Aplikace SledovaniTV 2.0 pro LG se dočkala filmotéky a dalších funkcí

Aplikace SledovaniTV 2.0 pro LG se dočkala filmotéky a dalších funkcí
, , aktualita
Zákazníci služby SledovaniTV, kteří vlastní televizor LG, se mohou radovat. Provozovatel totiž vydal velkou aktualizaci pro verzi 2.0, takže se z ní stala plnohodnotná aplikace s filmotékou či možností poslechu rádia.
K oblíbeným
reklama
Před skoro třemi měsíci vyšla aplikace SledovaniTV 2.0 pro Samsung TV, ale ještě dříve se nové generace dočkali majitelé televizí od LG. Jednalo se ovšem pouze o testovací sestavení, které obsahovalo chyby a naopak postrádalo některé klíčové funkce včetně videotéky. To se ovšem změnilo tento týden, kdy provozovatel IPTV vydal významnou aktualizaci pro SledovaniTV 2.0. Dostupná je pro modely LG od roku 2016 a novější vybavené platformou webOS 3.0.0 nebo vyšší. Společnost aktualizovanou aplikaci označuje jako „plnohodnotnou“, neboť konečně přidává i funkce, které uživatelé znali ze starší verze.
 
 
Nový update přidává filmotéku a možnost snadno pokračovat v rozkoukaném pořadu tam, kde jste skončili. Pokud nevíte, co večer sledovat v televizi, můžete se nechat inspirovat desítkami televizních tipů. A v neposlední řadě přibyla také možnost poslechu rozhlasových stanic, která chyběla i v původní aplikaci. Zdá se, že operátor nechce starší verzi SledovaniTV zcela odstřihnout, proto se uživatelé mohou stále rozhodnout, kterou z aplikací budou používat. Vývojáři se ovšem jistě budou soustředit hlavně na verzi 2.0, zatímco starší patrně nebude získávat žádné nové funkce ani jiná vylepšení.
Operátor SledovaniTV tímto krokem pokračuje v modernizaci svých aplikací, která se dotkne i dalších platforem. Po LG a Samsungu vyjde verze 2.0 také pro televizory od Panasonicu, ale zatím chybí časový rámec. Vzhledem k rychlosti dosavadního vývoje pro jiné platformy ovšem můžeme předpokládat, že to ještě pár měsíců zabere. Služba je dostupná také pro Android TV, Apple TV, mobilní zařízení s Androidem a iOS nebo lze využívat rozhraní ve webovém prohlížeči. Společnost v minulosti potvrdila, že chystá aplikace také pro další platformy využívané hlavně v levnějších Smart TV jako Sencor nebo GoGen. Vývojáři prý uvažují také nad aplikací pro televize Philips s linuxovým systémem Saphi.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
H96 Max H616: populární TV box v nové verzi s čipem Allwinner H96 Max H616: populární TV box v nové verzi s čipem Allwinner
Ve vodách čínských e-shopu byla objevena další zajímavá novinka. Levný TV box H96 Max byl představen v upgradované verzi, která používá nový procesor Allwinner H616 místo původního Rockchipu. Nechybí ani Android 10.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Je tady tvOS 14 pro Apple TV. Rozšiřuje obraz v obraze a YouTube ve 4K Je tady tvOS 14 pro Apple TV. Rozšiřuje obraz v obraze a YouTube ve 4K
Po měsících testování Apple vydal tvOS 14, nejaktuálnější verzi operačního systému Apple TV. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější novinky. Zároveň byl oznámen balíček služeb Apple One, který bude začínat na pouhých 285 Kč.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Bose Smart Soundbar 300: „chytřejší“ novinka se dostane do Evropy Bose Smart Soundbar 300: „chytřejší“ novinka se dostane do Evropy
Značka Bose oznámila evropskou cenu pro svůj Smart Soundbar 300, který oznámila před pár týdny, ale původně pouze pro USA. Novinka nabízí více funkcí než stávající Bose TV Speaker, po stránce designu i zvuku se ovšem oba modely shodují.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Epson přidává laserový projektor s Android TV a sedm dalších novinek Epson přidává laserový projektor s Android TV a sedm dalších novinek
Epson zařadil do nabídky nový laserový projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností a systémem Android TV. Dalších sedm novinek potom nabídne běžnějších technologie pro domácí kino i kanceláře.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
„Chromecast s Google TV“ se představí 30. září. Co o něm víme? „Chromecast s Google TV“ se představí 30. září. Co o něm víme?
Google v současné době připravuje nové zařízení s Android TV, respektive Google TV – hovoří se totiž také o přejmenování celé platformy. K představení by mělo dojít koncem září a již nyní máme k dispozici informace o výbavě, designu a ceně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik