Lepší.TV přidává nové funkce, kanály i (částečnou) podporu Apple TV

Lepší.TV přidává nové funkce, kanály i (částečnou) podporu Apple TV
, , aktualita
Internetová televize Lepší.TV přináší několik významných vylepšení. Nově lze využívat třeba zoom pro odstranění černých pruhů, přibyly stanice CNN, Cartoon Network či Boomerang a rozšířila se podpora o Apple TV, i když zatím bez aplikace.
K oblíbeným
reklama
Před pár lety došlo na českém trhu k boomu IPTV a jednou z docela úspěšných služeb se stala Lepší.TV. Tento týden její provozovatel, společnost GoNet, oznámil několik novinek, které se týkají funkcí, programové nabídky i podporovaných platforem.
 
 

Zoom a obraz v obraze

 
Lepší.TV přidala funkci „Zoom“, která umožňuje roztáhnout obraz na celou obrazovku. To se týká obsahu s černými pruhy v horní a spodní části obrazu, např. při sledování filmů v jiném formátu než 16:9. Při použití zoomu samozřejmě dojde k oříznutí okrajů po stranách. Druhá nová funkce se týká pouze aplikace pro Android (ve verzi 8.0 a vyšší). Jedná se o funkci „Picture in picture“ neboli „Obraz v obraze“, která umožňuje minimalizovat vysílání do malého okna v rohu obrazovky. Uživatel pak může sledovat seriály či zprávy v televizi, zatímco brouzdá po internetu, chatuje nebo hraje hry.
 
 

Tři nové programy

 
 
Od 1. června se Lepší.TV rozroste o tři další kanály, které potěší dospělé i malé diváky. CNN International nabídne zpravodajství z celého světa v anglickém jazyce, Cartoon Network a Boomerang potom vysílají populární animované seriály jako Dexterova Laboratoř, Scooby-Doo, Tom a Jerry, Loonely Tunes nebo Garfield. Nabídka stanic ve službě Lepší.TV se tím rozroste ze současných 117 na 120. Zůstává možnost shlédnutí pořadů až 100 dnů zpětně na vybraných stanicíh.
 
 

Sledování na Apple TV

 
Lepší.TV je kromě smartphonů, tabletů, počítačů a vlastního set-top boxu dostupná také pro Android TV a několik dalších platforem chytrých televizorů. V případě zařízení od Applu existuje pouze aplikace pro iOS, nikoliv pro tvOS. Nyní získali možnost sledování televize zákazníci Apple TV alespoň prostřednictvím funkce AirPlay. Stačí najít daný obsah v aplikaci pro iPhone a odeslat jej bezdrátově do Apple TV. Telefon potom funguje jako dálkové ovládání. AirPlay lze využít také v kombinaci s televizory LG, Samsung či Sony. Před pár měsíci přidal provozovatel možností sledování Lepší.TV na iPhonu v HD rozlišení, předtím byla dostupná pouze SD kvalita.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
24.5.2020, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik