Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TH-42PX70E

jandre (34)|28.1.2008 10:02
[QUOTE=Man5on;163438]Jandre: Seš kabrňák, udělal si mě radost! A co fotky, měl sem pravdu? To je o něčem co?[/QUOTE]

Man5on: Na fotky zatím nedošlo, pouštěli jsme si BR Monster House, stáhnul jsem nějaký ty ukázky z filmů a dneska se chystám stáhnout demo na Ratchet & Clank.

Jinak je to opravdu mazec a obrazový orgie, zkoušeli jsme i upscalovat klasický DVD a dle toho co jsem viděl, je ten obraz z PS3 je lepší, ostřejší, hodně je to vidět hlavně na titulcích. (srovnával jsem s DVD playerem Yamaha přes Scart)...

Díky za podporu, jinak nechal jsem jí přečíst místní fórum a i to pomohlo, sice se červenal, že my chlapi sme hovada, ale uznala, že ty argumenty mají hlavu a patu.
Man5on (661)|28.1.2008 10:51
Jandre: Věděl sem že budeš spokojenej, možná inspirujem víc nerozhodnejch :-)
Ale už se k tomu moc rozepisovat nebudu, možná založit nový téma v jiný kategorii (Přehrávače...), tady je to přeci jenom o 42PX70.
kratas (10)|28.1.2008 20:07
Ahojte všichni, jsem majitelem této plasmy a chtěl jsem se zeptat jestli jde zjistit kolik hodin je plasma v provozu, myslím celkově. Nikde v návodu jsem to nenašel. Díky za odpovědi
ngc7000 (16)|28.1.2008 20:20
Pocet hodin lze zjistit snadno vyvolanim servisniho menu (drzeni 2 levych tlacitek vpredu na panelu a soucasne namackani 000 na dalkovem ovladaci). Pohyb v menu je 1 a 2 na dalkaci, subpolozka je 3,4, zmena hodnoty je pomoci volume, potvrzeni je ok, exit je zruseni polozky.
Ja jsem si takto nastavil aby mi DVD hralo az do kraju obrazovky (posunul a roztahnul obraz) - mel jsem tam uzke cerne okraje (asi 8mm)
kratas (10)|28.1.2008 20:30
[QUOTE=ngc7000;163506]Pocet hodin lze zjistit snadno vyvolanim servisniho menu (drzeni 2 levych tlacitek vpredu na panelu a soucasne namackani 000 na dalkovem ovladaci). Pohyb v menu je 1 a 2 na dalkaci, subpolozka je 3,4, zmena hodnoty je pomoci volume, potvrzeni je ok, exit je zruseni polozky.
Ja jsem si takto nastavil aby mi DVD hralo az do kraju obrazovky (posunul a roztahnul obraz) - mel jsem tam uzke cerne okraje (asi 8mm)[/QUOTE]


Díky už jsem si to zjistil
georgo (74)|29.1.2008 09:07
Zatiaľ som na tejto telke neprišiel na to, ako sa dajú zobraziť hodiny.
Pri pozeraní z analog. aj dig. tuneru sú na lište, ale pri AV nie. Samozrejme, môžem si ich pozrieť cez SAT, ale trebárs keď pozerám DVD.
Dajú sa tu vôbec zobraziť?
borek88 (1)|29.1.2008 21:30
Zdravím majitele této plazmy.Mám ji už 14 dní a jsem spokojen.Napojil jsem i pc přes DVI-HDMI a kvalita je dobrá.Toto forum je dobrá věc,již jsem použil i vaše rady.Zatim zdarrec.
TimonJunior (3)|15.2.2008 22:55
Zdravim, mohu se zeptat jak mate v ps3 nastaven DVD upscaling?(off,normal,full,...) a pripadne jak mate nastavenou korekci sumu mpeg? pripada mi cim vetsi tim se obraz rozostruje...diky
Man5on (661)|18.2.2008 08:15
[QUOTE=TimonJunior;165994]Zdravim, mohu se zeptat jak mate v ps3 nastaven DVD upscaling?(off,normal,full,...) a pripadne jak mate nastavenou korekci sumu mpeg? pripada mi cim vetsi tim se obraz rozostruje...diky[/QUOTE]

Korekce šumu MPEG mám u HDMI vstupu vypnutý, žehlí to zbytečně obraz. Na PS3 mám nastavenej výstup 720p i kdyz se nabízí 1080i/p, ale potom si tv zbytečně obraz přepočítává dolů, a upscaling mám na normal, tzn. že upscaluje DVD do normálního rozlišení panelu tv (720p).
benicio (14)|18.2.2008 11:25
[QUOTE=rinma;161915]ahoj, mam par dotazu, od soboty jsem majitelem PANASONIC TH-42PX70EA, mel bych par dotazu:
1. jak mate pristroj nastaveny (ja to zatim porad menim, ted mam viz. priloha)
2. v manualu jsem se docetl, ze spotreba v pohotovostnim rezimu s DVB nahravani je 20W...znamena to,ze kdyz pres noc neco nahravam s DVB, tak to ma tuto spotrebu? jinak pri nahravani z analogu a pri vypnuti 0,7 W?
3. jde se nejak dostat do servisniho menu a zjistit cas provozu, spotrebu atd?
4. u klasicke TV s externim DVBT jsem si u NOVY mohl menit zvuk na originalni, tady se mi to nepovedlo, jak na to

Dik za odpovedi[/QUOTE]

mam tuto TV pres pul roku a idelani nastaveni hlavne na sledovani filmu v dvd ci lepsi kvalite (po precteni mnoha diskuzi a testu) je podle me toto

menu - obraz - mod zobrazeni: Kino
menu - obraz - kontrast: 50%
menu - obraz - jas: 50%
menu - obraz - barevna sytost: 50%
menu - obraz - ostrost: 50%
menu - obraz - teplota barev: Teple barvy
menu - obraz - sprava barev: Vypnuto
menu - obraz - redukce obrazoveho sumu: vypnuto (DVB-T, VGA a HDMI)
menu - obraz - MPEG NR: vypnuto
menu - obraz - 3D COMB: vypnuto
menu - zvuk - mod zobrazeni: hudba
menu - zvuk - surround: zapnuto
Man5on (661)|18.2.2008 11:36
Mám to víceméně stejný jako benicio, akorát nevím co je ta "správa barev", ať to zapnu nebo vypnu tak nevidím rozdíl. 3D COMB mám zapnutej a myslím, že je to lepší.
benicio (14)|18.2.2008 12:05
[QUOTE=Man5on;166218]Mám to víceméně stejný jako benicio, akorát nevím co je ta "správa barev", ať to zapnu nebo vypnu tak nevidím rozdíl. 3D COMB mám zapnutej a myslím, že je to lepší.[/QUOTE]

u spravy barev jsem taky rozdil nevidel ale jelikoz vsude v diskuzich se radi to mit vyple tak to tak mam, a 3D COMB jsem moc netestoval jelikoz to ma vliv pouze na analog TV a ten ja uz stejne nepouzivam (mam kabel DVB-C UPC) nejpodstatnejsi z toho vseho je ten mod Kino a teple barvy
TimonJunior (3)|20.2.2008 14:53
zrovna vcera jsem zkousel spravu barev a musim rict ze jsem nic nepozdal dokud jsem neprepnul na čt4 sport na fotbal...zelena byla mnohem prijemnejsi na oci = lepsi barvy pri zaplem rezimu !!! doporucuju zapnout
Aliens_II (380)|20.2.2008 15:23
[QUOTE=TimonJunior;166473]zrovna vcera jsem zkousel spravu barev a musim rict ze jsem nic nepozdal dokud jsem neprepnul na čt4 sport na fotbal...zelena byla mnohem prijemnejsi na oci = lepsi barvy pri zaplem rezimu !!! doporucuju zapnout[/QUOTE]

No pokud jsi se s tím díval na včerejší fotbal, tak na ta oraniště, no tak nevím, ale tam té zelené moc nebylo. :D
TimonJunior (3)|20.2.2008 16:53
[QUOTE=Aliens_II;166483]No pokud jsi se s tím díval na včerejší fotbal, tak na ta oraniště, no tak nevím, ale tam té zelené moc nebylo. :D[/QUOTE]

oraniste? vzdyt se hralo Liverpool FC - Inter Milán
Stanley (10)|18.5.2008 14:18
Ahoj,
jde nejak zrusit dvouznakovou volbu kanalu?
. . proste abych zvolil volbu 4 - ctyrkou, a ne 04.

Dik,
St.
Lark (365)|18.5.2008 15:37
Vypnout to sice nejde a zadávat 04 nemusíš. Stačí zadat jen 4, a pak OK a přepne to hned. Já, protože mám v profilu nastavených jen 10 programů, požívám většinou krokování levou kolébkou, protože nemusím "ručkovat" po ovladači.
petrkos (23)|28.5.2008 08:38
Mám px700 - může mi někdo vysvětlit pojem "boční panel" -v menu je možnost nastavení svítivosti bočního panelu .... doporučují nastavit na nejvyšší pro šetření obrazovky - v manuálu ani u veb-panasonic o tom nic nepíšou .
Je to 50 palců přes DIGI TV samozřejmě na patřičnou vzdálenost je to koukatelné -program od programu - jsou tam i hrůzy ale jinak jsem se toho bál víc než jsem měl.....pokud na to čumím ze dvou metrů a budu hledat mínusy jako někteří tady tak najdu vždy co potřebuju . Tak dík za informace Petr
Lark (365)|28.5.2008 10:33
[QUOTE=petrkos;179172]Mám px700 - může mi někdo vysvětlit pojem "boční panel" -v menu je možnost nastavení svítivosti bočního panelu .... doporučují nastavit na nejvyšší pro šetření obrazovky - v manuálu ani u veb-panasonic o tom nic nepíšou .
Je to 50 palců přes DIGI TV samozřejmě na patřičnou vzdálenost je to koukatelné -program od programu - jsou tam i hrůzy ale jinak jsem se toho bál víc než jsem měl.....pokud na to čumím ze dvou metrů a budu hledat mínusy jako někteří tady tak najdu vždy co potřebuju . Tak dík za informace Petr[/QUOTE]

Nepiš stejné dotazy do více vláken!!!