www.tvfreak.cz
>
>
>

Ambilight pro každou televizi? Philips představil nové podsvícení Hue Play

Ambilight pro každou televizi? Philips představil nové podsvícení Hue Play
, , aktualita
Nové světelné pásky Philips Hue Play umožní přinést dynamické barevné podsvícení na televizor jakékoliv značky. Ačkoliv nemusíte kupovat celý nový televizor, přesto se jedná o poměrně finančně nákladné řešení – neobejdete se totiž bez dalšího vybavení.
K oblíbeným
reklama
Samotná společnost TP Vision se chlubí, že podsvícení Ambilight patří k nejčastějším důvodům, proč si zákazníci vybírají televizory značky Philips. Nyní se ovšem objevilo řešení, které umožní přinést velmi podobný efekt i na ostatní televizory – stačí být ochotný do tohoto vybavení investovat nemalou částku. Mezi nejpopulárnější produkty z řady Philips Hue patří světelné pásky, které umožňují vytvářet v interiéru různé světelné efekty.
 
 
Nyní společnost Signify, která vlastní licenci pro značku Philips Hue, představila i podobné řešení pro televizory. Výsledkem by měl být podobný zážitek, jaký znají právě majitelé Philips TV s funkcí Ambilight. Jak ovšem správně tušíte, samotný světelný pásek s LED nedokáže zázraky, takže se nebude jednat o jediný produkt, který si budete muset pořídit. Potřeba totiž bude také Philips Hue Bridge a Hue Play Sync HDMI pro synchronizaci s televizorem. Pokud byste chtěli podsvícení používat v kombinaci s počítačovým monitorem, ušetříte za krabičku Hue Play Sync HDMI, kterou lze v tomto případě nahradit aplikací Hue Sync.
 
„Neustále hledáme nové způsoby, jak pomocí Philips Hue povýšit zábavu s chytrým osvětlením na vyšší úroveň. Naše nové světelné pásky Philips Hue Play vytvářejí více barev najednou a bez prodlevy je míchají dohromady, čímž vytvářejí magické efekty zobrazení okolo vaší televize. Jsme hrdí na to, že naším spotřebitelům nabízíme tento skutečně pohlcující zážitek pro jejich domácnosti,“ prohlásil Jasper Vervoort, Business Leader pro Philips Hue ve společnosti Signify.
 
Philips Hue Play zamíří 6. října na trhy v Evropě, Severní Americe a Austrálii. K dispozici budou varianty pro televizory s úhlopříčkami 55, 65 a 75 palců. Samotné světelné pásky vyjdou na 180, 200 nebo 230 eur, tedy XXx korun – podle zvolené úhlopříčky. Pakliže ovšem zatím doma nevyužíváte chytré osvětlení Philips Hue, musíte připočítat ještě pořizovací náklady za Hue Bridge a případně také zařízení Hue Play Sync HDMI. Tím se dostáváme na částku okolo 8 000 korun.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema
Klipsch přichází na trh s novou řadou soundbarů Cinema, která zahrnuje modely 400, 600, 800 a 1200. Svou výbavou zasahují od nižší přes střední až po vyšší třídu, která podporuje Dolby Atmos a HDMI eARC.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Warner Bros. uvede všechny své filmy současně do kin i na HBO Max Warner Bros. uvede všechny své filmy současně do kin i na HBO Max
Rok 2020 změnil spoustu věcí a jednou z nich je i návštěvnost kin. Ta šla prudce dolů s koronavirovou pandemií a omezeními. Společnost Warner Bros. se proto rozhodla všechny své filmy uvádět nejen v kinech, ale současně i na HBO Max.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky
Světem Hollywoodu otřásla změna. Už se totiž nebudeme setkávat s herečkou Ellen Page. Ta se na Twitteru přiznala, že je transgender a od nynějška nebude ona, ale on. Elliott Page. Netflix už na novinku zareagoval změnou titulků.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Bomaker Polaris: nový 4K laserový projektor lze získat na Indiegogo Bomaker Polaris: nový 4K laserový projektor lze získat na Indiegogo
S laserovými projektory pro domácí kino se v poslední době roztrhl pytel. K nejlevnějším modelům s nativním 4K rozlišením patří Bomaker Polaris, který lze aktuálně předobjednat na Indiegogo. České zákazníky by ovšem mohla odradit cena poštovného.
3.12.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin
Internetová televize Kuki nabízí před Vánoci několik stovek filmů zdarma ke zhlédnutí. Telly rozšířila prostor pro nahrávání obsahu ze 30 na 100 hodin. O2 TV zařazuje jako první operátor do nabídky nový kanál Naživo.
3.12.2020, aktualita, Jáchym Šlik