Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou

21.6.2019, Milan Šurkala, aktualita
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
Prvenství ve výdělcích v kinech si stále drží Cameronův Avatar s 2,788 miliardou dolarů. Na druhém místě máme velký hit v podobě Avengers: Endgame, který ale modrásky nedokázal pokořit a dosáhl “jen” na 2,743 miliardy USD. A protože poslední díl Avengerů neměl žádnou potitulkovou scénu, jak u marvelovských filmů zvykem, zamíří do kin obnovená premiéra v podobě lehce prodloužené verze. Ta bude mít nejen potitulkovou scénu, ale i několik dalších scén, které by mohly potěšit nejednoho fanouška Marvela (hovoří se o malé poctě a několika překvapeních).
 
Avengers Endgame
 
A to by možná mohlo stačit na to, aby film za následující víkend dohnal zbývajících 45 milionů dolarů. Důvodem je patrně i snaha o zvýšení zájmu o marvelovské filmy těsně před uvedením nového dílu o Spidermanovi. Bohužel zatím nevíme, zda se tato premiéra bude týkat i jiných než jen amerických kin.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.