Další škádlení Skylinku? Telly odemklo Discovery HD pro všechny

Další škádlení Skylinku? Telly odemklo Discovery HD pro všechny
, , aktualita
Až do konce června mohou všichni zákazníci Telly, tedy bez ohledu na programový balíček, sledovat Discovery HD. Zdá se, že jde o další pošťouchnutí konkurence. Skylink totiž tento kanál nedávno odebral z nabídky.
K oblíbeným
reklama
Služba Telly, donedávna známá jako Digi TV, nabízí tento měsíc všem zákazníkům bonus v podobě volně zpřístupněného programu Discovery HD. Dosud byl dostupný pouze v balíčcích Telly Střední a Velký, ale nyní jej mohou sledovat všichni zákazníci bez ohledu na předplacený balíček. Této výhody mohou diváci využít až do konce června.
 
Discovery HD patří k nejznámějším dokumentárním kanálům na světě. Vysílá 24 hodin denně pořady o vědě, technice, přírodě a historii. Během června lze na Discovery HD shlédnout premiéru dvou zajímavých novinek – Boj o velryby: Příběh kapitána Watsona a dokument věnovaný společnosti SpaceX včetně nedávného letu astronautů na ISS. Vysílány budou i další díly populárních sérií jako Výprava do neznáma, Zlatá horečka nebo Zničená minulost.
 

Kanál Discovery nedávno prošel velkým redesignem včetně nového loga
 
Zatímco Telly upevňuje svou spolupráci s provozovatelem kanálu Discovery, konkurenční Skylink se naopak nedávno rozhodl o neprodloužení smlouvy. Zákazníci tohoto satelitního operátora tedy přišli nejen o Discovery, ale také další kanály ze stejné rodiny včetně Eurosportu nebo Animal Planet.
 
Skylink se sice snažil odebrané programy nahradit jinými s podobným zaměřením, ale přesto by mohla být absence oblíbených dokumentárních či sportovních stanic pro řadu zákazníků důvodem ke změně poskytovatele. Telly se toho snaží využít novou kampaní „Kanály, o které nechcete přijít“, jejíž součástí je sleva 30 % garantovaná po dobu dvou let pro nové zákazníky. V materiálech přitom společnost přímo zmiňuje kanály z rodiny Discovery.
 
„Discovery HD se řadí k divácky nejoblíbenějším prémiovým dokumentárním programům Telly. Proto jsme se rozhodli jej do konce června zpřístupnit všem divákům Telly, kteří program ve své nabídce standardně nemají. Věřím, že půjde o velice příjemnou ochutnávku,“ prohlásil Jan Schöppel, marketingový manažer Telly. Společnost také na svém facebookovém profilu spustila soutěž ve spolupráci s Discovery.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik