www.tvfreak.cz
>
>

Další oběť koronaviru: nový James Bond bude až v listopadu

Další oběť koronaviru: nový James Bond bude až v listopadu
, , aktualita
Stránky médií v posledních týdnech plní články o koronaviru COVID-19 a jeho oběti vznikají na mnoha frontách, a to dokonce i těch filmových. Nový snímek No Time To Die s Jamesem Bondem se totiž přesune z dubna až na listopad.
K oblíbeným
reklama
Nová bondovka No Time To Die se měla v prvních kinech objevit už 3. dubna (u nás 8. dubna), ale nestane se tak. Studia MGM, Universal a další zainteresované společnosti se totiž po "pečlivém zvážení situace v kinech po celém světě" rozhodly, že uvedení snímku do kin bude posunuto až na listopad. Konkrétně půjde o 12. listopad pro Velkou Británii a 25. listopad pro USA.
 
No Time To Die
 
I když to tvůrci explicitně neřekli, důvodem je největší téma posledních týdnů, koronavirus COVID-19. Uvedení filmu do kin za pár týdnů by jednak mohlo znamenat zdravotní rizika pro diváky, kterým se doporučuje nevycházet moc ven a omezit pobyt ve velkém množství lidí. Kvůli mnoha omezením by to současně znamenalo, že by byly jeho finanční výsledky asi hodně špatné, čehož se tvůrci chtějí vyvarovat. Situace ohledně koronaviru a omezený počet lidí v ulicích se projevuje v mnoha oblastech, např. prodeje aut v Číně spadly o stěží uvěřitelných 80 %.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik