Nejnovější komentáře
Levnější.. | od: Mrak7 (1)  28.6.20219:46
Levnější Xbox je Xbox series S a ne X.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Výbava | od: bh69 (4)  16.6.20219:33
Po e­-mailové komunikaci přímo s panasonic.cz jsem dostal ­(údajně ještě ověřenou u techniků­) informaci, že HZ980 skutečně má pouze 50Hz zpracování. Proč to udělali je pro mně nepochopitelné, panel nejspíš 100Hz je, ale TV to nevyužívá. Stejně tak nemá žádnou formu BFI. Podle toho co jsem pochopil z nějakých komentářů, byl tento model asi doplněn trochu uměle jako reakce na požadavky prodejců po levnějším modelu. Takže to asi uměle omezili, aby nekonkurovali dražšímu HZ1000. Typ HZ980 je teda o nicem, vzhledem k tomu ze za stejnou cenu je LG CX, kde zadna podobna omezeni nejsou.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
stmívač | od: nikos (1)  14.6.202122:07
bohužel mi od této aktualizace přestal prohlížeč fungovat korektně při přehrávání videa z webu ­(konkrétně O2TV­) ­- po pár minutách se objeví stmívač, jako by se obraz neměnil
žádné nastavení nemůžu najít ­- netušíte někdo, jak tohle chování potlačit ?
díky, nikos
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
re | od: Roman78 (7)  8.6.202114:37
ja len dufam ze to dopadne dobre a Onkyo vypusti modely co predstavl pre rok 2021.
chcem robit upgrade a pozeram po niecom funkcnom pri 4k­/120Hz . ako dlhorocny spokojny zakaznik Onkyo Receiverov by som rad zostal u znacky .... Tazko by sa mi prechadzalo na novu ... tak ale uvidime.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Prekvapeni | od: Jáchym Šlik (35)  31.5.202117:04
Máte pravdu, že by to byla být samozřejmost, ale bohužel tomu tak v případě OS a některých systémových aplikací pro smart TV není.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Prekvapeni | od: zivan (6)  31.5.20218:44
Prekvapeni? TV z roku 2018 preci neni tak stara, aby na ni prestala pulka veci fungovat.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Clanek je zavadejici... | od: VoDa (3)  29.5.202114:33
LG vcetne Nanocell roku 2019 ­(vyssi verze­) plne zvladaji 4k120 a Dolby Vision... Ja mam osobne LG 65SM9800 ­(2019­) kde vsechno bezi z XSX zcela bez problemu...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Sponzorovaná tlačítka | od: Choakinek (36)  23.5.202121:30
Týjo, tohle vidím úplně poprvé. Ani jsem si toho zatím nevšiml na nějaké počítačové klávesnici. A tak proč ne, pro obě skupiny to může být dobrý kšeft. Akorát zákazník by měl mít stále možnost koupit ovladač i bez sponzorovaných tlačítek.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
Je mi to hodně divné že žádný web o tomhle nikdy nepsal žádný článek pomocí této aplikace se dobře nastavuje i android tv při prvním spuštění kde se dobře zadává heslo k WiFi a heslo k google účetu umožní to protože aplikace umí si vyhledat a spárovat se s android tv přes bluetouch je to dobrá pomůcka již několik roků co jí ale chybí je kurzor myši nebo vypínání tv

To ale zastoupí aplikace cetusplay kterou již dlouhou dobu doporučuji lidem v comunite android tv OS na fb.ktera také umí posílat soubory do tv a instalovat APK soubory a další věci jen se o těchto aplikací nikde nepíše a já nejsem žádný redaktor webu takže se to lidé dozvědí pouze ve skupině věnující se android tv OS google tv .
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Pan redaktor píše o všech androidech takže to moc nerozlišuje až na me upozornění kde jsem žádal ať nepíše u android boxu které nemají android tv označení za android tv ale ať to jen oznámí jako box s mobilním androidem protože to byl největší oříšek ve skupině android tv OS na fb kde se denně lidé ptali proč jim nejde něco nebo box se jim ovládal blbě a bylo jim těžké vysvětlit že nemají android tv ale pouze tablet mobilní verzi v boxu a proto musí ovládat aplikace myši a nejde to dálkovým ovladačem že jen byli oklamání prodejcem nebo novynařem že se jedná o android tv OS systém v boxu
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Však tato aplikace jen s trochu jiným designem je od Googlu oficiálně k dispozici od doby co Android TV existuje.

https:­/­/play.google.com­/store­/apps­/details?id=com.google.android.tv.remote&hl=cs

Samozřejmě umožňuje zadávání textu. Používám už několik let co nám doma první android TV.

Hlavně v článku několikrát nezapomenout uvést že Apple to má dávno.

Očekával bych že člověk který píše článek o Android TV má alespoň nějakou elementární znalost problematiky. Protože takový člověk by o té aplikaci věděl.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
La Reunion | od: smaho (11)  16.5.202117:15
je krásný ostrov v Indickém oceánu
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Reklamu nemám | od: ahx (1)  11.5.202114:37
Teď jsem to Menu znovu procházel, mám poslední verzi app, ale žádné reklamy tam nemám. A kromě toho všechny panely jdou v nastavení povypínat. Tak nevím co si mám o tomto článku myslet.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Reklama | od: msoky (1)  9.5.202123:55
No strasna vec,svet sa teraz zruti bo mat trosku vecsiu reklamu v auncheri v televizore je číre zlo...nevyskakuje vam pocas pozerania tak klud,je to len jeden pruh kariet na vrchu...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
set top box | od: evajosk (4)  5.5.202118:55
No v dnešní době tam může být i DVB TC a S2.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
. | od: KRoman47 (3)  24.4.202122:07
Pak že je třeba Steam zlý, tam ­(i na GOG, PSN,...­) při vypršení licence jen obchod znemožní další prodej, ale současní majitelé nejsou omezeni ­- alespoň prozatím jsem o žádném takovém případu neslyšel, že by někdo přistoupil k odebrání titulů z něčí knihovny.
A Google nic takového nedělá? Pokud si dobře pamatuji, měl jsem nakoupený na Google Play kdysi Pro Evolution Soccer a jednoho dne z obchodu i knihovny hra zcela zmizela s poznámkou od Konami, že současní zákazníci o titul přijdou v případě odinstalovaní ze zařízení ­- nebude jim umožněno titul znovu stáhnout. Tak co je toto za bordel?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)