Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Novy Xtreamer Media Player

axicom (626)|12.9.2009 08:43
[quote=audiTTTTT;240224]Montáž Xtreamer Media Player[/quote]


Koukam, plne robotizovana montazni linka 21. stoleti.

[quote=audiTTTTT;240187]také myšlenka jak vyřešit New větrák : [/quote]


Te vetrak je luxusni:-) zlaty eGreat!
audiTTTTT (70)|12.9.2009 11:15
zde už je to plně automatizované _ že by pokrok ?






H.Umberto (214)|12.9.2009 19:59
Taky nějaký pohled na střívka Xtreamru.

http://pbx.mine.nu/xtreamer/
Pytkin (7947)|12.9.2009 20:30
dosky osadza automat .. snad si nemyslis ze to letuju rucne ..
audiTTTTT (70)|13.9.2009 08:26
ja to myslel ironicky po zhlédnutí výrobní linky a jejího pracovního tempa
audiTTTTT (70)|13.9.2009 15:57
tak toto nechápu












proč ten větrák pootočil ????
H.Umberto (214)|13.9.2009 16:07
ON ho totiž ani nezapojil?!(pokud jsem si dobře všíml)
audiTTTTT (70)|13.9.2009 16:13
no jo to máš pravdu pravdoucí ,ale stímhle už to snad klapne ne ?



http://www.computer.cz/DetailPage.asp?DPG=73800&CatId=18849167




s nebo ho odpojit na věčné časy
H.Umberto (214)|13.9.2009 16:54
Tak to se ti povedlo.Kloubouk dolů.Je téměř identický jen se mi zdá,že těch 10000ot.může dělat tu samou paseku.
audiTTTTT (70)|14.9.2009 19:35
tak už jsem _pana větráka odpojil



a mám .......................................



klídek
pohodičku
ticho - které je velmi příjemné - zvláště u hororu
H.Umberto (214)|15.9.2009 04:05
Tak dej pak vědět jak se bude chovat např. u mkv filmů.Já si osobně myslím,že ten pasivní chladič na základní desce je dostačující.Proto je asi lepší používat disky o menší kapacitě a méně otáček netopí tolik.
Příjemné hororové chvění u Xtreamru!
audiTTTTT (70)|15.9.2009 19:01
[quote=H.Umberto;240685]Tak dej pak vědět jak se bude chovat např. u mkv filmů.Já si osobně myslím,že ten pasivní chladič na základní desce je dostačující.Proto je asi lepší používat disky o menší kapacitě a méně otáček netopí tolik.
Příjemné hororové chvění u Xtreamru![/quote]





takže dnes skouknuty 4 filmečky v _mkv______ a POHODIČKA POHODOVÁ



Xtreamerová lahůdka viz : Dead Snow



MarcelL (4)|16.9.2009 11:26
Ja jsem si Xtreamer poridil vcera, prehrava skoro vsechno co jsem do nej dal.
Mam ale problem s cimkoliv z Internetu krome pocasi.
Jakmile zkusim spustit nejake video treba z YouTube, tak se Xtreamer restartuje.
Funguje to nekomu, nebo mam nejaky vadny kus?
Zkousel jsem samozrejme resetovat nastaveni i prehrat firmware.
audiTTTTT (70)|16.9.2009 15:23
prosím příteli H.Umberto _ dá se nějak upravit diakritika titulků či musíme sečkat na Update ??
H.Umberto (214)|16.9.2009 16:12
Tak podle mých zkušeností jsou title bohužel takové jaké jsou.Firmware nic nevyřešil.Dají se posouvat ,zvětšovat a měnit kodování v nastavení .Fonty měnit nejdou.Již jsem někde na německém foru zaznamenal beta FW 1.03,ale šprechat neumím a google po překladu z toho udělal hatmatilku,že jsem to nechápal.
Tak se mrkni taky: http://www.xtreamer-forum.de/index.php
H.Umberto (214)|16.9.2009 16:22
[quote=MarcelL;240833]Ja jsem si Xtreamer poridil vcera, prehrava skoro vsechno co jsem do nej dal.
Mam ale problem s cimkoliv z Internetu krome pocasi.
Jakmile zkusim spustit nejake video treba z YouTube, tak se Xtreamer restartuje.
Funguje to nekomu, nebo mam nejaky vadny kus?
Zkousel jsem samozrejme resetovat nastaveni i prehrat firmware.[/quote]

No,zkus se mrknout na nastavení v systému,i když jak ho připojíš na router měl by se automaticky nastavit xtreamer on-line.Ze začátku jsem taky maturoval šlo mi jen počasí pak jsem něco v nastavení použil a vše makalo jak má.Ovšem restarty se nekonaly.Popravdě řečeno ta funkce je stejně jen,aby byla.Videa jsou nekvalitní a nezáživná ovšem je to můj názor.
MarcelL (4)|16.9.2009 16:49
OK, zkusim jeste nastaveni. I kdyz pochybyju, ze tam neco pomuze. Zkousel jsem jak DHCP, tak i manualni nastaveni IP adresy.
Seznam videi se mi tam ukaze, je tam i popis ke kazdemu tomu videu. Ale jakmile kliknu na play, tak problikne obrazovka a ceka me restart.

A na titulky v novem FW se muzu podivat. Mam i firmware 1.03b3.
audiTTTTT (70)|16.9.2009 17:23
já jsem aub anténu dal do ůplně pryč pač internet máme přece na PC né ?







můj názor ___
H.Umberto (214)|16.9.2009 20:02
[quote=MarcelL;240877]OK, zkusim jeste nastaveni. I kdyz pochybyju, ze tam neco pomuze. Zkousel jsem jak DHCP, tak i manualni nastaveni IP adresy.
Seznam videi se mi tam ukaze, je tam i popis ke kazdemu tomu videu. Ale jakmile kliknu na play, tak problikne obrazovka a ceka me restart.

A na titulky v novem FW se muzu podivat. Mam i firmware 1.03b3.[/quote]


Hm hm,nemúže to dělat ten beta FW?
H.Umberto (214)|16.9.2009 20:13
stáhněte soubor zde:
http://gator884.hostgator.com/~xtreamer/Xtreamer_1.0.3.zip

1. Jestli vy jste stáhnuli .RAR či .SEZIPOVANÝ SOUBOR, vytáhněte , že to používání e.g. WinRAR
2. Kopírujte váš soubor (*.XTR) k USB paměťové tyči a spojí to do USB hostitelského přístavu na váš Xtreamer
3. Zapněte váš Xtreamer a navigovat SYSTEM UPDATE možnostem v SETTINGS menu
4. Vyberte Firmware Upgrade volbu
5. Navigujte USB paměti napojené na váš Xtreamer obsahující mikroprogramy vybavení nové souborový Xtreamer_ver103.xtr

Co je nového v 1.0.3 Xtreamer mikroprogramové vybavení:

1. zámek složky(Setup ->System ->zamykací kontrola)

- řízení přístupusložky používání hesla.

- Standardní heslo: 0000

2. NA mód(Setup ->System ->výkonový mód)

- Vypnout napájení: jestli tisková "síla" zapne, vždy vypnout napájení

- NA mód: jestli tisková "výkonová" klávesa, šel do NAS módu.

- Potvrďte okno: jestli tisková "výkonová" klávesa, jevit se populární nahoru okno pro výběr.

3. Pokryjte.jpg/složka.jpg podporovat.

- Jestli existovat Pokryjte.jpg/Foler.jpg uvnitř složky, to ukáže že obraz v náhledové oblasti kdy složka je vybraná.

- Jestli tam není žádný obraz s vybraným hudebním souborem a pokrýt.jpg/rýha.jpg existovat uvnitř stejné složky, to ukáže tomu obrazu v hudební oblasti hrací skříně.

4. Dialogová titulek písmová/obrysová barevná podpora.

- Základní barvy výběr(bílý, červený, zelený, modrý, žlutý, fuchsin, voda, purpur, Gray, čerň)

- Pokročit barevná výběr(ruční vybraná RGB 24 kousky barva podporuje)

5. Čas skáče podporu během filmového playbacku používání knoflíku navigace.

- nahoru: +3 minuty, dolů: -1minute, levý: -10 sekundy, +30 sekundy

6. Displej HDD /USB/NAS/ UPNP / FTP /drátovaný/bezdrátový status v Home menu.


Jiné změny:

Zlepšení:

7. DDNS neregistrovaná volba k tomu, aby odstranila DDNS.

8. Ruční nastavení Fan rychlostní volby dodala Setup ->MISC->fanouška rychlost- >ruční.

- Uživatel může nastavit Fan rychlost z 0~50.(0 pro mimo)

9. Informační okno je 5 pixel shora dolů kraj během video/fotografického playbacku

10. Jestli tam není žádné Foler.jpg/kryt.jpg pak to ukáže nějaký /každý /žádný jpg soubor(z té složky) jak náhled.

11. "domácí" klíč nebude pracovat během video/fotografického playbacku.

12. Ruční fanoušek rychlostní nastavení v NAS režimové aplikaci.

13. "synchronizační dialogová titulek" knoflíková funkční výměna.(pravý synchronizační knoflík: + synchronizace, levý synchronizační knoflík: - synchronizace)

14. Symbolická pomoc je přidaná v dialogovém titulku překrývací okně.

15. OSD text aktualizovaný.

16. NFS výstupek je možný jestli tam není žádný HDD (vnitřní či externí) či USB pohon.

- Mediální Library ->NFS Shortcut menu přidalo brouzdat NFS namontovaným adresářem.

- Mediální Library ->NFS Shortcut bude vyřazený jestli tam není žádný NFS výstupek.

- NFS horská volba s USB diskový/USB HDD odstranila.

17. Mediální Library ->HDD bude vyřazený jestli tam není žádný vnitřní HDD.

18. Změňte indexové číslo v prohlížeči souborů.

- Horní index složky je 0. Soubor či složka začne od indexového 1.

19. UPNP Server funkce podpory nahradila s NAS Mode a může být vykonaný z pavučiny.

20. FTP serverový startovní/zastavovací časovací zmenšený a lepší přístup podporuje

- Nezávislý na UPnP Media Server v nastavovacím menu.

21. Korejské kanály dodaly internetové menu.

22. Odstraňte mé_sousedy' v NET seznamu položek.

Štěnice upevnila:

23. Jestli my stanovení HDMI Audio mimo, po restartovat HDMI Audio pracuje znovu.

24. Klávesa smazat opravu chyb v bezdrátovém bezpečnostním klíčovém vstupním okně.

25. Jestli složka je zamčená, jpg soubory uvnitř té složky nebude neobjevit se v kontrolním okně.

26. Nesprávná funkce "levého"/"přímo" knoflíku v DVD menu navigace.

27. Příliš velký prostor v dialogovém titulku textu po nějakém zvláštním znaku má rád: é a jiní.

28. Nežádat o volbu přihlášení do systému(jestliže ne nahraný v) při použití přesného souborový URL z vzdáleného umístění.

29. NFS podílový odmontovat/vymazat štěnici fixovanou

30. NFS zpožďovací štěnice podání ruky upevnilo.

31. Latinský znakový nesprávný displej upevnil.

32. Systém havaruje při vstupování USB zařízení v správci souborů.

33. Zálohování/znovuuloží/resetovat funguje podporuje také pro NFS a Live IP z nastavení pavučiny.

34. Samba volné místo na disku displejová štěnice upevnila.

- To může ukázat celkové volné místo na disku všech zařízení(vnitřní/externí HDD).

- Každé přístrojové volné místo na disku nemůže podporovat.

- Celková velikost ne podporovaný ještě.

35. Skutečný audio(. ra ) soubor odstranil z video jakostní třídy.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nějaká zlepšení z 1.0.3B3

1. DDNS neregistrovaná volba k tomu, aby odstranila DDNS.

2. Ruční nastavení Fan rychlostní volby dodala Setup ->MISC->fanouška rychlost- >ruční.

- Uživatel může nastavit Fan rychlost z 0~50.(0 pro mimo)

3. Informační okno je 5 pixel shora dolů kraj během video/fotografického playbacku

4. Jestli tam není žádné Foler.jpg/kryt.jpg pak to ukáže nějaký /každý /žádný jpg soubor(z té složky) jak náhled.

5. "domácí" klíč nebude pracovat během video/fotografického playbacku.

6. Ruční fanoušek rychlostní nastavení v NAS režimové aplikaci.

7. "synchronizační dialogová titulek" knoflíková funkční výměna.(pravý synchronizační knoflík: + synchronizace, levý synchronizační knoflík: - synchronizace)

8. Symbolická pomoc je přidaná v dialogovém titulku překrývací okně.

9. OSD text aktualizovaný.
MarcelL (4)|16.9.2009 21:41
Beta FW to neni, delalo to prave uz s puvodnim. Ten beta jsem tam daval prave proto, ze to nefungovalo.
H.Umberto (214)|16.9.2009 22:51
Tak nyní jsem tam natáhl FW 1.0.3 a net faké.Zátvrd a restart!
Pytkin (7947)|17.9.2009 09:41
hosi .. jak je to s Xtreamerom .. tiez ma HTML menu ako NMT ? daju sa vytvarat nove skiny , jukeboxy a podobne ?
H.Umberto (214)|17.9.2009 13:00
Tak to asi ne.
Tunseng (1)|17.9.2009 21:58
mam tedy ten pristroj doma a nahradil muj starsi MViX HD

tedy ... oproti mvix je jeho prostredi a menu skutecne velmi nehotove ... az trapne jednoduche . Chybi napriklad zobrazeni nekolika naposled poustenych filmu, coz mvix umel ... ovladac se mi zda jako by si nerozumel s prijimacem protoze se mi velmi casto stava ze stisknu ok a pak sipku doprava zatimco xtreamer to pochopi jako dvojity stisk OK ... sakra .
vubec nejvetsi problem je vetracek ktery rval sice i u mvixu ale opravdu ani zdaleka ne takhle moc. Vypnout opravdu jde, diky bohu, ale nevim zda s vypnutym vetrackem zvladne spolehlive prehravat HD x264 video, otestuji to a dam vedet.

uvolneni firmwaru jako opensource chvalim (domnivam se ze je to vzhledem k GPL licenci dokonce POVINNOST vyrobce.) melo by to skutecne vest k tomu ze pocetna komunita uzivatelu dotahne ten produkt k dokonalosti, zatim to ma ale k dokonalosti a hlavne eleganci ovladani SAKRA daleko.

Jezis prave jsem se pokusil neco najit na youtube pomoci softwarove klavesnice ... opomenu ze po spusteni videa z youtube xtreamer proste spadne a restartuje sitove spojeni a znovu nabehne domovska obrazovka (opakovane), ale psat neco na te softwarove klavesnici je vzhledem v vyse uvedene nespolehlive komunikaci ovladace a pristroje SKUTECNY POROD. Tak tedy nevim .... nazor mam rozpacity ... kladne hodnotim, ze narozdil od MVIX ... xtreamer opravdu umi prehrat MKV X264 FULL HD video plynule, ale ma to spoustu ALE

MVix zobrazoval sdilene slozky v cele domaci siti pekne na jednom miste, vubec nezalezelo na tom z jakeho pocitace a jake domeny nebo pracovni skupiny ... proste si klepl na sit a hned videl slozky ... vtip byl v tom ze vsechny se zobrazili jen na prani, zatimco implicitne se zobrazovali jen ty do kterych jsi alespon jednou vsoupil, coz melo za nasledek ze ses do obvyklych slozek pak dostal mimoradne rychle ... ale xtreamer ? boze ... nejdriv musim klepnout na sit, pak na jmeno pracovni skupiny, pak na jmeno pocitace nez se vubec dostanu ke slozkam , je to HROZNE ZDLOUHAVE

jakmile se prokousete tim vsim a pustite plynule video v perfektni kvalite, tak na nedostatky zapomenete .... takze to neni az tak horke jak to muze znit, to hlavni dela dobre, ale presto tomu skutecne chybi ruka perfekcionisty, ktery by to dotahnul

... vyzkousim novy firmware, tuhle zkusenost mam s 1.0.2 ... prosim at to pomuze nebo to poslu z okna :-)
H.Umberto (214)|18.9.2009 03:50
Asi nepomůže :-(
H.Umberto (214)|18.9.2009 04:14
Zajímavý přehled připravovaných FW(přeloženo googlem).

Vážení přátelé,

After seriously reviewing our bug tracker online system and numerous RD meetings and internal verifications we happy to announce you our roadmap as to our future firmware updates of the xtreamer Po přezkoumání vážně bug tracker on-line systému a mnoha RD setkání a vnitřních kontrol jsme rádi, že Vám oznamujeme plánu, jak se na naši budoucí aktualizace firmwaru xtreamer

The Firmwares will be released in these days : Firmware budou uvolněna v těchto dnech:
________________________________________________ ________________________________________________
(1) next week - 7.9.2009 version 1.03 (still based on old SDK- will give today more details) (1) příští týden - 7.9.2009 verze 1.03 (stále založena na starých SDK-dám dnes více informací)
__________________________________________________ __________________________________________________

__________________________________________________ __________________________________________________
(2) on the 12.10.2009 we will introduce you version 2.0 new firmware based on the newest SDK that address core system speed issues and improved playback and more efficient chipset workflow. (2) k 12.10.2009 jsme vám představí nový firmware verze 2.0 na nejnovější SDK, které řeší základní problémy systému, rychlosti přehrávání a lepší a efektivnější chipset workflow.
__________________________________________________ __________________________________________________
with HD GUI and improved core elements , major bug fixes of faster networking speed in both wired and wireless and new internet radio (live radio + shoutcast ) and powerful music jukebox that fully supports PLS files and even BD ISO support with hopefully Blu Ray menus HD s GUI a vylepšené základní prvky, hlavní opravy chyb rychlejšího sítí rychlost v drátových i bezdrátových i nové internetové rádio (live radio + shoutcast) a výkonné hudební jukebox, který plně podporuje PLS soubory a dokonce s podporou BD ISO doufejme Blu Ray menu

__________________________________________________ __________________________________________________
(3) On the 30.10 we will introduce version 2.1 (3) Dne 30.10 jsme se představí verze 2.1
__________________________________________________ __________________________________________________

with XMJ integraetd with support for music + movies + pictures cover art. s XMJ integraetd s podporou pro hudbu + filmy + obrázky kryt umění. Folder playback - you will be able to get info OSD about any file or even play directly the contents of folders by clicking PLAY on the RC while you are on the media library. Složka přehrávání - budete mít možnost získat informace o OSD libovolný soubor nebo dokonce hrát přímo obsah adresáře po kliknutí na PLAY RC když jste na knihovně médií.

(4) On the 1.11.2009 we will release the new eTRAYZ nas. (4) Dne 11.1.2009 jsme se uvolní nové eTRAYZ nas.

===================================================== ================================================== ===
Xtreamer road map Skeleton - (Target time for beta releases) Xtreamer silniční mapa Skeleton - (cílový čas pro beta verze)

This days are final but may be subjected to short delay of 1 or 2 days give and take. Tento dny jsou konečné, ale může být vystaveno na krátké zpoždění 1 až 2 dny dávat a brát.

(official releases will be 1 week later) (oficiální verze bude 1 týden později)

7.9 (1.03)--------> 12.10(2.0 new SDK based) --------> 30.10(2.1 new SDK based) 7,9 (1,03) --------> 12,10 (2,0 na nové SDK) --------> 30.10 (2.1 SDK na nový)
===================================================== ================================================== ===
audiTTTTT (70)|18.9.2009 19:45
ja sem spokojen s New FW
MarcelL (4)|26.9.2009 15:55
Vysel novy firmware 1.0.3.1 ktery by mel konecne vyresit problem s Internetem.

Stahovat se da na strankach xtreamer.net

1.0.3.1 Release notes

- Internet service fixed.

What's new in 1.0.3 Xtreamer firmware:

1. Folder lock(Setup->System->Lock Control)

- Folder access control using password.

- Default password: 0000

2. NAS mode(Setup->System->Power Mode)

- Power Off: if press “Power” button, always power off

- NAS Mode: if press “power” button, go to NAS mode.

- Confirm Window: if press “power” button, appear pop up window for selection.

3. Cover.jpg/Folder.jpg support.

- If exist Cover.jpg/Foler.jpg inside folder, it will show that image in preview area when folder is selected.

- If there is no image with selected music file and cover.jpg/foler.jpg exist inside same folder, it will show that image in music jukebox area.

4. Subtitle font/outline color support.

- Basic color selection(White, Red, Green, Blue, Yellow, Magenta, Aqua, Purple, Gray, Black)

- Advance color selection(Manual select RGB 24 bits color support)

5. Time skip support during movie playback using navigation button.

- up: +3 minutes, down: -1minute, left: -10 seconds, +30 seconds

6. Display HDD/USB/NAS/UPnP/FTP/Wired/Wireless status in Home menu.



Other changes:

Improvements:

7. DDNS unregister option to remove DDNS.

8. Manual setting of Fan speed option added in Setup->MISC->Fan Speed->Manual.

- User can set Fan speed from 0~50.(0 for off)

9. Information window is 5 pixel down from top margin during video/photo playback

10. If there is no Foler.jpg/Cover.jpg then it will show any jpg file(from that folder) as preview.

11. “Home” key will not work during video/photo playback.

12. Manual fan speed setting in NAS mode application.

13. “Sync Subtitle” button function swap.(Right sync button: + sync, Left sync button: - sync)

14. Symbolic help is added in subtitle popup window.

15. OSD text updated.

16. NFS mount is possible if there is no HDD (internal or external) or USB drive.

- Media Library->NFS Shortcut menu added to browse NFS mounted directory.

- Media Library->NFS Shortcut will be disabled if there is no NFS mount.

- NFS mount option with USB drive/USB HDD removed.

17. Media Library->HDD will be disabled if there is no internal HDD.

18. Change index number in file browser.

- Upper folder index is 0. File or folder starts from index 1.

19. UPnP Server boost function replaced with NAS Mode and can be executed from web.

20. FTP server start/stop timing reduced and better access support

- Independent from UPnP Media Server in setup menu.

21. Korean channels added in Internet menu.

22. Remove My_Neighbors’ in NET item list.

Bug fixed:

23. If we set HDMI Audio off, after reboot HDMI Audio works again.

24. Delete key bug fix in wireless security key input window.

25. If folder is locked, jpg files inside that folder will not appear in preview window.

26. Incorrect functioning of “left”/”right” button in DVD navigation menu.

27. Too big space in subtitle text after some special character like: é and others.

28. Don’t asks for login option(if not logged in) while using exact file URL from remote location.

29. NFS share unmount/delete bug fixed

30. NFS handshake delay bug fixed.

31. Latin character incorrect display fixed.

32. System crash while entering USB device in file manager.

33. Backup/Restore/Reset functions support also for NFS and Live IP from setup of web.

34. Samba free disk space display bug fixed.

- It can show total free disk space of all device(internal/external HDD).

- Each device free disk space can’t support.

- Total size not supported yet.

35. Real audio(.ra) file removed from video category.
H.Umberto (214)|26.9.2009 20:03
No konečně nový FW už to někdo prubnul?
H.Umberto (214)|27.9.2009 15:13
[quote=H.Umberto;242008]No konečně nový FW už to někdo prubnul?[/quote]
Tak i s novým FW u mne přístup na internet nefachčí funkční je pouze síť.
audiTTTTT (70)|27.9.2009 15:22
připojení na net nemám pač .......



ale co tíče odpojení větráku tak jak jsem se minule zmínil


je takové _ že



jsem musel tento velmi hlučný větrák napojit zpátky,jelikož filmy MKV se mi sami od sebe začali vypínat,Avi a DVD ůplně vpohodě.
Takže se snažím hledat na netu New větrák,už jsem narazil ale je ůplně shodný takže NIC.
U nás v krámě absolutně nemají nic
audiTTTTT (70)|27.9.2009 17:31
tak jsem dneska objednal tento,halt až přijde dám echo







http://www.pselectronic.cz/k5103-046-gm1202pfv2-8.html
H.Umberto (214)|27.9.2009 18:04
JJ,taky jsem na to přišel.Jedu na něm tak 3 hoďky denně mám ho máznutý Wéčkem a už to není tak hrozné.Ovšem čekám jak dopadneš pro jistotu si objednám taky.
audiTTTTT (70)|27.9.2009 18:20
OKAMŽITĚ písnu názor pač mám rád pohodičku a hlavně KLÍDEK při spouštění MOVIE

už at to mám doma , už se prostě těším jak malej kluk,stejné emoce jak při zakoupení _ _ Xtreameru _ _
H.Umberto (214)|28.9.2009 04:02
Asi tak nějak!
audiTTTTT (70)|28.9.2009 18:41
takže objednávka na _Ventilátor 25x25x10, vapo DC12V 5m3/h 16dBA maglev_


potvrzena ___



jen mně zarazila konečná cena.
Pač cena zboží je 151Kč a přeprava vyjde na 130Kč,halt VYDŘIDUŠI,ale furt si říkám ,že v živitě jsem přišel o mnohem více peněz,a hlavně je to pro dobrou věc.



p.s :

Mrknul mi nato maník (elektrikář) a podle jeho názoru přístroj Xtreamer bude na 150% spokojen a tedy i uživatel.
Pač dovnitř namontovali Čínskej šmejd - AUŠUS (kopyta)



dnes se mi movie s koncovkou _MKV_ párkrát seknul a nakonec aj přeskočil na jiný film (opět záhada).
Nevím čím je to způsobené ale začínám mít pěkný vztek na _BLACK krabičku.
Avi a DvD jdou vpohodě takže můj názor bude že to chce New Update.
audiTTTTT (70)|28.9.2009 19:09
a pokud nebude makat _New větrák_ tak ja má tak jdu do .......................


http://www.alza.cz/scythe-hdd-ita-kaze-d95097.htm



a to snad už bude jistota jako že se jmenuji ........
H.Umberto (214)|29.9.2009 19:03
[quote=audiTTTTT;242158]takže objednávka na _Ventilátor 25x25x10, vapo DC12V 5m3/h 16dBA maglev_


potvrzena ___



jen mně zarazila konečná cena.
Pač cena zboží je 151Kč a přeprava vyjde na 130Kč,halt VYDŘIDUŠI,ale furt si říkám ,že v živitě jsem přišel o mnohem více peněz,a hlavně je to pro dobrou věc.



p.s :

Mrknul mi nato maník (elektrikář) a podle jeho názoru přístroj Xtreamer bude na 150% spokojen a tedy i uživatel.
Pač dovnitř namontovali Čínskej šmejd - AUŠUS (kopyta)



dnes se mi movie s koncovkou _MKV_ párkrát seknul a nakonec aj přeskočil na jiný film (opět záhada).
Nevím čím je to způsobené ale začínám mít pěkný vztek na _BLACK krabičku.
Avi a DvD jdou vpohodě takže můj názor bude že to chce New Update.[/quote]

Taky si myslím,že nové FW stojí za h...Mastí to od pasu kluci šikmoocí.Přínos jsou pouze titulky.Vracím se na FW 1.0.2.
audiTTTTT (70)|30.9.2009 16:24
jdu pro větrák na poštu tak jsem napnutý jak špagát na prádlo

dám echo
audiTTTTT (70)|30.9.2009 21:19
Zdarec a palec,

tak jsem dnes nasadil New Větrák za nehoráznou cenu , respektive větrák sám o sobě je na dnešní poměry levný,ale ta _TA_ přeprava je _Nej Nej _ PŘEMRŠTĚNA _ či velmi drahá!

takže jsem nasadil větrák do Xtreameru a docela jsem byl velmi překvapený jeho hlušností , pač jsem očekával velmi tichý chod, byl jsem hned NAŠTVÁN a začal jsem jednat!
Zpětně jsem nasadil starý větrák ( hlušný ),a začal jsem bádat a bádat.
Přišel jsem na jednu věc !?... a tak jsem jsem do ruky vzal PILKU a PILNÍK a vzniklo toto :

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

a POZOR - změna:

větrák starý o decibelech koncertu KABATU, se náhle změnil na běhací myšky na okruhu v Singapuru.

SUPER, říkám si, jsem spokojen s repasem a New Upgradem konzole i když jsem malinko zničil krabičku a tím pádem REKLAMACE na dobro FUČ.( co se dá dělat )

Ale ten koncert pro mé uši je LAHODA LAHODA.

Čím je to způsobené:

stejně jako u PC když nasadím větrák na výdech teplého vzduchu s PS tak věkeré plechy jdou do ...........................
a tak je to stejné u krabičky Xtreameru,veškeré plasty prostě HAJDY PRYČ.

A výsledek se dostavil. Ve finále tedy New větrák je zbytečný opakuji zbytečný ,stačí pouze malá lěč nepatrná ůpravička krabičky. Dále pro mé potěšení jsem na spod větrák nalepil kousek vaty pro vibrace větráku, které ač se nezdá - jsou -.

Pod šroubky jsem dal malé velmi malé papírové podložky.
Tím pádem jsem dosáhl úspěchu, rád jsem se podělil o svůj dnešní zážitek.

A na závěr?

Jelikož koncovky Avi a DvD a pochopitelně spousta dalších jede na 1000000%
a koncovka MKV se bud vypíná nebo zasekává tak halt je to v Upadate

Pozn.: čekat , čekat , čekat na New Update
H.Umberto (214)|1.10.2009 03:28
Pro Audi TTTTT

Teda to bys měl nabídnout výrobci jak bude čas hned se pustím do upravy s..u na záruku.
Pokud zas na něco kápneš dej vědít!
adore (1)|7.10.2009 21:49
Funguje niekomu s najnovsim firmwari Folder lock?
marty22 (53)|9.10.2009 08:47
Zdravím, mám ho od včera a zatim jsem pokojenej akorat se mi několikrát stalo že nejde zapnout DO ,musím odpojit hdmi kabel a pak naskočí a jede,myslite že je to na reklamaci?
H.Umberto (214)|9.10.2009 19:21
Tak tohle se mi stalo několikrát ihned po koupi.Mačkal jsem Power jak vzteklý,ale pomohl až tvrdý restart (vypnutí ze sítě).
Uvažoval jsem o reklamaci ovšem jak závada rychle přišla tak sama odešla.Kdyby to přetrvávalo určitě je to na vrácení.Během třech měsíců se u mne problém neobjevil.
marty22 (53)|10.10.2009 10:31
Dik za info, vcera jsem vymenil hdmi kabel za starej o dvd prehravace a zatim vse funguje tak uvidime co dal.Jinak jsem naprosto spokojenej,vymenil jsem ho za WDTV a je to rozdil.Akorat u nekterych mkv mi nebere integrovany titulky ktery na pc jedou,zatim to resim externima.
tribula (99)|12.10.2009 19:55
Ahojte. Prave som spojazdnil novozakupeny Xtreamer a ako hladam tak hladam, nikde nemozem najst moznost nastavenia oneskorenia obrazu voci zvuku, resp. naopak. Neviem preco ale moje DTS repro vzdy meskaju so zvukom a potom to musim riesit soft upravou. Za odpoved dakujem :)
audiTTTTT (70)|12.10.2009 20:51
Kdepak máme New firmware 2.0?
H.Umberto (214)|13.10.2009 04:07
1. release will be for beta testers first, final version for public will be at least 1 week later
2. release date is with 1 or 2 days give or take... expect a version for beta testers any day of this week, maybe even next week
3. ur not beta tester

asi za týden

ČUS!
RoPo (6061)|13.10.2009 07:54
[quote=tribula;243869]Ahojte. Prave som spojazdnil novozakupeny Xtreamer a ako hladam tak hladam, nikde nemozem najst moznost nastavenia oneskorenia obrazu voci zvuku, resp. naopak. Neviem preco ale moje DTS repro vzdy meskaju so zvukom a potom to musim riesit soft upravou. Za odpoved dakujem :)[/quote]

Kdyby to bylo obráceně - zvuk se předchází obrazu, tak by to měl řešit DTS dekodér a jeho nastavení tzv. LipSync ("synchronizace rtů").

Ale obráceně? To je snad "závada" ve firmware Xtreameru.....nebo DTS receiveru.