Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

koupě nové televize

paett (32)|22.5.2008 16:46
[QUOTE=peath;178182]Ahojte, KOCOUR65 reprezentuje své názory trošku přehnaně (snad se neurazí ;) ), ale na druhou stranu se tu asi objevuje občas i přehnaná chvála. Spoustě lidí asi nazvedne mandle už tím, že jim kazí tu představu, že si koupí pěknou a super "televizi". Ale více mě vyděsí příspěvek PAETTa. Moje situace je po přestěhování (do sice malého bytu 1+kk) taková, že mám televizi po dědovi Otava 55cm asi 3,5 m od pohovky. Na zápasy MS v hokeji jsem byl nucen koukat ze země 8-), abych viděl aspoň puk. Placka půjde určitě na zeď a pak už bude sledovací vzdálenost bez pár cm 4 m. Většinou koukám na DVD (po kvalitnějším zdroji videa jsem zatím neměl důvod pátrat) a to i KOCOUR65 napsal, že bych nemusel z mého jediného okna kvůli kvalitě obrazu zvracet sousedovi na zahrádku :) Pokud už sleduji televizní vysílaní, pak je to většinou sport a tam se asi budu muset smířit s tím nad čím tu PAT01 pláče ;) Moje volba tedy padla na plasmu - filmy jsou opravdu už skoro můj koníček (viz za poslední tři dny jsem zhlédl čtyři :)) a proto koukám po 50". Zatím i ta DVD by tam mohla vypadat ucházejíce (v blízké budoucnosti snad i nějaký kvalitněší zdroj) a TV vysílaní by vypadalo blbě i na té 42".[/QUOTE]

Rád bych doplnil svůj poslední, víceméné kritický příspěvek, abych teda zbytečně moc neděsil :). Rozjel jsem včera digitální vysílání, a přes všechny nevraživé, znechucené či pouze zklamané příspěvky, co jsem kde četl, i přes to co jsem vypozoroval v obchodech i u známých, co se týče českého digitálníto vysílání, můžu dneska s klidem říct, že jsem byl nadmíru překvapen jak dobře vypadá. Chytám DBV-T na nějakou obyč anténu za par kilo a musím zaklepat... žádné šmouhy, kostičky ani chyby MPEG2 komprese.

Sice na se na sport nedívám, ale schválně jsem včera chvilku sledoval fotbal (liga mistru tusim), abych zjistil proc na to lidi tak nadávají, a taky abych se převědčil, jestli ti co se rozplývají blahem nad DIGI fotbalem sedíce 2 metry od televize jsou vážně takoví mameluci, kteří nejsou schopni přiznat, že něco fakt stojí za hovno. To, že někdo zvrací na sousedovu zahrádku může mít podle mých včerejčích zkušeností 2 důvody. A) mizerný signál (popřípadě mizerný zdroj - nekvalitní přenos), B) blbě nastavená televize. V kino modu na 42PX80, s povypinanyma všema funkcema byl ten fotbal vynikající. A mohl jsem se na to divat i z tech 2 metru, coz mimochodem byl fakt zázitek. Naproti tomu, v normálním modu, nebo když byl kontrast nad cca 60%, bylo vidět to, co tady všichni přetřásají: divné, jednolité ksichty, hnusně vyhlazení panáčci, hrající si s s podivně vyhlazeným kulatým nesmyslem, prostě hnus. Jen pro doplnění, hokej co byl někdy pak stal fakt za hov*o, ale to bylo vyloženě kvůli nekvalitnímu přenosu. Takže pokud má někdo kvalitní příjem, je kvalitní přenos a má vhodně nastavenou televizi, už chápu že i sport z českého digitálu bezostyšně vychvaluje do nebes. A celovečerní film co běžel na CT1 byl taky naprosto v klidu. Neboli už to nevidím tak černě jako dříve. Bohužel, zaleží to na tom, co za kvalitku či hnus do vysílání šoupnou.
KOCOUR65 (653)|22.5.2008 17:13
kdyz je fotbal ze 2m zazitek tak to vlastne ten eurosport hd ani nemuseji zprovoznovat protoze jim nikdo na to koukat nebude - proc to platit kdyz mam zdarma jine sd kanaly kde je fotbal ze 2m zazitek - blbci oni chteji zacinat s hd - kdo jim na to bude koukat????????????????????????
petr1 (47)|22.5.2008 19:05
[QUOTE=pat01;178321]Hele až se budou dávat nový občanky tak každý bude mít u své fotky napsané ještě číslo IQ.U tebe je jasný že tam budeš mít 0 !!!
Už si jdi koupit tu svojí 37 placů uhlopříčku a přestan tu unavovat.Obvolej ještě pekárny,rozvodný závody a ustavy pro dementy at ti poradí a PŘESVĚDČÍ ŽE SI MÁŠ KOUPIT 37 !!! hlavně už si jí kup !!!!
Poradit si stejně nenecháš a vymluvit si to taky ne.
Takže znova ! 37 placů je nejlepší volba lépe sis vybrat nemohl děláš moc dobře,rozhodl ses správně,je vidět že víš co děláš,rozumíš tomu"KONEC tečka.Utíkej už koupit....
Hlavně se zase neptej aby Ti někdo zdůvodnoval proč 42 ANO a 37 NE...
Omluvám se za ostřejší ton ale ten pán začal sám ostřejší tonem..[/QUOTE] JESTLI TADY TADY NĚKDKO POUŽIL OSTŘEJŠÍHO TONU TAK SI TO BYL TY!!! IQ mám na rozdíl od tebe dobrý ty ho máš na ůrovni hopacího koně!!! Cos ty mi poradil ty chytrolíne? AKORÁT MI VNUCUJEŠ SVOJE NÁZORY A BĚDA KDYŽ S NIMA NESOUHLASÍM. A do ůstavu pro dementy můžeš jít ty, cos mi tady poradil ty?Akorát tvoje!!!vnucovací názory. Akorát jeden tady dokázal poradit A od tebe sem si určitě nenechám poradit a TO JE KONEC!!! UŽ TĚ NEBUDU OTRAVOVAT MŮŽEŠ TADY VESELE KRITIZOVAT CO SE TI NAMANE, PROTOŽE TO VYPADÁ ŽE JSI SE VŠÍM NESPOKOJEN. POTREFENÁ HUSA SE OZVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JÁ SEM NĚKOHO JMENOVAL???? ACH JO
petr1 (47)|22.5.2008 19:10
[QUOTE=Matry;178325]:-D přesně tak už bych o tom nepřemýšlel a koupil.[/QUOTE] T víš že to tak udělám do ME je eště čas, a někteří dobráci mě nerozhodí.A reakce KOCOUR65 bez komentáře, spíš k zasmání hodilo by se to do dikobrazu některé reakce. konec
Matry (79)|22.5.2008 19:31
No začínají být některé modely nedostupné,protože se už blíží EURO,už to tu někteří píšou v jiných vláknech.
paett (32)|22.5.2008 19:36
[QUOTE=KOCOUR65;178363]kdyz je fotbal ze 2m zazitek tak to vlastne ten eurosport hd ani nemuseji zprovoznovat protoze jim nikdo na to koukat nebude - proc to platit kdyz mam zdarma jine sd kanaly kde je fotbal ze 2m zazitek - blbci oni chteji zacinat s hd - kdo jim na to bude koukat????????????????????????[/QUOTE]

Kocoure, nesrovnavej nesrovnatelne. To vis HD Eurosport bude mit vyznam, protoze HD obraz bude zase o uroven vyse. Spis si zkus srovnat CRT, uhlopřícky 55cm, kde se hold z tech 2 metru divat musis abys ten mic vubec videl a dnešní televizi přes 100cm s dostatečně dobrým digi signálem. Netvrdím, že by u toho člověk měl orgasticky křičet blahem, ale posun k lepšímu to je. A pokrok jde hold postupně. Ale pevně věřím, že až k nám HD jednou dorazí, zase se bude remcat na to jak je HD na houby, protoze už se dávno bude pokukovat po lepším...