Další škádlení Skylinku? Telly odemklo Discovery HD pro všechny

Další škádlení Skylinku? Telly odemklo Discovery HD pro všechny
, , aktualita
Až do konce června mohou všichni zákazníci Telly, tedy bez ohledu na programový balíček, sledovat Discovery HD. Zdá se, že jde o další pošťouchnutí konkurence. Skylink totiž tento kanál nedávno odebral z nabídky.
K oblíbeným
reklama
Služba Telly, donedávna známá jako Digi TV, nabízí tento měsíc všem zákazníkům bonus v podobě volně zpřístupněného programu Discovery HD. Dosud byl dostupný pouze v balíčcích Telly Střední a Velký, ale nyní jej mohou sledovat všichni zákazníci bez ohledu na předplacený balíček. Této výhody mohou diváci využít až do konce června.
 
Discovery HD patří k nejznámějším dokumentárním kanálům na světě. Vysílá 24 hodin denně pořady o vědě, technice, přírodě a historii. Během června lze na Discovery HD shlédnout premiéru dvou zajímavých novinek – Boj o velryby: Příběh kapitána Watsona a dokument věnovaný společnosti SpaceX včetně nedávného letu astronautů na ISS. Vysílány budou i další díly populárních sérií jako Výprava do neznáma, Zlatá horečka nebo Zničená minulost.
 

Kanál Discovery nedávno prošel velkým redesignem včetně nového loga
 
Zatímco Telly upevňuje svou spolupráci s provozovatelem kanálu Discovery, konkurenční Skylink se naopak nedávno rozhodl o neprodloužení smlouvy. Zákazníci tohoto satelitního operátora tedy přišli nejen o Discovery, ale také další kanály ze stejné rodiny včetně Eurosportu nebo Animal Planet.
 
Skylink se sice snažil odebrané programy nahradit jinými s podobným zaměřením, ale přesto by mohla být absence oblíbených dokumentárních či sportovních stanic pro řadu zákazníků důvodem ke změně poskytovatele. Telly se toho snaží využít novou kampaní „Kanály, o které nechcete přijít“, jejíž součástí je sleva 30 % garantovaná po dobu dvou let pro nové zákazníky. V materiálech přitom společnost přímo zmiňuje kanály z rodiny Discovery.
 
„Discovery HD se řadí k divácky nejoblíbenějším prémiovým dokumentárním programům Telly. Proto jsme se rozhodli jej do konce června zpřístupnit všem divákům Telly, kteří program ve své nabídce standardně nemají. Věřím, že půjde o velice příjemnou ochutnávku,“ prohlásil Jan Schöppel, marketingový manažer Telly. Společnost také na svém facebookovém profilu spustila soutěž ve spolupráci s Discovery.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik