www.tvfreak.cz
>
>
>

Ambilight pro každou televizi? Philips představil nové podsvícení Hue Play

Ambilight pro každou televizi? Philips představil nové podsvícení Hue Play
, , aktualita
Nové světelné pásky Philips Hue Play umožní přinést dynamické barevné podsvícení na televizor jakékoliv značky. Ačkoliv nemusíte kupovat celý nový televizor, přesto se jedná o poměrně finančně nákladné řešení – neobejdete se totiž bez dalšího vybavení.
K oblíbeným
reklama
Samotná společnost TP Vision se chlubí, že podsvícení Ambilight patří k nejčastějším důvodům, proč si zákazníci vybírají televizory značky Philips. Nyní se ovšem objevilo řešení, které umožní přinést velmi podobný efekt i na ostatní televizory – stačí být ochotný do tohoto vybavení investovat nemalou částku. Mezi nejpopulárnější produkty z řady Philips Hue patří světelné pásky, které umožňují vytvářet v interiéru různé světelné efekty.
 
 
Nyní společnost Signify, která vlastní licenci pro značku Philips Hue, představila i podobné řešení pro televizory. Výsledkem by měl být podobný zážitek, jaký znají právě majitelé Philips TV s funkcí Ambilight. Jak ovšem správně tušíte, samotný světelný pásek s LED nedokáže zázraky, takže se nebude jednat o jediný produkt, který si budete muset pořídit. Potřeba totiž bude také Philips Hue Bridge a Hue Play Sync HDMI pro synchronizaci s televizorem. Pokud byste chtěli podsvícení používat v kombinaci s počítačovým monitorem, ušetříte za krabičku Hue Play Sync HDMI, kterou lze v tomto případě nahradit aplikací Hue Sync.
 
„Neustále hledáme nové způsoby, jak pomocí Philips Hue povýšit zábavu s chytrým osvětlením na vyšší úroveň. Naše nové světelné pásky Philips Hue Play vytvářejí více barev najednou a bez prodlevy je míchají dohromady, čímž vytvářejí magické efekty zobrazení okolo vaší televize. Jsme hrdí na to, že naším spotřebitelům nabízíme tento skutečně pohlcující zážitek pro jejich domácnosti,“ prohlásil Jasper Vervoort, Business Leader pro Philips Hue ve společnosti Signify.
 
Philips Hue Play zamíří 6. října na trhy v Evropě, Severní Americe a Austrálii. K dispozici budou varianty pro televizory s úhlopříčkami 55, 65 a 75 palců. Samotné světelné pásky vyjdou na 180, 200 nebo 230 eur, tedy XXx korun – podle zvolené úhlopříčky. Pakliže ovšem zatím doma nevyužíváte chytré osvětlení Philips Hue, musíte připočítat ještě pořizovací náklady za Hue Bridge a případně také zařízení Hue Play Sync HDMI. Tím se dostáváme na částku okolo 8 000 korun.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Brzy ve vašich televizích. MediaTek oznámil nový 4K čipset s AI Brzy ve vašich televizích. MediaTek oznámil nový 4K čipset s AI
MediaTek MT9638 je nejnovější čipset pro Smart TV. Kromě toho, že podporuje současné technologie pro lepší kvalitu obrazu a zvuku, se může pochlubit jednotkou pro zpracování AI. Nechybí ani připojení přes Wi-Fi 6.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zjevení mezi UHD Blu-ray přehrávači. Nováček Reavon představil 2 modely Zjevení mezi UHD Blu-ray přehrávači. Nováček Reavon představil 2 modely
Po velmi dlouhé době se na trhu objeví nové UHD Blu-ray přehrávače. Postarala se o ně nová francouzská značka Reavon, která oznámila modely UBR-X100 a UBR-X200 určené pro náročnější klientelu.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Skládací microLED TV z Rakouska váží 1,3 tuny a stojí víc než celý dům Skládací microLED TV z Rakouska váží 1,3 tuny a stojí víc než celý dům
Na trh míří C SEED M1, 165" microLED TV s unikátní skládací konstrukcí. Pokud televize není používána, složí se do podlahy. Kromě vysoké hmotnosti je ovšem další překážkou astronomická cena.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace
Samsung představil několik novinek dé své nabídky televizí. Dostane se na menší a o něco levnější televize Micro LED, ukázány byly také nové varianty Neo QLED a máme zde i venkovní odolnou televizi Terrace se 75" úhlopříčkou.
3.3.2021, aktualita, Milan Šurkala