majitelů této TV.[/quote]

Teraz sa spytam mas tento isty problem aj Ti s TVP?Pouzivas ten isty konventor?
No este raz som si pozorne precital ten ten problem,ale o ziadnom prepinani ma satelitmi tam zmienka nieje.Pokial viem tak mu vypadavaju alebo sa nedaju naladit programi co maju horiz.polar.ale na tej istej druzici/satelit/ a to Astra 3A 23,5 programi Skylinku.Ale hlavne roby to len pri jednom vystupe ten druhy ze ide v pohode.
Pokial by to bola telka tak nepojde ani ten druhy vystup.V tedy by bol vadny sat modul v TVP a konkretne by vypadavalo napajacie napetie 18V ktore riady horizontalnu polohu / 13V alebo aj 14V je pre vertikal/.Podla mna je to v tom Mascom konventore.Ale ten vymenil a stale tak isto.Este by som skusil konventor od ineho vyrobcu mozno vadna seria.
Este doplnim prepinanie medzi druzicami/satelitmi 23,5 a 19,2/ ma na strarosti prepinac DiSEqC,priklad ASTRA3A 23,5-DiSEqC B a Astra1 19,2-DiSEqC A.
moen (15)|20.4.2011 03:55
[quote=vbruno;340408]SMIT HD IRDETO CI+

[/quote]

Myslím že to je ten problém. Už jsem o tom četl, myslím ve vlákně o c650, tam jsou reakce i o naší c670 a tam někdo měl problém s tímhle fialovím... já používám [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a nemám žádný problém, dřív jsem jel na skylinku HD a teď jedu na UPC a maká to v pohodě i na HBO HD, tak nevím, pokuď máš možnost někde si pujčít jinej modul a vyzkoušet....
mpaulen (61)|20.4.2011 06:58
[quote=Scorpion7;341054]Teraz sa spytam mas tento isty problem aj Ti s TVP?Pouzivas ten isty konventor?
No este raz som si pozorne precital ten ten problem,ale o ziadnom prepinani ma satelitmi tam zmienka nieje.Pokial viem tak mu vypadavaju alebo sa nedaju naladit programi co maju horiz.polar.ale na tej istej druzici/satelit/ a to Astra 3A 23,5 programi Skylinku.Ale hlavne roby to len pri jednom vystupe ten druhy ze ide v pohode.
Pokial by to bola telka tak nepojde ani ten druhy vystup.V tedy by bol vadny sat modul v TVP a konkretne by vypadavalo napajacie napetie 18V ktore riady horizontalnu polohu / 13V alebo aj 14V je pre vertikal/.Podla mna je to v tom Mascom konventore.Ale ten vymenil a stale tak isto.Este by som skusil konventor od ineho vyrobcu mozno vadna seria.
Este doplnim prepinanie medzi druzicami/satelitmi 23,5 a 19,2/ ma na strarosti prepinac DiSEqC,priklad ASTRA3A 23,5-DiSEqC B a Astra1 19,2-DiSEqC A.[/quote]

tak, tak, jako píšeš, ze Samsungu mi potvrdili, že výšeuvedené, co mně taky v TV nepřepíná, tak je vada v TV.
mpaulen (61)|20.4.2011 06:59
a přijdou mi modul vyměnit
Scorpion7 (200)|20.4.2011 21:18
Ahoj.
Dufam že Samsung LE40C670 je už okej?Moj brat ho má asi 14 mesiacov a zatial žiadny problém,je sním nadmieru spokojný.
Ale čo mám kamaráta ten má tento istý model a tam po 3 mesiacoch menili celu základnu dosku.Samí studený spoj.Každu chvílu mu niečo vypadlo.
Daj prosím vedieť,až to bude okej.
vbruno (8)|21.4.2011 10:31
[quote=moen;341106]Myslím že to je ten problém. Už jsem o tom četl, myslím ve vlákně o c650, tam jsou reakce i o naší c670 a tam někdo měl problém s tímhle fialovím... já používám [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a nemám žádný problém, dřív jsem jel na skylinku HD a teď jedu na UPC a maká to v pohodě i na HBO HD, tak nevím, pokuď máš možnost někde si pujčít jinej modul a vyzkoušet....[/quote]

Díky moc, nejradeji bych si ho vyzkousel.. ale v MALL je moznost ho vratit. Jeste jednou diky.
vbruno (8)|21.4.2011 21:45
[quote=RossiD;340849]Tak dnes jsem kartu od Skylink zaregistroval /po 20 dnech/, vse probehlo OK az na vyse zminovany problem s nahravanim.Hlasku o autorskych pravech jsem behem onech 20 dni nevidel, poprve dnes po registraci.Projevuje se pri naprogramovani pres EPG a to zrejme jen u nekterych poradu, odpoledni serialy nahrany bez potizi lec pred Kriminalkou Andel vyskocilo ono upozorneni.Rucni spusteni zaznamu je umozneno bez omezeni.Tak nevim kde je problem, zda opravdu u Samsungu ci u Skylinku.

Karta Standard HD IR / modul IRDETO CI+[/quote]
Mne teda nejde nahravat vubec nikdy a za zadnych okolnosti :-(

2moen: tak jsem ten modul koupil a s tim tu kartu ani nerozbehnu :-( asi uz mam tu nejnovejsi kartu ktera s Cryptoworks modulem nefunguje :-(
RossiD (1271)|21.4.2011 21:57
Tak to ti clovece neporadim ... kartu i modul jsem kupoval primo od Skylinku.
dogs (351)|22.4.2011 01:06
No tak já se taky přidám, už se to tu někde řešilo, mám nejnovější kartu Skylink Irdeto HD (čisté Irdeto bez cryptoworks) koupil jsem zelený modul Smit a s tím jsem to nerozjel vůbec............ Potom jsem koupil tenhle fialový http://www.t-cz.com/modul-irdeto-smit-ci-_d7695.html s tím karta běží, ale nenahrává.......

Někde se tu psalo že by měl bez problémů fungovat tento modul je certifikovaný i od Skylinku, ale nevím.....

http://www.videotech.cz/satelitni-technika-dvb-s/cam-irdeto-neotion-ci-dekodovaci-modul
http://eshop.skylink.cz/?cls=stoitem&stiid=558

Jinak tady to někdo testoval.............
https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=335451&postcount=22

a jako nejlepší je prý Mascom irdeto.......zde je popis, pracuje to se všemi kartami a je nový software.....
http://www.videotech.cz/satelitni-technika-dvb-s/cam-cryptoworks-irdeto-mascom-verze-1-21b
vbruno (8)|22.4.2011 09:16
Díky moc za odpovědi, asi se poohlédnu po tom MASCOMu.. Dík.

Mám přesně IRDETO SMIT CI+ a s tím to prostě jede, ale nejde nahrávat.