Další bonusy v O2 TV: PornHub TV zdarma a slevy v O2 Videotéce

Další bonusy v O2 TV: PornHub TV zdarma a slevy v O2 Videotéce
, , aktualita
O2 přidává další výhody pro své uživatele v reakci na opatření kvůli koronaviru. Do O2 Videotéky byly přidány nové filmy za zvýhodněnou cenu a ke všem tarifům nabízí zdarma kanál PornHub TV.
K oblíbeným
reklama
O2 byl jedním z prvních operátorů placené TV, kteří svým zákazníkům minulý týden nabídli bonusy v reakci na opatření zavedená kvůli pandemii koronaviru. Nyní společnost přidává další výhody, které by měly zákazníkům zpříjemnit čas nuceně strávený doma. Dospělé diváky potěší stanice PornHub TV v HD kvalitě, která byla do konce března zdarma zpřístupněna v tarifech O2 TV M, L, Bronzová a Stříbrná. DIváci nový kanál najdou na pozici 174 a chráněn bude pětimístným kódem PIN, který funguje jako rodičovský zámek.
 
V případě O2 Videotéky zaznamenal operátor o pětinu více výpůjček, proto přidává některé horké novinky jako české snímky Vlastníci a Nabarvené ptáče, které si mohou diváci zapůjčit za 75 Kč. Připravena je také speciální kategorie filmových novinek, kde se postupně objeví 21 titulů za zvýhodněnou cenu 30 Kč. K dispozici bude třeba oscarový snímek Parazit, český film Poslední aristokratka nebo romantická komedie Deštivý den v New Yorku od Woodyho Allena. Nadále platí, že výpůjčka trvá 48 hodin a divák může film během této doby bez omezení sledovat na všech připojených zařízeních.
 
 
Jihokorejská komedie Parazit získala letos šest Oscarů včetně ceny za nejlepší snímek
 
O2 také potvrdilo, že od pondělí 23. března přidá do své nabídky nově oznámený kanál ČT3. Vzhledem k zastavení většiny sportovních událostí upravují svůj program také stanice O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis. Od pondělí 23. března bude O2 TV Sport vysílat každý všední den od 20.00 hodin reprízy show TIKI-TAKA. Nebudou chybět ani záznamy všech zápasů Slavie Praha a Viktorie Plzeň v Lize mistrů UEFA včetně dosud neodvysílaných bonusů. A na své si přijdou také fanoušci MMA, kteří mohou každý den sledovat legendární galavečery organizací OKTAGON, XFN, FUSION FN nebo Heroes Gate.
 
Připomeňme, že již minulý týden O2 TV nabídla zákazníkům možnost na 1 měsíc zdarma aktivovat balíček Kino, který obsahuje všechny kanály HBO a Cinemax i přístup k videotéce HBO OD. Několik nových kanálů bylo dočasně přidáno do tarifů Sport Pack a noví zákazníci mají možnost služby O2 TV vyzkoušet první měsíc za symbolickou 1 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář