www.tvfreak.cz
>
>
>

Greyhound s Tomem Hanksem nepůjde do kin, ale na Apple TV+

Greyhound s Tomem Hanksem nepůjde do kin, ale na Apple TV+
, , aktualita
Streamovací služby spolu svádí těžký boj a tentokrát je vítězem Apple TV+. Tato služba přeplatila všechny ostatní a za 70 milionů USD si zajistila výhradní práva na nový film Greyhound s Tomem Hanksem.
K oblíbeným
reklama
Streamovacích služeb je mnoho a trochu v pozadí zůstává Apple TV+. Ta je ale pro Apple velmi důležitá s tím, jak se snaží snížit svou závislost na prodejích iPhonů a zvýšit podíl služeb. Výhradně exkluzivní vlastní obsah ale patrně brzy rozšíří i seriály jiných studií, což by ale mohlo později znamenat navýšení ceny, která je nyní velmi nízká (139 Kč měsíčně pro celou rodinu). Vedle starších seriálů, nízké ceny a jednoletého bezplatného členství při nákupu nového produktu Apple chce společnost bojovat i právy na některé nové filmy. Jedním z nich je Greyhound, film od Sony Pictures Entertainment z období 2. světové války, kde si hlavní roli střihl Tom Hanks. A ten už by mohl být dosti velkým lákadlem.
 
Greyhound Tom Hanks
 
Tento film měl jít původně do kin 12. června, nicméně kvůli koronavirové pandemii byl lehce odsunut na 25. června. Nyní je ale jasné, že do kin nepůjde. Práva na film totiž získala právě streamovací služba Apple TV+. Ta se rozhodla přeplatit všechny ostatní a za tato práva zaplatila 70 milionů USD. Kdy přesně se film na službě objeví, zatím nevíme, ale dá se předpokládat, že by to už nemělo trvat moc dlouho. Podobná strategie by konečně mohla Applu přinést ovoce a zvýšit podíl na trhu. I tak ale zůstává otázkou, zda se Applu tato nemalá investice vrátí nebo ne.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik