Další bonusy v O2 TV: PornHub TV zdarma a slevy v O2 Videotéce

Další bonusy v O2 TV: PornHub TV zdarma a slevy v O2 Videotéce
, , aktualita
O2 přidává další výhody pro své uživatele v reakci na opatření kvůli koronaviru. Do O2 Videotéky byly přidány nové filmy za zvýhodněnou cenu a ke všem tarifům nabízí zdarma kanál PornHub TV.
K oblíbeným
reklama
O2 byl jedním z prvních operátorů placené TV, kteří svým zákazníkům minulý týden nabídli bonusy v reakci na opatření zavedená kvůli pandemii koronaviru. Nyní společnost přidává další výhody, které by měly zákazníkům zpříjemnit čas nuceně strávený doma. Dospělé diváky potěší stanice PornHub TV v HD kvalitě, která byla do konce března zdarma zpřístupněna v tarifech O2 TV M, L, Bronzová a Stříbrná. DIváci nový kanál najdou na pozici 174 a chráněn bude pětimístným kódem PIN, který funguje jako rodičovský zámek.
 
V případě O2 Videotéky zaznamenal operátor o pětinu více výpůjček, proto přidává některé horké novinky jako české snímky Vlastníci a Nabarvené ptáče, které si mohou diváci zapůjčit za 75 Kč. Připravena je také speciální kategorie filmových novinek, kde se postupně objeví 21 titulů za zvýhodněnou cenu 30 Kč. K dispozici bude třeba oscarový snímek Parazit, český film Poslední aristokratka nebo romantická komedie Deštivý den v New Yorku od Woodyho Allena. Nadále platí, že výpůjčka trvá 48 hodin a divák může film během této doby bez omezení sledovat na všech připojených zařízeních.
 
 
Jihokorejská komedie Parazit získala letos šest Oscarů včetně ceny za nejlepší snímek
 
O2 také potvrdilo, že od pondělí 23. března přidá do své nabídky nově oznámený kanál ČT3. Vzhledem k zastavení většiny sportovních událostí upravují svůj program také stanice O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis. Od pondělí 23. března bude O2 TV Sport vysílat každý všední den od 20.00 hodin reprízy show TIKI-TAKA. Nebudou chybět ani záznamy všech zápasů Slavie Praha a Viktorie Plzeň v Lize mistrů UEFA včetně dosud neodvysílaných bonusů. A na své si přijdou také fanoušci MMA, kteří mohou každý den sledovat legendární galavečery organizací OKTAGON, XFN, FUSION FN nebo Heroes Gate.
 
Připomeňme, že již minulý týden O2 TV nabídla zákazníkům možnost na 1 měsíc zdarma aktivovat balíček Kino, který obsahuje všechny kanály HBO a Cinemax i přístup k videotéce HBO OD. Několik nových kanálů bylo dočasně přidáno do tarifů Sport Pack a noví zákazníci mají možnost služby O2 TV vyzkoušet první měsíc za symbolickou 1 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo? Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo?
EU od 1. března 2021 vyžaduje po výrobcích nové energetické štítky spotřebičů, které obsahují pouze třídy od A do G. To se týká také televizorů. Pro většinu aktuálních modelů to bude znamenat pád do nejnižší třídy G.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně
Samsung ani v roce 2020 nepředal štafetu nejúspěšnějšího výrobce televizí své konkurenci. Na celosvětovém trhu si udržel skoro třetinový podíl. Stupně vítězů doplňují LG a Sony. Xiaomi si připsalo úsměch na domácím trhu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik