Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung Le46a956

001david (169)|22.10.2008 09:02
Poslední info od Sama ČR v prodeji ( běžně v obchodech EW,DATA atd ) do 1 měsíce. Už ji mají v oficiálním ceníku a netají jí. :)
rkalas (88)|22.10.2008 10:00
[QUOTE=Hmm;197560]Já bych ještě k té černé a v ní se (ne)utápějících detailech. Pokud máš třeba Batman Begins, tak je pohled ze studny nahoru a jde o to, jaké budou z hlediska detailů stěny. Byly tady linkovány (resp.vloženy) obrázky srovnávající černou neLED a LED LCD (v tématu LCD Samsung /snad u A656?/ je vložil BRNKY) a LED měla výbornou černou a nic moc detaily stěn a neLED zase nic moc černou a velmi dobré detaily. Tak by mě zajímalo, zda jsou detaily zobrazit, vytáhnout je z černé, aniž by viditelně zešedla....[/QUOTE]

Já jsem to zatím neměl čas zkoušet. Ale zatím jsem si všimnul, že černá je černá pouze při pohledu v ose. Při pohledu z osy jde rychle do šediva. Také jsem čekal trochu víc od lokálního stmívání - u signálu 4:3 jsou ty černé pruhy stále podsvětlené, byť to z pohledu v ose není i při tmě skoro znát. Docela mě zarazilo, když jsem vytáhnul jas nad 50, tak najednou černá zešedivěla, samo včetně těch postranních pruhů. Takže lokální stmívání není vůbec tak lokální...

Jinak jsem s obrazem spokojen a jak jsem psal, i při tmě je černá v ose perfektní. Když si vzpomenu na plazmu LG42PC55, tak ta proti tomuhle samu úplně zářila. Výhodu LED podsvětlení u této TV bych tedy viděl spíše v rovnoměrnosti podsvětlení než "lokálním" stmívání. Je to prostě tak na půl cesty.

Zatím jsem pro nastavení použil toto: http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=794082&page=17
S tímto nastavením nejsem ale zcela spokojen, neb pleťovka je trochu do zelena.

Připojení k PC přes HDMI a optikou k audiu funguje dobře. Jen bych potřeboval nastavit zpoždění zvuku, ale to jsem nenašel ani na TV ani na receiveru. Taky jsem telku připojil k ETH a na PC bez problému nainstaloval server. Všechny filmy co jsem pustil (avi, ts, dvd) přes ETH sam přehrál, jen u jednoho nešel zvuk. Bohužel ale docházelo k pravidelnému zaškubávání.
majkicz (872)|22.10.2008 12:32
[COLOR="Navy"]Mno, takze s ES domluva neni, vse jiz zustava bez odpovedi, takze jsem napsal finalni mail, ze pozaduji tedy vymenu me cloudingove A656 za tu podle nich bezvadnou A656 a at termin naplanuji na 27.10.2008. Nemam uz cas ani nervy a stres se s nimi porad pretahovat. Uvidim, co dovezou, bud to fakt bude bez chybicky anebo maximalne jim to vlepim zpatky s zadosti o navraceni penez.[/COLOR]
Hmm (1739)|23.10.2008 08:56
[QUOTE=majkicz;197633][COLOR="Navy"]Mno, takze s ES domluva neni, vse jiz zustava bez odpovedi, takze jsem napsal finalni mail, ze pozaduji tedy vymenu me cloudingove A656 za tu podle nich bezvadnou A656 a at termin naplanuji na 27.10.2008. Nemam uz cas ani nervy a stres se s nimi porad pretahovat. Uvidim, co dovezou, bud to fakt bude bez chybicky anebo maximalne jim to vlepim zpatky s zadosti o navraceni penez.[/COLOR][/QUOTE]No hele, když Ti ji mění, je to vada neodstranitelná a máš právo odstoupit od kupní smlouvy a oni musí vrátit peníze. Hrej tvrdě jako oni. Pošli to písemně a maj utrum. Pravda, i tak můžou hrát mrtvé brouky a přinutíš je leda žalobou. Pohrozit ovšem můžeš i medializací jejich přístupu všude na netu.¨
§ 622 občanského zákoníku

(1) Jde-li o vadu, kterou lze odstranit, má kupující právo, aby byla bezplatně, včas a řádně odstraněna, a prodávající je povinen vadu bez zbytečného odkladu odstranit. Není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, může kupující požadovat výměnu věci, nebo týká-li se vada jen součásti věci, výměnu součásti. Není-li takový postup možný, může kupující žádat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit.
(2) Jde-li o vadu, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby věc mohla být řádně užívána jako věc bez vady, má kupující právo na výměnu věci nebo má právo od smlouvy odstoupit. Táž práva přísluší kupujícímu, jde-li sice o vady odstranitelné, jestliže však kupující nemůže pro opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad věc řádně užívat.
(3) Jde-li o jiné vady neodstranitelné a nepožaduje-li výměnu věci, má kupující právo na přiměřenou slevu z ceny věci nebo může od smlouvy odstoupit.

Edit: I když teď jak o tom přemýšlím, tak se začínám bát, zda je ten clouding tak velký, aby bránil řádnému užívání jako věci bez vady....
Přeci jen, vadí na černé obrazovce, ale při filmu? Byť třeba hororu ve tmě, je to opravdu rušivé?
majkicz (872)|23.10.2008 09:35
[COLOR="Navy"]Je to rusive, ci pri sledovani tv ve 4:3 s pruhy po stranach..[/COLOR]
rkalas (88)|23.10.2008 09:59
Tak mám nové zkušenosti, bohužel i špatné. Ale nejdřív ty dobré. Pozorovací úhly jsou OK, problém nastává pouze, když se na TV koukáte zvrchu, tj. pro mne ve stoje z úhlu. Při vypnutém osvětlení je to naprostá bomba, černá je 100% černá. Koukal jsem na transformers a rattatouille v HD a je to nádhera.

Bohužel se ale objevilo slabé, ale stejně nepříjemně rušivé pískání. Nejprve pouze při vstupu z HDMI, pak i při sledování TV, aby to nakonec bylo zase jen u HDMI. Jak jsem zjistil, nedělá to zdroj, ale leze to z repráků. Když vypnu zvuk, je ticho jak v hrobě. Jsem si 100% jistej, že to včera nedělalo. Tak nevím, zda-li to není náhodou spojené s nějakým nastavením ...
majkicz (872)|23.10.2008 10:42
[COLOR="Navy"]Chmm...tak dneska rano prisel mail:[/COLOR]
Dobrý den, není to v žádném případě o nezájmu již jsme vám psali email ať sečkáte do konce měsíce .že se pokusíme le46A786 pro vás sehnat.
Michek
jordan23 (213)|23.10.2008 10:55
[QUOTE=majkicz;197760][COLOR="Navy"]Chmm...tak dneska rano prisel mail:[/COLOR]
Dobrý den, není to v žádném případě o nezájmu již jsme vám psali email ať sečkáte do konce měsíce .že se pokusíme le46A786 pro vás sehnat.
Michek
[/QUOTE]

Naděje umírá poslední :-)
Panzer.Dragon (1081)|23.10.2008 11:22
[QUOTE=majkicz;197760][COLOR="Navy"]Chmm...tak dneska rano prisel mail:[/COLOR]
Dobrý den, není to v žádném případě o nezájmu již jsme vám psali email ať sečkáte do konce měsíce .že se pokusíme le46A786 pro vás sehnat.
Michek
[/QUOTE]

to je v pohode.. me stvou zas v mironetu nedaj mi ji az 10.11 to uz je pomalu k vanocum takhle sem si to vubec nepredstavoval
001david (169)|23.10.2008 12:34
to:Panzer.Dragon

jsme na tom stejně. Moji 956 mě slibujou cca na ten samej termín. Jen to samozřejmě nemohou zaručit!!!!!!

čekám a čekám.
Panzer.Dragon (1081)|23.10.2008 12:39
prosimte a po prihlaseni na mironetu a otevreni objednavky s tv mas jakou barvu vedle policka Stav jak jsou takovy ty O S B V D N ?

ze bych je jeste trochu pritlacil protoze vcera se urek nejakej operator ze jedna prisla ale daj ji asi na prodejnu tak bych jim zavolal ze uz sem diky tyhle objednavce se vsim pocital ze sem myslel ze to plati.. :-)
majkicz (872)|23.10.2008 13:02
[QUOTE=Panzer.Dragon;197764]to je v pohode.. me stvou zas v mironetu nedaj mi ji az 10.11 to uz je pomalu k vanocum takhle sem si to vubec nepredstavoval[/QUOTE]

[COLOR="Navy"]V pohode? Chces pripomenout, ze tahle kauza zacala zacatkem srpna? A cim vsim jsem musel projit? A ze i kdyz te 100x v telefonu ujisti a v mailu, pokud odpovi, rovnez, ze stejne to je jen takove to pohlazeni nervu, ktere nevede nikam? :)
Byl bych rad, kdyby to byla pravda a vyresilo se to, ale stejne tomu uz moc neverim.[/COLOR]
001david (169)|23.10.2008 13:23
[QUOTE=Panzer.Dragon;197781]prosimte a po prihlaseni na mironetu a otevreni objednavky s tv mas jakou barvu vedle policka Stav jak jsou takovy ty O S B V D N ?

ze bych je jeste trochu pritlacil protoze vcera se urek nejakej operator ze jedna prisla ale daj ji asi na prodejnu tak bych jim zavolal ze uz sem diky tyhle objednavce se vsim pocital ze sem myslel ze to plati.. :-)[/QUOTE]



N - červená. Není na žádném skladu.

Včera kolem 17.00 jsem byl na centrále Mironetu a 956 tam vystavená nebyla.
mysli (45)|23.10.2008 13:33
Tady jí mají skladem (potvrzeno) a cena celkem slušná. Dnes si pro ní jedu
http://www.imart.cz/32005-le46a956-full-hd-lcd-tv-samsung.html?page=1&back=search
Debil041 (130)|23.10.2008 14:15
Sorry za malinký offtopic, ale neviděli či neslyšeli jste někde o LE55A956 skladem???
Panzer.Dragon (1081)|23.10.2008 15:10
[QUOTE=001david;197787]N - červená. Není na žádném skladu.

Včera kolem 17.00 jsem byl na centrále Mironetu a 956 tam vystavená nebyla.[/QUOTE]

dik no,ja tam mam modrou a mel em tam do dneska dopoledne vcerejsi datum a dneska mi to zmenili na 10.11 u le40a786 co se da delat no..

vzhledem k tomu ze je s mironetem spojenejch az moc vyhod prednostni servis,v miste bydliste,moznost vraceni,cena,doprava atd tak mi nezbyva nez cekat jako osel az mi to 10.11 posunou treba na 25.11..
001david (169)|23.10.2008 15:15
[QUOTE=Panzer.Dragon;197812]dik no,ja tam mam modrou a mel em tam do dneska dopoledne vcerejsi datum a dneska mi to zmenili na 10.11 u le40a786 co se da delat no..

vzhledem k tomu ze je s mironetem spojenejch az moc vyhod prednostni servis,v miste bydliste,moznost vraceni,cena,doprava atd tak mi nezbyva nez cekat jako osel az mi to 10.11 posunou treba na 25.11..[/QUOTE]


Přesně - výhody nějaké mají. Doufám jen , že kdyby se něco opravdu posr...., tak co slibují dodrží!! Taky si počkám a budu doufat, že můj kousek na který čekám byl vyroben po 20.9.2008 viz. výše:)
Panzer.Dragon (1081)|23.10.2008 15:19
u mironetu diky tomu ze byl v obcanskym judu tak musej delat poradne jinak koncej jeste jedna takova medialni kauza a nikdo tam nebude nakupovat to si myslim ja..

a z vlastni zkusenosti sou fakt dobrej obchod zaruku sem nikdy neresil ale asi 5x sem vracel zbozi a vzdy v pohode-slo se domluvit bez problemu a do ctyr dnu dali vedet ze poslou penize

jo cet sem to s tou vyrobou to je drsny taky bych chtel radsi tu co je bezproblemova u 956
Panzer.Dragon (1081)|23.10.2008 15:37
[QUOTE=majkicz;197785][COLOR="Navy"]V pohode? Chces pripomenout, ze tahle kauza zacala zacatkem srpna? A cim vsim jsem musel projit? A ze i kdyz te 100x v telefonu ujisti a v mailu, pokud odpovi, rovnez, ze stejne to je jen takove to pohlazeni nervu, ktere nevede nikam? :)
Byl bych rad, kdyby to byla pravda a vyresilo se to, ale stejne tomu uz moc neverim.[/COLOR][/QUOTE]

:-) to je dost desivej pripad to je fakt,snad ti tu 786 sezene
Debil041 (130)|23.10.2008 15:42
[QUOTE=001david;197809]to:debil041

jedna je na

http://www.imart.cz/539-audio-video-televizory-lcd-lcd-tv-uhl-vetsi-nez-29/32002-le55a956-full-hd-lcd-tv-samsung.html[/QUOTE]

A dá se tomu věřit? Podle jejich stránek mají na skladě kdeco, to se jim do toho jejich baráku snad ani nemůže vejít!!!
martin01_cz (218)|23.10.2008 16:05
[QUOTE=001david;197814]Taky si počkám a budu doufat, že můj kousek na který čekám byl vyroben po 20.9.2008 viz. výše:)[/QUOTE]

Co tím myslíš??? Starší mají nějaký problém?
majkicz (872)|23.10.2008 16:11
[COLOR="Navy"]Zish prestante tu delat paniku. To byla tiskova zprava pro US trh, tzn. pro kusy vyrobene v US. Evropsky Samsung nic takoveho nevydal, takze tady to asi ocividne maji poreseno.[/COLOR]
martin01_cz (218)|23.10.2008 16:55
No proto:)
Panzer.Dragon (1081)|23.10.2008 17:13
[QUOTE=001david;197787]N - červená. Není na žádném skladu.

Včera kolem 17.00 jsem byl na centrále Mironetu a 956 tam vystavená nebyla.[/QUOTE]

a mas tam prosimte nejakej datum? me tam ted naskocilo 23.10 a potvrdili mi na infolince ze tam zas nejaky cachry s dodanim par kousku(mozna jen jednoho) 786 jsou
001david (169)|23.10.2008 18:54
[QUOTE=Panzer.Dragon;197842]a mas tam prosimte nejakej datum? me tam ted naskocilo 23.10 a potvrdili mi na infolince ze tam zas nejaky cachry s dodanim par kousku(mozna jen jednoho) 786 jsou[/QUOTE]

Já to tam mám už taky:) Pozor?????
Petr_K (62)|23.10.2008 18:56
Měl bych dotaz, ta 956 když je v pohotovostvím stavu, tak ta kontrolka také osvítí celý byt a nebo to je trošku decentnější? Viděl jsem u kamaráda na jeho Samsung plasmě, že to svítí modře a má v noci celej obejvák modrej.
001david (169)|23.10.2008 19:08
[QUOTE=Petr_K;197858]Měl bych dotaz, ta 956 když je v pohotovostvím stavu, tak ta kontrolka také osvítí celý byt a nebo to je trošku decentnější? Viděl jsem u kamaráda na jeho Samsung plasmě, že to svítí modře a má v noci celej obejvák modrej.[/QUOTE]

Nevím jak u 956, ale u menšího SAMA co jsem koupil mámě to svítí lehce a popřípadě to tam jde vypnout. Myslím, že to tady bude to samé.
Panzer.Dragon (1081)|23.10.2008 19:19
[QUOTE=001david;197856]Já to tam mám už taky:) Pozor?????[/QUOTE]

a kdyz kliknes na ten datum? tak se objevi dostupnost 10.11..coz je nic moc ale stejne mi rekli do telefonu ze neco se tam deje ze dneska uz ji asi nenaskladnej ale ze zejtra by mohli ale klidne se muze stat ze az pristi tyden

ale asi nic no sem myslel ze to tam maj jen ja ten datum takhle uz se mi to zas moc nezda a mas to modry nebo cerveny?
001david (169)|23.10.2008 19:26
[QUOTE=Panzer.Dragon;197862]a kdyz kliknes na ten datum? tak se objevi dostupnost 10.11..coz je nic moc ale stejne mi rekli do telefonu ze neco se tam deje ze dneska uz ji asi nenaskladnej ale ze zejtra by mohli ale klidne se muze stat ze az pristi tyden

ale asi nic no sem myslel ze to tam maj jen ja ten datum takhle uz se mi to zas moc nezda a mas to modry nebo cerveny?[/QUOTE]

Mám to modrý. Když kliknu na datum tak tam nemam 10.11..Čekam , taky na info od operátora, ale nevolá. Stále asi zjišťuje??????:)
Panzer.Dragon (1081)|23.10.2008 19:32
ok no tak si mi definitivne vzal i posledni nadeji.. :)

tak to tech 10.11 asi plati dop.... to uz ani nebude novinka tyhle ledky nez budou v mironetu skladem :-) to snad vyjde nova rada nez to bude skladem
majkicz (872)|23.10.2008 20:34
[QUOTE=001david;197860]Nevím jak u 956, ale u menšího SAMA co jsem koupil mámě to svítí lehce a popřípadě to tam jde vypnout. Myslím, že to tady bude to samé.[/QUOTE]

[COLOR="Navy"]Kde se to da prosim te vypnout? LEDka je sice cervena a neni to tak hrozne jako u predchoziho Philipse ta modra (ta taky osvitila cely pokoj :D ), ale i tak preferuji pri spani total tmu :)
Dik.[/COLOR]
Brnky (84)|23.10.2008 21:19
Pánové, já to u Mironetu objednal už 1.10. a už mi ji prý poslali. Jo na objednávce je dodáno ale kde mám televizi, nevím. Volal jsem DPD přepravě, protože jsem dostal číslo balíku a po ověření čísla bylo neplatné. Volal jsem tedy přímo do skladu Mironetu a tam už mi asi po třech dne pořád říkají, že musí objednat větší nákláďák, že prý to je specialní přeprava. No buď jen neschopné DPD, že nejsou schopný vyzvednou u Mironetu balík většího rozměru a nebo je neshopný Mironet a snaží se lhát. Tak, není to paráda v 21. století. :(
martin01_cz (218)|23.10.2008 23:21
[QUOTE=Brnky;197881]Pánové, já to u Mironetu objednal už 1.10. a už mi ji prý poslali. Jo na objednávce je dodáno ale kde mám televizi, nevím. Volal jsem DPD přepravě, protože jsem dostal číslo balíku a po ověření čísla bylo neplatné. Volal jsem tedy přímo do skladu Mironetu a tam už mi asi po třech dne pořád říkají, že musí objednat větší nákláďák, že prý to je specialní přeprava. No buď jen neschopné DPD, že nejsou schopný vyzvednou u Mironetu balík většího rozměru a nebo je neshopný Mironet a snaží se lhát. Tak, není to paráda v 21. století. :([/QUOTE]

Njn, víš jaký je to problém sehnat dneska auto, do kterýho se vejde krabice 1,5 x 1 x 0,3 m, to není žádná sranda:)
001david (169)|24.10.2008 07:54
[QUOTE=majkicz;197874][COLOR="Navy"]Kde se to da prosim te vypnout? LEDka je sice cervena a neni to tak hrozne jako u predchoziho Philipse ta modra (ta taky osvitila cely pokoj :D ), ale i tak preferuji pri spani total tmu :)
Dik.[/COLOR][/QUOTE]

Na tom malém Samu ( rok starý model LE26R86???) je letka modrá. V menu lze nastavit, jak se má chovat při vypnuté tv. Jestli zůstává svítit nebo ne.:)
mysli (45)|24.10.2008 09:55
[QUOTE=mysli;197790]Tady jí mají skladem (potvrzeno) a cena celkem slušná. Dnes si pro ní jedu
http://www.imart.cz/32005-le46a956-full-hd-lcd-tv-samsung.html?page=1&back=search[/QUOTE]

Takže telka už visí v obýváku. Naprostá spokojenost.
majkicz (872)|24.10.2008 09:57
[COLOR="Navy"]mysli: se sakra vice rozepis, ne? :D jsme tu na to nadrzeni jak stepni kamzici :)[/COLOR]
mysli (45)|24.10.2008 10:11
[QUOTE=majkicz;197935][COLOR="Navy"]mysli: se sakra vice rozepis, ne? :D jsme tu na to nadrzeni jak stepni kamzici :)[/COLOR][/QUOTE]

No první velmi, velmi příjemnej poznatek je, že filmy z blueraye jdou konečně krásně plynule. Na mojí předchozí telce Samsung LE40F71 mě právě štvalo, že se filmy dost sekaly. Původně jsem myslel, že je to nic moc přehrávačem (PS3), protože se to sekalo i na kámošovim Panasonicu, ale chyba byla očividně v telce.
majkicz (872)|24.10.2008 10:32
[COLOR="Navy"]Ted ses me dotknul, nazva PS3 nic moc prehravacem, tssss :p [/COLOR]
xmen201 (23)|24.10.2008 10:51
Cau kluci na alze ji maji porad skladem,tak nevim co tu resite.V mironetu se chovaj nekdy jako pekny svine co se tyce reklamaci.Kdo ozeli ty prachy co chce alza navic,tak ji muze mit jeste dnes doma.........
majkicz (872)|24.10.2008 10:53
[COLOR="Navy"]Alza na reklamace rovnez neni kdovijaka vyhra..[/COLOR]
rkalas (88)|24.10.2008 11:04
[QUOTE=mysli;197936]No první velmi, velmi příjemnej poznatek je, že filmy z blueraye jdou konečně krásně plynule. Na mojí předchozí telce Samsung LE40F71 mě právě štvalo, že se filmy dost sekaly. Původně jsem myslel, že je to nic moc přehrávačem (PS3), protože se to sekalo i na kámošovim Panasonicu, ale chyba byla očividně v telce.[/QUOTE]

Mě telka z repráků lehce píská, je to zvuk jako ze zdroje, ale jde to z repráků. Když vypnu zvuk, tak je ticho. Je to sice slabé, ale pro mě rušivé. Všimnul jsem si toho, když jsem připojil PC přes HDMI. Bohužel to pozoruji i při sledování TV (včera NOVA HD). Dělá to tvoje taky?

Zase to nevidím tak dramaticky, protože když sleduji filmy, tak je stejně pouštím přes receiver. Ale je to opruz při téhle třídě TV.
mysli (45)|24.10.2008 11:24
[QUOTE=rkalas;197944]Mě telka z repráků lehce píská, je to zvuk jako ze zdroje, ale jde to z repráků. Když vypnu zvuk, tak je ticho. Je to sice slabé, ale pro mě rušivé. Všimnul jsem si toho, když jsem připojil PC přes HDMI. Bohužel to pozoruji i při sledování TV (včera NOVA HD). Dělá to tvoje taky?

Zase to nevidím tak dramaticky, protože když sleduji filmy, tak je stejně pouštím přes receiver. Ale je to opruz při téhle třídě TV.[/QUOTE]

Tak u mojí jsem to nepozoroval. Myslím, že problém bude ve výstupu z tvojí graf. karty u PC. Odpoj a uvidíš. Pokud nepřestane, tak bych asi reklamoval.
rkalas (88)|24.10.2008 12:05
[QUOTE=mysli;197946]Tak u mojí jsem to nepozoroval. Myslím, že problém bude ve výstupu z tvojí graf. karty u PC. Odpoj a uvidíš. Pokud nepřestane, tak bych asi reklamoval.[/QUOTE]

Schvalne zkusim odpojit HDMI kabel od PC, ale moc tomu neverim.

Ještě pro upřesnění, dělá to i při sledování TV.

Dá se nějak udělat Reset všech nastavení tv?
001david (169)|24.10.2008 12:19
[QUOTE=mysli;197934]Takže telka už visí v obýváku. Naprostá spokojenost.[/QUOTE]

2 otázky

1) je ta telka z imart určená pro ČR trh? Nebo myslíš že to imart dovezl?

2) jak hluboký výřez na konektory ja na tv.O kolik třeba přesahuje hdmi, scart kabel k čistému zadku televize? Chci to dát také na zeď a mám v merku držák cca jen 3cm od zdi.

Dík za info
Cesťák_VB (82)|24.10.2008 13:08
Sorry, dlouho jsem nebyl IN.
Ad1) Proč to nekoupíte u Elektrošoku jako já Tam mají 956tky skladem a za perfektní cenu. Já si absolutně nemohu stěžovat! Když jsem ji objednával řekli, že ji dodají nejdříve za 3 dny, čímž riskovali, že ji objednám jinde. Vzal jsem ji od nich a splnili vše tak, jak řekli. Při dodávce jsem E-mailem reklamoval, že mi nedodali držák na stěnu a že ho chci dodat. Nevšiml jsem si, že jej strčili do bedny s TV. Druhý den volali, že se omlouvají a posílají zdarma držák. Stopl jsem to s tím, že jsem jen zmatkoval. Řekl jsem si o záručák a druhý den mi přišel poštou.
Ad2) Žádné pískání neslyším. Je ovšem pravda, že zatím nemám zapojen HDMI, protože jsem se sželel místního obchodníka, který mi nebyl schopen dodat TV a tak jsem u něj alespoň objednal DVI/HDMI kabel. Čekám už 14dní.
Ad3) Pozorovací úhly jsou absolutně špičkové. Až při velkém úhlu je TV nesledovatelná, ale jen kvůli tomu úhlu. Nepozoruji žádné šednutí barev, jen se na ni nechci dívat zezadu. Mohu posadit před TV cca 10 lidí v půlkruhu s poloměrem 2,5m a všichni budou spokojeni.
Ad4) Zářez pro konektory v zadní stěně TV je 25mm a scart vyčnívá 40mm od zadní stěny TV. HDMI zatím nemám.
Ad4) TV ve standby svítí malá červená kontrolka va pravém dolním rohu. V noci prakticky nic neosvětluje, je jen vidět. Modré podsvícení lze vypnout v meny, ale i v černé noci neruší sledování TV. Ve standby nesvítí.
Debil041 (130)|24.10.2008 13:09
[QUOTE=mysli;197934]Takže telka už visí v obýváku. Naprostá spokojenost.[/QUOTE]

A jaký máš z toho eshopu pocit? Jejich obchodní podmínky mi připadají strašně nekonkrétní. Mají záruční list v češtině? Jedná se o výrobek určený pro zdejší trh? Dá se u nich platit kartou na místě? Rád si poslechnu jakoukoliv informaci, pokud tedy znáš odpovědi, samozřejmě :-)
Cesťák_VB (82)|24.10.2008 13:11
[QUOTE=001david;197956]2 otázky

1) je ta telka z imart určená pro ČR trh? Nebo myslíš že to imart dovezl?

2) jak hluboký výřez na konektory ja na tv.O kolik třeba přesahuje hdmi, scart kabel k čistému zadku televize? Chci to dát také na zeď a mám v merku držák cca jen 3cm od zdi.

Dík za info[/QUOTE]

Prosím, dej link na ten tenkej držák. Já mám držák 80mm od zdi je nevypadá to hezky.
mysli (45)|24.10.2008 13:29
[QUOTE=001david;197956]2 otázky

1) je ta telka z imart určená pro ČR trh? Nebo myslíš že to imart dovezl?

2) jak hluboký výřez na konektory ja na tv.O kolik třeba přesahuje hdmi, scart kabel k čistému zadku televize? Chci to dát také na zeď a mám v merku držák cca jen 3cm od zdi.

Dík za info[/QUOTE]

ad1) To bylo první co jsem zjišťoval. Prý prodávají jen zboží určené pro český trh, takže reklamace v každym aut. servisu. ZL samozřejmě byl. Už jen, že jsou exklusivním partnerem Pioneer si myslím, že se jim dá věřit.

ad2) výřez je 2cm
brutus (56)|24.10.2008 13:33
[QUOTE=Cesťák_VB;197964]Sorry, dlouho jsem nebyl IN.
Ad1) Proč to nekoupíte u Elektrošoku jako já Tam mají 956tky skladem a za perfektní cenu. Já si absolutně nemohu stěžovat! Když jsem ji objednával řekli, že ji dodají nejdříve za 3 dny, čímž riskovali, že ji objednám jinde. Vzal jsem ji od nich a splnili vše tak, jak řekli. Při dodávce jsem E-mailem reklamoval, že mi nedodali držák na stěnu a že ho chci dodat. Nevšiml jsem si, že jej strčili do bedny s TV. Druhý den volali, že se omlouvají a posílají zdarma držák. Stopl jsem to s tím, že jsem jen zmatkoval. Řekl jsem si o záručák a druhý den mi přišel poštou.
[/QUOTE]

Problem s ES je, ze zarucak si vytiskli dle vlastniho navrhu doma a SAMSUNG.cz ho samozrejme neuzna.
To samo o sobe neni az takovy problem (pokud by teda na strankach nelhali a netvrdili, ze jde o zbozi urcene pro CZ trh).
Co se tyce rychlosti dodani tak jsem si u 656 taky nemohl stezovat - v dobe kdy ji nikde nemeli jsem ji mel od ES doma do druheho dne.
Problem nastal pri reklamaci... 4 dny nez si ji odvezli a pak mesic telefonu na tema "kdy teda bude nova"... nestihli mesicni termin takze jsme se domluvili na vraceni penez... to jim trvalo dalsich 14dni (z KB do KB - oni tvrdili ze doslo k problemu s podpisovym vzorem...)

Ja o nich v podstate nemuzu rict nic spatneho - verim tomu, ze se to takhle natahlo protoze to musej vozit tam kde to koupili (asi slovensko) - ale za ty problemy mne to nestoji a radsi si bohuzel zaplatim vic za CZ distribuci kde kdyz dojde k problemu tak muj jediny kontakt na reklamaci neni 1 mobilni telefon, ktery kdyz nema pan Michek naladu proste nezvedne :(