www.tvfreak.cz
>
>

Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou

Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
, , aktualita
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
K oblíbeným
reklama
Prvenství ve výdělcích v kinech si stále drží Cameronův Avatar s 2,788 miliardou dolarů. Na druhém místě máme velký hit v podobě Avengers: Endgame, který ale modrásky nedokázal pokořit a dosáhl “jen” na 2,743 miliardy USD. A protože poslední díl Avengerů neměl žádnou potitulkovou scénu, jak u marvelovských filmů zvykem, zamíří do kin obnovená premiéra v podobě lehce prodloužené verze. Ta bude mít nejen potitulkovou scénu, ale i několik dalších scén, které by mohly potěšit nejednoho fanouška Marvela (hovoří se o malé poctě a několika překvapeních).
 
Avengers Endgame
 
A to by možná mohlo stačit na to, aby film za následující víkend dohnal zbývajících 45 milionů dolarů. Důvodem je patrně i snaha o zvýšení zájmu o marvelovské filmy těsně před uvedením nového dílu o Spidermanovi. Bohužel zatím nevíme, zda se tato premiéra bude týkat i jiných než jen amerických kin.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV 8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV
Samsung chce protlačit 8K z naprostého high-endu alespoň do vyššího mainstreamu. Proto představuje svůj doposud nejmenší 8K model, QLED televizi Q900 s 55" úhlopříčkou a o něco nižší cenou než u větších modelů.
10.9.2019, aktualita, Milan Šurkala