Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HBO Go v březnu 2020: třetí řada Westworld či temná novinka ze Silicon Valley

3.3.2020, Jáchym Šlik, aktualita
První jarní měsíc bude v podání HBO Go hlavně ve znamení seriálů. Premiéru bude mít hned pět nových titulů a tři se na obrazovku vrátí s další řadou. Těšit se můžeme třeba na nový temný thriller z prostředí technologických firem nebo alternativní historii USA.
Videotéka HBO Go sice nepřináší měsíc tolik hodin nových filmů a seriálů jako Netlflix, ale minimálně v kvalitě obsahu za svým známějším konkurentem rozhodně nezaostává. I během března se můžeme těšit na několik zajímavých novinek, a to tradičně především z kategorie seriálů.
 
 
3. března bude mít premiéru komediální seriál Rodiče (Breeders), který ukazuje strastiplný život manželského páru se dvěma dětmi. Hlavní role si zahráli Daisy Haggard a Martin Freeman, který se asi nejvíce proslavil jako dr. Watson ze seriálu Sherlock. Ve stejný den se objeví také druhá řada napínavého kriminálního thrilleru Prolhaní (Liar).
 
 
Nejen fanoušci moderních technologií mohou očekávat zbrusu novou minisérii DEVS, která bude poprvé k vidění 5. března. Mladá programátorka Lily Chanová, zaměstnankyně jedné z prestižních firem v Silicon Valley, v tomto příběhu objeví tajné oddělení zodpovědné za vraždu jejího přítele. Autorem seriálu je Alex Garland, který režíroval mysteriózní snímek Ex Machina.

O den později, 6. března, můžeme očekávat hned tři seriálové premiéry. Dystopie Kruhy + Kříže (Noughts + Crosses) zavede diváky do světa, kde si vládnoucí černošská třída podrobila bělochy. Milovníci muzikálu si mohou vychutnat sérii Fosse/Verdonová (Fosse/Verdon), která sleduje milostný a tvůrčí vztah dvou významných postav muzikálového světa. Čtvrtou řadou bude pokračovat komediální seriál Bude líp (Better Things) o krizi středního věku svobodné pracující herečky Sam.
 
 
Hřebem březnových premiér ovšem bude pro řadu fanoušků třetí řada Westworldu, která bude dostupná od 16. března. Sledovat v ní můžeme osudy Dolores, která vstupuje do skutečného světa, ale také ostatních postav, které zůstaly v zábavním parku.
 
 
Černým koněm měsíce může být seriál Spiknutí proti Americe (The Plot against America), který bude mít premiéru 17. března. Divákům představí alternativní historii, ve které se USA nezúčastnily druhé světové války. Příběh bude sledován očima amerických Židů, kteří s obavami sledují nacistickou rétoriku nového prezidenta.
 
Z významných filmových premiér můžeme v březnu na HBO Go vyhlížet třeba tituly Spider-Man: Daleko od domova, Lví král nebo Muži v černém: Globální hrozba.
 
Zdroj: Hbogo.cz