www.tvfreak.cz
>
>
>

Apple TV+ nabídlo za novou bondovku 300-400 mil. USD, MGM odmítlo

Apple TV+ nabídlo za novou bondovku 300-400 mil. USD, MGM odmítlo
, , aktualita
Poslední bondovka No Time To Die byla už několikrát odložena a zatím se neukázala ani v kinech, ale ani na žádné streamovací službě. Zájem měla společnost Apple, ale ta byla odmítnuta. 300-400 milionů USD nestačilo.
K oblíbeným
reklama
Koronavirová krize už několikrát odložila poslední bondovku No Time To Die. Původně se měla na plátnech kin objevit už v dubnu 2020, ale začátek šíření nemoci COVID-19 a první opatření způsobila, že se termín uvedení posunul na letošní listopad. Ale jak vidíme, situace je ještě mnohem horší než tehdy, a tak se uvedení posouvá znovu, tentokrát na duben 2021. Studio MGM sice nabídlo práva streamovacím službám, jenže vše dopadlo neúspěšně. Podle různých zdrojů měl významnější zájem vyjádřit pouze Apple pro svou streamovací službu Apple TV+. Tomu se v minulosti povedlo ukořistit práva např. na Greyhound s Tomem Hanksem. Bondovka by mohla být dalším velkým lákadlem pro službu, která nemá zrovna na růžích ustláno.
 
James Bond - No Time To DIe
 
Zásadním problémem je načasování. Služba Apple TV+ chtěla přicházet s vlastním obsahem, jenže kvůli koronavirové pandemii bylo natáčení vlastního obsahu pozastaveno a nabídka filmů a seriálů tak zeje prázdnotou. V době, kdy vše přeje streamovacím službám, tak Apple nemá moc co nabídnout a především ani nemá moc možností, jak zlepšit svou situaci. No Time To Die mohla být vzpruha, jenže za 12měsíční licenci na film prý nabídlo něco okolo 350 až 400 milionů USD (jiné zdroje hovoří o 300 milionech), což MGM nestačilo.
 
To údajně požadovalo mezi 600 až 700 miliony, dokonce se hovoří o 800 milionech. Není divu, když se předpokládalo, že v kinech trhne přes miliardu dolarů. Samotné náklady na film byly vyčísleny na 250 mil. USD a dalších 50 mil. USD měla sebrat propagace filmu, nemluvě o finančních bonusech pro hlavní představitele a další zainteresovaná studia.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britský sekretář chce, aby Netflix označil seriál The Crown jako fikci Britský sekretář chce, aby Netflix označil seriál The Crown jako fikci
Velmi úspěšný seriál The Crown (Koruna) od Netflixu z prostředí britské královské rodiny se nesetkal s velkým pochopením u britské vlády. Kulturní sekretář by chtěl, aby Netflix označil seriál jako fikci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
První QD-OLED TV možná přinese Sony. Samsung chce panel použít v monitorech První QD-OLED TV možná přinese Sony. Samsung chce panel použít v monitorech
Ani podle posledních spekulací neplánuje Samsung použít své panely QD-OLED v televizorech. Místo toho by mohl technologii využít v PC monitorech. Zároveň bude panely QD-OLED dodávat konkurenci.
29.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi připravuje levný 4K laserový projektor Xiaomi připravuje levný 4K laserový projektor
Xiaomi brzy představí laserový projektor pro domácí kino, který by měl změnit trh. A to hlavně díky ceně, která bude nižší než v případě aktuálních modelů od konkurence. Co nabídne Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150?
29.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory roste, Samsung slaví rekordní tržní podíl Trh s televizory roste, Samsung slaví rekordní tržní podíl
Navzdory nepříznivým předpovědím nakonec celosvětový trh s televizory výrazně roste, patrně kvůli vyšší poptávce po domácí zábavě. A slavit může především Samsung, který z hlediska příjmů zaznamenal rekordní čtvrtletí. 
29.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Do Evropy míří 7 televizí Nokia s Android TV. Jaké jsou ceny? Do Evropy míří 7 televizí Nokia s Android TV. Jaké jsou ceny?
Očekávané chytré televizory s logem Nokia byly podrobně představeny. K dispozici budou v úhlopříčkách od 32 do 75 palců a většina ze sedmi modelů nabídne 4K i Dolby Vision. Prodej odstartuje do konce roku.
27.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář