Evolveo Hybrid Box T2: nový DVB-T2 set-top box s Androidem

Evolveo Hybrid Box T2: nový DVB-T2 set-top box s Androidem
, , aktualita
Čekáte od set-top boxu pro DVB-T2 více, než jen příjem pozemního vysílání? Značka Evolveo uvádí novinku, která obsahuje operační systém Google Android, takže váš televizor obohatí i o chytré funkce.
K oblíbeným
reklama
Na trhu najdete spoustu levných set-top boxů pro DVB-T2 a také spoustu levných multimediálních center s Androidem. Potom je tady ještě skupina zařízení, která kombinuje obě výše uvedené kategorie. Právě tam se zařadí i tento týden představená novinka od značky s českými kořeny Evolveo. Hybrid Box T2 na jednu stranu vyřeší přechod na DVB-T2, ale zároveň přináší i operační systém Android. Jedná se tedy také o ideální řešení v případě, že nemáte Smart TV, nebo máte starší model, který nepodporuje nejnovější aplikace a služby.
 
 
Zařízení využívá platformu Android 9 (nikoliv Android TV) bez nadstaveb a jiných výrazných úprav. Ačkoliv se nejedná o nejnovější verzi operačního systému od Googlu, problémy s kompatibilitou aplikací nehrozí. K dispozici je plný přístup do Obchodu Play, odkud si můžete stáhnout třeba aplikace iVysilani, Netflix, HBO Go, Youtube nebo Spotify. O pohon se stará čtyřjádrový, 64bitový procesor ARM Cortex-A53 (konkrétní model není zmiňován) s grafickým čipem Mali-450 MP a 3GB operační paměť. Připraveno je také 16GB vnitřní úložiště a čtečka paměťových karet. Výrobce slibuje bezproblémové přehrávání videí až ve 4K rozlišení. 
 
 
Set-top box podporuje příjem digitálního pozemního vysílání DVB-T2, stejně jako starší standard DVB-T nebo DVB-C pro kabelovou televizi. Připraveny jsou běžné funkce, jako je časové nahrávání z EPG, pozastavení pořadu přes funkci TimeShift, teletext, české titulky nebo rodičovský zámek. Zařízení lze nastavit tak, aby se po zapnutí automaticky spustilo televizní vysílání přes DVB-T2, která je řešeno přes aplikaci nainstalovanou v zařízení. 
 
 
Připojení k internetu zajišťuje dvoupásmové Wi-Fi, případně rozhraní Ethernet. Pro výstup využijete konektor HDMI 2.0. K dispozici jsou také dva porty USB, pomocí kterých lze připojit periferie či externí úložiště. Nechybí ani Bluetooth 4.2 nebo podpora funkcí DLNA, Miracast a AirPlay. Evolveo Hybrid Box T2 se na českém trhu prodává za 2 499 Kč s DPH. V balení naleznete také dálkový ovladač a kabel HDMI.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky
LG by nás tento měsíc mohlo překvapit novou řadou OLED TV, která bude zaměřena hlavně na design. Ponese údajně název OLED.EX a o její výbavě toho zatím moc nevíme. Na internet ovšem unikla podoba televizoru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí
Na Kickstarteru se objevil projekt „soukromého reproduktoru“ SoundBeamer 1.0, který by se měl stát alternativou ke sluchátkům. Zvuk totiž šíří pouze k posluchači, zatímco okolí nic neslyší, případně nerozumí tomu, co posloucháte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik