www.tvfreak.cz
>
>

Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou

Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
, , aktualita
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
K oblíbeným
reklama
Prvenství ve výdělcích v kinech si stále drží Cameronův Avatar s 2,788 miliardou dolarů. Na druhém místě máme velký hit v podobě Avengers: Endgame, který ale modrásky nedokázal pokořit a dosáhl “jen” na 2,743 miliardy USD. A protože poslední díl Avengerů neměl žádnou potitulkovou scénu, jak u marvelovských filmů zvykem, zamíří do kin obnovená premiéra v podobě lehce prodloužené verze. Ta bude mít nejen potitulkovou scénu, ale i několik dalších scén, které by mohly potěšit nejednoho fanouška Marvela (hovoří se o malé poctě a několika překvapeních).
 
Avengers Endgame
 
A to by možná mohlo stačit na to, aby film za následující víkend dohnal zbývajících 45 milionů dolarů. Důvodem je patrně i snaha o zvýšení zájmu o marvelovské filmy těsně před uvedením nového dílu o Spidermanovi. Bohužel zatím nevíme, zda se tato premiéra bude týkat i jiných než jen amerických kin.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software? Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software?
Zoner Photo Studio X je sice už dle svého názvu software určený pro správu a editaci fotografií, v posledních verzích se ale začaly rozšiřovat i schopnosti editace videa a podporuje dokonce i H.265. Obstojí jako střihový software?
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala
Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být
V těchto dnech do kin vlétl nový díl Spider-Mana s podtitulem Daleko od domova (Far From Home) a my přinášíme jeho recenzi. Peter Parker se vydá na školní výlet po Evropě, jenže elementálové mu zhatí klidnou dovolenou. Nebudou však jediní.
5.7.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher) Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)
Legendární Zaklínač (The Witcher) Andrzeje Sapkowskeho se dočká dalšího seriálového zpracování. Tentokrát se o něj postará streamovací služba Netflix, která o něm více pohovoří na následujícím Comic Conu.
2.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Rim of the World: když se Netflix zblázní Rim of the World: když se Netflix zblázní
Netflix vypustil do světa další sci-fi snímek. Tentokrát se o záchranu celého světa před invazí mimozemšťanů postarají čtyři děti na letním táboře. Bude film natočen stejně uhozeně, jako zní jeho zápletka?
2.7.2019, recenze, Milan Šurkala2 komentáře
Men in Black: International - nevýrazné pokračování Men in Black: International - nevýrazné pokračování
V kinech právě běží čtvrtý díl Mužů v černém s podtitulem Globální hrozba (Men in Black: International). Poprvé však máme v týmu agentů v terénu ženu. Dokáže nový díl překonat své předchůdce, nebo zapadne?
26.6.2019, recenze, Milan Šurkala