www.tvfreak.cz
>
>

HBO Go v březnu 2020: třetí řada Westworld či temná novinka ze Silicon Valley

HBO Go v březnu 2020: třetí řada Westworld či temná novinka ze Silicon Valley
, , aktualita
První jarní měsíc bude v podání HBO Go hlavně ve znamení seriálů. Premiéru bude mít hned pět nových titulů a tři se na obrazovku vrátí s další řadou. Těšit se můžeme třeba na nový temný thriller z prostředí technologických firem nebo alternativní historii USA.
K oblíbeným
reklama
Videotéka HBO Go sice nepřináší měsíc tolik hodin nových filmů a seriálů jako Netlflix, ale minimálně v kvalitě obsahu za svým známějším konkurentem rozhodně nezaostává. I během března se můžeme těšit na několik zajímavých novinek, a to tradičně především z kategorie seriálů.
 
 
3. března bude mít premiéru komediální seriál Rodiče (Breeders), který ukazuje strastiplný život manželského páru se dvěma dětmi. /střední role si zahráli Daisy Haggard a Martin Freeman, který se asi nejvíce proslavil jako dr. Watson ze seriálu Sherlock. Ve stejný den se objeví také druhá řada napínavého kriminálního thrilleru Prolhaní (Liar).
 
 
Nejen fanoušci moderních technologií mohou očekávat zbrusu novou minisérii DEVS, která bude poprvé k vidění 5. března. Mladá programátorka Lily Chanová, zaměstnankyně jedné z prestižních firem v Silicon Valley, v tomto příběhu objeví tajné oddělení zodpovědné za vraždu jejího přítele. Autorem seriálu je Alex Garland, který režíroval mysteriózní snímek Ex Machina.

O den později, 6. března, můžeme očekávat hned tři seriálové premiéry. Dystopie Kruhy + Kříže (Noughts + Crosses) zavede diváky do světa, kde si vládnoucí černošská třída podrobila bělochy. Milovníci muzikálu si mohou vychutnat sérii Fosse/Verdonová (Fosse/Verdon), která sleduje milostný a tvůrčí vztah dvou významných postav muzikálového světa. Čtvrtou řadou bude pokračovat komediální seriál Bude líp (Better Things) o krizi středního věku svobodné pracující herečky Sam.
 
 
Hřebem březnových premiér ovšem bude pro řadu fanoušků třetí řada Westworldu, která bude dostupná od 16. března. Sledovat v ní můžeme osudy Dolores, která vstupuje do skutečného světa, ale také ostatních postav, které zůstaly v zábavním parku.
 
 
Černým koněm měsíce může být seriál Spiknutí proti Americe (The Plot against America), který bude mít premiéru 17. března. Divákům představí alternativní historii, ve které se USA nezúčastnily druhé světové války. Příběh bude sledován očima amerických Židů, kteří s obavami sledují nacistickou rétoriku nového prezidenta.
 
Z významných filmových premiér můžeme v březnu na HBO Go vyhlížet třeba tituly Spider-Man: Daleko od domova, Lví král nebo Muži v černém: Globální hrozba.
 
Zdroj: Hbogo.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik