Nejnovější komentáře
hmm | od: Jardadoma (6)  16.7.20209:54
A co to vlastně dělá? Možná se najde někdo jako já, kdo nikdy takové zařízení neměl. Musí k tomu být mobil s internetem nebo jak?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
No koncom roka by to už chcelo minimálne vo verzii ­"Shield TV Pro­" upgradovať na verziu 2021 a konečne prejsť na aspoň 12mn, či menej... a samozrejme aspoň zdvojnásobiť výkon a vymeniť Maxwell­-a za Pascal­-a v GPU časti....v dnešnej dobe predávať Tegru s 20nm výrobným procesom je už tak trochu drzosť u tak špičkového hráča akým je nVidia...už iba tie najlacnejšie čínske šunty sú na 28nm a ten lepší ostatok je už dnes na 12nm.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Výbava | od: busy (63)  15.7.202022:52
Ako kedy. Pokial by som na taku telku chcel pripojit nejaky stary osembit, ktory generuje presne 50 Hz obraz, tak uplne postaci ak telka zvladne iba tych 50 Hz.

Ale musi to byt fakt 50 Hz. Totiz, niektore panely interne bezia na 60 Hz, a 25i alebo 50p obraz sa interpoluje na tychto 60 Hz. Pri nejakom videu z realneho sveta to az tak nevadi, ale exaktny 50p signal zo starych osembitov to dokaze riadne pokazit.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
uživatelům nic, leda komplikace s HW ne­-podporou... :­-(
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
MicroLED? | od: ksyp (17)  14.7.20208:29
Tak už nám tu zase šuntová značka Samsung vesele podvádí.
Televize miniLED nazývá microLED. Je to jako když v minulosti začala jako první označovat podřadné LCD TV jako LED TV.
Velebnosti, du blejt.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Situácia v ČR/SR | od: Crab (2)  13.7.202023:53
Model H6500 funguje ok, alespon zatim.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Model Blu­-ray přehrávače Samsung BD­-F5500 zatím funguje bez problémů.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
8k nepotřebuji | od: zka (3)  11.7.202020:08
Problém 8K není rozlišení, ale málo jasu. Dnešní 8K neumí tak svítit jako 4K. Doporučím např. kanál StopTheFOMO ­- kde je problém současného 8K rozpitván do detailu. 8K začíná mít smysl od uhlopříček 85 palců ­- a ruku na srdce, kdo z vás na to pánové má :­)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
A né jen: eleganci a tenký rámeček... A taky, aby neměly obrazovky moc lesklé!...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Situácia v ČR/SR | od: blackie333 (3)  8.7.20208:37
Zdravím, cca pred rokom som daroval môj BD player Samsung BD­-H6500 rodičom, ale netestoval som, či stále funguje.
V prípade, že bol taktiež ­"umrtvený­", máte niekto skúsenosť, aké riešenie ponúka lokálne zastúpenie Samsungu v SR­/ČR?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Už zase? | od: pcmaker (2)  7.7.202020:12
To abych šetřil na nový TV box. Už zase. ☺
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Kamerku jsem si koupil teprve nedávno za poloviční cenu a souhlasím že je super.Navíc má perfektní korekci rybího oka , obraz je u videa nezkreslený.Kdo nepotřebuje 4k pro video tak tomu postačí.Zvuk taky není nejhorší , obal je po obvodu kovový a jako nevýhodu vidím že nemá stativový závit , ale to je daň za opravdu malé rozměry a taky zamrzí absence kodeku H.265 kvůli rychlejšímu renderingu v PowerDirectoru ­- inteligentní vygreslování SVRT které nezměněné části pouze kopíruje a tím zachovává super kvalitu.Mám ještě taky starou AEE MagiCam S60 taky je stále super a pro zajímavost její soubory mp4 PD14 a 17 zpracovává s techn.SVRT.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: no nevím | od: danton (48)  29.6.20208:35
Mě Android v TV moc netankuje, mám stolní playery. I když pro některé to bude pecka. Takže Kodi s Stream Cinema 2 je samozřejmostí, včetně stahování do playeru. Ale rozdíl 50­" a 65­" ­(126cm ­/165cm ­- vidíte ten do očí bijící rozdíl mezi čísly?­), to je pro mě podstatné. 50­" mám v kuchyni, větší se tam už nevyplatí. A 5 let záruku? Kam se podívám, bez příplatku klasické 2 roky. A nezdá se mi, že by slevnili o necelé 2000.­- a přidali zdarma 3 roky záruky.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
no nevím | od: janekjankovatej1 (2)  29.6.20208:10
za 10 tis jsem v akc koupil Philips 50PUS7304 android záruka 5let ­- to se mi zdá výhodnější kup
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
Mám tuto kameru, předchozí verzi. Ovšem ovládání celé kamery­- Menu..., pouze 2 tlačítky je až velmi nešťastně řešené. Pokud chci ovládat tuto kameru, musím vozit s sebou návod a před každým stisknutím tlačítka se ujistit, jaká bude vyvolaná funkce a jest­-li krátký, nebo dlouhý stisk. Takže pokud chci na kameře občas shlédnout nahrané video, určitou situaci, nebo zformátovat kartu, je to šílený boj o nervy.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
koronakrizi??? | od: ODSakEda (108)  28.6.202010:16
Krize může být finanční, nebo časová, ale totok???... A vůbec Korona ­"krize­" je hlavně v mediích... většina lidí tvrdě maká! A nemá čas řešit silnější chřipku... A pak maj a mohou si dopřát :­-­)

Kupříkladu většin alidí kolem mě má stále častěji nová a častěji luxusnější auta a mnozí kamoši kolem mě nyní nakoupily 75­" telky a někteří dokonce 8k a musím uznat, že na tom hlavně dobré fotky vypadaj neuvěřitelně realisticky :­-­)

­(jen jim chybí rozhraní pro 8k..., takže jste závislí na interním zobrazovači a USB rozhraní­)

Takže ­"krize­"? Jen v hlavách většiny novinářů... Jak to zpívá Jarda Nohavica?: ­"Houby krize..., to tu jde jen o peníze! Všem!..."
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
40 měsíců | od: danton (48)  28.6.20206:18
Velké plus. Kdejaký trouba chce za prodloužení záruky o rok i 1000.­- Kč, tady o 16 měsíců a navíc zadara. Momentálně mám jeden 38­" a dva 55­". Celkově za ty roky jsem měl 7x TV od Gogen. Jen jsem zvědav kdy se objeví s androidem kvůli Kodi.
Za celou tu dobu ani u jednoho TV od Gogen nebyla závada. A to běží v podstatě 18 hodin denně.
Jedině co můžu vytknout, tak to jsou dálkové ­- obrovské pádla...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
Re: Nadace | od: shasler (22)  25.6.202010:05
Na mě to působí spíš tak, že chtějí zopakovat Hru o trůny a Nadace se k tomuto dá ohnout nejsnadněji. Už jsem to četl hodně dávno, ale nepamatuji si, že by v Nadaci byly nějaké typické akční scény ­(Jedna parta střílí po druhé a uprostřed toho se hrdina proplétá mezi paprsky laserů.....­). Nadace je spíš o politice a hledání co nejméně bolestivého způsobu pokračování budoucnosti lidstva v době po rozpadu stávajícího galaktického impéria...

Kdo zná Nadaci, tak toho bude velmi zajímat jak to pokroutí, od jaké knihy se seriál začne odvíjet ­(K samotné pentalogii jsou ještě předehry.­)...

Je tu totiž jedna věc, kterou si uvědomí jen ten, kdo četl od Asimova většinu robotích příběhů. Nadace totiž v podstatě začala už mnohem, mnohem dříve, celé desítky tisíc let ;­-­) . Velká část knih a povídek o robotech od Asimova jsou propojeny. Nadace je v podstatě důsledkem vzniku Nultého zákona v knize Roboti a impérium, ale ten by bez nestandardního návrhu mozku R. Giskarda Reventlova nemohl vzniknout a tak můžeme sledovat linku až v podstatě k prvním dílům o robotech. Tato propojení mě právě na knihách Asimova fascinuje a jejich počátek bych řekl, že v povídce „Hra na honěnou“, kdy byly představeny 3 zákony robotiky...

Film nebo seriál nikdy nemůže splnit očekávání čtenáře knižní předlohy, protože si každý ve své hlavě utvoří nějakou představu toho jak vypadá prostředí, jak postavy apod. , no a svou představu má i režisér filmu. Například žádné filmové provedení Duny od Franka Herberta mě neuspokojilo. K mé vlastní fantazii se prostě filmy nebyly schopny ani přiblížit...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Nadace | od: Radek Jahoda (395)  24.6.20209:48
Nadaci mám rád, ale podle toho traileru mi přijde, že z toho udělají akční slátaninu ve stylu Starwars. Škoda, zasloužilo by si to trochu sofistikovanější přístup a pochybuju, že tímto přilákají nějaké další předplatitele. Kdo Nadaci zná, bude zklamán, a kdo ne, tak se o tento žánr nezajímá a nebude to pro něj lákadlo.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)