www.tvfreak.cz
>
>
>

10 nejstahovanějších seriálů mezi piráty v roce 2020. Hitem byl The Mandalorian

10 nejstahovanějších seriálů mezi piráty v roce 2020. Hitem byl The Mandalorian
, , aktualita
Žebříček nejčastěji stahovaných seriálů přes torrenty v loňském roce ovládl titul ze světa Star Wars. Piráti šílí také po novém filmu Wonder Woman 1984, který měl souběžnou premiéru v kinech a na HBO Max.
K oblíbeným
reklama
Rok 2020 přinesl spoustu nových předplatitelů pro streamování videa a přesunul některé filmové premiéry z kin na internet. Nelze pochybovat o tom, že loňský rok byl také rekordní pro pirátsky stahovaný obsah. Web Torrent Freak každoročně sestavuje žebříček pirátsky nejstahovanějších seriálů. Využívá přitom různé zdroje včetně statistik bittorrentových webů. Ačkoliv se zdaleka nejedná o jediný způsob, jak „pirátit“ seriály, mohl by nám tento žebříček poskytnou poměrně reprezentativní vzorek.
 
 
Za nejčastěji stahovaný seriál roku 2020 byl označen The Mandalorian, který se vloni dočkal druhé řady. Zdá se, že popularita této série z franšízy Star Wars mezi piráty výrazně vzrostla, neboť vloni skončil titul až třetí za Hrou o trůny a Černobylem. Také je možné, že se letos zkrátka neobjevil žádný jiný hit, jako byly dva zmíněné seriály. Svou roli jistě hrála také skutečnost, že nemalá část diváků nemá pro sledování The Mandalorianu jinou možnost, než sáhnout po pirátských kopiích. Platforma Disney+ stále není dostupná v řadě zemí včetně Česka a Slovenska.
 
Druhé místo v žebříčku Torrent Freak si odnesla komiksová adaptace The Boys z Amazon Prime Video, která rovněž v roce 2020 získala druhou sezónu. Třetí místo obsadil sci-fi seriál Westworld od HBO, který pokračoval třetí řadou. Na čtvrtém místě překvapí Vikingové, neboť vloni nebyly vydány žádné nové díly této série. Zároveň překvapí, že v žebříčku chybí jakýkoliv originál od Netlixu.
 

Nejoblíbenější seriály roku 2020 na torrentových portálech

  1. The Mandalorian
  2. The Boys
  3. Westworld
  4. Vikings (Vikingové)
  5. Star Trek: Picard
  6. Rick and Morty (Rick a Morty)
  7. The Walking Dead (Živí mrtví)
  8. The Outsider
  9. Arrow
  10. The Flash
 

Wonder Woman 1984 piráty rozhodně zaujala

 
Prvním snímkem, který měl souběžnou premiéru v kinech a na platformě HBO Max se stala Wonder Woman 1984. Pár minut po uvedení filmu online následovalo to, co očekával asi každý. Film zaplavil weby s pirátským obsahem. Podle odhadů webu Torrent Freak tvořil film minulou sobotu asi desetinu všech stahování z torrentových portálů. Piráti tentokrát nemuseli čekat týdny až měsíce, než se objeví kvalitní kopie filmu. Připomeňme, že Wonder Woman 1984 je prostřednictvím HBO Max dostupná pouze v USA. V ostatních zemích proběhla nebo teprve proběhla exkluzivní kinopremiéra (v ČR je naplánována na 28. ledna 2021).
 
Zdroj: Torrentfreak.com (1, 2)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence
Google uvedl novou generaci operačního systému Android TV 12. Ta přináší několik vylepšení, jako je např. uživatelské rozhraní ve 4K, dostal podporu pro HDMI CEC 2.0 a další úpravy včetně vylepšeného soukromí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265 VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265
Nový kodek VVC/H.266 chce nahradit stávající HEVC/H.265 a podle poslední studie je v kompresi 8K videa až o 41 % lepší. To je patrné především pro vyšší snímkovací frekvence, které mají ostřejší obraz.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71 Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71
Společnost Panasonic představila novou řadu projektorů s rozlišením WUXGA, které vévodí model PT-VMZ71. Přinese vyšší jas, přitom si však zachovává poměrně kompaktní konstrukci a nízkou hmotnost.
23.11.2021, aktualita, Milan Šurkala