Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
Nejnovější komentáře
Zakaz starych ziaroviek je asi najuzitocnejsi zakaz aky EU urobila...no a este euro 7, s tym tiez suhlasim
Odpovědět0  0
No vzhledem k tomu že ve filmu budou mít prsty lidé jako Ridley Scot, tak by to mohlo být celkem fajn.

Ale filmy jako Vetrelec vs. Predátor 1,2 jsou blbosti jak podle děje, tak i obsazením, ale co mě na takto rozvinutých filmech $ere, je že je to alternativní časová osa která vůbec nezapadá do zbytku filmové série,
Například Prometheus je o vzniku vetřelce jako druhu a Covenant na to jen úzce navazuje, tyto 2 díly jsou jen prequelem k zbytku filmů, což dál pokračuje filmy s Riplayovou...atd. takže i když jsou natočené o desítky let později po 1.vetřelci tak i přesto zapadají do časové osy.
Ale pokud vetřelec vznikne kdesi okolo roku 2100, tak jak je možné že se objeví v Americkém městě hned z kraje stejného století, tedy cca o skoro 100 let dřív.
Odpovědět1  0
Je to zatím jen teaser, nicméně naznačuje, že by film mohl mít mnohem blíže k těm prvním dílům, než čeho jsme se dočkali po roce 2000. Třeba za mě byla dvojice filmů Prometheus a Alien: Covenant OK, jenže to bylo od původních dílů natolik odlišné, že ačkoli mě bavily, měl jsem z nich pocit zklamání z hlediska kontextu celé té filmové série. No a k dvojici AVP se ani nebudu vyjadřovat :­-­)

Ale tady mám z toho teaseru pocit, že by to mohlo mít tu správnou atmosféru, která by se mohla ze všech těch filmů nejvíce blížit k Aliens 2, což je film, který patří mezi mé oblíbené a mohu jej vidět klidně znovu a znovu. Takže jsem zvědavý, co z tohoto nakonec bude. Jestli mám z něčeho obavy, tak to jsou příliš mladí herci, aby to nakonec nezničila snaha zaujmout mladší generaci a být pro ně dostatečně cool.

Jinak by mohl trochu napovědět dřívější film Don­'t Breathe od tohoto režiséra, viz jeho trailer: https:­/­/www.youtube.com­/watch?v=76yBTNDB6vU
Odpovědět0  0
Z téhle ukázky toho nejde moc poznat. Nejspíš to bude brutální lekačka a zabíječka. Ale možná překvapí a bude to mít napínavý a poutavý děj.
Odpovědět0  0
dostal som chut na spagety
Odpovědět0  0
Snad ho bude hrát Tom Cruise
Odpovědět0  0
to by chcelo vidiet nazivo vedla seba ten panel a nejaky napr s 2000 stmievacimi zonami, ci to fakt ludske oko aj postrehne pri sledovani.
Odpovědět0  0
OK :­-­) Jinak ještě stojí za zmínku:

"Death is a preferable alternative to communism­"
https:­/­/www.youtube.com­/watch?v=SNurLhe7Jxw
Odpovědět0  0
Něco tomu chybělo....

"War. War never changes.­"

😉

Jinak výprava vypadá moc dobře.
Tak snad z toho nebude hyperkorektní pačka, roztahaná na 12 sérií po 20 dílech. 😅
Odpovědět0  0
Vypadá to skvěle! Těším se :­-­).
Odpovědět0  0
Asi tak, dál jsem dva díly a konec. Jak nasadila ta jeden a pulmetrova šmudla karate na ty vesmírné obludy a všechny je skopala na hromadu, nedokázal jsem už čekat na díl, ve kterém se projeví její lesbické sklony a musel jsem si pustit něco nekorektního.
Odpovědět0  0
Další série uplakánků ve vesmíru... a takový potenciál ten seriál měl... Ještě že kapitán Pike dostal svůj seriál a můžeme se koukat na ­"normální­" Star Trek, snad bude další řada co nejdřív.
Odpovědět0  0
Paráda, až se mi naježily chlupy. Borderlandy miluju, tak asi dám výjimečně po 10 letech šanci kinu:)
Odpovědět0  0
Konec obyčejných žárovek.....
No a zrovna asi před týdnem jsem v místním vesnickém obchodě jedné nejmenované velké společnosti ­(tudíž žádná Vietnamská večerka­) šel okolo regálu a koukal na plnou polici všech různých typů starých žravých žárovek 🤣
Skladová zásoba to asi nebude, už je to pár let od toho ­"zákazu"
Odpovědět0  0
Tak to se dalo čekat, když už dávno došlo na rtuťové zdravotní teploměry.

Naštěstí mi dávno po zákazu moje mamka jeden rtuťový teploměr sehnala, netuším, kde ho sehnala. Unijní krám, který nelze normálně sklepat, jsem ihned poslal do koše a rtuťový teploměr chráním jako oko v hlavě!
Odpovědět0  0
2016? :D To je skvělé ty překliky, na Zive taky zrovna byl jeden s datumem ­- 1697 :D
Odpovědět0  0
Chtěl jste napsat 2026.
Odpovědět0  0
No, kdyby raději dali peníze na doplnění CZ dabingu pro starší filmy. D+ jsem pořídil pro děti, to je fajn, ale pro mě zklamání, starší ­"Béčkové­" filmy ­(Conan, Velké nesnáze v Malé Číně atd.­) s trochou štěstí alespoň s CZ tit. :­-­( Má někdo zkušenosti, jak je to s dabingem starších filmů na Netflixu? Nebo jiné službě?
Odpovědět0  0
Dát si tam mohou co chtějí, otázka zda to někdo koupí.
Odpovědět0  0
"Nové televize nabízí funkce Game Bar, které obsahují např. ALLM, G­-Sync Compatible, AMD FreeSync Premium Pro­"

Podle specifikací pro U.S.A. trh

U6N má pouze HDMI VRR ­(48­-60Hz­)
U76N má HDMI VRR ­(48­-144Hz­), FreeSync
U7N, U8N mají HDMI VRR ­(48­-144Hz­), FreeSync, G­-Sync

U6N má pouze Wifi 5 a Game Mode. Ostatní Wifi 6E a Game Mode Pro. Jaký je rozdíl mezi Plus a Pro se HiSense nezmiňuje. Asi jen v podporované frekvenci.

Žádný z nich nemá DisplayPort. :­( Pro mne tím pádem mimo oblast zájmu.
Odpovědět0  0