Telly chce přebrat zákazníky Skylinku, nabízí slevu 30 % na dva roky

Telly chce přebrat zákazníky Skylinku, nabízí slevu 30 % na dva roky
, , aktualita
Operátor Telly, donedávna Digi TV, spustil výraznou slevu pro všechny nové zákazníky své internetové i satelitní televize. A cílí s ní hlavně na klienty konkurenčního Skylinku. Noví majitelé Philips TV navíc mohou vyzkoušet Telly na 3 měsíce zdarma.
K oblíbeným
reklama
Minulý měsíc operátor Digi TV přistoupil ke změně názvu na Telly, s čímž se pojila i řada dalších změn včetně upravené programové nabídky. Nyní se společnost snaží nalákat nové zákazníky prostřednictvím atraktivní akce. Jedná se o slevu 30 % na balíčky Telly Střední a Velký, které obsahují také prémiové kanály jako Eurosport, Discovery a Animal Planet. Akce je součástí kampaně „Kanály, o které nechcete přijít“. Není tedy těžké uhodnout, že Telly touto kampaní cílí na zákazníky jedno ze svých hlavních konkurentů. Skylink totiž od 1. června vyřadil ze své nabídky kanály z rodiny Discovery, které zahrnují také zmiňovaný Eurosport nebo Animal Planet.
 
 
Balíček Telly Střední zahrnuje až 107 kanálů, z toho 58 v HD kvalitě, a po slevě vyjde na 280 Kč místo původních 400 Kč měsíčně. V balíčku Telly Velký potom diváci najdou až 129 kanálů, z toho 74 ve vysokém rozlišení. Díky slevě zaplatí každý měsíc 420 Kč místo původních 600 Kč. Uvedené počty kanálů se týkají IPTV, v případě satelitu obsahují stejné balíčky 82, respektive 100 kanálů. Mezi nejsledovanější programy patří podle Telly sportovní Eurosport, Premier Sport a DIGI Sport, filmový Cinemax, CS film, FilmBox, dokumentární Discovery, Animal Planet, Travel Channel, lifestylový Fine Living Network a Food Network nebo dětská stanice Nickelodeon.
 
Operátor tyto ceny garantuje po dobu dvou let, což znamená celkovou úsporu 2 880 Kč nebo dokonce 4 320 Kč, a to podle zvoleného balíčku. Akce poběží do odvolání.
 
 

Telly na 3 měsíce zdarma při nákupu Philips TV

 
Nedávno byla spuštěna také další zajímavá akce, která se tentokrát týká nových majitelů televizorů Philips. Při nákupu televize z modelové řady 2018, 2019 nebo 2020 se systémem Android TV lze získat balíček Telly Velký na tři měsíce zdarma. Stačí provést nákup u některého z vybraných prodejců a do týdne provést registraci na webu televizedoma.cz, kde také zákazníci najdou kompletní podmínky akce. Ve formuláři je kromě osobních údajů nutné přidat také doklad o koupi. Obratem vám potom přijdou instrukce, jak se přihlásit k využívání Telly na tři měsíce zdarma.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
První QD-OLED TV možná přinese Sony. Samsung chce panel použít v monitorech První QD-OLED TV možná přinese Sony. Samsung chce panel použít v monitorech
Ani podle posledních spekulací neplánuje Samsung použít své panely QD-OLED v televizorech. Místo toho by mohl technologii využít v PC monitorech. Zároveň bude panely QD-OLED dodávat konkurenci.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi připravuje levný 4K laserový projektor Xiaomi připravuje levný 4K laserový projektor
Xiaomi brzy představí laserový projektor pro domácí kino, který by měl změnit trh. A to hlavně díky ceně, která bude nižší než v případě aktuálních modelů od konkurence. Co nabídne Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory roste, Samsung slaví rekordní tržní podíl Trh s televizory roste, Samsung slaví rekordní tržní podíl
Navzdory nepříznivým předpovědím nakonec celosvětový trh s televizory výrazně roste, patrně kvůli vyšší poptávce po domácí zábavě. A slavit může především Samsung, který z hlediska příjmů zaznamenal rekordní čtvrtletí. 
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Do Evropy míří 7 televizí Nokia s Android TV. Jaké jsou ceny? Do Evropy míří 7 televizí Nokia s Android TV. Jaké jsou ceny?
Očekávané chytré televizory s logem Nokia byly podrobně představeny. K dispozici budou v úhlopříčkách od 32 do 75 palců a většina ze sedmi modelů nabídne 4K i Dolby Vision. Prodej odstartuje do konce roku.
27.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nový firmware pro televize Sony přináší Apple TV i spoustu vylepšení Nový firmware pro televize Sony přináší Apple TV i spoustu vylepšení
Sony vypustilo do světa podzimní aktualizaci svých televizorů s Android TV, která dorazila na modely z let 2018 až 2020. Kromě vylepšeného ovládání a oprav chyb přináší aplikaci Apple TV. Na modelu ZG9 také odemyká podporu 4K120 přes HDMI 2.1.
27.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik