Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 106

Téma: koupě nové televize

Nováček
    Registrace
    May 2008

Prosím o radu o koupi televize, jsem zde nový a po prostudování všech možných přízpěvků sem z toho jelen.Vzdálenost od tel je max.300cm,sledování-80% tel-20%dvd, příjem je cslink,ze sledování tel sleduji z 80% sport/fotbal ted ms v Kanadě míčové hry/ Dospěl sem k názoru že se mi zamlouvá plazma Panasonic th 37 px 80e.Je to dobrá volba nebo poradíte něco jiného? petr
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Dobrá volba.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od petr1 Zobrazit příspěvek
    Prosím o radu o koupi televize, jsem zde nový a po prostudování všech možných přízpěvků sem z toho jelen.Vzdálenost od tel je max.300cm,sledování-80% tel-20%dvd, příjem je cslink,ze sledování tel sleduji z 80% sport/fotbal ted ms v Kanadě míčové hry/ Dospěl sem k názoru že se mi zamlouvá plazma Panasonic th 37 px 80e.Je to dobrá volba nebo poradíte něco jiného? petr
    Ahoj, já bych možná vzhledem k té tvojí vzdálenosti cca 3m volil uhlopříčku 106cm a tedy 42PX80E. Sám jí mám, pozorovací vzdálenost cca 320 cm a kdybych měl teď kupovat tv, tak bych šel do 127cm uhlopříčky. Prostě a jednoduše mi už přijde 106cm na 3,2m vzdálenost...malý takže asi tak. Přeju šťastný nákup.Čau

Nováček
    Registrace
    May 2008

Určitě bych šel do úhlopříčky 106 a více... za půl hodky ani nevíš, že jsi někdy koukal na malou tv. 37" je málo. A ještě bych to dal ve full hd viz http://www.dvorsky.cz/eshop/tv-techn...zma-21861.html na to koukám já ze 2,5 m...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jun 2007

2.5m + sd signal = perfektni mazanice - blahopreji

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od KOCOUR65 Zobrazit příspěvek
    Z čeho se usuzuje že by měla být u SD signálu ta tzv."mazanice". Není signál jako signál, ale slušný=kvalitní signál i třeba jen z DVD naprosto v pohodě i na full HD 80" ze 2,5 m naprosto v pohodě, osobní zkušenost a to se okrajově trochu zajímám i o foto a grafiku.........

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jun 2007

tak se zajimej vic

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od KOCOUR65 Zobrazit příspěvek
    nebuď tak mrzutý stále, je to nepříjemné vědět že jak něco písneš je to samé negativum, trochu lepší nálady

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od denisek Zobrazit příspěvek
    nebuď tak mrzutý stále, je to nepříjemné vědět že jak něco písneš je to samé negativum, trochu lepší nálady
    No ale má pravdu...

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od stani Zobrazit příspěvek
    No ale má pravdu...
    A co teprve LCD, že??

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Hmm Zobrazit příspěvek
    A co teprve LCD, že??
    Jasně, placka jako placka....

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od stani Zobrazit příspěvek
    Jasně, placka jako placka....
    Ještě že nemluvíte o ženských

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2007

Taky si myslím když vemu SD signál-----uhlopříčka 50 palců------vzdálenost 3 m = TRAGEDIE,HUMUS,NEKOUKATELNO.
    To že to 80% uživatelů neumí přiznat že je to nekoukatelný je už jiná věc.Když už si to koupili tak to přece nepřiznají do světa.....
    Přiznat to umí STANI to je jinej BOREC !!

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2007

40" je z 2m malo, chcelo by to aspon 46" Samozrejme, ze nemyslim SD ale HD, uz som to tu spominal viackrat, ale na mojom signale bol otrasny obraz aj na 70cm 16:9 CRT Philips (oznacenie neviem, tuto TV uz 2 roky nemam), ale pozeral som vyhradne DVD, takze ma to netrapilo.
    Inac asi ste moc narocni Ja si obcas pozriem futbal alebo hokej (prave pozeram CZE vs RUS) na terajsej TV, ale vobec mi nevadi, ked je tam zrno velke ako past, ziadna ostrost obrazu a pod. (pri filmoch by som to nestrpel a preto tie pozeram vyhradne v HD). Paradoxne, ten futbal sa mi lepsie pozera na takomto otrasnom signale ako ked som skusal futbal v 720p, tam sa totiz preukazovali nedokonalosti LCD technologie (na plazme vyzeralo 720p ovela lepsie).
    Preco to ale stale opakujem? Lebo aj ked tento rok kupu TV neplanujem, o rok sa pravdepodobne budem zaujimat o kupu niecoho vacsieho (46" alebo 52") a podla toho, ake skusenosti ma stani, tak asi sa vazne neoplati vrazat peniazie do marketingovych zvastov typu "dvojnasobny vypoctovy vykon", HD natural motion, super HD natural motion, ultra super HD natural motion, ... obzvlast, ked zdrojom signalu je vyhradne HDMI z HTPC.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od pat01 Zobrazit příspěvek
    Taky si myslím když vemu SD signál-----uhlopříčka 50 palců------vzdálenost 3 m = TRAGEDIE,HUMUS,NEKOUKATELNO.
    To že to 80% uživatelů neumí přiznat že je to nekoukatelný je už jiná věc.Když už si to koupili tak to přece nepřiznají do světa.....
    Přiznat to umí STANI to je jinej BOREC !!
    Mozna mas pravdu,mozna nemas,ale kazdej nekouka jen na fotbal.Ja to priznam jen pri sledovani nejakyho filmu co dava Nova a pousti to snad z videa.Zas treba nejakej novej serial a po Dvb-T je to nesrovnatelne kvalitnejsi, jak na CRT Tv.A to neni zrovna HD signal ,nebo je?Ja muzu srovnat oba obrazy na stejnem signalu v realnem casu vedle sebe(skoro) a rozdil je bohuzel jen v uhlopricce a sledovane vzdalenosti.U 50" placky jde i o velikost a prozitek ze sledovani.Ja ze 2 metru u CRT vidim uz i radkovani,takze radsi budu koukat na svou plasmu ze 2,5m.Vsechno je zavisle na kvalite signalu SD a taky co do neho ktera Tv pousti.Kdys das nekvalitni benzin do poradnyho auta ,tak ti taky nepojede jak ma.Apropo ,uz jsi neco koupil?

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Televizory (CRT, LCD, PDP): koupě nové televize
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 06-05-2012, 21:44
  2. Koupě nové televize +- 23 000,-
    Od Spyke v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 02-09-2010, 15:24
  3. Koupě nové televize