Další bonusy v O2 TV: PornHub TV zdarma a slevy v O2 Videotéce

Další bonusy v O2 TV: PornHub TV zdarma a slevy v O2 Videotéce
, , aktualita
O2 přidává další výhody pro své uživatele v reakci na opatření kvůli koronaviru. Do O2 Videotéky byly přidány nové filmy za zvýhodněnou cenu a ke všem tarifům nabízí zdarma kanál PornHub TV.
K oblíbeným
reklama
O2 byl jedním z prvních operátorů placené TV, kteří svým zákazníkům minulý týden nabídli bonusy v reakci na opatření zavedená kvůli pandemii koronaviru. Nyní společnost přidává další výhody, které by měly zákazníkům zpříjemnit čas nuceně strávený doma. Dospělé diváky potěší stanice PornHub TV v HD kvalitě, která byla do konce března zdarma zpřístupněna v tarifech O2 TV M, L, Bronzová a Stříbrná. DIváci nový kanál najdou na pozici 174 a chráněn bude pětimístným kódem PIN, který funguje jako rodičovský zámek.
 
V případě O2 Videotéky zaznamenal operátor o pětinu více výpůjček, proto přidává některé horké novinky jako české snímky Vlastníci a Nabarvené ptáče, které si mohou diváci zapůjčit za 75 Kč. Připravena je také speciální kategorie filmových novinek, kde se postupně objeví 21 titulů za zvýhodněnou cenu 30 Kč. K dispozici bude třeba oscarový snímek Parazit, český film Poslední aristokratka nebo romantická komedie Deštivý den v New Yorku od Woodyho Allena. Nadále platí, že výpůjčka trvá 48 hodin a divák může film během této doby bez omezení sledovat na všech připojených zařízeních.
 
 
Jihokorejská komedie Parazit získala letos šest Oscarů včetně ceny za nejlepší snímek
 
O2 také potvrdilo, že od pondělí 23. března přidá do své nabídky nově oznámený kanál ČT3. Vzhledem k zastavení většiny sportovních událostí upravují svůj program také stanice O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis. Od pondělí 23. března bude O2 TV Sport vysílat každý všední den od 20.00 hodin reprízy show TIKI-TAKA. Nebudou chybět ani záznamy všech zápasů Slavie Praha a Viktorie Plzeň v Lize mistrů UEFA včetně dosud neodvysílaných bonusů. A na své si přijdou také fanoušci MMA, kteří mohou každý den sledovat legendární galavečery organizací OKTAGON, XFN, FUSION FN nebo Heroes Gate.
 
Připomeňme, že již minulý týden O2 TV nabídla zákazníkům možnost na 1 měsíc zdarma aktivovat balíček Kino, který obsahuje všechny kanály HBO a Cinemax i přístup k videotéce HBO OD. Několik nových kanálů bylo dočasně přidáno do tarifů Sport Pack a noví zákazníci mají možnost služby O2 TV vyzkoušet první měsíc za symbolickou 1 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu
Před pár týdny postihla Blu-ray přehrávače a systémy domácího kina od Samsungu chyba, kvůli které se zařízení stala ve většině případů nepoužitelnými. Zdá se, že rozsah problému je větší, než se očekávalo. A reakce Samsungu zatím pomalé.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu
Amazon zamíří k soudu kvůli autorským právům. Překvapivě ovšem nebude na straně žalujícího nýbrž obžalovaného. Několik filmů se totiž mělo ve službě Prime Video objevit bez povolení, a tak po něm vlastník práv požaduje odškodnění.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem
Polk Audio přináší nový soundbar do své řady MagniFi, který zákazníkům slinuje kvalitní filmový zvuk za relativně příznivou cenu. Pokud by vám nestačila základní konfigurace 5.1, můžete využít režim virtuálního 3D zvuku.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem
Výrobce smartphonů OnePlus tento týden rozšířil svou nabídku televizorů o řady U a Y. První zahrnuje 4K TV, zatímco druhá se zaměřuje spíše na cenu. Naneštěstí ovšem i tyto modely zůstávají dostupné jen v Indii.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
3.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik