Aplikace SledovaniTV 2.0 pro LG se dočkala filmotéky a dalších funkcí

Aplikace SledovaniTV 2.0 pro LG se dočkala filmotéky a dalších funkcí
, , aktualita
Zákazníci služby SledovaniTV, kteří vlastní televizor LG, se mohou radovat. Provozovatel totiž vydal velkou aktualizaci pro verzi 2.0, takže se z ní stala plnohodnotná aplikace s filmotékou či možností poslechu rádia.
K oblíbeným
reklama
Před skoro třemi měsíci vyšla aplikace SledovaniTV 2.0 pro Samsung TV, ale ještě dříve se nové generace dočkali majitelé televizí od LG. Jednalo se ovšem pouze o testovací sestavení, které obsahovalo chyby a naopak postrádalo některé klíčové funkce včetně videotéky. To se ovšem změnilo tento týden, kdy provozovatel IPTV vydal významnou aktualizaci pro SledovaniTV 2.0. Dostupná je pro modely LG od roku 2016 a novější vybavené platformou webOS 3.0.0 nebo vyšší. Společnost aktualizovanou aplikaci označuje jako „plnohodnotnou“, neboť konečně přidává i funkce, které uživatelé znali ze starší verze.
 
 
Nový update přidává filmotéku a možnost snadno pokračovat v rozkoukaném pořadu tam, kde jste skončili. Pokud nevíte, co večer sledovat v televizi, můžete se nechat inspirovat desítkami televizních tipů. A v neposlední řadě přibyla také možnost poslechu rozhlasových stanic, která chyběla i v původní aplikaci. Zdá se, že operátor nechce starší verzi SledovaniTV zcela odstřihnout, proto se uživatelé mohou stále rozhodnout, kterou z aplikací budou používat. Vývojáři se ovšem jistě budou soustředit hlavně na verzi 2.0, zatímco starší patrně nebude získávat žádné nové funkce ani jiná vylepšení.
Operátor SledovaniTV tímto krokem pokračuje v modernizaci svých aplikací, která se dotkne i dalších platforem. Po LG a Samsungu vyjde verze 2.0 také pro televizory od Panasonicu, ale zatím chybí časový rámec. Vzhledem k rychlosti dosavadního vývoje pro jiné platformy ovšem můžeme předpokládat, že to ještě pár měsíců zabere. Služba je dostupná také pro Android TV, Apple TV, mobilní zařízení s Androidem a iOS nebo lze využívat rozhraní ve webovém prohlížeči. Společnost v minulosti potvrdila, že chystá aplikace také pro další platformy využívané hlavně v levnějších Smart TV jako Sencor nebo GoGen. Vývojáři prý uvažují také nad aplikací pro televize Philips s linuxovým systémem Saphi.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
Včera, inzerce, PR článek
Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu
Na český trh nedávno dorazila novinka od značky Strong pro méně náročné diváky. Řada LCD TV, která zatím obsahuje jediný model 50UC6203, slibuje solidní obrazovou kvalitou, moderní design a podporu aplikací za rozumnou cenu.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
11.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář