Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TH-42PX70E

majkicz (872)|16.1.2008 13:21
[COLOR="Navy"]Tak cerna se snad nevypaluje, ne? :D [/COLOR]
robert.kotasek (777)|16.1.2008 13:32
a to je prave ten problem ;) :D
Spiderrr (27)|16.1.2008 15:21
[QUOTE=rinma;162125]ahoj, jeste jeden dotaz, jak se divate na dvd, kdyz mate nahore a dole cerne pruhy, zoomjete to? zanechavaji ty pruhy take viditelnou stopu? ja vim, je to blby dotaz, ale zajima me to.[/QUOTE]

Blbý dotaz to není, taky mě to zajímalo. Mám TH-37PX7E. Když je DVD v 2,35:1, tak se dívám s černými pruhy nahoře a dole, protože nechci přijít o kus záběru. Po 2 hodinách filmu je vidět barevný rozdíl v místech, kde byly ty černé pruhy, alespoň tedy v mém případě. Ten rozdíl je ale téměř neznatelný a člověk se musí zaměřit na to, co hledá. Někde jsem četl, že je tento jev způsoben tím, že buňky v pruzích jsou černé - "vypnuté" a neopotřebovávají se stejně jako hlavní obraz a potom to je tam tedy chvilku (po 2 hod. filmu asi 3 min. - v mém případě) vidět.
Man5on (661)|16.1.2008 15:23
[QUOTE=majkicz;162154][COLOR="Navy"]Tak cerna se snad nevypaluje, ne? :D [/COLOR][/QUOTE]

Právě že nevypaluje! Tím, že by ti běžel film s černejma pruhama na obrazovce, myšleno ovšem dlouhodobě, ty buňky v černým pruhu "nemakaj" tak jako ostatní, típ pádem hrozí že zbytek obrazu by mohl být víc "vysvícenej" než ten co byly černý pruhy. Je to ale extrém!
rinma (42)|16.1.2008 16:07
ptal jsem se na to proto, protoze uz jsem tady nekde na foru procital dotazy ohledne bocnich pruhu ( pri sledovani 4:3, ja to nepouzivam, mam zapnute auto a to mi vyhovuje), kde se resilo co je nejlepsi, zda cerna ci odstiny sede.je mi taky jasne, ze cerna nesviti, tim padem, kdyby vypalovani hrozilo, tak by mela byt viditelna ta hrane mezi cernou a tam, kde to hraje. ale urcite je to extrem, to bych asi musel v kuse koukat na filmy ve 2,35:1 v 16:9. jen me zajimali vase zkusenosti atd. vsem dik za predesle odpovedi
ngc7000 (16)|16.1.2008 18:30
[QUOTE=nksh;162112]stacilo pockat o par minut dele a spotreba by spadla pod ten 1 w[/QUOTE]

Ano, mas pravdu, byl jsem netrpelivy. Po cca 3 minutach spadla spotreba pod 1W, takze pochvala vyrobci.
Lark (365)|17.1.2008 01:26
[QUOTE=Man5on;161859]Taky mě to dělá, je to nejspíš chyba firmwaru. Taky sem si vždycky nastavil oblíbený stránky a po přepnutí na jinej program a zpět to tam už nebylo. Nastavoval sem to u čt2 a všimnul sem si, že ty předvolby sou uložený na Primě, záhada. Dělal sem to přesně podle návodu a furt to samý. Nakonec sem přišel na to jat to očůrat. Pokud sem chtěl mít uložený předvolby u čt2 (jinde teletext prakticky nevyužívám), tak sem ty předvolby uložil u čt1, po přepnutí na čt2 tam byly a u čt1 zmizely, fakt logika, ale mám to tam jak sem chtěl![/QUOTE]

Pánové to co popisujete je nějaké divné. Nesouvisí to nějak se zapnutým profilem? Pak by se vám mohlo měnit pořadové číslo předvolby. Mě to funguje normálně a nevím, že by tu někdo něco takového řešil. Kdyby to byla chyba FW už by se to řešilo.
V nastavení teletextu mám navolené SEZNAM. Zmáčknu barevné tlačíko, které chci nastavit, zadám číslo stránky, a když je načtená, stisknu a držím tlačítko OK dokud simboly na obrazovce nezmění barvu na bílou. Pak stisknu další tlačítko a postup opakuju atd... Mám takhle přednastavená tlačítka pro několik programů a žádný problém. :D
Jediné co mě štve, že v režimu TTX SEZNAM se dá šipkama rolovat jen v rozmezí jedné "stovky" např. 300 až 399, po 399 pak skočí znova 300.... :((

Ještě poznámka k měření spotřeby TV. Musí se měřit přístrojem, který umí měřit efektivní hodnotu (bývá označený jako True RMS) a to většina laciných měřáků neumí. \\/ Dnešní napájecí zdroje totiž pracují většinou jako impulsní (spínané) a takový impulsní proud běžné měřáky nedokážou přesně změřit. Můžou potom ukazovat třeba i víc než 50ti násobek skutečné efektivní hodnoty. :eek:
Man5on (661)|17.1.2008 07:09
Lark: Jakej myslíš PROFIL?
Mám nastavenej SEZNAM a dělám to přesně jak to píšeš ty a neuloží se mě to, nechápu to.
Man5on (661)|17.1.2008 07:14
rinma: Ještě k těm černejm pruhům, pokud bys používal často černý pruhy po stranách při režimu 4:3, což je u klasickýho tv vysílání převažující poměr, tak po nějaký době by to reálně hrozilo. Já mám zoom, nepokouším to. A rozpláclý ksichty taky nemám rád.
rinma (42)|17.1.2008 10:28
[QUOTE=Man5on;162223]rinma: Ještě k těm černejm pruhům, pokud bys používal často černý pruhy po stranách při režimu 4:3, což je u klasickýho tv vysílání převažující poměr, tak po nějaký době by to reálně hrozilo. Já mám zoom, nepokouším to. A rozpláclý ksichty taky nemám rád.[/QUOTE]

jj, u 4:3 to nepouzivam, tam ja mam auto, mi to nevadi a docela mi to vyhovuje, jen me zajimalo jak to resite u DVD, ale osobne si myslim, ze pri max. 2 h filmu by ty pruhy nemely vadit, ale kdo vi.
mhypr (10)|17.1.2008 11:38
vždyť v menu je že ty pruhy mužete vypnout ,tmavý,střední nebo jasný.Dal jsem vypnuto a vubec to neřeším.
Man5on (661)|17.1.2008 12:09
[QUOTE=mhypr;162258]vždyť v menu je že ty pruhy mužete vypnout ,tmavý,střední nebo jasný.Dal jsem vypnuto a vubec to neřeším.[/QUOTE]

Jeden o koze, druhej o voze :-)

Ty šedý sou tam proto, aby se ti "vysvěcovala" celá obrazovka stejnoměrně. Ale na to se koukat nedá, film ve 4:3 a šedý po stranách je hnus.
Ty černý jak ty píšeš že "neřešíš", to není úplně ideální pro obrazovku (bavíme se samozřejmě stále o plazmách), viz několik příspěvků zpět je popsáno proč. Kapiš?
Lark (365)|17.1.2008 14:16
[QUOTE=Man5on;162222]Lark: Jakej myslíš PROFIL?
Mám nastavenej SEZNAM a dělám to přesně jak to píšeš ty a neuloží se mě to, nechápu to.[/QUOTE]

Myslel jsem profily uspořádání předvoleb pořadů (kanálů). Je to dobrý na to, abys nemusel listovat přes všechny pořady (včetně rádií) které jsou ve všech multiplexech a právě na uspořádání pořadí programů. Je to jen výběr a seřazení programů uživatelem. Určitě už jsi na to v menu nastavení narazil "Editace Profilu DVB" :-) (manuál - str.24-25). Mě to jen napadlo, jestli to nemuže souviset s tím přeskakováním nastavení TTX na další předvolbu.
Jestli se to ale opravdu chová tak jak popisuješ, tak bych to viděl asi na reklamaci. :(
Man5on (661)|17.1.2008 14:26
Lark: Já mám analog, ne bvb-t. Možná že to bude právě tím, třeba to u analogu blbne, nevím... ale reklamovat to určitě nebudu, natolik to nevyužívám, abych se s takovou krávou někde tahal.
georgo (74)|17.1.2008 15:17
No ono to možno funguje spoľahlivo, ale možno nejakú maličkosť robíme inak.
Ale fakt tam mám ZOZNAM a urobím všetko tak ako treba, dokonca aj tie stránky sa vyfarbia na bielo, ale ostane to tam zapísané iba dokedy neprepnem na iný program, dokonca aj cez SAT.
Lark (365)|17.1.2008 17:22
Tak jste mě vyprovokovali, že jsem to šel vyzkoušet a fakt máte pravdu. Na digitálu je všechno OK, ale ten analog opravdu blbne. :-((( Ještě, že ten analog už nemusím používat :p asi by mě to docela štvalo.
Jestli jsem to dobře vypozoroval, tak nastavená čísla stránek se uloží do následující předvolby. 9-)
Nouzově by se to dalo nastavit tak, že se budou čísla stránek nastavovat vždy v předvolbě s číslem o 1 nižším (na načtení stránky se čekat nemusí). Pro první předvolbu to ale nejde, takže na jedničce by musel být program kde to nepotřebuješ. Je to sice jako když se škrábeš nohou za uchem, ale jako nouzovka to je použitelné ;)
Určitě by to chtělo obrátit se na technickou podporu, jestli o tom vědí, jestli se tím někdo zabývá a co s tím hodlají dělat. Já mám Firmware 6550-10000 a o novějším zatím nevím.
rinma (42)|22.1.2008 11:59
jen tak bokem, nevim, jestli jste to nekd merili, koupil jsem si merak na spotrebu, proste me zajimalo, kolik to ve skutecnosti zere a vyslo mi celkem dobre cislo, vzdy se prumerna spotreba pohybovala kolem 180 W/h, tak jsem spokojen. chtel jsem zkontrolovat i spotrebu ve stand by rezime, ta je v poradku, taky pod 1W. ale nedalo mi to meril jsem i vez atd a tam me nektere veci prekvapili, neni to spatna vecicka, ten merak :-)
streethawk (85)|22.1.2008 12:17
[QUOTE=rinma;162742]jen tak bokem, nevim, jestli jste to nekd merili, koupil jsem si merak na spotrebu, proste me zajimalo, kolik to ve skutecnosti zere a vyslo mi celkem dobre cislo, vzdy se prumerna spotreba pohybovala kolem 180 W/h, tak jsem spokojen. chtel jsem zkontrolovat i spotrebu ve stand by rezime, ta je v poradku, taky pod 1W. ale nedalo mi to meril jsem i vez atd a tam me nektere veci prekvapili, neni to spatna vecicka, ten merak :-)[/QUOTE]
Dakujeme za prakticky test :)
A najlepsie natom je, ze spotreba LCD je udajne jedna z vyhod oproti plazmam, ked si vezmeme, ze max. spotreba tejto plazmy je 270W a realna priemerna je 180W, tak je konecne potvrdena teoria o v podstate mensej spotrebe plazmy voci LCD pri tej istej uhlopriecke, pretoze LCD Panasonic 42" ma spotrebu konstantnu 200W :)

PS: Mam tuto telku nieco vyse mesiaca a poviem Vam uz by som ju nemenil, ziadne vypalovanie nesledujem a to manzelka ma zapnuty jeden kanal aj 2-3 hodiny v kuse, takzeee, UPLNA POHODA a max. spokojnost, caffte
georgo (74)|22.1.2008 12:33
No mňa by len zaujímalo, či ten merák meria naozaj dobre. Viackrát sa tu spomenulo, že tam je impulzný zdroj, a otázkou zostáva, či si ten tvoj merák s tým poradí. Pravdu by ukázali možno hodiny od elektrární, na čo sa chystám cez víkend, teraz sa mi s tým nechce paprať.
Zapojím dig. merák za 400,- a zaň umiestnim hodiny, a uvidíme.
rinma (42)|22.1.2008 12:43
jj, na to jsem taky zvedavy, pak dej vedet. na tom mem meraku to docela skace, je tam okamzity odber, ale sam, ze nevim, jestli meri uplne spravne, zkousel jsem ho napojit na 60W zarovku a tam to celkem sedelo. ael myslim si, ze by to tak i mohlo byt, samozrejme zalezi na typu poradu, ale v prumeru mi to delalo tak jak jsem psal
georgo (74)|22.1.2008 13:25
Ja mám napojený ten za 400,- a ukazuje ako kedy, keď je prepnuté na AV, ukazuje okolo 80W, pri tmavých scénach 130W, ale zaujímavé je napr. zjazdové lyžovanie, kde je 370W, ale telka má vzadu napísané 270W, tak neviem.
rinma (42)|22.1.2008 13:38
vsak ja to mam jako ty, taky mam za 430 kc, sice 370 jsem jeste nemel, ale myslim, ze 300 uz jo. vsak uvidis, az to porovnas, ja bohuzel tu druhou moznost nemam, porovnat to s hodinami
nksh (116)|22.1.2008 16:41
[QUOTE=georgo;162755]Ja mám napojený ten za 400,- a ukazuje ako kedy, keď je prepnuté na AV, ukazuje okolo 80W, pri tmavých scénach 130W, ale zaujímavé je napr. zjazdové lyžovanie, kde je 370W, ale telka má vzadu napísané 270W, tak neviem.[/QUOTE]

to je v pohodě, protože vzadu na štítku je hodnota ve wattech změřená na nějakym normovanym obrazci, takže v reálu může být občas větší
hafca (211)|22.1.2008 18:56
Už jsem to tady někde psal. Měřil jsem to klasickým elektroměrem vypůjčeným od známého z ČEZu. Za cca 4 hodiny sledování běžného TV programu to vzalo těsně pod 700W. To je průměr cca 170W/hodinu. Ve standby ta za celou noc nic nenaměřilo. Hodně asi bude záležet na nastavení. Jestli to má někdo v tom dynamickém režimu a ještě jas a kontrast hodně za půlkou, pak to asi bude děs. Velká spotřeba, mizerná černá a svítí to jak pouť. Já to mám v modu kino, jas a kontrast na půl a jsem se spotřebou a obrazem spokojenej.
nksh (116)|23.1.2008 13:44
[QUOTE=hafca;162798]Už jsem to tady někde psal. Měřil jsem to klasickým elektroměrem vypůjčeným od známého z ČEZu. Za cca 4 hodiny sledování běžného TV programu to vzalo těsně pod 700W. To je průměr cca 170W/hodinu. Ve standby ta za celou noc nic nenaměřilo. Hodně asi bude záležet na nastavení. Jestli to má někdo v tom dynamickém režimu a ještě jas a kontrast hodně za půlkou, pak to asi bude děs. Velká spotřeba, mizerná černá a svítí to jak pouť. Já to mám v modu kino, jas a kontrast na půl a jsem se spotřebou a obrazem spokojenej.[/QUOTE]

no ono můžeš mít krátkodobou spotřebu klidně hodně přes 300 i na "Normal" nebo "Cinema", nejvíc záleží co zrovna davaj
hafca (211)|23.1.2008 19:11
To můžu, ale to nic nemění na průměrné spotřebě. Za ty 4 hodiny se vystřídalo dost záběrů, které byly hodně světlé a dost takových, kde bylo skoro tma. Proto píšu, že je to průměr.
streethawk (85)|24.1.2008 10:35
[QUOTE=hafca;162958]To můžu, ale to nic nemění na průměrné spotřebě. Za ty 4 hodiny se vystřídalo dost záběrů, které byly hodně světlé a dost takových, kde bylo skoro tma. Proto píšu, že je to průměr.[/QUOTE]
Presne ako hovoris, ten priemer 170w moze byt uplne v pohode pravda, ta telka zozerie max. 270W a aj to by tam musela byt iba biela plocha po celu dobu ;)
Man5on (661)|24.1.2008 10:46
No hoši, jestli je to s tou spotřebou tak jak uvádíte, tak to je naprostá pohoda. Stará crt měla uvedenou spotřebu 130W, tak když vezmu v potaz že mám obrazovku o mrtě větší, tak to mě těch 40W navíc těší.
majkicz (872)|24.1.2008 11:01
Man5on, tak moje Philipska ma taky napsano 115W a kdyz jsem to meril, tak za boha si necucla vic jak 90W :o
Man5on (661)|24.1.2008 11:14
majkicz: je mě jasný že i to crt má odběr proměnlivej, ale mile mě překvapilo, že ta plazma není takovej žrout jak spousta lidí ráda tvrdí. Mě na tý spotřebě nijak nesejde, ale v kombinaci s PS3 (taky uvádí 270W) to už asi hodinama zatočí :-)
ngc7000 (16)|24.1.2008 23:51
Mel bych takovy hloupy dotaz: TV provozuji vyhradne na 1.HDMI vstup prez AV receiver, trosku mi vadi to, ze po zapnuti se vzdy nastavi na tuner (zrneni) a je nutne jej rucne prepnout. V menu lze samozrejme zakazovat a povolovat jednotlive vstupy, ale tuner zakazat nelze, coz se mi moc nelibi. Neresil jste nekdo uspesne tuto drobnou vadu na krase ?
jandre (34)|25.1.2008 08:26
Chci se zeptat, kde jste v krabici měli záručák? Já jsem ho tam totiž nikde nenašel. Kupovali jsme dvě a ani v jedný nebyl, no a v obchodě na nás koukali jak na vesmířany, že to není možný.
V bedně byl jen zabalený stojan, vlastní panel a menší krabička s kabely, ovladačem a manuály.
Man5on (661)|25.1.2008 08:47
jandre: já měl záručák u manuálů, je to taková malá rozkládací brožura.
streethawk (85)|25.1.2008 09:01
[QUOTE=jandre;163150]Chci se zeptat, kde jste v krabici měli záručák? Já jsem ho tam totiž nikde nenašel. Kupovali jsme dvě a ani v jedný nebyl, no a v obchodě na nás koukali jak na vesmířany, že to není možný.
V bedně byl jen zabalený stojan, vlastní panel a menší krabička s kabely, ovladačem a manuály.[/QUOTE]
:) Presne ako hovori "Man5on", tiez som dlho premyslal nadtym, preco Panasonic nedodava zarucak, pretoze som tu istu telku kupoval aj krstnemu a tam takisto "nebol", ale je to ta seda knizka formatu A6 ;) Takze ho samozrejme aj ja aj on mame :)Len sme o tom nevedeli
BOBA (590)|25.1.2008 09:05
[QUOTE=jandre;163150]Chci se zeptat, kde jste v krabici měli záručák? Já jsem ho tam totiž nikde nenašel. Kupovali jsme dvě a ani v jedný nebyl, no a v obchodě na nás koukali jak na vesmířany, že to není možný.
V bedně byl jen zabalený stojan, vlastní panel a menší krabička s kabely, ovladačem a manuály.[/QUOTE]

Jak píše Man5on. Prodejcem jsem byl na to hned upozorněn.
jandre (34)|25.1.2008 10:42
[QUOTE=Man5on;163156]jandre: já měl záručák u manuálů, je to taková malá rozkládací brožura.[/QUOTE]

díky za info, ještě to jednou prohrabu.....ale bojím se že nic takovýho tam nebylo....

Jen se zeptám, jak jsi spokojený s PS3, zvažuji jestli má smysl koupit jí jako BR přehrávač, připadně místo DVD s upscalingem. A samozřejmě hračku abych využil potenciál telky
Man5on (661)|25.1.2008 11:16
jandre: Jestli zvažuješ nákup Blu-ray přehrávače, tak tě můžu ujistit, že dle recenzí je PS3 jednička s hvězdičkou a hlavně je za babku!!! Mě BR zatím nechává chladným, mám sice staženejch pár upoutávek na HD filmy a je to neskutečná bomba, ale v půjčovnách to zatím není a orig. kupovat nehodlám, zas takovej fajnšmekr nejsem.
Ale největší potenciál PS3 je samosebou ve hrách (můj případ), ještě dost využívám přehrávání fotek a mp3 z HDD (40GB je už beznadějně plnejch, ale dá se snadno vyměnit za větší = to je další výhoda).
Novej firmware ještě umožňuje přehrávat divx a xvid, ale to je na tak velký telce už moc komprimovaný.
Ještě k těm fotkám, PS3 každopádně propojit jedině HDMI kabelem (nic jinýho nedoporučuju!) a fotky ti jdou na tv v max. rozlišení co umožní rozl. tv (s DVD přes scart nesrovnatelné) a ta rychlost kterou se fotky načítaj je blesková!
Abych to shrnul, pokud neholduješ PC (jako já), tak je to kus nabušenýho HW ještě na X let dopředu, já osobně sem velice spokojenej.
majkicz (872)|25.1.2008 11:48
Jandre, PSko stoji fakt za to, hlavne me dostala kvalita upscalingu DVDcek, ta je opravdu spickova a DVDcka dostanou hned o trochu jiny rozmer, sam jsem byl udiven.
Man5on (661)|25.1.2008 12:23
Jandre: I kdybys PS3 nevyužíval na hraní her, tak jako multimediální zařízení k HD telce je to i tak výhodnej kup. Když sem to kupoval, tak stará remcala, že kupuju kraviny, že sem jak malej, a teď mě chválí jaká že je to perfektní věc a že sem dobře udělal, to mě dostává! :-D
jandre (34)|25.1.2008 13:41
[QUOTE=Man5on;163187]Jandre: I kdybys PS3 nevyužíval na hraní her, tak jako multimediální zařízení k HD telce je to i tak výhodnej kup. Když sem to kupoval, tak stará remcala, že kupuju kraviny, že sem jak malej, a teď mě chválí jaká že je to perfektní věc a že sem dobře udělal, to mě dostává! :-D[/QUOTE]

No to je právě to co mě doma čeká.... přesvědčovací kampaň, že to není zase taková hovadina. Ale už to slyším "nepotřebujeme koupit něco důležitějšího než hračky?" :o)
Man5on (661)|25.1.2008 14:18
Jandre: Tak ti držím palec! Ale pokud seš chlap, tak si to prosadíš, zas to nestojí majlant. Pustíš jí na tom pak pár fotek co ste byli u moře a bude ti zobat z ruky, uvidíš :-) A ještě začne pařit hry!
KOCOUR65 (653)|25.1.2008 19:42
akorat jste zapomeli na jednu vec ze tato tv si to stejne prepocita do sveho rozliseni sama a vyznam u externiho prepoctu neni zadny - prepocet ma vyznam u lcd
sasa69 (88)|25.1.2008 20:29
[QUOTE=KOCOUR65;163237]akorat jste zapomeli na jednu vec ze tato tv si to stejne prepocita do sveho rozliseni sama a vyznam u externiho prepoctu neni zadny - prepocet ma vyznam u lcd[/QUOTE]
Jak teda funguje ta možnost full HD přes HDMI u této TV ?
Dík za odpověd
VTronik (20)|25.1.2008 20:46
[QUOTE=KOCOUR65;163237]akorat jste zapomeli na jednu vec ze tato tv si to stejne prepocita do sveho rozliseni sama a vyznam u externiho prepoctu neni zadny - prepocet ma vyznam u lcd[/QUOTE]

Tak tohle jsem nepochopil proč by měl mít přepočet význam jen u LCD??? To je zase perla.
pfleger (1)|25.1.2008 21:44
Zdravim vsechny.Jsem cerstvym majitelem TH42PX700E a je to bomba.Veskere programy jsou pres satelit TTkartu a kvalita obrazu a zvuku hlavne na zahranicnich programech je perfektni.Rad bych si poridil neco na prehravani, eventualne na nahravani.Zvazuju DVD recorder DMR-EX77EP.Zkuste mi poradit jestli do toho jit, nebo doporucte neco jineho.Diky
KOCOUR65 (653)|25.1.2008 23:36
ty perlo ta tv ma svuj prepocet na sve 1024 x 768 a je jedno co do ni a z ceho pustis - vzdy to prepocita obvod tv - akorat je rozdil v signalu - je jasne ze jinak vypada zobrazeny spatny signal z tv anteny a jinak signal z br prehravace
Radoo (1302)|26.1.2008 00:29
[QUOTE=KOCOUR65;163284]ty perlo ta tv ma svuj prepocet na sve 1024 x 768 a je jedno co do ni a z ceho pustis - vzdy to prepocita obvod tv - akorat je rozdil v signalu - je jasne ze jinak vypada zobrazeny spatny signal z tv anteny a jinak signal z br prehravace[/QUOTE]

Tím jsi ale nevysvětlil Vtronikovi tu tvojí perlu ... !!!???
[QUOTE=KOCOUR65;163237]akorat jste zapomeli na jednu vec ze tato tv si to stejne prepocita do sveho rozliseni sama a vyznam u externiho prepoctu neni zadny - prepocet ma vyznam u lcd[/QUOTE]
VTronik (20)|26.1.2008 13:44
[QUOTE=KOCOUR65;163284]ty perlo ta tv ma svuj prepocet na sve 1024 x 768 a je jedno co do ni a z ceho pustis - vzdy to prepocita obvod tv - akorat je rozdil v signalu - je jasne ze jinak vypada zobrazeny spatny signal z tv anteny a jinak signal z br prehravace[/QUOTE]

OK Kocoure, hned se nerozčiluj. Nerozumím tomu tvrzení, že přepočet pro plazmový panel smysl nemá, ale pro LCD ano. Oba panely mají nějaké konkrétní rozlišení a to nemluvím o případech, že jsou tato rozlišení identická u plazmy i LCD. Třeba jsi nám chtěl sdělit ještě doplňující myšlenku, kterou jsem já z toho nedomyslel. Pokud ne, tak je tvé tvrzení s prominutím pěkná kravina.
jandre (34)|26.1.2008 19:33
[QUOTE=Man5on;163199]Jandre: Tak ti držím palec! Ale pokud seš chlap, tak si to prosadíš, zas to nestojí majlant. Pustíš jí na tom pak pár fotek co ste byli u moře a bude ti zobat z ruky, uvidíš :-) A ještě začne pařit hry![/QUOTE]

Tak PS3 už je doma.... nádherná věc. Musím uznat že ten obraz mě dostává...
Man5on (661)|28.1.2008 08:20
Jandre: Seš kabrňák, udělal si mě radost! A co fotky, měl sem pravdu? To je o něčem co?