Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně   Fórum Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 28 z 36 PrvníPrvní ... 182627282930 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 406 až 420 z 535

Téma: DÁLKOVÉ OVLADAČE

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2009

Pioneer service remote = GGF1381 alebo novsi model. Ja ho pouzivam na DVD rekorder. Technologiu zrejme odkupilo Sony a vyrabaju uz len oni x7x, x9x. Dialkove maju oznacene po svojom , ale kody vysiela ako to od pioneeru. Hladaj temy Pioneer alebo Sony HDD upgrade. K svojej plazme si najskor zozen servisny manual, tam su napisane postupy (aspon niektore). Napis mi SS s tvojim modelom a potom budeme pokracovat radsej v inej = vhodnejsej teme, teda nie DO.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Nazdar mam univerzál Laudmann 365, ale mam problem s dvd, u tv a vcr jede perfektně.
    to dvd je magnavox akorad v mém návodu ty kody sou 4 mistny a nejdou, to co sem našel zde tak to ma 3 mistny kody, muže někdo pls poradit? aby dvd šlo jak ma?

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Zdravím doporučili byste mi nějaké DO pro repro genius sw 5000 ? Problém je, že originální DO už nemám. Díky za rady

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Junior Member
    Registrace
    Jul 2007

Zdravím, prosím Vás nevíte někdo jaké kódy pro dálkový ovladač používá Orava COLOR 463?
    Nikde to nejsem schopen najít. Sousedi si koupili univerzální ovladač VIVANCO UR86 a nedaří se jim ho zprovoznit. Automatické vyhledání kódu sice 2x přeplo program, ale televizi nevypnulo (podle návodu by mělo, pokud najde správný kód).
    V návodu Oravy nejsou, tak nevím, o dál. Poradíte mi prosím? Rád bych jim pomohl.
    Děkuji předem Dan

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2009

Na Oravu, OVP, OTF treba skusat kody Philips.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Logitech Harmony Remote One Plus
    Harmony Remote One Plus od známého výrobce Logitech je dálkové ovládání s dotykovou barevnou obrazovkou. Nahrazuje až 15 dálkových ovládání v domácnosti. Jedná se o univerzální ovladač, který lze použít pro celý systém domácnosti - ovládání televize, DVD přehrávač a více než 5000 značek přístrojů.

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: logitech1.jpg 
Zobrazení: 125 
Velikost: 29.5 KB 
ID: 14823  

Nováček Avatar uživatele Flymaster
    Registrace
    Apr 2011

Tak, vianocny darcek pre svokrovcov bol DO Silvercrest Programovanie bolo lahke, na TV OVP funguje hned prvy Philips kod. VCR Toshiba tiez bez problemov. Jedine, co som ho musel naucit manualne, bol Magiobox Motorola (cierny) a DVD Hyundai... Potom som este naprogramoval 3 makra, aby sa jednoduchym sposobom zapol TV, Magio a prepol sa na AV vstup, rovnako aj vypol. Ale to len preto, aby bolo vladanie jednoduchsie, ako som zvyknuty z Harmony

Je tu pořád Avatar uživatele golfLC
    Registrace
    Apr 2011

Spoločnosť stojaca za riadiacou logikou Kinect herného senzora od Microsoftu pracuje na obdobnom systéme ovládania televízie.

PrimeSense má svoje čipy spravujúce detekciu pohybov v priestore integrované v Microsoft Kinect hernom ovládači, ktorého sa už predalo vyše 18 miliónov kusov. Firma ale neostáva len pri tomto úspechu, obdobný systém ovládania chce integrovať aj do budúcich "inteligentných" televízii. Diaľkový ovládač ako ho poznáme dnes by sa tak mohol stať už čoskoro zbytočným.

Na výstave CES šéf spoločnosti Inon Beracha prezentoval prototyp televízie a jej grafického rozhrania, v ktorom sa dalo pohybovať jednoduchými pohybmi ruky a prstov. Kamerový systém javil celkom dobrú schopnosť rozlišovania aj menších zmien vzdialeností, napríklad pre potvrdenie v menu stačilo uchopiť a potiahnuť ikonu:

Jeden z prvých výrobcov hardvéru, ktorý sa rozhodol využiť kameru od PrimeSense, má byť Asus. V priebehu mesiaca má predstaviť produkt práve na ovládanie televízie.
    Naposledy upraveno uživatelem golfLC: 16-01-2012 v 11:28

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Nevie niekto z vás aký má kód diaľkový ovládač televízor Panasonic TX-P42X10Y ?? Príp. odkaz na webovú stránku zo zoznamom kódov DO? (v tom čo mám nie sú všetky)
    Díki moc

Nováček Avatar uživatele Flymaster
    Registrace
    Apr 2011

Vcera sa mi zopakovala jedna neprijemna vec s DO Logitech Harmony 700 (ked sa to stalo prvykrat, myslel som si, ze je to len nejaka jednorazova zalezitost). Musel som vykonat zmeny v nastaveniach Favorite Icons pre Magio, tak som si vsetko pripravil a chcel som updatnut samotny ovladac. Updatovanie zastalo na 3% a nepohlo sa dobre dolho, mozno aj 20 minut. Tak som zrusil updatovanie, odpojil DO, cim som ho uplne zmiatol. Musel som restartovat PC, vybrat baterie z DO a tak ho asi po pol minute napojit na USB, aby sa updatoval. Trosku zdlhavy proces. Rad by som prisiel na to, co sa mu stalo, co vadi PC, resp. DO. Pc hlasi, ze USB je v poriadku, DO zaznamena a vypise, ze je pripojeny, len to nic nerobi. Vzhladom na to, ze nastavenie mojho a kazdeho DO Logitech je ukladane v DB logitechu, cize na nete, mohol byt problem aj s pripojenim do Logitech databazy, ale to este zistim.

Tak len pre info, ak by mal niekto podobny problem s DO Logitech Harmony.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Citace Původně odesláno od vald Zobrazit příspěvek
    Nevie niekto z vás aký má kód diaľkový ovládač televízor Panasonic TX-P42X10Y ?? Príp. odkaz na webovú stránku zo zoznamom kódov DO? (v tom čo mám nie sú všetky)
    Díki moc
    Rád bych Vám pomohl, tu TV mám. Ale kde mám ten kód hledat?

Je tu pořád Avatar uživatele golfLC
    Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od vald Zobrazit příspěvek
    Díki moc
    A ešte tak vedieť, aké máš uni diaľkové ovládanie, aj by sme sa pohli ďalej

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Ide o univerzálne DO dodávané k satelitnému príjmaču Humax IRHD 5100 S. Snažil som sa ho nakonfigurovať, ale tie kódy čo sú uvedené v manuáli sú nefunkčné.

Nováček
    Registrace
    May 2012

dávam do pozornosti že na slovensku od 17.5. bude v lidli opäť diaľkové silvercrest

prečítal som si celú tému a nieje mi jasné či toto diaľkové dokáže zapnúť TV panasonic,
    moja plazma, ale myslím že väčšina TV od panaka potrebuje na zapnutie podržať tlačidlo on-off aspoň na tri sekundy
    Viem mi niekto poradiť??

ak to vie tak v štvrtok berem hned dve )
    dik

Strana 28 z 36 PrvníPrvní ... 182627282930 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dálkové ovladače k DVB-T , DVB-S přijímačům
    Od Krevety v sekci Staré nabídky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-08-2011, 16:16
  2. Dálkové ovladače
    Od EuroMarkos v sekci Volná témata
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 26-03-2011, 15:35