Zákazníci Telly mohou otestovat nové uživatelské rozhraní. V čem je jiné?

Zákazníci Telly mohou otestovat nové uživatelské rozhraní. V čem je jiné?
, , aktualita
Televizní operátor Telly (dříve Digi TV) začíná veřejně testovat nové uživatelské rozhraní své internetové televize. Pokud používáte set-top box Arris, můžete se do testu zapojit. Připravována je také obdobná aktualizace pro televize Samsung.
K oblíbeným
reklama
Na začátku dubna změnila Digi TV svůj název na Telly a spolu s tím přišla také inovovaná programová nabídka. Nyní tento televizní operátor oznámil nové uživatelské rozhraní pro IPTV. na svých set-top boxech. Navíc se společnost Telly rozhodla do vývoje zapojit samotné zákazníky, kterým dává možnost upravené rozhraní vyzkoušet ještě před kompletním vydáním. Abyste se mohli přihlásit, musíte používat set-top box Arris VIP 1113 nebo Arris VIP 4302. Potom se na oficiálních stránkách zaregistrujete do testování vyplněním krátkého formuláře, kde uvedete mimo jiné e-mailovou adresu, pod kterou jste zaregistrovaní ve službě Telly.
 
 
Provozovatel následně všem zaregistrovaným pošle e-mail s dalšími informacemi včetně data zpřístupnění nového firmwaru. Po celou dobu testování mohou zákazníci hlásit své chyby a sdělovat dojmy z nového rozhraní. Pokud se navíc vejdete mezi prvních 1 000 přihlášených testerů, získáte jako bonus Velký balíček Telly se všemi programy na jeden měsíc zdarma. Nový firmware pro set-top boxy přinese uživatelům stejné intuitivní grafické rozhraní, které používá aplikace pro Android TV. Telly tak pokračuje ve snaze sjednocovat a inovovat všechny své platformy. Aktualizací již prošly mobilní aplikace pro Android a iOS, v dubnu se přidal webový portál.
 
Nový firmware pro set-top boxy přináší rozhraní se zjednodušeným a rychlým ovládáním pomocí několika tlačítek, rozšířeného programového průvodce nebo možnost volby titulků a teletextu pro vybrané kanály. K dispozici jsou také společné nahrávky mezi zařízeními jednoho uživatele. To znamená, že pořad, který si nahrajete třeba v mobilní aplikaci nebo webovém prohlížeči můžete sledovat i set-top boxu nebo naopak. Poslední uvedenou novinkou jsou náhledy a možnost listování v dalších pořadech během přehrávání. „Telly je inovativní tam, kde to zákazníkům přináší užitek a proto do našich změn chceme zákazníky zapojovat co nejvíce, jejich názor a zkušenost jsou pro nás moc důležité,“ uvedla k testování Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu
LG oznámilo, že se na trh brzy dostanou nové LCD TV z řad Nano a UN. Jedná se převážně o modely střední třídy, které jsou vybaveny AirPlay 2 a novou verzí webOS. Prodej se se již pomalu rozjíždí na evropských trzích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10 Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10
Do čínských e-shopů se nedávno dostalo další multimediální centrum za pár desítek dolarů, které používá nejnovější Android 10. Od předchozí verze zařízení se jinak neliší, o pohon se tedy opět stará procesor Rockchip RK3318.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace
Program Netflix Recommended TV označuje televize, které splňují požadavky stanovené Netflixem a jsou vhodné pro sledování obsahu z této platformy. Letos byla mezi podmínky přidána podpora interaktivních pořadů. Jaké televize tedy Netflix doporučuje?
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena
První televizory od čínské značky Realme se snaží konkurenci zničit hlavně cenou. Bezrámečkový design, solidní ozvučení i Android TV nejsou v daném segmentu samozřejmostí, proto se muselo šetřit někde jinde. Dostupnost zatím byla potvrzena jen v Indii.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
26.5.2020, aktualita, Milan Šurkala