www.tvfreak.cz
>
>
>

10 nejstahovanějších seriálů mezi piráty v roce 2020. Hitem byl The Mandalorian

10 nejstahovanějších seriálů mezi piráty v roce 2020. Hitem byl The Mandalorian
, , aktualita
Žebříček nejčastěji stahovaných seriálů přes torrenty v loňském roce ovládl titul ze světa Star Wars. Piráti šílí také po novém filmu Wonder Woman 1984, který měl souběžnou premiéru v kinech a na HBO Max.
K oblíbeným
reklama
Rok 2020 přinesl spoustu nových předplatitelů pro streamování videa a přesunul některé filmové premiéry z kin na internet. Nelze pochybovat o tom, že loňský rok byl také rekordní pro pirátsky stahovaný obsah. Web Torrent Freak každoročně sestavuje žebříček pirátsky nejstahovanějších seriálů. Využívá přitom různé zdroje včetně statistik bittorrentových webů. Ačkoliv se zdaleka nejedná o jediný způsob, jak „pirátit“ seriály, mohl by nám tento žebříček poskytnou poměrně reprezentativní vzorek.
 
 
Za nejčastěji stahovaný seriál roku 2020 byl označen The Mandalorian, který se vloni dočkal druhé řady. Zdá se, že popularita této série z franšízy Star Wars mezi piráty výrazně vzrostla, neboť vloni skončil titul až třetí za Hrou o trůny a Černobylem. Také je možné, že se letos zkrátka neobjevil žádný jiný hit, jako byly dva zmíněné seriály. Svou roli jistě hrála také skutečnost, že nemalá část diváků nemá pro sledování The Mandalorianu jinou možnost, než sáhnout po pirátských kopiích. Platforma Disney+ stále není dostupná v řadě zemí včetně Česka a Slovenska.
 
Druhé místo v žebříčku Torrent Freak si odnesla komiksová adaptace The Boys z Amazon Prime Video, která rovněž v roce 2020 získala druhou sezónu. Třetí místo obsadil sci-fi seriál Westworld od HBO, který pokračoval třetí řadou. Na čtvrtém místě překvapí Vikingové, neboť vloni nebyly vydány žádné nové díly této série. Zároveň překvapí, že v žebříčku chybí jakýkoliv originál od Netlixu.
 

Nejoblíbenější seriály roku 2020 na torrentových portálech

  1. The Mandalorian
  2. The Boys
  3. Westworld
  4. Vikings (Vikingové)
  5. Star Trek: Picard
  6. Rick and Morty (Rick a Morty)
  7. The Walking Dead (Živí mrtví)
  8. The Outsider
  9. Arrow
  10. The Flash
 

Wonder Woman 1984 piráty rozhodně zaujala

 
Prvním snímkem, který měl souběžnou premiéru v kinech a na platformě HBO Max se stala Wonder Woman 1984. Pár minut po uvedení filmu online následovalo to, co očekával asi každý. Film zaplavil weby s pirátským obsahem. Podle odhadů webu Torrent Freak tvořil film minulou sobotu asi desetinu všech stahování z torrentových portálů. Piráti tentokrát nemuseli čekat týdny až měsíce, než se objeví kvalitní kopie filmu. Připomeňme, že Wonder Woman 1984 je prostřednictvím HBO Max dostupná pouze v USA. V ostatních zemích proběhla nebo teprve proběhla exkluzivní kinopremiéra (v ČR je naplánována na 28. ledna 2021).
 
Zdroj: Torrentfreak.com (1, 2)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV
Evropské nabídce televizí TCL pro rok 2021 bude vévodit 8K TV s technologií miniLED „OD Zero“. Dočkáme se ovšem i dalších modelů , které budou cenově dostupnější a některé z nich konečně nabídnou i HDMI 2.1.
17.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely
Letos se na trhu objeví první 42palcové OLED TV. Dosud nejmenší úhlopříčka přitom činila 48 palců. Zároveň byly představeny první OLED TV s 83palcovými panely od LG Display. Přesto společnost odkládá konec výroby LCD.
16.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden
Netflix si pro letošní rok přichystal 70 nových filmů z vlastní produkce Každý týden bude mít premiéru minimálně jedna novinka. Ve filmech si zahrají i hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson či Meryl Streep.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core
Sony se stává dalším výrobcem, který ve svých televizích bude podporovat kodek AV1. Firma také nabídne filmy na nové platformě pro streamovaná videa Bravia Core, která slibuje více než pětinásobný bitrate ve srovnání s Netflixem.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik