www.tvfreak.cz
>
>
>

Greyhound s Tomem Hanksem nepůjde do kin, ale na Apple TV+

Greyhound s Tomem Hanksem nepůjde do kin, ale na Apple TV+
, , aktualita
Streamovací služby spolu svádí těžký boj a tentokrát je vítězem Apple TV+. Tato služba přeplatila všechny ostatní a za 70 milionů USD si zajistila výhradní práva na nový film Greyhound s Tomem Hanksem.
K oblíbeným
reklama
Streamovacích služeb je mnoho a trochu v pozadí zůstává Apple TV+. Ta je ale pro Apple velmi důležitá s tím, jak se snaží snížit svou závislost na prodejích iPhonů a zvýšit podíl služeb. Výhradně exkluzivní vlastní obsah ale patrně brzy rozšíří i seriály jiných studií, což by ale mohlo později znamenat navýšení ceny, která je nyní velmi nízká (139 Kč měsíčně pro celou rodinu). Vedle starších seriálů, nízké ceny a jednoletého bezplatného členství při nákupu nového produktu Apple chce společnost bojovat i právy na některé nové filmy. Jedním z nich je Greyhound, film od Sony Pictures Entertainment z období 2. světové války, kde si hlavní roli střihl Tom Hanks. A ten už by mohl být dosti velkým lákadlem.
 
Greyhound Tom Hanks
 
Tento film měl jít původně do kin 12. června, nicméně kvůli koronavirové pandemii byl lehce odsunut na 25. června. Nyní je ale jasné, že do kin nepůjde. Práva na film totiž získala právě streamovací služba Apple TV+. Ta se rozhodla přeplatit všechny ostatní a za tato práva zaplatila 70 milionů USD. Kdy přesně se film na službě objeví, zatím nevíme, ale dá se předpokládat, že by to už nemělo trvat moc dlouho. Podobná strategie by konečně mohla Applu přinést ovoce a zvýšit podíl na trhu. I tak ale zůstává otázkou, zda se Applu tato nemalá investice vrátí nebo ne.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
24.5.2020, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik