www.tvfreak.cz
>
>

Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou

Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
, , aktualita
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
K oblíbeným
reklama
Prvenství ve výdělcích v kinech si stále drží Cameronův Avatar s 2,788 miliardou dolarů. Na druhém místě máme velký hit v podobě Avengers: Endgame, který ale modrásky nedokázal pokořit a dosáhl “jen” na 2,743 miliardy USD. A protože poslední díl Avengerů neměl žádnou potitulkovou scénu, jak u marvelovských filmů zvykem, zamíří do kin obnovená premiéra v podobě lehce prodloužené verze. Ta bude mít nejen potitulkovou scénu, ale i několik dalších scén, které by mohly potěšit nejednoho fanouška Marvela (hovoří se o malé poctě a několika překvapeních).
 
Avengers Endgame
 
A to by možná mohlo stačit na to, aby film za následující víkend dohnal zbývajících 45 milionů dolarů. Důvodem je patrně i snaha o zvýšení zájmu o marvelovské filmy těsně před uvedením nového dílu o Spidermanovi. Bohužel zatím nevíme, zda se tato premiéra bude týkat i jiných než jen amerických kin.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik