Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Aplikace SledovaniTV 2.0 pro LG se dočkala filmotéky a dalších funkcí

, , aktualita
Aplikace SledovaniTV 2.0 pro LG se dočkala filmotéky a dalších funkcí
Zákazníci služby SledovaniTV, kteří vlastní televizor LG, se mohou radovat. Provozovatel totiž vydal velkou aktualizaci pro verzi 2.0, takže se z ní stala plnohodnotná aplikace s filmotékou či možností poslechu rádia.
Aplikace SledovaniTV 2.0 pro LG se dočkala filmotéky a dalších funkcí
Před skoro třemi měsíci vyšla aplikace SledovaniTV 2.0 pro Samsung TV, ale ještě dříve se nové generace dočkali majitelé televizí od LG. Jednalo se ovšem pouze o testovací sestavení, které obsahovalo chyby a naopak postrádalo některé klíčové funkce včetně videotéky. To se ovšem změnilo tento týden, kdy provozovatel IPTV vydal významnou aktualizaci pro SledovaniTV 2.0. Dostupná je pro modely LG od roku 2016 a novější vybavené platformou webOS 3.0.0 nebo vyšší. Společnost aktualizovanou aplikaci označuje jako „plnohodnotnou“, neboť konečně přidává i funkce, které uživatelé znali ze starší verze.
 
 
Nový update přidává filmotéku a možnost snadno pokračovat v rozkoukaném pořadu tam, kde jste skončili. Pokud nevíte, co večer sledovat v televizi, můžete se nechat inspirovat desítkami televizních tipů. A v neposlední řadě přibyla také možnost poslechu rozhlasových stanic, která chyběla i v původní aplikaci. Zdá se, že operátor nechce starší verzi SledovaniTV zcela odstřihnout, proto se uživatelé mohou stále rozhodnout, kterou z aplikací budou používat. Vývojáři se ovšem jistě budou soustředit hlavně na verzi 2.0, zatímco starší patrně nebude získávat žádné nové funkce ani jiná vylepšení.
Operátor SledovaniTV tímto krokem pokračuje v modernizaci svých aplikací, která se dotkne i dalších platforem. Po LG a Samsungu vyjde verze 2.0 také pro televizory od Panasonicu, ale zatím chybí časový rámec. Vzhledem k rychlosti dosavadního vývoje pro jiné platformy ovšem můžeme předpokládat, že to ještě pár měsíců zabere. Služba je dostupná také pro Android TV, Apple TV, mobilní zařízení s Androidem a iOS nebo lze využívat rozhraní ve webovém prohlížeči. Společnost v minulosti potvrdila, že chystá aplikace také pro další platformy využívané hlavně v levnějších Smart TV jako Sencor nebo GoGen. Vývojáři prý uvažují také nad aplikací pro televize Philips s linuxovým systémem Saphi.