Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ma jeste dnes vyznam kupovat plasmu ?

Huncut (221)|25.6.2008 13:04
BOBA: kde prodavaji kvalitni 37" CRT?
Huncut (221)|25.6.2008 13:06
nem.p: tak SD na vetsi uhlopricce bude samozrejme horsi, ale psal si ze na SD moc nekoukas (zpravy, ulice) tak to se da prezit.
nem.p (29)|25.6.2008 13:11
jo SD moc neresim, hlavne DVD a HD ripy aby byli super.
Man5on (661)|25.6.2008 13:20
[QUOTE=nem.p;182836]Me jde spise abych nevidel obrazove body a treba u SD nebude obraz nic moc.[/QUOTE]

To bys musel mít sakra ostříží zrak, abys viděl body na obrazovce :D
Na 3 m se 42" neboj, rychle si zvykneš.
nem.p (29)|25.6.2008 13:38
no oci mam dobre, vydelavaji mi, ale v krame se mi to zdalo celkem ok a u filmu si, jak rikas, nejspis zvyknu
axicom (626)|25.6.2008 15:01
Koukam ze 3 - 3,5 m a nevidim problem, rozhodne nelituju, puvodne to mela byt 37 - 40".
nem.p (29)|25.6.2008 15:58
tak diky, jsem rad, ze mam konecne jasno. Kdyz se dostanu jeste nekam do kramu, tak to jeste zkouknu, ale vypada to, ze objednavam. Dlouha to byla cesta od plasmy pres ldc, full hd a zpet k zacatku a snad to bude v pohode. O vikendu uz chci koukat.
axicom (626)|25.6.2008 17:50
Tak pak pisni, kazdopadne si musi oci par dni zvyknout, je to proste jine nez CRT.
nem.p (29)|25.6.2008 20:56
axicom: hele ja uz nejsem zvykli ani na crt, jsem cerstve prestehovany a tyden jsem na bednu nekoukal a predtim tak vecer z postele pul hodiny nez jsem usnul a to na 55ku asi ze 4,5 metru a notebook crt nema :-) Urcite pisnu...o vikendu bych mel uz koukat.
Hmm (1739)|27.6.2008 08:23
Tak v tom novém StereuVideu je jakýsi test rádoby PLAZMA vs LCD, ale je to šaškárna. Modely jsou od stejného výrobce a nemají vždy ani stejnou uhlopříčku. Mírně to vyznívá ve prospěch plazem, ale nejsou to špičkové modely daných výrobců (už je pomalu čas na test Panáka PZ800) a navíc výrobci nepodporují obě technologie stejně, jednu třeba šidí z hlediska vývoje či kvality s ohledem na cenu, které chtějí dosáhnout, takže takové srovnání technologií je na prd. Chtělo to špičkové parádní výrobky jednotlivých známých značek protěžujících tu kterou technologii a postavit je obrazově proti sobě, což se bohužel nestalo. Takže se můžeme dál hádat.
amyr (120)|27.6.2008 08:37
[QUOTE=Hmm;182970]Tak v tom novém StereuVideu je jakýsi test rádoby PLAZMA vs LCD, ale je to šaškárna. Modely jsou od stejného výrobce a nemají vždy ani stejnou uhlopříčku. Mírně to vyznívá ve prospěch plazem, ale nejsou to špičkové modely daných výrobců (už je pomalu čas na test Panáka PZ800) a navíc výrobci nepodporují obě technologie stejně, jednu třeba šidí z hlediska vývoje či kvality s ohledem na cenu, které chtějí dosáhnout, takže takové srovnání technologií je na prd. Chtělo to špičkové parádní výrobky jednotlivých známých značek protěžujících tu kterou technologii a postavit je obrazově proti sobě, což se bohužel nestalo. Takže se můžeme dál hádat.[/QUOTE]

HMM už by sis nějakou tu technologii měl pořídit a ne tady jen rádoby o tom dlouhý čas jen diskutovat a citovat z recenzí,vlastní zkušenosti jsou nejcennější a tím Ty, na rozdíl od ostatních, posloužit nemůžeš.
Hmm (1739)|27.6.2008 09:44
[QUOTE=amyr;182972]HMM už by sis nějakou tu technologii měl pořídit a ne tady jen rádoby o tom dlouhý čas jen diskutovat a citovat z recenzí,vlastní zkušenosti jsou nejcennější a tím Ty, na rozdíl od ostatních, posloužit nemůžeš.[/QUOTE]
To je sice pravda (čekám do podzimu, v extrémním případě na nové jarní modely), ale s takovýmto přístupem by mohl každý zasvěceně diskutovat jen v tématu o přístroji co má doma. A už vůbec by se plazmař nemohl vyjádřit k LCD a obráceně, když je nemají doma. Navíc my co stále vybíráme jsme toho ze současných modelů viděli v prodejnách a přečetli v testech asi více než ten kdo už doma má (třeba i "zastaralý" model), je víceméně spokojen a potřebu intenzivně hledat kvůli koupi nemá. Moje rádobynázory nemusíš samozřejmě číst. Jen mě trochu překvapuje, že ses do mě obul kvůli kritice testu, který podle mě moc velkou vypovídací hodnotu o tom zda je lepší plazma nebo LCD nemá.
jarino1978 (8045)|27.6.2008 10:06
[QUOTE=Hmm;182985]To je sice pravda (čekám do podzimu, v extrémním případě na nové jarní modely), ale s takovýmto přístupem by mohl každý zasvěceně diskutovat jen v tématu o přístroji co má doma. A už vůbec by se plazmař nemohl vyjádřit k LCD a obráceně, když je nemají doma. Navíc my co stále vybíráme jsme toho ze současných modelů viděli v prodejnách a přečetli v testech asi více než ten kdo už doma má (třeba i "zastaralý" model), je víceméně spokojen a potřebu intenzivně hledat kvůli koupi nemá. Moje rádobynázory nemusíš samozřejmě číst. Jen mě trochu překvapuje, že ses do mě obul kvůli kritice testu, který podle mě moc velkou vypovídací hodnotu o tom zda je lepší plazma nebo LCD nemá.[/QUOTE]

- dúfam, že sa Ti konečne podarí kúpiť tú telku, lebo aby si nečakal až moc dlho..
- na jar 2009 prídu nové modely, ktoré budú cenovo zasa niekde inde, tie tohotoročné aspoň kúpiš ako výbehové typy
- výrobcovia prídu zasa s niečim novým, čo však nemusí byť v reálnom živote na prospech
- čiže keď si presvedčený o plazme, tak už nečakaj, prichádzaš o kvalitný zážitok, takže poď už konečne do toho
Hmm (1739)|27.6.2008 10:35
[QUOTE=jarino1978;182988].... keď si presvedčený o plazme, tak už nečakaj, prichádzaš o kvalitný zážitok, takže poď už konečne do toho[/QUOTE]
Pro mé plánované využití (hry na PC a 24" moňasi) plazma zatím vede, definitivně rozhodnut ještě nejsem. Jsem zvědav na podzimní 46" LCD Pioneer s panelem Sharp, ale to bude určitě zase cenově ulítlé. A Panákpremianta PZ800 taky ještě snad nikdo netestoval. Vím, že pořád bude něco nové, lepší za stejné nebo spíš nižší ceny, ale stovku na hromadě nemám a jak už jsem psal, nejdříve sadu repro Canton Chrono za pade v srpenci po dovolené (vím, že bych to mohl otočit, ale už jsem se rozhodl nejdříve pro mnohem kvalitnější reprodukci hudby). Pak teprve placatku, těm dám ještě čas na pokles cen :-)
marcer (17)|27.6.2008 11:44
[QUOTE=Hmm;182992]Pro mé plánované využití (hry na PC a 24" moňasi) plazma zatím vede, definitivně rozhodnut ještě nejsem. Jsem zvědav na podzimní 46" LCD Pioneer s panelem Sharp, ale to bude určitě zase cenově ulítlé. A Panákpremianta PZ800 taky ještě snad nikdo netestoval. Vím, že pořád bude něco nové, lepší za stejné nebo spíš nižší ceny, ale stovku na hromadě nemám a jak už jsem psal, nejdříve sadu repro Canton Chrono za pade v srpenci po dovolené (vím, že bych to mohl otočit, ale už jsem se rozhodl nejdříve pro mnohem kvalitnější reprodukci hudby). Pak teprve placatku, těm dám ještě čas na pokles cen :-)[/QUOTE]

Ako som uz pisal, na jesen su ohlasene nove modely Sony X4500 (XBR8 v US), ceny budu dost vysoke. Sony je povazovany za lidra LCD technologie, o krok pred Samsungom. Ciastocne je to aj imidz (Japonsko v. Korea).
axicom (626)|27.6.2008 11:47
[QUOTE=Hmm;182970]Tak v tom novém StereuVideu je jakýsi test rádoby PLAZMA vs LCD, ale je to šaškárna. Modely jsou od stejného výrobce a nemají vždy ani stejnou uhlopříčku. Mírně to vyznívá ve prospěch plazem, ale nejsou to špičkové modely daných výrobců (už je pomalu čas na test Panáka PZ800) a navíc výrobci nepodporují obě technologie stejně, jednu třeba šidí z hlediska vývoje či kvality s ohledem na cenu, které chtějí dosáhnout, takže takové srovnání technologií je na prd. Chtělo to špičkové parádní výrobky jednotlivých známých značek protěžujících tu kterou technologii a postavit je obrazově proti sobě, což se bohužel nestalo. Takže se můžeme dál hádat.[/QUOTE]

Mohl by si to ofotit a hodit na net?
grooveJ (140)|27.6.2008 14:04
[QUOTE=marcer;182996]Ako som uz pisal, na jesen su ohlasene nove modely Sony X4500 (XBR8 v US), ceny budu dost vysoke. Sony je povazovany za lidra LCD technologie, o krok pred Samsungom. Ciastocne je to aj imidz (Japonsko v. Korea).[/QUOTE]
A kým je takto považovaný Sony (za lídra)? Tuším že len akási skupina priazivcov z našich oblastí zo zotrvačnosti fandí teórii, že sony je "the best". Tiež si neviem predstaviť kde by boli LCD sony, keby neexistoval samsung so svojim vývojom a výrobou LCD panelov. Navyše, na predošlé modely sony neboli nejaké valné ohlasy (fóra, súčasné recenzie, ´ako si konečne Sony napravili reputáciu´ kvalitnými modelmi W4000 a ďalšími...). Tiež v celosvetovom sumári hodnoty značiek (ktorá značka je najviac cenná, cenená) je z elektronických gigantov už dva roky najvyššie postavený Samsung - narýchlo som teraz zagooglil pre ilustráciu http://bwnt.businessweek.com/brand/2006/ ). Nemám nič proti Sony, ale za celé dlhé roky čo ich vnímam aj kupujem, som ich nepovažoval za nič extra. "len"za vyšší slušný štandard (momentálne mám v prvej trojke ku kúpe LCD zamerané Samsung, Philips, Sony). Nechcem vyvolávať flame, iba som chcel trochu dať na mieru že kórejský Samsung je už celkovo velmi zvučná a kvalitná značka (vývoj, kvalita, vypracovanie, presadzovanie sa na trhu...).
US recenzie sú tiež tesné ;)
http://reviews.cnet.com/flat-panel-tvs/samsung-ln52a650/4505-6482_7-32887597.html?hhTest
http://reviews.cnet.com/flat-panel-tvs/sony-kdl-46w4100/4505-6482_7-32815337.html?hhTest&tag=also
http://reviews.cnet.com/flat-panel-tvs/samsung-ln46a650/4505-6482_7-32887598.html?hhTest&tag=also
KOCOUR65 (653)|27.6.2008 17:43
samsung kvalitni znacka ??????????????????????????????????????????????????????
amyr (120)|27.6.2008 18:00
[QUOTE=Hmm;182985]To je sice pravda (čekám do podzimu, v extrémním případě na nové jarní modely), ale s takovýmto přístupem by mohl každý zasvěceně diskutovat jen v tématu o přístroji co má doma. A už vůbec by se plazmař nemohl vyjádřit k LCD a obráceně, když je nemají doma. Navíc my co stále vybíráme jsme toho ze současných modelů viděli v prodejnách a přečetli v testech asi více než ten kdo už doma má (třeba i "zastaralý" model), je víceméně spokojen a potřebu intenzivně hledat kvůli koupi nemá. Moje rádobynázory nemusíš samozřejmě číst. Jen mě trochu překvapuje, že ses do mě obul kvůli kritice testu, který podle mě moc velkou vypovídací hodnotu o tom zda je lepší plazma nebo LCD nemá.[/QUOTE]

Promin,nechtěl jsem se do Tebe OBOUT a ne zrovna kvůli tomuto testu, ale pamatuji si , že před vánoci jsi psal, že čekáš na jarní modely,a jen co budou, tak do toho jdeš, ted už čekáš na podzimní modely nebo už zase jarní 09 a musím než souhlasit s JARINO 1978, pokud se mi něco líbí a vím , že je to lepší pro mne než to ostatní , koupím to. Také jsem skouknul recenze, testy, hodně porovnával na vlastní oči a jsem spokojen s tím , jak jsem koupil. A rozhodnutí, že si nekoupim Pioneera v 50 palcich za 65 tis, nebo kvalitní LCD za 80, jsem také promýšlel a nakonec z toho byla 50PX70 za 30.Ono to jde tak dopředu, že ted je tato telka tak na 2 roky a kdyby měl každý čekat na ideální přístroj, nic nekoupí. Vždy to bude nějaký kompromis.
jarino1978 (8045)|28.6.2008 09:06
[QUOTE=Hmm;182970]Tak v tom novém StereuVideu je jakýsi test rádoby PLAZMA vs LCD, ale je to šaškárna.[/QUOTE]

- akurát, že sa potvrdilo aj tu, že rozdiely sú defacto zmazané. dokonca od panáčka vyšlo lepšie LCD ako plazma a to dokonca bolo LCD pri pohyboch ďaleko lepšie, ako plazma !!!
axicom (626)|28.6.2008 09:31
No pokud LCD bylo rychlejsi nez plazma, tak asi pri testu bylo neco spatne, nemyslis?
roman2277 (582)|28.6.2008 10:00
[QUOTE=jarino1978;183063]- akurát, že sa potvrdilo aj tu, že rozdiely sú defacto zmazané. dokonca od panáčka vyšlo lepšie LCD ako plazma a to dokonca bolo LCD pri pohyboch ďaleko lepšie, ako plazma !!![/QUOTE]Ano jsou skoro smazané,ale jen s obrazovým materiálem od 720p výše.Cokoliv do 720 řádků je u LCDček obrazový "hnus".Takže stále je praktičtější mít doma Plazmu.(nebo nejlépe i LCD a CRT).
jarino1978 (8045)|28.6.2008 12:00
[QUOTE=axicom;183067]No pokud LCD bylo rychlejsi nez plazma, tak asi pri testu bylo neco spatne, nemyslis?[/QUOTE]

- áno, na nič bol asi tester za milión, čo používali...ha-ha
jarino1978 (8045)|28.6.2008 12:02
[QUOTE=roman2277;183070]Ano jsou skoro smazané,ale jen s obrazovým materiálem od 720p výše.Cokoliv do 720 řádků je u LCDček obrazový "hnus".Takže stále je praktičtější mít doma Plazmu.(nebo nejlépe i LCD a CRT).[/QUOTE]

- somarinky si nechaj pre iných. jasne sa tam dočítaš, že si niekedy poradili s SD signálom lepšie plazmy a zasa niekedy LCD ( v závislosti od modelu ).nikdy a nikde som nečítal a ani nevidel, žeby len plazmy dokázali lepšie zobraziť SD signál ...
- musíš byť strašne zadubený na plazmy, chce to trochu reality od teba už konečne
- obrazový hnus do 720p je hnus pri oboch technológiach, štúdiovú kvalitu tu nemá nikto, zbytočne si stále niečo nahováraš...
jarino1978 (8045)|28.6.2008 12:08
- ani po niekoľkých testoch pri niekoľkých modeloch nedokázali určiť jasné stanovisko, či plazmu, alebo LCD.A to či chcete, alebo nie o niečom svedčí !!!
- jas bol lepší na LCD
- kontrast väčšinou na plazmách
- kvalita SD - nedá sa vyhodnotiť v prospech jednej alebo druhej technológie
- podanie čiernej - mierne mali navrch plazmy, nedalo sa vyhodnotiť v prospech jednej alebo druhej technológie ( niektoré plazmy podali horšie čiernu, ako LCD )
- pohyby - mierne mali navrch plazmy, ale zasa tu bol ten príklad uvedený vyššie
- HD signál - mierne navrch LCD
Hmm (1739)|28.6.2008 15:32
[QUOTE=jarino1978;183063]- akurát, že sa potvrdilo aj tu, že rozdiely sú defacto zmazané. dokonca od panáčka vyšlo lepšie LCD ako plazma a to dokonca bolo LCD pri pohyboch ďaleko lepšie, ako plazma !!![/QUOTE]No u Panáka to přehnali tou LCD 80cm uhlopříčkou, to měli vzít aspoň těch 37". Jinak mě překvapilo jak nevalně tam PZ80 dopadla. No ale rozhodně věřím spíš Teohovi na hdtvtestu, u Sterea jsem se ani nedočetl, že by prováděli kalibraci. K těm pohybům, pokud má plazma výrazně rychlejší reakční dobu a přesto horší pohyby, tak to tam dávají horší střeva než do svého LCD? Nebo měli testeři horší kus než jsou ostatní? To jsem zvědav na profil 46PZ85 v příštím čísle... Na straně 36 (kandidáti EISA) máš lahůdku - u nového Philipse 42PFL9803 s LED se černá oproti Pioneer Kuro údajně zdála raritně přesvědčivější. Předpokládám ale, že Pincek byl 8G a je otázka zda byl férově nastaven na své optimum... Nicméně ten Philips asi bude bomba, ale ta cena za LED-podsvícení 80 tausnů za 40", to je ještě horší než u Pincka....
jarino1978 (8045)|28.6.2008 15:54
[QUOTE=Hmm;183109]No u Panáka to přehnali tou LCD 80cm uhlopříčkou, to měli vzít aspoň těch 37". Jinak mě překvapilo jak nevalně tam PZ80 dopadla. No ale rozhodně věřím spíš Teohovi na hdtvtestu, u Sterea jsem se ani nedočetl, že by prováděli kalibraci. K těm pohybům, pokud má plazma výrazně rychlejší reakční dobu a přesto horší pohyby, tak to tam dávají horší střeva než do svého LCD? Nebo měli testeři horší kus než jsou ostatní? To jsem zvědav na profil 46PZ85 v příštím čísle... Na straně 36 (kandidáti EISA) máš lahůdku - u nového Philipse 42PFL9803 s LED se černá oproti Pioneer Kuro údajně zdála raritně přesvědčivější. Předpokládám ale, že Pincek byl 8G a je otázka zda byl férově nastaven na své optimum... Nicméně ten Philips asi bude bomba, ale ta cena za LED-podsvícení 80 tausnů za 40", to je ještě horší než u Pincka....[/QUOTE]

- aj keď Stereo a video už dávno nie je to, čo bývalo, na testy sa dá spoľahnúť, zvlášť na takéto. Kalibráciu používali, veď niekoľkokrát sa zmienili o 100 % čiernej a 100 % bielej, nastavenie PAL...
- ide totiž o to, čo som už niekoľkrát uviedol na príklade DVD prehrávačov :
1. prvé boli na hovno
2. druhé boli best off
3. posledné stoja tiež už za hovno
A prečo ? všetci šetria, kde sa dá a tak je na vine všetko : panely a hlavne elektronika vo vnútri, ktorá robí 60 % kvality obrazu...
Apropo : profil výrobku je niečo iné, ako porovnávací test !!!
axicom (626)|28.6.2008 16:02
[QUOTE=jarino1978;183082]- áno, na nič bol asi tester za milión, čo používali...ha-ha[/QUOTE]

Tak ze mi tu chces tvrdit, ze LCD ma lepsi odezvu nez plazma? Boze kam jsme se to tady dopracovali....
Tak ze ode dneska uz na fotbal jedine LCD:-)
jarino1978 (8045)|28.6.2008 16:25
[QUOTE=axicom;183113]Tak ze mi tu chces tvrdit, ze LCD ma lepsi odezvu nez plazma? Boze kam jsme se to tady dopracovali....
Tak ze ode dneska uz na fotbal jedine LCD:-)[/QUOTE]

- prosím ťa, nebuď už viac trápny. v tom teste je to napísané, plazma Panáčik vs. LCD panáčik.To ti potvrdí aj HMM...
- ale viem, že ťa to strašne serie!!!

PS : mám to napísať zasa špecálne pre Teba ? Kvalita ( nekvalita ) obrazu nezávisí len na druhu panelu, ale hlavne od čriev, t.j. elektronika !!!
axicom (626)|28.6.2008 18:12
No jo, pan chytry a ma nacteno, tak sorry ze LCD ma lespi odezvu. Kdyz to napsali.... Jo a "cituj" se nauc pozivat, uz si tu na to byl upozornen!
jarino1978 (8045)|28.6.2008 19:33
[QUOTE=axicom;183130]No jo, pan chytry a ma nacteno, tak sorry ze LCD ma lespi odezvu. Kdyz to napsali.... Jo a "cituj" se nauc pozivat, uz si tu na to byl upozornen![/QUOTE]

- ale prosím Ťa. Mierni sa. Ja viem, že to nemôžeš predýchať, ale skús byť reálny. LCD vo všeobecnosti nemajú také rýchle panely, čo však doháňa elektronika, v niekoľkých prípadoch ( aj ten spomínaný ), može byť zobrazenie rýchlych pohybov lepšie na LCD, ako na plazme. odozva panela s tým veľa nemá.hlavné slovo má elektronika...už to tu niekto nazval, že ojebávka...
- to isté platí aj pri čiernej, jase, kontraste, farbách
- dúfam, že to chápeš konečne
roman2277 (582)|28.6.2008 20:36
[QUOTE=jarino1978;183083]- somarinky si nechaj pre iných. jasne sa tam dočítaš, že si niekedy poradili s SD signálom lepšie plazmy a zasa niekedy LCD ( v závislosti od modelu ).nikdy a nikde som nečítal a ani nevidel, žeby len plazmy dokázali lepšie zobraziť SD signál ...
- musíš byť strašne zadubený na plazmy, chce to trochu reality od teba už konečne
- obrazový hnus do 720p je hnus pri oboch technológiach, štúdiovú kvalitu tu nemá nikto, zbytočne si stále niečo nahováraš...[/QUOTE]Hele kolikpak jsi asi měl doma televizí,co? Já jich měl za posledních pár let desítky,takže vím co píšu.Somarinky píšeš stále jen TY!Ovšem s takovými lidmi jako jsi TY nemá smysl polemizovat.Kašlu na TEBE,chlapče.PS:jedině praxe Ti dá rozhled.A to Ti evidentně chybí.
nem.p (29)|28.6.2008 21:09
Takze je to doma. Od odpoledne mam doma vieru 42px80. Zatim nemam zadnou antenu takze jsem zapojil jen DVD pres scart a docela jsem byl sklamany, ale trochu jsem polaboroval a zapojil pres HDMI a obraz me vylozene potesil. Pak uz jsem nemel moc casu takze snad neco ted budu zkouset. Kzdopadne nic mi v tv nehuci, topi min nez jsem si myslel, obraz z DVD se mi libi (jsem ted zvedav na HD ripy) a velikost uhlopricky je ze tri metru akorat.
Ted musim jeste vybrat nejaky satelit asi z HDMI vystupem, ale zda se mi ze v rozumnych cenach takove snad ani nejsou.
marcer (17)|29.6.2008 00:19
[QUOTE=grooveJ;183006]A kým je takto považovaný Sony (za lídra)? Tuším že len akási skupina priazivcov z našich oblastí zo zotrvačnosti fandí teórii, že sony je "the best".
...
[/QUOTE]

Staci si precitat recenzie na hdtvtest.co.uk a taktiez hlasovanie citatelov za rok 2007. V recenziach sa spomina horsie spracovanie obrazu. Taktiez Sony pride na jesen s 3-farebnym LED podvsietenim pre X4500 modely od 46". Takze asi tak.
jarino1978 (8045)|29.6.2008 06:10
[QUOTE=roman2277;183142]Hele kolikpak jsi asi měl doma televizí,co? Já jich měl za posledních pár let desítky,takže vím co píšu.Somarinky píšeš stále jen TY!Ovšem s takovými lidmi jako jsi TY nemá smysl polemizovat.Kašlu na TEBE,chlapče.PS:jedině praxe Ti dá rozhled.A to Ti evidentně chybí.[/QUOTE]

- počuvaj, ja si z obchodu nenosím domov Tv a potom ich naivným ľuďom predávam ( že vraj si kúpili nepoužitý TV ).
- z toho tvojho obchodu by som si nekúpil ani toaletný papier
- chváliť sa tým, že robíš v obchode a bežne a bez hanby si berieš domov TV z predajne domov na odskúšanie a potom ich predávaš...
- mal som doma asi 12 Tv na odskúšanie ( plazmy + lcd )
- máš pravdu, píšeš somarinky Ty, pretože si ich doma max. testoval laickým pohľadom a nie na profi technike, nebuď prosím Ťa smiešny !!!!
-ďaľší, ktorý má doma plazmu a nechce si to dať priznať, kúp si radšej S@V...
KOCOUR65 (653)|29.6.2008 08:38
novinky [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
axicom (626)|29.6.2008 08:48
[QUOTE=nem.p;183144]Takze je to doma. Od odpoledne mam doma vieru 42px80. Zatim nemam zadnou antenu takze jsem zapojil jen DVD pres scart a docela jsem byl sklamany, ale trochu jsem polaboroval a zapojil pres HDMI a obraz me vylozene potesil. Pak uz jsem nemel moc casu takze snad neco ted budu zkouset. Kzdopadne nic mi v tv nehuci, topi min nez jsem si myslel, obraz z DVD se mi libi (jsem ted zvedav na HD ripy) a velikost uhlopricky je ze tri metru akorat.
Ted musim jeste vybrat nejaky satelit asi z HDMI vystupem, ale zda se mi ze v rozumnych cenach takove snad ani nejsou.[/QUOTE]

Ja jsem byl naopak obrazem z DVD mile prekvapen, zalezi na prehravaci, mel jsem nejdrive Yamahu 557 a ted Panasonica S100.
nem.p (29)|29.6.2008 13:04
axicom: ja jsem take spokojeny s DVD. Mam levnejsi Toshibu s HDMI upscaler do 1080p (mam nastaveno 720p) ale obraz se mi libi. Nejprve jsem ji zapojil poze pres scart a zdalo se mi to nic moc. Jinak zatim jsem tam dal mod KINO a snizil kontras, jas atd... snad je to tak dostacujici pro zahoreni. Vim, ze se to tady nekde resilo, ale jsem liny hledat. Kdyztak prosim napis co jsi tam poustel.
axicom (626)|29.6.2008 16:02
Trosku nerozumim otazce co jsem tam poustel?
nem.p (29)|29.6.2008 17:10
Jde mi o zahoreni tv. Jestli to tak pisu spravne.
axicom (626)|29.6.2008 18:03
Mam to takhle:

DVD



ANALOG


SAT

roman2277 (582)|29.6.2008 20:15
[QUOTE=jarino1978;183159]- počuvaj, ja si z obchodu nenosím domov Tv a potom ich naivným ľuďom predávam ( že vraj si kúpili nepoužitý TV ).
- z toho tvojho obchodu by som si nekúpil ani toaletný papier
- chváliť sa tým, že robíš v obchode a bežne a bez hanby si berieš domov TV z predajne domov na odskúšanie a potom ich predávaš...
- mal som doma asi 12 Tv na odskúšanie ( plazmy + lcd )
- máš pravdu, píšeš somarinky Ty, pretože si ich doma max. testoval laickým pohľadom a nie na profi technike, nebuď prosím Ťa smiešny !!!!
-ďaľší, ktorý má doma plazmu a nechce si to dať priznať, kúp si radšej S@V...[/QUOTE]S@V mám doma všechny čísla.Navíc s některými redaktory jsem se znal.A když už o tom píšeš,tak si třeba laskavě přečti názor P.Mocka(který je profesionál,narozdíl od Tebe) v posledním čísle.Tam máš odpověď,která obrazová technologie je optimální v dnešní době na film,sport apod.(nápověda:LCD TV to není,amatére).Tečka.
KOCOUR65 (653)|29.6.2008 20:35
ty jdi uz taky nekam - treba muzes hrat v kuse 30 hodin videohry
roman2277 (582)|29.6.2008 20:52
[QUOTE=KOCOUR65;183240]ty jdi uz taky nekam - treba muzes hrat v kuse 30 hodin videohry[/QUOTE]A Ty jdi radši do lesa dědečku.Na vzduch-potřebuješ to.
jarino1978 (8045)|29.6.2008 21:16
[QUOTE=roman2277;183235]S@V mám doma všechny čísla.Navíc s některými redaktory jsem se znal.A když už o tom píšeš,tak si třeba laskavě přečti názor P.Mocka(který je profesionál,narozdíl od Tebe) v posledním čísle.Tam máš odpověď,která obrazová technologie je optimální v dnešní době na film,sport apod.(nápověda:LCD TV to není,amatére).Tečka.[/QUOTE]

- hádať sa s .............................. ako si Ty nemá zmysel.
- ak máš trošku zdravého rozumu, tak mi prosím Ťa napíš, na ktorej strane s p. Mocka vyjadril o tom, ktorú z technológií doporučuje
- asi mám zvláštne vydanie S@V 07/2008, lebo som to tam nenašiel
- v editoriale na str. 3 je jasne uvedené, že nedokázali ani pri testery za 1 000 000 CZK, ani s pomocou referenčných mašinách určiť, kto je víťazom a nedokázali určiť, akú technológiu majú doporučiť, ČIŽE ANI PLAZMA ANI LCD
- čo z toho vyplíva ? pre zástancu LCD z toho vyplíva, že LCD už dávno dobehli plazmy !!! V niečom sú o máličko lepšie a v niečom o máličko horšie !!! Čiže žiaden veľký rozdiel v ničom ( jas, kontrast, čierna, pohyby, uhly ). pre zástancu plazmy zasa vyplíva, že už to nie sú mašiny, na ktoré LCD kvalitou nemá !!!
- nakoľko verím v inteligenciu redakčného týmu S@V a silne pochybujem o Tvojej, neverím, že sa vraj osobne poznáš s niekym zo S@V.
- je zaujímavé, že zvláštne vždy ignoruješ to tvoje, že robíš v obchode, požičiavaš si domov TV na odskúšanie, následne ich predávaš ľudom.
- .... čo ma vedie k tomu, že ja síce som neni profík, ale Ty si podvodník...
KOCOUR65 (653)|29.6.2008 21:31
hele ja vim proc jsi koupil lcd - ovce jsou bile a na plazme by to pocitani moc zralo - a na vic v tatrach je bily snih a tam je dlouho takze to hold jinak dopadnout nemohlo - akorat nevim jestli tam uvidis dostatecne cerneho vlka - aby v tom bilem stadu nasplynul s jeho vybledlim necernym kozichem
losos (2977)|29.6.2008 21:36
[QUOTE=KOCOUR65;183248] akorat nevim jestli tam uvidis dostatecne cerneho vlka - aby v tom bilem stadu nasplynul s jeho vybledlim necernym kozichem[/QUOTE]

Mohu tě ubezpečit, že DNEŠNÍ nové LCD televizory mají černou opravdu černou, ne šedomodrofialovou, jako moje dva roky stará plazma. Zajdi se konečně na nějakou novou LCD podívat - nejlépe k někomu domů. Už to vidím, jak budeš překvapen (budeš ZÍRAT, stejně jako já, když jsem to nedávno viděl !), to mi věř...., nic ve zlém, ale je to tak !
jarino1978 (8045)|29.6.2008 21:58
[QUOTE=KOCOUR65;183248]hele ja vim proc jsi koupil lcd - ovce jsou bile a na plazme by to pocitani moc zralo - a na vic v tatrach je bily snih a tam je dlouho takze to hold jinak dopadnout nemohlo - akorat nevim jestli tam uvidis dostatecne cerneho vlka - aby v tom bilem stadu nasplynul s jeho vybledlim necernym kozichem[/QUOTE]

- len aby si toho vlka nevidel natrvalo...
jarino1978 (8045)|29.6.2008 21:59
[QUOTE=losos;183249]Mohu tě ubezpečit, že DNEŠNÍ nové LCD televizory mají černou opravdu černou, ne šedomodrofialovou, jako moje dva roky stará plazma. Zajdi se konečně na nějakou novou LCD podívat - nejlépe k někomu domů. Už to vidím, jak budeš překvapen (budeš ZÍRAT, stejně jako já, když jsem to nedávno viděl !), to mi věř...., nic ve zlém, ale je to tak ![/QUOTE]

- to je pravda, akurát kocúrik "zíra" na vypálený obraz...
KOCOUR65 (653)|29.6.2008 22:26
Ale Me To Neva Protoze Cucim Vetsinou Na Film S Pruhama Dole A Nahore Takze Ty Pruhy Tam Jaksi Patri - Jinak Toho Vlka Si Hlidej - Jak Si Vezme Bilou Cepici Tak Zapadne Do Bileho Stada