www.tvfreak.cz
>
>
>

Apple TV+ chce více velkých filmů, v plánu je i jednotné předplatné Apple One

Apple TV+ chce více velkých filmů, v plánu je i jednotné předplatné Apple One
, , aktualita
Apple si údajně nemůže stěžovat na neúspěch filmu Greyhound, který měl premiéru v jeho službě TV+. V budoucnu chce proto přinést i další blockbustery. Diváky by mohlo přilákat i jednotné předplatné, které by zahrnovalo více služeb od Applu.
K oblíbeným
reklama
Apple TV+, která trhla na trh se streamovacími službami vloni na podzim, zatím neslaví žádné výraznější úspěchy. Ačkoliv americká společnost nezveřejnila žádná oficiální čísla, počtem předplatitelů nejspíš zaostává za Netflixem, Disney+ a další konkurencí. Velká část diváků navíc nejspíš využívá bezplatné zkušební období, které získali např. při nákupu nového zařízení s nakousnutým jablkem. Apple se ovšem nevzdává a chystá platformu rozšířit o obsah třetích stran, který tak doplní nabídku pořadů z vlastní produkce. Zajímavým krokem potom byla premiéra válečného filmu Greyhound s Tomem Hanksem, který do Apple TV+ zamířil kvůli zrušené premiéře v kinech
 
 
Tato nemalá investice se nejspíš Applu vyplatila z dlouhodobého hlediska, neboť přibližně třetina diváků si službu TV+ předplatila nově právě kvůli zhlédnutí nového filmu. A podle neoficiálních zdrojů chce americký gigant přinést filmovou premiéru každý měsíc, přičemž dva až čtyři tituly ročně by měly být tzv. blockbustery srovnatelné s Greyhoundem. Mezi potvrzené snímky patří akční Emancipation (v hlavní roli Will Smith), filmový muzikál Christmas Carol (Will Ferrell a Ryan Reynolds), historické krimi Killers of the Flower Moon (Leonardo DiCaprio, Robert De Niro), thriller Snow Blind (Jake Gyllenhaal), drama Palmer (Justin Timberlake) a komedie On the Rocks (Bill Murray).
 
Apple měl také podepsat smlouvu se studiem A24, které stojí třeba za oskarovým dramatem Moonlight nebo mysteriózním sci-fi Ex Machina. Apple TV+ vyjde aktuálně na 139 Kč měsíčně a lze jej sdílet s několika dalšími členy rodiny. Ke zatraktivnění by mohly vést připravované balíčky předplatného, o kterých se spekuluje pod názvem Apple One. Zahrnovat by měly různé služby jako Apple TV+, Apple Music, Apple News+, streamování her Apple Arcade a cloudové úložiště iCloud. K dispozici údajně bude několik variant balíčků, které umožní předplatitelům ušetřit dva až pět dolarů měsíčně.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik