Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Další škádlení Skylinku? Telly odemklo Discovery HD pro všechny

9.6.2020, Jáchym Šlik, aktualita
Až do konce června mohou všichni zákazníci Telly, tedy bez ohledu na programový balíček, sledovat Discovery HD. Zdá se, že jde o další pošťouchnutí konkurence. Skylink totiž tento kanál nedávno odebral z nabídky.
Služba Telly, donedávna známá jako Digi TV, nabízí tento měsíc všem zákazníkům bonus v podobě volně zpřístupněného programu Discovery HD. Dosud byl dostupný pouze v balíčcích Telly Střední a Velký, ale nyní jej mohou sledovat všichni zákazníci bez ohledu na předplacený balíček. Této výhody mohou diváci využít až do konce června.
 
Discovery HD patří k nejznámějším dokumentárním kanálům na světě. Vysílá 24 hodin denně pořady o vědě, technice, přírodě a historii. Během června lze na Discovery HD shlédnout premiéru dvou zajímavých novinek – Boj o velryby: Příběh kapitána Watsona a dokument věnovaný společnosti SpaceX včetně nedávného letu astronautů na ISS. Vysílány budou i další díly populárních sérií jako Výprava do neznáma, Zlatá horečka nebo Zničená minulost.
 

Kanál Discovery nedávno prošel velkým redesignem včetně nového loga
 
Zatímco Telly upevňuje svou spolupráci s provozovatelem kanálu Discovery, konkurenční Skylink se naopak nedávno rozhodl o neprodloužení smlouvy. Zákazníci tohoto satelitního operátora tedy přišli nejen o Discovery, ale také další kanály ze stejné rodiny včetně Eurosportu nebo Animal Planet.
 
Skylink se sice snažil odebrané programy nahradit jinými s podobným zaměřením, ale přesto by mohla být absence oblíbených dokumentárních či sportovních stanic pro řadu zákazníků důvodem ke změně poskytovatele. Telly se toho snaží využít novou kampaní „Kanály, o které nechcete přijít“, jejíž součástí je sleva 30 % garantovaná po dobu dvou let pro nové zákazníky. V materiálech přitom společnost přímo zmiňuje kanály z rodiny Discovery.
 
„Discovery HD se řadí k divácky nejoblíbenějším prémiovým dokumentárním programům Telly. Proto jsme se rozhodli jej do konce června zpřístupnit všem divákům Telly, kteří program ve své nabídce standardně nemají. Věřím, že půjde o velice příjemnou ochutnávku,“ prohlásil Jan Schöppel, marketingový manažer Telly. Společnost také na svém facebookovém profilu spustila soutěž ve spolupráci s Discovery.
 
Zdroj: Tisková zpráva