Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WD TV Live HD Media Player - nastavení, zkušenosti

danri (84)|26.1.2010 01:16
[quote=jaydoo;262221]Tak cez siet mi to trhalo pri bird38.mkv[/quote]

Tak jsem si stáhl i ty ostatní soubory a výsledky odpovídaly mému předchozímu měření, trhat se začaly až tyto soubory
Sdíleno na PC - bird50
Sdíleno NAS - bird50
Media server na PC - bird100
Media server NAS - bird80

Takže když streamuji video, 100Mb/s síť využiju skoro naplno. Nejvyšší rychlost se držela na 95Mb/s, při sdílení jsem se blížil sotva k 50 Mb/s. Ale sdílení by mělo stačit na všechny filmy, i když já raději využívám Media Server, se sdílením jsou občas problémy, však to známe :-)
Vše bylo zapojeno přes router.
mebavi (7)|26.1.2010 11:09
[quote=GOTO;260074]Zkus si nastavit sit podle http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1194088 je tam i video
GOTO[/quote]

Tak sem to zkoušel, ale bez výsledku, vím že jsem to dělal dobře.
Jenom mě je divný, že na jedno PC se připojim normálně, ale na druhý už ne.
Když se chci přihlásit, tak tam zadam jméno a heslo uživatele, ale hodí mi to chybu,
že jméno nebo heslo je špatné, přitom to je dobře. :-( neví někdo co s tim pls ?
danri (84)|26.1.2010 12:46
A z toho notebooku se připojíš na desktop? Pokud ne tak máš asi nastavené na tom desktopu špatně sdílení, možná ti vůbec neběží služba. Občas se s problémy se sdílením ve windows potká každý.
Zkus vytvořit v PC Media Server, ten mi zatím vždy fungoval spolehlivě, buď můžeš použít Windows Media Player (Knihovna-Sdílení médií), nebo si nainstaluj Wild Media Server. Za zkoušku nic nedáš.
mebavi (7)|26.1.2010 16:09
zkusím to, jinak se s notebookem k desktopu připojím bezproblému, jenom se tam nemůžu připojit u WD...
pikomuf (9)|26.1.2010 21:02
[quote=ai;262226]srt funguji[/quote]

Mas pravdu ty jedou. Napred jsem to prevedl do ssa ale to jsem videl jen 1. radek. Stejne by me zajimalo jak na to tak kdyby nekdo vedel, tak at to sem pisne. Jinak to halt budu prevadet. Se neda nic delat. Diky
ai (2993)|27.1.2010 01:00
poradne to nejak otestuj, sub by snad melo jet podle navodu, titulky nejdou pres sit (nekdy snad jo , uz nevim, mozna v nejakych DVD), jestli to nebyl tvuj pripad, nez to budes prevadet
Medekal (8)|27.1.2010 08:38
Zdravim vsechny, mam tuhle vecicku uz asi mesic, ale stale resim nejaky problem. Ted nove mi nejdou prehravat filmy v DVD formatu. Od te doby, co se mi nahral oficialni novy FW, tak proste filmy, ktere mi predtim bezely, tak ted u jednoho cerna obrazovka a u druheho obraz jede, ale hrozne skrci zvuk. Muzete mi nekdo poradit, cim by to mohlo byt? Diky
pikomuf (9)|27.1.2010 10:14
[quote=ai;262478]poradne to nejak otestuj, sub by snad melo jet podle navodu, titulky nejdou pres sit (nekdy snad jo , uz nevim, mozna v nejakych DVD), jestli to nebyl tvuj pripad, nez to budes prevadet[/quote]

Pises ze by sub melo jet podle navodu, tak tomu nerozumim. Film i titulky mam na flash disku nebo usb prenosnem disku a vzdy jsem to mel pripojene pres usb do wdtvlive. Vcera jsem nad tim travil mozna i 3 hodiny. A jedinej prijatelnej uspech byl ten prevod ze sub do srt. titulky sub maji tedy nejaky extra speciality aby fungovali na wdtvlive?
Ladys (1829)|27.1.2010 13:04
Citace:
Původně odesláno od Ladys
Jestli se muzu jeste zeptat.Nemas zkusenost, jak kvalitni ten DTS zvuk pres hdmi rovnou z WD Live do TV je? To znamena nejake sumy nebo bezne stereo na jake jsem zvykly z TV? Jak jsem jiz psal, casem si chci poridit i AV receiver, ale zatim by mi to bezelo ve spojeni pouze s TV. Vestinu filmu budu mit v DTS, tak proto se na to tolik ptam, abych to nemusel vracet.

Tak to jsem bohužel nezkoušel (jedu přes AVR), určitě bych mohl, ale nejdříve o víkendu. Prosím tě, pokud se chceš ptát na WDTVL, tak použij téma k tomu určené, ne téma pro WDTV.

to jis: To by bylo super, kdybys mi to vyzkousel, abych vedel jestli DTS stoji za to i pres hdmi rovnou do TV.
Zegg (1)|28.1.2010 16:26
[quote=lubo28;260414]Vlastním túto vecičku pár dní a potreboval by som poradiť.Firmaware je 1.01.17 a keď sa chcem prihlásiť na svoj účet na youtube,tak sa mi zakaždým reštartuje WD TV Live HD Media Player.
Nevie niekto ako by som to mohol odstrániť?[/quote]

Pokus si při přihlášení k účtu na youtube zadal jen jmeno před zavináčem a heslo, tak se sice k účtu přihlásíš, ale pak se ti to hned restartuju. Taky se mi to dělo. Stačilo odstranit účet z WD TV Live a zadat znovu, tentokrát už ve tvaru ...např. [email]jmeno@gmail.com[/email] a heslo. A vše už fungoje OK.
hirogen77 (29)|28.1.2010 20:27
[quote=Zegg;262843]Pokus si při přihlášení k účtu na youtube zadal jen jmeno před zavináčem a heslo, tak se sice k účtu přihlásíš, ale pak se ti to hned restartuju. Taky se mi to dělo. Stačilo odstranit účet z WD TV Live a zadat znovu, tentokrát už ve tvaru ...např. [email]jmeno@gmail.com[/email] a heslo. A vše už fungoje OK.[/quote]
no mne to nefunguje ani tak
jis (1301)|28.1.2010 22:13
[quote=hirogen77;262916]no mne to nefunguje ani tak[/quote]Je to dosud neopravený bug: https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=260467&postcount=291.
danri (84)|28.1.2010 22:19
Já jsem zadal jen uživatelské jméno bez @gmail.com a normálně mi to jede, žádné restarty. Používal jsem oficiální a teď mám alternativní a v pohodě.
jis (1301)|28.1.2010 23:20
[quote=danri;262963]Já jsem zadal jen uživatelské jméno bez @gmail.com a normálně mi to jede, žádné restarty. Používal jsem oficiální a teď mám alternativní a v pohodě.[/quote]Ok, tobě to šlape, buď rád. Zda tě chyba postihne, nebo ne, závisí i na tom, co máš v oblíbených položkách na YouTube. Takže jeden z workaroundů radí: smazat všechny oblíbené položky. To samozřejmě nemusí kždému vyhovovat, takže někteří radši počkají na opravený fw.
danri (84)|28.1.2010 23:37
V oblíbených mám asi 370 různých videí. Jen by mne zajímalo jestli náhodou nevíš čemu se mám teda vyhnout aby mě nepostihl stejný problém.
jis (1301)|28.1.2010 23:49
[quote=danri;262973]V oblíbených mám asi 370 různých videí. Jen by mne zajímalo jestli náhodou nevíš čemu se mám teda vyhnout aby mě nepostihl stejný problém.[/quote]Tak to opravdu netuším, ale zkus si přečíst ten thread na nějž odkazuji. Třeba už se tam objevilo nějaké vodítko, já zatím tento problém neměl potřebu řešit, když jde ze strany WD o potvrzený bug. Předpokládám, že se opravy v brzké době dočkáme.
dogs (351)|30.1.2010 00:53
Zdravím všechny,
mám dotaz , dají se nějak posunout titulky níže v obraze ? Jsou dosti vysoko a ruší to při sledování filmů. Díky za odpověď
jis (1301)|30.1.2010 09:40
[quote=dogs;263174]Zdravím všechny,
mám dotaz , dají se nějak posunout titulky níže v obraze ? Jsou dosti vysoko a ruší to při sledování filmů. Díky za odpověď[/quote]Pokud máš tento problém s externími titulky, je to opět známý bug: http://wdtvforum.com/main/index.php?topic=3072.0.
Workaround: Zkus interní titulky.
jis (1301)|30.1.2010 09:46
[quote=pikomuf;262518]Pises ze by sub melo jet podle navodu, tak tomu nerozumim. Film i titulky mam na flash disku nebo usb prenosnem disku a vzdy jsem to mel pripojene pres usb do wdtvlive. Vcera jsem nad tim travil mozna i 3 hodiny. A jedinej prijatelnej uspech byl ten prevod ze sub do srt. titulky sub maji tedy nejaky extra speciality aby fungovali na wdtvlive?[/quote]Mrkni se sem: http://wdtvforum.com/main/index.php?topic=3097.0. To je sice jiný problém, ale podívej se na další chyby titulků, zda nenajdeš řešení.
joe.matrix (8)|30.1.2010 14:59
Čau, tak jsem už taky hrdý majitel této úžasné krabičky. Přehraje to snad fakt všechno. Mám jen jeden problém, všechny filmy na DVD to přehraje, jen pohádky o krtkovi to nějak nebere. Posílám odkaz jaké tam jsou složky, jenže ono to furt přehrává jen jednu VTS_07_1.VOB a když chci VTS_08_1.VOB tak se to furt háže jen do té 07_1. Mám něco blbě nastaveného? Je tam víc pohádek s Krtkem ale hraje jen jednu a malá je už z toho na prášky:( Tady posílám odkaz složky: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] Všem moc děkuju za rady...
ai (2993)|30.1.2010 16:31
To je jeden taky z neprijemnych bugu co ta krabicka ma, jde o DVD , kde je vice titulu, tedy hlavne DETSKE DVD s vecernicky nebo episodami, kde kazda episoda ma jeden titul, WDTV Live prehraje jen JEDNU !
Reseni je v tom, ze ty patricne VOB prejmenujes na m2ts najedes manualne na ten prvni m2ts, das play a hraje to, kdyz to skonci, najde to dalsi m2ts ve slozce a hraje to dal atd.
ai (2993)|30.1.2010 16:40
tedy kdyz jsou title v DVD v teto strukture:
VTS_XY_0.VOB
VTS_XY_1.VOB
VTS_XY_2.VOB
..
je to ok,

ale kdyz je DVD teto podobne struktury:

VTS_01_1.VOB
VTS_02_1.VOB
VTS_03_1.VOB
VTS_03_2.VOB
..
hraje to jen jeden title, mozna prvni, mozna nejdelsi ..

tento bug je tu uz vic nez rok uz z dob WDTV1, programator by to mohl odstranit behem mozna minut, upozornoval jsem na to i na WDTV foru, i jini, WDTV o nem vi, ale nic se nedeje, WDTV1 mel jeste bug, ze neprehral DVD z kratsim title nez kolem 35-40 minut, coz mohly byt home videa apod., to tedy uz v WDTV Live je odstraneno, ale tento neprijemny bug s vice titles zustal.
joe.matrix (8)|30.1.2010 17:37
Chápu správně že když mám teda strukturu:
VTS_01_1.VOB
VTS_02_1.VOB
VTS_03_1.VOB
VTS_03_2.VOB
tak nepomůže ani to přejmenování na m2ts? Takže jedině to přegrabovat celé do jíného formátu než je DVD?
dogs (351)|31.1.2010 00:58
b-rad publikoval nový firmware 0.3.4.2

* fixed plug.watch bug dealing with multiple partition devices
* fixed mount.watch bug causing duplicate NOUUID devices to show up
* fixed HFS device mounting issue
* Hub support *should* be pretty spot on
* fixed custom-translation-XX input, custom OSD translations now load
* can supply customized smb.conf file (include at root of attached device-experimental)
* fixed FTP server 425 error issue (add -H flag)
* fixed sshfs & outgoing scp (use public key auth)
* fixed timezone (added export to shell profile)
* enabled outgoing ssh identity
* corrected typo in lighttpd server.upload-dirs location
* updated ntfs-3g-2010.1.16
* fixed chsh
ai (2993)|31.1.2010 02:11
[quote=joe.matrix;263263]Chápu správně že když mám teda strukturu:
VTS_01_1.VOB
VTS_02_1.VOB
VTS_03_1.VOB
VTS_03_2.VOB
tak nepomůže ani to přejmenování na m2ts? Takže jedině to přegrabovat celé do jíného formátu než je DVD?[/quote]

nic neprevadej, to bych snad vyhodil ten prehravac radsi, normalne to prejmenuj takto:
VTS_01_1.m2ts
VTS_02_1.m2ts
VTS_03_1.m2ts
VTS_03_2.m2ts

a bude ti to prehravat vsechno jedno za druhym, i kdyz tam bude treba mezi nimi nejaky VOB (treba VTS_02_0.VOB, coz je menu)
joe.matrix (8)|31.1.2010 10:19
Děkuji spadl mi pořádnej butr ze srdce.... :)
clee (6592)|31.1.2010 15:16
mel bych par dotazu na tuhle krabicku,

vypina se pripojenej disk s vypnutim wdtvl? a jak je to kdyz mam na siti windoze i mac pocitace, funguje sdileni u obou bez problemu?
jis (1301)|31.1.2010 18:57
[quote=clee;263485]vypina se pripojenej disk s vypnutim wdtvl?[/quote]Ano.

[quote=clee;263485]jak je to kdyz mam na siti windoze i mac pocitace, funguje sdileni u obou bez problemu?[/quote]S macy zkušenost nemám, se sdílením s windows PC občas problémy jsou. Řešením je alternativní fw. WD o tom ví, tak to snad časem ve svém fw také doladí.

Oba dotazy se v tomto tématu opakovaně diskutovaly.
mebavi (7)|31.1.2010 19:08
[quote=danri;262320]A z toho notebooku se připojíš na desktop? Pokud ne tak máš asi nastavené na tom desktopu špatně sdílení, možná ti vůbec neběží služba. Občas se s problémy se sdílením ve windows potká každý.
Zkus vytvořit v PC Media Server, ten mi zatím vždy fungoval spolehlivě, buď můžeš použít Windows Media Player (Knihovna-Sdílení médií), nebo si nainstaluj Wild Media Server. Za zkoušku nic nedáš.[/quote]

Díky, s Wild Media Serverem to šlo bezpotíří :-).

Nevíte někdo, jak přidat nějakou vyjímku do NODa ? Vždy musim vypnout firewall, abych mohl něco přehrát, což je takový nepraktický. Když dam v nodovi F5, tak najdu vyjýmky a přidam tam wms.exe, tak to nepomůže......
ai (2993)|31.1.2010 23:44
[quote=mebavi;263518]Díky, s Wild Media Serverem to šlo bezpotíří :-).

Nevíte někdo, jak přidat nějakou vyjímku do NODa ? Vždy musim vypnout firewall, abych mohl něco přehrát, což je takový nepraktický. Když dam v nodovi F5, tak najdu vyjýmky a přidam tam wms.exe, tak to nepomůže......[/quote]

Mas tam celou cestu k tomu souboru? Me staci u antiviru Avast u nastaveni programu-vyjimky zapsat C:\Program Files\Wild Media Server\* a funguje to.
ai (2993)|31.1.2010 23:49
Jinak ja jsem teprve v praveku s temi DLNA a UPnP vecmi, seznamuju se s tim kvuli WDTV, a myslim si, ze to prevalcuje sdileni souboru jako celkem. V baraku , kde je v kazde mistnosti zasuvka na sit, vice TV a PC to funguje jak ma. Zkousel jsem i PlayOn kvuli Netflixu a jinym stanicim (v US) a WDTV mi tedy prehraje i streamy z Netflix. U toho Wild Media Serveru mi prehrava DVD jen po VOBech ne title jako celek, to by se mohlo nejak osetrit.

Zkousim jeden problem ale, hledam reseni na prehravani jednotlivych souboru z kamery (m2t z HDV kamery, ale vpodstate jde asi jedno o jake soubory se jedna), kde by to hralo bez pauzy mezi temi klipy. Zkousel jsem samozrejme sdileni z PC na WDTV (pauzy 5s), dale servery Twonky, ten ve Windowsech u Visty, Wild Media Server, ale vsude to dava pauzy , ja nevim 6 az 10 sekund.

Da se to nejak bez tech pauz?
flynetman (4)|1.2.2010 10:42
Zdravim. WDTV mi funguje k plnej spokojnosti, az na prehravanie mkv zo siete po kably. WDTV sharujem s NASom ICYBOX IB. Konfiguracia bezproblemova, nacitanie sharovaneho miesta rychle. Pri prehravani mkv (je jedno ake framerate) sa video sekne... (na par sekund) a potom sa o5 rozbehne (zrychlene, bez zvuku). Neviem, ci je problem v nastaveni (NAS a router je 1 GB), alebo v niecom inom. Pri prehravani na PC (z NAS disku), to ide v pohode... Budem vdacny za kazdu radu...
mebavi (7)|1.2.2010 17:13
[quote=ai;263568]Mas tam celou cestu k tomu souboru? Me staci u antiviru Avast u nastaveni programu-vyjimky zapsat C:\Program Files\Wild Media Server\* a funguje to.[/quote]

ano, cestu tam mám celou, když sem měl avasta, tak to šlapalo pěkně a bezproblému, ale noda neumím asi nastavit ....
peatro (1054)|1.2.2010 19:58
chtel bych se zeptat, jaky externi disk k tomu poridit, aby se spinal a vypinal samocine se zapnutim a vypnutim WD TV LIVE?
dogs (351)|1.2.2010 20:06
[quote=peatro;263684]chtel bych se zeptat, jaky externi disk k tomu poridit, aby se spinal a vypinal samocine se zapnutim a vypnutim WD TV LIVE?[/quote]


Myslím, že jakýkoliv který nemá vlastní napájení, tzn. např. 2,5", třeba tento:

Pevný disk SAMSUNG 2.5" S2 Portable 640GB - černý, 5400ot, 8MB cache, USB2.0, HX-MU064DA/G22

Dokonce usíná po 10 minutách nečinosti sám
hirogen77 (29)|1.2.2010 20:10
[quote=mebavi;263518]Díky, s Wild Media Serverem to šlo bezpotíří :-).

Nevíte někdo, jak přidat nějakou vyjímku do NODa ? Vždy musim vypnout firewall, abych mohl něco přehrát, což je takový nepraktický. Když dam v nodovi F5, tak najdu vyjýmky a přidam tam wms.exe, tak to nepomůže......[/quote]

nastav si rozsireny rezim, potom sa nastav do kolonky NASTAVENIA v HLAVNOM LAVOM menu tam vyber polozku PERSONALNY FIREWALL a v tejto polozke klikni na ZMENIT REZIM OCHRANY POCITACA V SIETI a vyber polozku UMOZNIT ZDIELANIE.
peatro (1054)|1.2.2010 21:10
[quote=dogs;263688]Myslím, že jakýkoliv který nemá vlastní napájení, tzn. např. 2,5", třeba tento:

Pevný disk SAMSUNG 2.5" S2 Portable 640GB - černý, 5400ot, 8MB cache, USB2.0, HX-MU064DA/G22

Dokonce usíná po 10 minutách nečinosti sám[/quote]

to vim, ze 2.5'' disky ktere se utahnou pres usb napajeni to umi, ono to ani jinak nejde, kdyz se vypne zdroj s USB, spis se mi jednalo o externi 3,5'' disky treba WD, ty to neumi? i kdyz maji vlastni napajeni? treba jestli to nejak nekomunikuje skrz USB a da prikaz k aktivaci disku nebo k uspani??
jis (1301)|1.2.2010 21:37
[quote=peatro;263684]chtel bych se zeptat, jaky externi disk k tomu poridit, aby se spinal a vypinal samocine se zapnutim a vypnutim WD TV LIVE?[/quote]Jakýkoliv 2,5", to zajišťuje WDTVL (vypne mu napájení...). S 3,5" s vlastním napájením nemám zkušenost.
clee (6592)|2.2.2010 13:34
ai: diky za odpovedi, projdu si thread, jinak i velky externi disky by se mely teoreticky vypinat, po vypnuti pc se taky vypnou, problem bude mozna s boxama co maji spinac

jinak v siti se wdtv tvari jako sitovej disk predpokladam?
dogs (351)|2.2.2010 22:26
[quote=clee;263835]ai: diky za odpovedi, projdu si thread, jinak i velky externi disky by se mely teoreticky vypinat, po vypnuti pc se taky vypnou, problem bude mozna s boxama co maji spinac

jinak v siti se wdtv tvari jako sitovej disk predpokladam?[/quote]


Ve Win 7 se tváří jako další počítač v síti, po rozkliknutí vidím oba zapojené disky jako složky (stejně jako v pc)
mebavi (7)|3.2.2010 17:44
[quote=hirogen77;263689]nastav si rozsireny rezim, potom sa nastav do kolonky NASTAVENIA v HLAVNOM LAVOM menu tam vyber polozku PERSONALNY FIREWALL a v tejto polozke klikni na ZMENIT REZIM OCHRANY POCITACA V SIETI a vyber polozku UMOZNIT ZDIELANIE.[/quote]

ano, to jsem udělal jako první, ale výsledek je stejný, stále musim v NODovi vypínat firewall....



Jinak nevíte jak to louská titulky ? titulky co mam externě (v srt) mi to vůbec neveme (u filmů v mkv, v avi sem nezkoušel, u DVD v pořádku)
flytt (4)|3.2.2010 22:32
[quote=jis;263723]Jakýkoliv 2,5", to zajišťuje WDTVL (vypne mu napájení...). S 3,5" s vlastním napájením nemám zkušenost.[/quote]

mam na tom pripojený toto [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
a WD TV ho sám vypína, kolečko mam na HDD mam neustále na "zapnute" WD to cez USB vypne, po zapnutí WD sa zapne aj disk (indikuje to dioda)
tommmyt (542)|4.2.2010 16:43
ahoj, měl bych prosím dotaz který jsem tu teda zatím nikde nenašel: zda WD TV (LIVE) přehraje z externího disku přes usb také blu-ray film když tam budu mít uložený...???? Nebo jaký jiný podobný "přehrávač" by se na to dal použít?:-)
ai (2993)|4.2.2010 18:14
[quote=tommmyt;264230]ahoj, měl bych prosím dotaz který jsem tu teda zatím nikde nenašel: zda WD TV (LIVE) přehraje z externího disku přes usb také blu-ray film když tam budu mít uložený...???? Nebo jaký jiný podobný "přehrávač" by se na to dal použít?:-)[/quote]

bude to hrat, ale bez menu, ale pozor,nejake BR tituly nemaji ve videu BT.709 flag. a WDTV to dekoduje v BT.601 (coz byla norma pro SD video). Uvidis tedy nejake barvy posunute v hue, treba svetle zelena bude vic radioaktivni zelena, nebo tvar muze byt i vice do cervena ,

tu je to rozebrano skrzs naskrz:http://wdtvforum.com/main/index.php?topic=3109.0
na druhe strance jsou i screeny
tommmyt (542)|4.2.2010 18:45
ahá, a to je "chyba" třeba starých blu-ray čili těch co se vydali jako první nebo jak?
A je nějaký podobný přehrávač, ale který s blu-ray filmy z externího disku přes usb nemá žádný problém?
ai (2993)|4.2.2010 20:12
[quote=tommmyt;264251]ahá, a to je "chyba" třeba starých blu-ray čili těch co se vydali jako první nebo jak?
A je nějaký podobný přehrávač, ale který s blu-ray filmy z externího disku přes usb nemá žádný problém?[/quote]

firmware u popcornu jsou zrejme upravovane, zatim myslim v beta fw, C200, prispevky se jmenem, alanh
http://www.networkedmediatank.com/showthread.php?tid=19366&page=12

jak na tom jsou jini nevim, jestli mas zajem o konkretni typ dej nekomu prehrat tento soubor, tam to vyjde najevo:
http://www.cypheros.de/files/Testbild_colour_description_alternating_120sec.ts

podil tech BR je veliky, HD veci se podle standardu maji enkodovat v BT.709 color space, neni prikazano tam ty flagy pro BT.709 davat pro HD video
tommmyt (542)|4.2.2010 20:33
Díky. Není teda možné že třeba i nějakým posledním firmaware pro WD TV Live by se to už mohlo přehrávat dobře? PopcornC200 mě napadl jako první, ale ten je například k WD TV Live asi třikrát dražší..
A když bych šel třeba do stolního Blu-ray přehrávače s usb vstupem? Např LG BD-370 (390) který má taky usb vstup a do toho připojil ten externí disk s blu-ray filmem, přehraje to? (dobře?)
ai (2993)|4.2.2010 20:49
Na vylepseni firmware u WDTV Live bych nespolehal.
ai (2993)|4.2.2010 20:54
Popbox od Syabas (popcorn) se zacne take prodavat jsou to levnejsi modely, zjistuj jestli fw bude s korektnim BT.709 dekodovanim
tommmyt (542)|4.2.2010 21:43
http://community.wdc.com/t5/WD-TV-Live-Ideas/Wrong-Colour-Space-used-for-unflagged-HD-material/idi-p/8665

..WD have given no ETA on a firmware update for this issue but have said that it is a Trivial change so should not be too long....

????