Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WD TV Live HD Media Player - nastavení, zkušenosti

cz71 (13)|18.1.2010 21:39
ahoj,taky se přikládám s prosbou co dogs (internetový prohlížeč,tel.archivy)dik za připadné rady petr
jaydoo (542)|19.1.2010 11:49
[quote=tom03;260910]JAYDOO: Z wifi do switche a ze switche do compu a do WDTV. Chtěl jsem jenom dát co nejvíc informací. Teď mám ještě další nemilou příhodu. Když vytáhnu WDTV ze zásuvky a pak znovu nastartuju, tak zaboha nenamapuje ze sítě muj comp (jednou se mi to ani nevim jak už povedlo rozběhnout, ale teď za víkend ani prd). Z compu se do WDTV dostanu vždy v pohodě.
[/quote]

z WiFi do SWITCHe - z akej WiFi ?? Chytas od souseda ? Jako ?
Aky mas SWITCH ? Ide ti niekde DHCP ? Zo Switche jedným kabelem Comp a druhym ze Switche do WDTVL ?
Nie je dobre rozumiet, ako to mas spravene doma.
jaydoo (542)|19.1.2010 12:00
Nechce mi fungovat xmount.
Resp, mam sietovy HDD WD Netcenter, kde mam zdielany adresar. IP mam pridelenu routrom staticku / stale rovnaku 192.168.1.100/ adresar z nazvom Data.FW mam WDLXTV-LIVE-0.3.4.1 od B-Rada
skusal som aj :
xmount //192.168.1.100/Data Data cifs aj.
xmount 192.168.1.100:/nfsroot Data nfs
Priznak # nema byt na zaciatku riadku. Robim nieco zle ? Alebo to nefunguje v tomto FW ?
easyspider (31)|19.1.2010 14:05
Prosim o radu. Chcel by som vyskusat WDLXTV-LIVE-0.3.4.1 ale mam firmware 1.01.17. Podla navodu je potrebne sa vratit na 1.01.11, ale nedari sa mi ho tam dostat. Robim to cez USB, nakopirujem to na kluc tak ako pred tym 17 a nic sa nedeje. Dik za pomoc
danri (84)|19.1.2010 14:53
A přepsal si verzi fw na vyšší tak jak se tady už mnohokrát psalo?
jis (1301)|19.1.2010 14:59
[quote=easyspider;261124]Prosim o radu. Chcel by som vyskusat WDLXTV-LIVE-0.3.4.1 ale mam firmware 1.01.17. Podla navodu je potrebne sa vratit na 1.01.11, ale nedari sa mi ho tam dostat. Robim to cez USB, nakopirujem to na kluc tak ako pred tym 17 a nic sa nedeje. Dik za pomoc[/quote]To není pravda, že musíš nejprve downgradovat a za druhé postup pro downgrade zde byl už několikrát popsán! Nebo jsi snad editoval soubor wdtvlive.ver a přesto ti to nejde?
easyspider (31)|19.1.2010 15:57
wdtvlive.ver som neupravoval. USB je naformatovani, jednoducho rozbalim to na USB,menu prehravaca je nastavene setting, vložím USB disk a nic....ja neviem
jaydoo (542)|19.1.2010 15:59
[quote=easyspider;261146]wdtvlive.ver som neupravoval. USB je naformatovani, jednoducho rozbalim to na USB,menu prehravaca je nastavene setting, vložím USB disk a nic....ja neviem[/quote]

Ved keby si si precital diskusiu, alebo trosku pohol rozumom a rukou, tak uz ti tu napisali, co mas urobit. ze si mas upravit ten wdtvlive.ver.
easyspider (31)|19.1.2010 16:11
To staci iba zvýsit verziu v subore wdtvlive.ver napr. na 18 a ono to bude slapat? Som zaciatocnik ,mam ho od vcera. Uz to ide dik.
danri (84)|19.1.2010 16:17
Když si začátečník tím spíše by sis měl přečíst celé téma k tomuto přehrávači. Ušetřil by sis spoustu problémů a otázek.
jaydoo (542)|19.1.2010 16:18
Presne tak. Das si na USB ver.11, ale zmenis to v subore wdtvlive.ver na 18. Bude sa to tvarit, ze ma novy FW, aktualizujes ho a máš potom tu 11. .-)
easyspider (31)|19.1.2010 18:21
Nieco som si precital na fore o doplnkoch pre WD TV live ako je prehliadac, torrent atd. Niektory sa pýtali ako sa daju doplnit tieto veci no nedostali jasnu odpoved.
Preto sa chcem spýtat ako laik. Daju sa tieto aplikacie doinstalovat priamo do systemu v prehravaci ale je potrebne vzdy napisat novy firmware? Existuje niaky navod ako na to? Alebo niake linky na tieto veci.
Dik
gulasovka (43)|19.1.2010 21:39
zkusim to jeste zde

do TV pres WDTV taham filmy z NAS serveru (netgear), bohuzel se mi nedari zobrazit titulky u filmu - poradi nekdo? (z USB funguje)
veec (2)|20.1.2010 10:10
Něco podobného se mě stává taky, s tím rozdílem, že s normálním PC. Pro vzdálené připojení jsou ve WD TV 2 režimy - media servers a network shares.
V prvním případě ti do přehrávače PC pouští jen multimediální obsah (u W7 to lze nalést pod označením datový proud) - titulky jako tenhle obsah nerozezná, takže ty do přehrávače nejdou a proto ti je ani nezobrazí. To si myslím, že by mohl být tvůj případ, tvůj NAS asi má nějakou podobnou fci.
Takže já jsem musel složky normálně nasdílet, přistoupit k nim z přehrávače a to normálně funguje i s titulkama. Určitě to budeš mít někde v nastavení NASu, takže zvolit obyčejné sdílení a mělo by to fachat..
easyspider (31)|20.1.2010 15:09
Chcem sa spýtat, ak pripojim WD TV LIVE na moj router cez LAN (D-Link DSL2641R) ci bude fungovat pripojenie na web alebo ci musi byt iba kompatibilny router ,ktory je uvedeny na strankach wdc.com. Dik
jaydoo (542)|20.1.2010 16:13
[quote=easyspider;261296]Chcem sa spýtat, ak pripojim WD TV LIVE na moj router cez LAN (D-Link DSL2641R) ci bude fungovat pripojenie na web alebo ci musi byt iba kompatibilny router ,ktory je uvedeny na strankach wdc.com. Dik[/quote]

Ty ale tomu asi ozaj nerozumieš, však ??

to co pisu su kompatibilne WiFi adaptery. Pomocou kabla /LAN / sa mozes predsa pripojit na akykolvek funkcny router.
easyspider (31)|20.1.2010 16:42
Pýtam sa lebo su tam uvedene aj routre. Viem ze by tam nemal byt problem.
Dik
jis (1301)|20.1.2010 17:29
[quote=easyspider;261318]Pýtam sa lebo su tam uvedene aj routre.[/quote]To co má WD vyjmenováno na svých stránkách musíš chápat takto: Tyto routery jsme otestovali a měly by vám fungovat, ale to neznamená, že s jinými zde neuvedenými vám to fungovat nebude. To by tam museli napsat: Budou fungovat pouze tyto routery a jiné ne.

[quote=easyspider;261318]Viem ze by tam nemal byt problem.[/quote]Pak nevím, proč jsi se ptal. Jo, s USB wifi adaptery, to je jiná. Tam musí být ve WDTVL podpora pro daný chipset, aby fungoval - něco jako driver ve Windows. Ale ethernet připojení žádný ovladač pro dané zařízení nepotřebuje. Takže pokud router není úplná křapka, která je mimo normu, fungovat bude.
adisbenji (22)|21.1.2010 12:21
Pani,

aku velkost datoveho presnosu zvlada prehravat tento player???
ci uz s HDD alebo cez siet? (WiFi, Lan)
jis (1301)|21.1.2010 12:30
[quote=adisbenji;261453]aku velkost datoveho presnosu zvlada prehravat tento player???
ci uz s HDD alebo cez siet? (WiFi, Lan)[/quote]

Na druhé stránce tohoto tématu dole:[quote=jis;250546]...rychlost čtení a zapisování na připojený disk po síti je nejrychlejší ze všech přehrávačů na trhu vůbec (>7MB/s, strčí do kapsy i PCH C-200 s interním SATA diskem)[/quote]

Přečti si toto téma, než se budeš ptát.
adisbenji (22)|21.1.2010 12:39
[quote=jis;261456]Na druhé stránce tohoto tématu dole:

Přečti si toto téma, než se budeš ptát.[/quote]

Ja som skorej myslel prehravanie.... udavany v Mbps!!!!
Sorry ak som sa zle vyjadril
jis (1301)|21.1.2010 13:02
[quote=adisbenji;261457]Ja som skorej myslel prehravanie.... udavany v Mbps!!!!
Sorry ak som sa zle vyjadril[/quote]To tedy ano. Najdi si tuto informaci na stránkách výrobce chipsetu: http://www.sigmadesigns.com/Products/SMP8650/SMP8650_series.html.

Ale věř mi, že s datovým tokem nebudeš mít žádný problém, to vůbec neřeš. Problém vznikne při použití nepodporovaného (vyššího) profilu videa. Podporované profily jsou uvedeny v SMP8650_br.pdf. WDTVL přehraje např. klasické demo Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.
adisbenji (22)|21.1.2010 14:48
tak inac....

ak mas tento player prosim ta skus prehrat ukazky v linku:

http://www.hdclub.sk/viewtopic.php?f=41&t=10406


dakujem
jis (1301)|21.1.2010 14:52
:eek: Ty neumíš číst? Přímo autor toho tvého příspěvku tam píše: "Kupil som WDTV Live za 110e a ten tych 110mbps prehra bez zavahania".
adisbenji (22)|21.1.2010 15:00
Sorry ze ta urazaju moje otazky, pan vseved ... ak mas takto reagovat tak si radsej pockam na dalsie reakcie....

ak napise dalsi colvek ktoremu to prehralo 110Mbps bez trhnutia, uverim.
jis (1301)|21.1.2010 15:20
Neurážejí, ale vytáčejí. Byl jsem šokován (:eek:), proč to chceš vyzkoušet, když tam přímo píší, že to WDTVL zvládá. Nezlob se na mě, ale ty nejprve ani pořádně nenaformuluješ dotaz, aby bylo jasné, co chceš a já si pak dal práci se zbytečnou odpovědí pro tebe a teď zase de facto tvrdíš, že jsi si přečetl, že to WDTVL zvládne, ale že tomu nevěříš.

Tak jsi to měl rovnou poctivě napsat: Tady jsou nějaká testovací videa, ale já nemohu uvěřit tomu, že je WDTVL zvládne přehrát, byť tam autor píše, že ano. Může to zde prosím někdo další otestovat?

Věř mi, že bych ti to místo mé předchozí reakce otestoval. Ale já nemohu vědět, co máš v hlavě, když to sem nenapíšeš. Tak si lépe připravuj své dotazy, ok?

Vyzkouším ti to, ale bude to trvat, tahá se to moc pomalu.
jaydoo (542)|21.1.2010 15:24
[quote=adisbenji;261481]Sorry ze ta urazaju moje otazky, pan vseved ... ak mas takto reagovat tak si radsej pockam na dalsie reakcie....

ak napise dalsi colvek ktoremu to prehralo 110Mbps bez trhnutia, uverim.[/quote]

Myslim, ze otazky neurazaju, skor pristup niektorych diskutujucich, ktori nie su ochotny pre odpoved nic spravit, iba polozit otazku ! Neuvedomujes si, ze tak ako to niekto iny moze postudovat, precitat si, vyskusat, tak to mozes aj ty ??? Aj tu platí pravidlo, ze 2x citaj a raz sa pytaj.
danri (84)|21.1.2010 15:54
Souhlasím s jis a jaydoo. Vždy přijde někdo nový hned položí dotaz místo toho, aby si přečetl celé tohle téma, kde většina takových dotazů už byla řešena. A pokud se tady konkrétní věc ještě neřešila nebo nevyřešila, tak je tady spousta ochotných lidí, kteří s problémem rádi pomohou. Stačí nebýt líný a trochu hledat. Od toho internet je.
jis (1301)|22.1.2010 00:19
[quote=adisbenji;261477]prosim ta skus prehrat ukazky v linku:
http://www.hdclub.sk/viewtopic.php?f=41&t=10406[/quote]WDTVL přehrál všechny ukázky (byl to pouze obraz bez audia) od 20Mbps do 110Mbps. Testoval jsem s originálním fw 1.01.17 a přehrával jsem z připojeného HDD. Až bude někdy čas, vyzkouším i přehrávání ze sítě a také přehrávání s alternativním fw a změřím, jak se pro jednotlivé ukázky mění zatížení procesoru.
jaydoo (542)|22.1.2010 10:32
Aj mne prehral vsetky ukázky z USB. FW mam B-Radov 0.3.4.1.
Zo siete mi to trha ,ale je to kvoli priepustnosti, lebo mam WD Netcenter preipustnost jeho LAN rozhrania je 100MBit/s. Ale prakticka prenosova rychlost je do 5 MB/s. Router tiež 100 MBbit/s
jis (1301)|22.1.2010 11:34
[quote=jaydoo;261590]Aj mne prehral vsetky ukázky z USB. FW mam B-Radov 0.3.4.1.
Zo siete mi to trha ,ale je to kvoli priepustnosti, lebo mam WD Netcenter preipustnost jeho LAN rozhrania je 100MBit/s. Ale prakticka prenosova rychlost je do 5 MB/s. Router tiež 100 MBbit/s[/quote]:) Díky za doplnění zkušenosti s alternativním fw. Můžeš upřesnit, jaký bitrate síť ještě stíhala, nebo ti přes síť trhala všechna testovací videa?
jaydoo (542)|22.1.2010 11:42
Cez vikend to otestujem a dam vediet.
danri (84)|22.1.2010 17:40
Tak jsem zkoušel to 100 a 110 Mbps video výsledky jsou takové.

40 GB disk připojený přes USB (Seagate IDE přes redukci Delock)
- videa jedou plynule bez problémů (nejlepší)

NAS Zyxel-NSA210 (Samsung 1,5TB EcoGreen 5400ot/min)připojený přes router
- sdílení - 100 Mbps video se začne sekat asi po 6 vteřinách když se zvětší počet ptactva
- 110 Mbps se seká od začátku
- media server(DLNA) - 100 Mbps - videa se začne sekat asi po 10 vteřinách
- 110 Mbps - asi po 5 vteřinách sekání

PC
- sdílení - obě videa se sekaly, rychlost přenosu byla cca 30-50Mbps (nejhorší)
- media server (Wild Media Server) - 100 Mbps - video je skoro plynule, v druhé části která má největší datový tok se projevuje mírné sekání, měřil jsem i rychlost přenosu držela se na 95 Mbps, ze 100 Mbps sítě stejně víc nedostanu, nebyl rozdíl mezi zapojením přes router (ASUS WL-500gP) nebo na přímo, škoda že WDTV nemá gigabitovou síť
FW oficiální 1.01.17

Tyto videa jsou opravdu extrémní s takovým datovým se normálně nesetkáme, i ty nejlepší filmy v .mkv nedosahují ani poloviny a i přesto WDTV přehrál i 110 Mbps v pohodě, omezení je pouze 100 Mbps síť. Velký rozdíl je vidět mezi sdíleným a streamovaným videem. Pokud plánujete nějaké síťové uložiště tak vybírejte určitě s certifikací DLNA u mne to byla podmínka a dobře jsem udělal. V PC určitě také použijte Media Server protože klasické sdílení není žádná sláva a také jsou s ním často problémy aby se vůbec objevil nasdílený PC. Média Server je viditelný okamžitě.
Teroo (51)|22.1.2010 21:01
Zdravim vsech..

Mohol by mi niekto trosku vysvetlit iste vecii, ja viem ze mozno sa to tu uz pisalo len aj tak som trosku jelen z toho..

Mam zaujem o tento prehravac,, mam zaujem o HDD 2TB od WD my book world. Chcem sa spytat ze vlastne HDD napojim k wifi routru? WD live tiez a teda cez lan spolu budu komunikovat? Plus cez wifi mozem s HDD komunikovat s notebookom? Ako je kopirovanie a atd? Lebo takto by som si to predstavoval.. taku volnost medzi hdd a pc, a zaroven rychly prenos cez lan s prehravacom.

Dakujem..
zidane_ce4you (1)|22.1.2010 21:36
Zdravím,
jsem taktéž novým majitelem tohoto přehrávače.
Nicméně mám bohužel problém s wireless připojením. Zakoupil jsem dle doporučení výrobce adaptér DWA-140 V1.30. Player korektně najde mé SSID, nicméně není schopen jednak získat IP z DHCP tak také se připojit pokud zadám údaje ručně.
Samotný DWA-140 V1.30 funguje korektně, otestováno ve 2 laptopech, zkoušeno ve stejné místnosti na stejném místě jako mám přehrávač čili problém se signálem taktéž není, navíc je to cca 5m od routeru čili proč taky.
Nevšiml jsem si, že by někdo řešil totožný problém, proto se ptám, pokud jsem něco přehlédl tak se omlouvám.
Na zahraničním fóru jsem našel několik informací nicméně bez řešení:
http://community.wdc.com/t5/Networking/WDTV-Live-unable-to-obtain-working-IP-address-while-other/m-p/4998/highlight/true#M260
Setkal se někdo s tímto problémem a ví jak jej řešit vyjma reklamace?

Děkuji předem
danri (84)|22.1.2010 21:42
Teroo: Ano budou spolu všechny ty zařízení komunikovat, jinak by celkem ztrácelo smysl. Podmínkou je aby používaly stejné služby (Samba, Media Server).
Mav627 (2)|23.1.2010 21:11
Zdravím, uvažuji o koupi WDTV Live, ale jelikož jsem v těchto nováček, tak mám pár dotazů.
Mám plasmu Panasonic, která je už staršího data (asi 5-6let zpátky) a proto nemá HDMI, takže mi nezbývá nic jiného než zapojit přes komponentní výstup.
Podle manuálu moje televize podporuje pouze následující použitelné signály:
480i(60Hz), 480p(60Hz), 576i(50Hz), 576p(50Hz), 720p(50Hz), 720p(60Hz)m 1080i(50Hz), 1080i(60Hz). Mám v plánu přehrávat především videa ve formátu avi a mkv a to z extrehního HDD (asi 1TB rovněž od WD).

Chci se zeptat, mám čekat nějaké sekání obrazu při přehrávání videa (vzhledem k výše uvedeným schopnostem mojí televize)?
Četl jsem na některých diskuzích, že některým uživatelům přehrávání přes komponentní výstup dělalo s obrazem šílenosti, je tu někdo, kdo by ho měl takto připojený?

Předem moc díky za odpovědi
edit: ještě dodám, že zatím jsem využíval k přehrávání DVD disků a avi videí Ferguson D770 připojený přes scart a tam žádné problémy nebyly.
danri (84)|23.1.2010 22:24
Já používám komponentní výstup, ale moje tv umí jen 480i, 480p, 576i a 576p takže o ničem a tam se mi zatím nic nesekalo, spíš by to měl testnout někdo komu umí televize vyšší rozlišení.
Mav627 (2)|24.1.2010 13:23
Danri: děkuji za info, snad se najde někdo, kdo to tak má zapojené. a pokud se můžu zeptat, jak jsi s přehrávačem spokojený? a jak fungují mkv? (mám to hlavně kvůli nim)

ještě dodám, že videa mám hlavně 23,976fps a 25fps
danri (84)|24.1.2010 14:44
.mkv jsou v pohodě. Viz můj příspěvek o testování 100 a 110 Mbps videa které byly taky .mkv.
Omezením byla akorát 100 Mbps síť, ale z HDD přes USB to jelo v pohodě. Počítač dualcore 2GHz mi ty videa nezvládne. Jsou opravdu náročná, datový tok je víc než 5-6x větší než u nejlepších filmů (mám Startrek 2009 který má asi 15GB a datový tok tak je přibližně 16Mbps, Já Robot 1h49m 4,3GB- cca 5Mbps).

Jediné co mi vadí, je že přehrávač nepodporuje USB DVD mechaniky, a že neumí přehrávat DVD ani z disku. Umí přehrát jen samostatné .vob soubory.
ai (2993)|24.1.2010 16:37
Ja mam hodne tech levnych DVD za 50Kc, hodim do mechaniky na PC, kliknu a share D:, tu mechaniku a WDTV Live ji vidi v siti, a prehraje uplne stejne jako VIDEO_TS folder z HDD. Dalsi problem je, ze ma ten bug, ze epizodni DVD prehraje jej jednu epizodu atd., ale hraje to, ty DVD nemaji encryption, jina vec jsou regulerni DVD, ty nejdou.
danri (84)|24.1.2010 17:14
To už je potom jednodušší pustit si film v tom PC a to mít připojené k TV a běžícího PC jsem se chtěl zbavit tak jsem koupil WDTV. DVD stejně nemám moc takže mi zase až tak nevadí. Já jsem si mechaniku připojil k NASu a ten mi jí sdílí.
jaydoo (542)|24.1.2010 21:06
[quote=Teroo;261717]Zdravim vsech..

Mohol by mi niekto trosku vysvetlit iste vecii, ja viem ze mozno sa to tu uz pisalo len aj tak som trosku jelen z toho..

Mam zaujem o tento prehravac,, mam zaujem o HDD 2TB od WD my book world. Chcem sa spytat ze vlastne HDD napojim k wifi routru? WD live tiez a teda cez lan spolu budu komunikovat? Plus cez wifi mozem s HDD komunikovat s notebookom? Ako je kopirovanie a atd? Lebo takto by som si to predstavoval.. taku volnost medzi hdd a pc, a zaroven rychly prenos cez lan s prehravacom.

Dakujem..[/quote]

Ak ten WD my book world ma LAN adapter, tak ano. Zapojis ho priamo do routera. To je klasika, pripojenia. Mas ho potom stale pristupny zo vsetkych ostatnych zariadeni.
jaydoo (542)|24.1.2010 21:11
[quote=danri;261961]To už je potom jednodušší pustit si film v tom PC a to mít připojené k TV a běžícího PC jsem se chtěl zbavit tak jsem koupil WDTV. DVD stejně nemám moc takže mi zase až tak nevadí. Já jsem si mechaniku připojil k NASu a ten mi jí sdílí.[/quote]

A ja mam DVD prehravac Pioneer, ked chcem pozerat DVD, tak ho pozeram cez DVD prehravac, ked avi, resp. mkv, tak cez WDTVL. Takto mi to vyhovuje. WDTVL mi ani nie je vidno, take je male.
Alebo potom ste mali kupit napr Popcorn C200, tam sa da priamo namontovat DVD alebo BR mechanika.
jaydoo (542)|24.1.2010 21:13
[quote=Mav627;261927]Danri: děkuji za info, snad se najde někdo, kdo to tak má zapojené. a pokud se můžu zeptat, jak jsi s přehrávačem spokojený? a jak fungují mkv? (mám to hlavně kvůli nim)

ještě dodám, že videa mám hlavně 23,976fps a 25fps[/quote]

Neskodilo by si precitat celu diskusiu, odpovede tu najdes aj sam :-)
danri (84)|24.1.2010 22:40
DVD mám jen jako doplňkovou funkci takže si vystačím s WDTV a přehrávač si nemíním už teď pořizovat, když jsem si ho nepořídil za celou dobu :-)
jaydoo (542)|25.1.2010 10:04
[quote=danri;262012]DVD mám jen jako doplňkovou funkci takže si vystačím s WDTV a přehrávač si nemíním už teď pořizovat, když jsem si ho nepořídil za celou dobu :-)[/quote]

to je pravda. Odkedy mam WDTVL som pozeral 1x DVD. Takze kupovat nemusim, ale ani ho nevyhodim. /Ved stal 6000 Sk, 2x viac ako WDTVL :-( /
pikomuf (9)|25.1.2010 19:13
Cetl jsem celou diskusi, uz to je nejakej tyden, mam problem s nejakejma titulkama. Mam na usb disku nebo usb flash film a u nej titulky.. stejneho nazvu jen rozdilne pripony (.avi, .sub). Ale titulky se me neprehravaj a kdyz dam option tak to hlasi ze tam zadny nejsou. Myslel jsem si jestli neni problem u nazvu souboru tak jsem to prejmenoval oboji na abc.avi a abc.sub, ale stejne nic nehraje. Musi ty titulky byt v nejakem formatu a pokud ano jak poznam jestli jsou v tomhle formatu? Jestli se me to deje i s jinejma priponama (.srt,...) nevim. Resil toto nekdo a jake je reseni? Verim ze nejaky je. Diky moc
jaydoo (542)|25.1.2010 21:01
[quote=jis;261606]:) Díky za doplnění zkušenosti s alternativním fw. Můžeš upřesnit, jaký bitrate síť ještě stíhala, nebo ti přes síť trhala všechna testovací videa?[/quote]

Tak cez siet mi to trhalo pri bird38.mkv
ai (2993)|25.1.2010 21:41
[quote=pikomuf;262194]Cetl jsem celou diskusi, uz to je nejakej tyden, mam problem s nejakejma titulkama. Mam na usb disku nebo usb flash film a u nej titulky.. stejneho nazvu jen rozdilne pripony (.avi, .sub). Ale titulky se me neprehravaj a kdyz dam option tak to hlasi ze tam zadny nejsou. Myslel jsem si jestli neni problem u nazvu souboru tak jsem to prejmenoval oboji na abc.avi a abc.sub, ale stejne nic nehraje. Musi ty titulky byt v nejakem formatu a pokud ano jak poznam jestli jsou v tomhle formatu? Jestli se me to deje i s jinejma priponama (.srt,...) nevim. Resil toto nekdo a jake je reseni? Verim ze nejaky je. Diky moc[/quote]

srt funguji