Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 26 z 526 PrvníPrvní ... 1624252627283676126 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 376 až 390 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

jrx jrx je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    no to je ... len predpokladam, ze ste ho vsetci videli
    A to bys právě neměl. Hádanka by měla být pro všechny, ať už to jsou znalci co mají v hlavě půlku IMDB nebo jen víkendoví diváci. Navíc, z tvého pohledu se může jednat o známý a profláknutý film, ale někomu ten styl třeba nesedí a viděl dejme tomu jiné filmy, které on považuje za ty, které musel vidět snad každý, ale ty o nich třeba ani nemáš potuchu
    Tak se potom snaž přizpůsobit nápovědy tak, ať to není rychlovka jako v případě, kdy lexxxa přidal nápovědu k duffourově hádance, ale zase ať to není "ultimate movie experts only" jestli mi rozumíš
    Naposledy upraveno uživatelem Jiri@tncm: 05-04-2010 v 00:24
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

jasne, v tom sa zhodneme. Kazdemu neulahodis. No v prvomrade vyberam podla muziky ... ci mi niecim utkvela v pamati .... kedze ta je hnacim motorom tejto sutaze.

A kedze mi napadlo teraz viac konkretnych tipov (na skladby), tak urcite niektory z nich vyberiem, podla aktualnej nalady ... vo stvrtok vecer sa rozhodnem.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Máte tam aktualizované výsledky - huuuh, tři hodiny od rána od 6 mi trvalo, než jsem se dostal na systemovej HDD a vzkřísil OS - a to je prosím týden stará instalace.
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...337#post259337

Edito @vivid.sk: pls jenom ne zase nějaké žabožrouty, těch už bylo letos dost...
    Edito 2: @lexxxa: Přítomnost tagů si můžeš ověřit na mých ukázkách - vše čisté origo ze záznamů a vlastních enkodingů v Auditionu z LPCM do MP3Pro. Nic tam nedávám, max. tam budu uvedený já jako zpracovatel.
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 05-04-2010 v 09:38

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Navrhoval by som dávať v hádanke v piatok o 14:00 len zvukovú ukážku. Prvú nápovedu dávať až o pár hodín, prípadne na druhý deň.
    Trochu by sa súťaž sprísnila a nebolo by to len o detektívnych schopnostiach pri vyhľadávaní na Googli.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Navrhoval by som dávať v hádanke v piatok o 14:00 len zvukovú ukážku. Prvú nápovedu dávať až o pár hodín, prípadne na druhý deň.
    Trochu by sa súťaž sprísnila a nebolo by to len o detektívnych schopnostiach pri vyhľadávaní na Googli.
    Dyk si to tak dělej, když budeš zadávat sám, co ti brání? Každý ať si dává nápovědy do zadání podle svého zralého uvážení. Jinak "přepřahat kobylu za pochodu se nemá" a když měnit pravidla, tak si ty změny vymýšlejte k uplatnění od 01.01.2011.

Registrace
    May 2009

V kadom pripade, na tom napade od EditoraPO nieco bude. Hlavne sa zachova podstata zmyslu tejto sutaze.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

V kadom pripade, na tom napade od EditoraPO nieco bude. Hlavne sa zachova podstata zmyslu tejto sutaze.
    Podle toho by se dosáhlo pravého opaku - většinu by to odradilo. To by mělo smysl pouze v případě, kdyby jsi udělal segregaci = jedna soutěž pro IQ < XYZ a druhá soutěž pro IQ >XYZ, česky pro blbé a pro pokročile blbé.

A opakuji, že cílem je POPULARIZACE filmu (obsahu) jako takového, proto čím více účastníků uhádne považuji za úspěch, ne to, že nápověd bude málo nebo zmatené a uhádne vás to jen pár.
    Ale pokud chcete udělat ještě jednu hádanku, říkejme tomu VFH2 pro superznalce, nic ti v tom nebrání založit si další thread (vlákno) vedle v této sekci a patřičně si to ošetřovat.

Registrace
    May 2009

Nemyslim. Predpokladam, ze to EditorPO myslel tak, ze by nikto znevyhodneny nebol. Po (1 hodine) by tam bolo plne znenie ako doteraz. Len 1 hodina by bola samotna ukazka a plny zasah 60b by ziskal skutocne ten, kto pozna film podla songu (a presne takto znie kazdotyzdenna hadanka).

Ale naco zbytocne riesit nieco, co si moze kazdy prisposobit ...takze sa podpisujem pod tvoje slova: Dyk si to tak dělej, když budeš zadávat sám.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

StD, konštruktívne nápady dokážeš zatĺcť do zeme okamžite .

Prečo sa potom uvádza každá hádanka otázkou:

[COLOR=DarkRed]Jste filmoví/TV znalci? Dokážete uhádnout film podle typické melodie znějící v jedné scéně filmu?[/COLOR]

1. Pokiaľ to niekto dokáže, tak prečo mu to neumožniť? Aspoň sa ukáže pravý znalec.
    2. Nie každý je presne o 14:00 pri počítači, alebo nemá v práci možnosť okamžite reagovať na súťažnú otázku. Takže už teraz priamo vylučujeme zamestnaných ľudí.
    4. Momentálne (ak si si to všimol) sú to preteky s časom.
    5. Pravidlá sa vlastne vôbec nezmenia, len sa prvá najnapínavejšia časť súťaže trochu časovo roztiahne.
    6. Podľa obtiažnosti/jednoduchosti/jednoznačnosti nápovedy jednotlivých zadávateľov je to stejne vždy iné. Niekto dá ľahkú už prvú nápovedu, niekto nie.
    7. Uhádnutie melódie ešte bez nápovedy nemusí znamenať aj správnu odpoveď, veď melódia sa môže objavovať vo viacerých filmoch. Potom je to na odvahe súťažiaceho riskovať, či trafí ten správny film. Kto by hádal v čase bez nápovedy, tak už by sa po zverejnení prvej nápovedy nemohol opravovať.

Nemyslim. Predpokladam, ze to EditorPO myslel tak, ze by nikto znevyhodneny nebol. Po (1 hodine) by tam bolo plne znenie ako doteraz. Len 1 hodina by bola samotna ukazka a plny zasah 60b by ziskal skutocne ten, kto pozna film podla songu (a presne takto znie kazdotyzdenna hadanka).

Ale naco zbytocne riesit nieco, co si moze kazdy prisposobit ...takze sa podpisujem pod tvoje slova: Dyk si to tak dělej, když budeš zadávat sám.
    Asi tak nejak
    Naposledy upraveno uživatelem EditorPO: 05-04-2010 v 16:50

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    StD, konštruktívne nápady dokážeš zatĺcť do zeme okamžite .

Prečo sa potom uvádza každá hádanka otázkou:

[COLOR=DarkRed]Jste filmoví/TV znalci? Dokážete uhádnout film podle typické melodie znějící v jedné scéně filmu?[/COLOR]

1. Pokiaľ to niekto dokáže, tak prečo mu to neumožniť? Aspoň sa ukáže pravý znalec.
    2. Nie každý je presne o 14:00 pri počítači, alebo nemá v práci možnosť okamžite reagovať na súťažnú otázku. Takže už teraz priamo vylučujeme zamestnaných ľudí.
    4. Momentálne (ak si si to všimol) sú to preteky s časom.
    5. Pravidlá sa vlastne vôbec nezmenia, len sa prvá najnapínavejšia časť súťaže trochu časovo roztiahne.
    6. Podľa obtiažnosti/jednoduchosti/jednoznačnosti nápovedy jednotlivých zadávateľov je to stejne vždy iné. Niekto dá ľahkú už prvú nápovedu, niekto nie.
    7. Uhádnutie melódie ešte bez nápovedy nemusí znamenať aj správnu odpoveď, veď melódia sa môže objavovať vo viacerých filmoch. Potom je to na odvahe súťažiaceho riskovať, či trafí ten správny film. Kto by hádal v čase bez nápovedy, tak už by sa po zverejnení prvej nápovedy nemohol opravovať.

Asi tak nejak
    Jaký preteky s časom? Proč, abych byl první? Budiž. Soudě podle sebe, tak jsem se třeba naposledy dokopal hádat druhou VFH včera až pozdě večer - googlením, aby byla účast. Napoprvé mi ta melodie nic neřekla (navíc jsem zpěvákovi rozuměl Just místo Lust...), film neznám a neviděl jsem, a asi ani neuvidím, protože mě ani nápověda nijak neupoutala, že by to mohlo být zajímavé. O bodiky mi nejde, nemusím být všude první, všechno znát... Lexxxovy nápovědy mě úplně mátly, tak jsem se na to raději vykašlal. Tolik mé reakce jako zkušebního vzorku obecenstva.

Co se toho postupného dávání nápověd týče, klidně to tak dělej, mě to nevadí, ale ničemu to nepomůže (byť neuškodí).
    Heleď, děláme to sami pro sebe, ne? Tak v tom porád nehledejte nějaké kličky. Když jich bude pak tolik, že to nováček zadávající vůbec nepochopí a nemusí mít taky tolik času a vůle to také tak udělat? Kdo ho poučí? To povede jen k psaným pravidlům a neustálým hádkám, což opravdu není mým cílem.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Jediné, co bych v nepsaných pravidlech změnil od příštího roku, je počet bodů za zadání z 20 na 80, aby to nebyl trest ale premiová výhra, protože je s tím spojená práce navíc pro pobavení/poučení ostatních...

jrx jrx je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    od příštího roku
    A co takhle jen na půlroční etapy, konec roku daleko

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    A co takhle jen na půlroční etapy, konec roku daleko
    ...no a to je právě o tom "přepřahání kobyly za pochodu"... Jak by k tomu přišli ti předtím za 20, kdyby to bylo hned od příštího týdne za 80? To mi silně připomíná praktiky politiků a zdejšího státu...

Minimálně do pololetí by jsi to musel nechat při starém a dát to vědět předem, aby to bylo aspoň trochu fair.
    Navíc to tu ne každý čte, tak kam to chcete vyvěsit?

Je tu občas Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

-se zvysenim bodu za zadavani souhlasim,od kdy necht rozhodne organizator,a se zmenami by mel tez mit posledni slovo ten kdo tu soutez vymyslel,to si myslim je fer
    -zmeny by meli byt kazdopadne pouze vedouci ke zvyseni poctu hadajicich,to znamena pravidla jasna,jednoducha,a srozumitelna vsem
    -a poukazu znovu na myslenku a smysl teto souteze jak ji chapu ja,ukazat,doporucit nejakou zajimavou melodii,film,a dat napovedy tak aby se hadajici dozvedel o filmu co nejvice,neni ucel ani umeni dat svycarsky film ktery reziroval neznamy reziser a nikdo ho neuhodne,film nestoji za nic a nikdo o nem nikdy neslysel,spise nez zmeny pravidel to chce trosicku dele se zaobirat vyberem filmu a napoved pro zadavajici

jrx jrx je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Feb 2009

Kdo by k čemu měl přijít? V půli roku se vyhlásí vítěz druhého kola a jedeme od nuly třetí kolo s novýma pravidlama Takhle jsem to myslel, žádné přeskupování bodů a kdesi cosi... A stačí to vyvěsit tady + na skládku, kde jinde taky

Strana 26 z 526 PrvníPrvní ... 1624252627283676126 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25