Lepší.TV přidává nové funkce, kanály i (částečnou) podporu Apple TV

Lepší.TV přidává nové funkce, kanály i (částečnou) podporu Apple TV
, , aktualita
Internetová televize Lepší.TV přináší několik významných vylepšení. Nově lze využívat třeba zoom pro odstranění černých pruhů, přibyly stanice CNN, Cartoon Network či Boomerang a rozšířila se podpora o Apple TV, i když zatím bez aplikace.
K oblíbeným
reklama
Před pár lety došlo na českém trhu k boomu IPTV a jednou z docela úspěšných služeb se stala Lepší.TV. Tento týden její provozovatel, společnost GoNet, oznámil několik novinek, které se týkají funkcí, programové nabídky i podporovaných platforem.
 
 

Zoom a obraz v obraze

 
Lepší.TV přidala funkci „Zoom“, která umožňuje roztáhnout obraz na celou obrazovku. To se týká obsahu s černými pruhy v horní a spodní části obrazu, např. při sledování filmů v jiném formátu než 16:9. Při použití zoomu samozřejmě dojde k oříznutí okrajů po stranách. Druhá nová funkce se týká pouze aplikace pro Android (ve verzi 8.0 a vyšší). Jedná se o funkci „Picture in picture“ neboli „Obraz v obraze“, která umožňuje minimalizovat vysílání do malého okna v rohu obrazovky. Uživatel pak může sledovat seriály či zprávy v televizi, zatímco brouzdá po internetu, chatuje nebo hraje hry.
 
 

Tři nové programy

 
 
Od 1. června se Lepší.TV rozroste o tři další kanály, které potěší dospělé i malé diváky. CNN International nabídne zpravodajství z celého světa v anglickém jazyce, Cartoon Network a Boomerang potom vysílají populární animované seriály jako Dexterova Laboratoř, Scooby-Doo, Tom a Jerry, Loonely Tunes nebo Garfield. Nabídka stanic ve službě Lepší.TV se tím rozroste ze současných 117 na 120. Zůstává možnost zhlédnutí pořadů až 100 dnů zpětně na vybraných stanicíh.
 
 

Sledování na Apple TV

 
Lepší.TV je kromě smartphonů, tabletů, počítačů a vlastního set-top boxu dostupná také pro Android TV a několik dalších platforem chytrých televizorů. V případě zařízení od Applu existuje pouze aplikace pro iOS, nikoliv pro tvOS. Nyní získali možnost sledování televize zákazníci Apple TV alespoň prostřednictvím funkce AirPlay. Stačí najít daný obsah v aplikaci pro iPhone a odeslat jej bezdrátově do Apple TV. Telefon potom funguje jako dálkové ovládání. AirPlay lze využít také v kombinaci s televizory LG, Samsung či Sony. Před pár měsíci přidal provozovatel možností sledování Lepší.TV na iPhonu v HD rozlišení, předtím byla dostupná pouze SD kvalita.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema
Klipsch přichází na trh s novou řadou soundbarů Cinema, která zahrnuje modely 400, 600, 800 a 1200. Svou výbavou zasahují od nižší přes střední až po vyšší třídu, která podporuje Dolby Atmos a HDMI eARC.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Warner Bros. uvede všechny své filmy současně do kin i na HBO Max Warner Bros. uvede všechny své filmy současně do kin i na HBO Max
Rok 2020 změnil spoustu věcí a jednou z nich je i návštěvnost kin. Ta šla prudce dolů s koronavirovou pandemií a omezeními. Společnost Warner Bros. se proto rozhodla všechny své filmy uvádět nejen v kinech, ale současně i na HBO Max.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky
Světem Hollywoodu otřásla změna. Už se totiž nebudeme setkávat s herečkou Ellen Page. Ta se na Twitteru přiznala, že je transgender a od nynějška nebude ona, ale on. Elliott Page. Netflix už na novinku zareagoval změnou titulků.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Bomaker Polaris: nový 4K laserový projektor lze získat na Indiegogo Bomaker Polaris: nový 4K laserový projektor lze získat na Indiegogo
S laserovými projektory pro domácí kino se v poslední době roztrhl pytel. K nejlevnějším modelům s nativním 4K rozlišením patří Bomaker Polaris, který lze aktuálně předobjednat na Indiegogo. České zákazníky by ovšem mohla odradit cena poštovného.
3.12.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin
Internetová televize Kuki nabízí před Vánoci několik stovek filmů zdarma ke zhlédnutí. Telly rozšířila prostor pro nahrávání obsahu ze 30 na 100 hodin. O2 TV zařazuje jako první operátor do nabídky nový kanál Naživo.
3.12.2020, aktualita, Jáchym Šlik