Telly chce přebrat zákazníky Skylinku, nabízí slevu 30 % na dva roky

Telly chce přebrat zákazníky Skylinku, nabízí slevu 30 % na dva roky
, , aktualita
Operátor Telly, donedávna Digi TV, spustil výraznou slevu pro všechny nové zákazníky své internetové i satelitní televize. A cílí s ní hlavně na klienty konkurenčního Skylinku. Noví majitelé Philips TV navíc mohou vyzkoušet Telly na 3 měsíce zdarma.
K oblíbeným
reklama
Minulý měsíc operátor Digi TV přistoupil ke změně názvu na Telly, s čímž se pojila i řada dalších změn včetně upravené programové nabídky. Nyní se společnost snaží nalákat nové zákazníky prostřednictvím atraktivní akce. Jedná se o slevu 30 % na balíčky Telly Střední a Velký, které obsahují také prémiové kanály jako Eurosport, Discovery a Animal Planet. Akce je součástí kampaně „Kanály, o které nechcete přijít“. Není tedy těžké uhodnout, že Telly touto kampaní cílí na zákazníky jedno ze svých hlavních konkurentů. Skylink totiž od 1. června vyřadil ze své nabídky kanály z rodiny Discovery, které zahrnují také zmiňovaný Eurosport nebo Animal Planet.
 
 
Balíček Telly Střední zahrnuje až 107 kanálů, z toho 58 v HD kvalitě, a po slevě vyjde na 280 Kč místo původních 400 Kč měsíčně. V balíčku Telly Velký potom diváci najdou až 129 kanálů, z toho 74 ve vysokém rozlišení. Díky slevě zaplatí každý měsíc 420 Kč místo původních 600 Kč. Uvedené počty kanálů se týkají IPTV, v případě satelitu obsahují stejné balíčky 82, respektive 100 kanálů. Mezi nejsledovanější programy patří podle Telly sportovní Eurosport, Premier Sport a DIGI Sport, filmový Cinemax, CS film, FilmBox, dokumentární Discovery, Animal Planet, Travel Channel, lifestylový Fine Living Network a Food Network nebo dětská stanice Nickelodeon.
 
Operátor tyto ceny garantuje po dobu dvou let, což znamená celkovou úsporu 2 880 Kč nebo dokonce 4 320 Kč, a to podle zvoleného balíčku. Akce poběží do odvolání.
 
 

Telly na 3 měsíce zdarma při nákupu Philips TV

 
Nedávno byla spuštěna také další zajímavá akce, která se tentokrát týká nových majitelů televizorů Philips. Při nákupu televize z modelové řady 2018, 2019 nebo 2020 se systémem Android TV lze získat balíček Telly Velký na tři měsíce zdarma. Stačí provést nákup u některého z vybraných prodejců a do týdne provést registraci na webu televizedoma.cz, kde také zákazníci najdou kompletní podmínky akce. Ve formuláři je kromě osobních údajů nutné přidat také doklad o koupi. Obratem vám potom přijdou instrukce, jak se přihlásit k využívání Telly na tři měsíce zdarma.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik