Lepší.TV přidává nové funkce, kanály i (částečnou) podporu Apple TV

Lepší.TV přidává nové funkce, kanály i (částečnou) podporu Apple TV
, , aktualita
Internetová televize Lepší.TV přináší několik významných vylepšení. Nově lze využívat třeba zoom pro odstranění černých pruhů, přibyly stanice CNN, Cartoon Network či Boomerang a rozšířila se podpora o Apple TV, i když zatím bez aplikace.
K oblíbeným
reklama
Před pár lety došlo na českém trhu k boomu IPTV a jednou z docela úspěšných služeb se stala Lepší.TV. Tento týden její provozovatel, společnost GoNet, oznámil několik novinek, které se týkají funkcí, programové nabídky i podporovaných platforem.
 
 

Zoom a obraz v obraze

 
Lepší.TV přidala funkci „Zoom“, která umožňuje roztáhnout obraz na celou obrazovku. To se týká obsahu s černými pruhy v horní a spodní části obrazu, např. při sledování filmů v jiném formátu než 16:9. Při použití zoomu samozřejmě dojde k oříznutí okrajů po stranách. Druhá nová funkce se týká pouze aplikace pro Android (ve verzi 8.0 a vyšší). Jedná se o funkci „Picture in picture“ neboli „Obraz v obraze“, která umožňuje minimalizovat vysílání do malého okna v rohu obrazovky. Uživatel pak může sledovat seriály či zprávy v televizi, zatímco brouzdá po internetu, chatuje nebo hraje hry.
 
 

Tři nové programy

 
 
Od 1. června se Lepší.TV rozroste o tři další kanály, které potěší dospělé i malé diváky. CNN International nabídne zpravodajství z celého světa v anglickém jazyce, Cartoon Network a Boomerang potom vysílají populární animované seriály jako Dexterova Laboratoř, Scooby-Doo, Tom a Jerry, Loonely Tunes nebo Garfield. Nabídka stanic ve službě Lepší.TV se tím rozroste ze současných 117 na 120. Zůstává možnost zhlédnutí pořadů až 100 dnů zpětně na vybraných stanicíh.
 
 

Sledování na Apple TV

 
Lepší.TV je kromě smartphonů, tabletů, počítačů a vlastního set-top boxu dostupná také pro Android TV a několik dalších platforem chytrých televizorů. V případě zařízení od Applu existuje pouze aplikace pro iOS, nikoliv pro tvOS. Nyní získali možnost sledování televize zákazníci Apple TV alespoň prostřednictvím funkce AirPlay. Stačí najít daný obsah v aplikaci pro iPhone a odeslat jej bezdrátově do Apple TV. Telefon potom funguje jako dálkové ovládání. AirPlay lze využít také v kombinaci s televizory LG, Samsung či Sony. Před pár měsíci přidal provozovatel možností sledování Lepší.TV na iPhonu v HD rozlišení, předtím byla dostupná pouze SD kvalita.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mulan bude mít online premiéru na Disney+, v ČR ale zamíří do kin Mulan bude mít online premiéru na Disney+, v ČR ale zamíří do kin
Disney+ přinese další premiéru dalšího očekávaného filmu. Předplatitelé si ovšem budou muset tučně připlatit, aby mohli zhlédnout nový akční snímek. Na trzích, kde nefunguje Disney+, půjde snímek klasicky do kin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi přichází s průhlednou OLED Mi TV LUX Transparent Xiaomi přichází s průhlednou OLED Mi TV LUX Transparent
Xiaomi v rámci oslav 10letého výročí představilo vskutku působivý produkt, Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition. Jak už název napovídá, jde o průhlednou OLED televizi. Ta se pochlubí 55" úhlopříčkou.
12.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik